Výsledky škol (vývojová verze)

Škola Řešitelé Průměrné body Celkem bodů
G Jana Keplera, Praha 4 109 435
G, Havlíčkův Brod 2 166 332
G J. Ressela, Chrudim 3 80 239
Wichterlovo G, Ostrava 2 107 213
G Opatov, Praha 3 68 205
G Dašická, Pardubice 3 60 181
Masarykovo G, Plzeň 2 85 169
G J. Škody, Přerov 5 33 164
G Golianova, Nitra 2 80 159
G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 34 134
G, Pelhřimov 1 129 129
G, Žamberk 1 128 128
G, Lovosice 1 126 126
G L. Svobodu, Humenné 1 123 123
G, Třeboň 1 122 122
G, Třinec 1 122 122
G J. Słowackiego, Český Těšín 2 54 107
G, Tanvald 1 107 107
G A. Bernoláka, Námestovo 1 97 97
G P. de Coubertina, Tábor 2 48 96
G dr. A. Hrdličky, Humpolec 1 92 92
G Z. Wintra, Rakovník 2 46 91
G, Uherské Hradiště 4 23 90
G B. Němcové, HK 2 43 86
G, Kysucké Nové Mesto 1 86 86
G Komenského, Havířov 1 85 85
G PdC, Piešťany 1 85 85
G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 42 84
G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 83 83
G, Nymburk 1 83 83
G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 41 82
Církevní G, Plzeň 1 81 81
G, Olomouc-Hejčín 3 27 81
G a SOŠZE, Vyškov 1 63 63
G O. Havlové, Ostrava 1 63 63
G F. Palackého, Val. Mez. 2 29 58
G, Benešov 1 58 58
G, Mostecká, Chomutov 1 52 52
G, Brandýs n. L. 2 26 51
G, Dvůr Králové n. L. 1 51 51
G, Nové Zámky 1 51 51
G, Litomyšl 2 25 50
G, Český Krumlov 1 49 49
G A. Kmeťa, B. Štiavnica 1 48 48
G nám. E. Beneše, Kladno 1 48 48
G Botičská, Praha 2 23 46
G a ZUŠ, Šlapanice 2 22 44
G Sv. Františka, Žilina 1 42 42
SPŠ Masarykova, Liberec 1 42 42
VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 1 41 41
G J. A. Raymana, Prešov 2 20 39
G Andreja Vrábla, Levice 2 19 37
G Matyáše Lercha, Brno 1 37 37
G, Považská Bystrica 2 19 37
G, Bardejov 1 36 36
G Jírovcova, České Budějovice 1 33 33
ŠpMNDaG, Bratislava 2 17 33
SPŠ, Vlašim 1 32 32
G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 16 31
G Grösslingova, Bratislava 1 30 30
G L. Jaroše, Holešov 1 30 30
G Poštová, Košice 1 29 29
G, Karviná 1 27 27
G, Mikulov 1 23 23
G Tajovského, B. Bystrica 1 21 21
PORG, Praha 1 21 21
G, Plasy 1 20 20
PSG jazykové, HK 2 9 18
G, Nový Bydžov 1 17 17
G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 1 16 16
G, Lesní čtvrť, Zlín 1 15 15
G, Velké Meziříčí 1 15 15
G V. Mihálika, Sereď 1 14 14
G, Bučovice 1 13 13
Podještědské G, Liberec 1 11 11
G a SOŠ, Rokycany 1 10 10
SPŠ Purkyňova, Brno 1 10 10
G Jura Hronca, Bratislava 2 5 9
G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 1 8 8
G, Dolný Kubín 1 8 8
G, Zábřeh 1 8 8
G F. Hajdy, Ostrava 1 7 7
G J. Š. Baara, Domažlice 1 7 7
Reálné G a ZŠ, Prostějov 1 7 7
G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 6 6
G Masarykovo nám., Třebíč 1 6 6
G Neumannova, Žďár n. S. 1 6 6
G, Boskovice 1 6 6
G, Lanškroun 1 6 6
G, Rožnov pod Radhoštěm 1 6 6
G, Židlochovice 1 6 6
G, Stará Ľubovňa 1 5 5
G Luďka Pika, Plzeň 1 4 4
Jiráskovo G, Náchod 1 4 4
Angl. G, SOŠ a VOŠ, Pardubice 1 3 3
G, Cheb 1 3 3
G a SOŠE, Sedlčany 1 2 2
G J. Palacha, Mělník 1 2 2
G Mensa, Praha 1 2 2
G, Brno-Řečkovice 1 2 2
G Ľ. Štúra, Zvolen 1 1 1
G Mozartova, Pardubice 1 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz