Seznam přihlášených týmů

Kategorie A

Celkem je přihlášeno 31 týmů.

ID Název
606 Pokus-omyl
Tomáš Hrbek (4), Jakub Pilař (4), Tereza Koberová (4), Veronika Venclová (2), Jakub Štěpán (4)
612 Project Mayhem
Klára Stefanová (4), Tereza Ludvíková (4), Klára Novotná (4), David Pokorný (4), Jan Pokorný (4)
617 gjARMY
Klaudia Sajdaková (4), Katarína Šimková (4), Jakub Jambrich (4), Matej Repka (4), Samuel Novák (2)
618 KLINGONI
Dušan Janiš (4), Petr Kožušník (4), Jiří Petrus (4), Jan Hertl (3), Petr Dostál (4)
Doprovod: Lenka Plachtová
619 Slavisté a Komenioložka
Martin Melčák (4), Jan Steuer (4), Marek Chovanec (4), Karolína Jančarová (4), Michal Nemčok (4)
Doprovod: Vít Tomis
623 Nugetky
Petra Štefaníková (3), Monika Mikolajková (4), Anna Kučerová (4), Lukáš Frankl (4), Ondřej Bašanda (1)
624 Kvadratura čtverce
Daniel Hausner (4), Pavel Kůs (4), Ondřej Lomický (3), Jan Náhlovský (4), Vilém Šafařík (3)
630 soukupova squadra
Jiří Tuháček (4), Martin Kučera (4), Martin Pokorný (4), Huy Do Duc (4), Vít Chytrý (4)
Doprovod: Petra Komprdová
631 GyPerner
Petr Matouš (3), Radim Šulc (4), Adam Hutchinson (4), Filip Kroček (3)
639 Kolíňané
Lukáš Zíb (4), Magdalena Goldmannová (4), Zdeněk Horáček (4), Martin Šorm (4), Tomáš Brabenec (4)
Doprovod: Julius Kolín
641 Parenica tím
Adam Škrlec (4), Juraj Halabrin (3), Martin Gažo (4), Simona Veselá (4), Peter Ralbovský (3)
650 Bohové olympští
Anežka Klustová (4), Adéla Nohejlová (4), Štěpán Přibyl (3), Ondřej Pitaš (3), Eliška Štumrová (4)
Doprovod: Jiří Kratochvíl
651 Hatalom
Petr Jaroschy (4), Mirek Heinz (4), Filip Bialas (3), Robert Černý (3), Zuzana Johanovská (4)
652 Cornuova spirála
Šimon Karch (2), Andrej Markovič (4), Adam Foldyna (4), Filip Bartoš (2), Vojtěch Waloszek (4)
Doprovod: Monika Bouchalová
654 Pupen
Ondřej Běhávka (4), Michal Reška (4), Jan Dittrich (4), Kryštof Kolář (4), Jiřina Rešková (2)
Doprovod: Petr Pupík
655 Gymtri
Markéta Kubiková (4), Štěpán Stenchlák (3), Jiří Mravec (4), Kamil Cinkraut (4), Lukáš Supik (4)
Doprovod: Miroslava Babilonová
661 Bramborový salát
Milan Suk (4), Přemysl Lefler (4), Roman Ondráček (2), Jakub Němec (4), Michal Zhoř (4)
Doprovod: Stanislav Sedláček
665 FeelsBadMan
Ondřej Poláček (4), Ondřej Camfrla (4), Jiří Chmel (4), Kryštof Kedroň (4)
Doprovod: Jan Jašek
670 GJAK UB
Tomáš Frenzl (4), Jozef Hollý (4), Václav Jančařík (4), Jiří Vozár (4), Vladimír Stuchlík (2)
675 GAMČA
Martin Čulen (3), Juraj Májek (4), Ivan Bednárik (4), Jaroslava Kokavcová (4), Samuel Gorta (4)
Doprovod: Štefan Horvát
678 CMYK
Marek Rychetský (4), Josef Čech (4), Ladislav Štefka (4), Petr Kostka (4), Tereza Jeřábková (4)
682 prafopiz je na nyc
Jakub Matěna (4), Jakub Löwit (4), Václav Šraier (3), Václav Táborský (3), Daniel Beneš (4)
686 Relativci na kappatinu
Ondra Havelka (4), Anna Minaříková (3), Jonáš Tuček (4), Lukáš Červený (2), Matěj Červený (3)
Doprovod: Ondřej Lev
687 Fras
Ľuboš Rybanský (4), Dominik Zeman (4), Tomáš Imrich (4), Kristián Levocký (4)
692 Chotěbořský reaktor
Filip Lorenc (4), Jaroslav Havlíček (4), Michal Vomela (4), Václav Málek (4)
693 Za Svinibrod!
Marek Raja (3), Lukáš Bastián (3), Bořivoj Kolář (4), František Zajíc (3), Mirek Nekolný (3)
695
Tomáš Konečný (3), Jan Střeleček (3), Jan Koblížek (3), Šimon Havíř (3), Lukáš Honsa (4)
697 Porgor
Lukáš Černý (4), Václav Krupička (4), Hynek Peřina (4), Jakub Malý (4), Minh Tri Pham (4)
698 Transcendentní nabla
Petr Zelina (3), Jan Priessnitz (3), Adam Čepil (3), Minh Tran Anh (4), Veronika Valouchová (3)
701 Kysucké Singularity
Michal Kubaščík (2), Peter Kubaščík (4), Zlatica Kalužná (4), Lucia Kapitánová (4), Matěj Borovička (2)
Doprovod: Daniel Jedinák
702 Zkusíme, uvidíme.
Karel Chládek (4), Mikuláš Keller (4), Matouš Palek (4), Pavel Jáneš (3), Jakub Gregora (2)
Doprovod: Bohdana Najmanová

Kategorie B

Celkem je přihlášeno 45 týmů.

ID Název
603 Švábíci
Erik Borňás (3), Jakub Hejhal (3), Jiří Müller (3), Michaela Kučerová (3)
604 Š-kvarci
Václav Mikeska (3), Kryštof Kadlec (3), Michal Žůrek (3), Jan Macháň (2), Daniel Kvita (2)
605 Péťové
Petr Šimůnek (3), Petr Kolovrátník (3), David Němec (2), Tomáš Dvořák (2), Patrik Procházka (4)
Doprovod: Evžen Müller
607 Štěpánkový hoši
Karolína Štěpánková (4), Maxmilián Kocourek (2), Michael Píro (2), Patrik Novák (1), Tomáš Locker (3)
608 Kepleráci
Martin Štyks (3), Jan Preiss (2), David Vokrouhlický (3), Daniel Demovič (4), Daniel Pajer (3)
Doprovod: Martin Kapoun
611 Ibyšta
Martina Šarmanová (3), Jan Mikulenka (3), Sebastian Franek (2), David Bayer (2), Vojtěch Ovčačík (3)
Doprovod: Jiří Šamaj
613 ComeToWin
Matěj Mezera (3), Jáchym Bártík (3), Vít Beran (2), Jan Hlaváč (3), Matěj Coufal (3)
614 CO JÁ VÍM
Matěj Rzehulka (3), Nathan Vishwanathan (3), Jakub Kožušník (3), Dominik Gardáš (3)
620 Tobis
Tomáš Kašpar (4), Jakub Dlouhý (2), Kamil Mudruňka (2), Šimon Sedláček (2), Jonáš Prokop (4)
Doprovod: Jana Herudková
621 Never lucky
Kateřina Stodolová (3), Anežka Doležalová (3), Pavel Šklíba (3), Martin Bureš (3), Tomáš Faikl (2)
Doprovod: Jana Herudková
622 Mach(a)ři
Pavel Turinský (3), Jan Došek (2), Filip Hruška (2), Eva Kospachová (2), Marie Mrhalová (3)
Doprovod: Eva Kospachová
625 3,1415926535897932384626433833
Zuzana Rezková (3), Petr Dočekal (3), Sára Strakošová (3), Václav Karel (3), Jan Půlpán (3)
626 McNadruhou
Lukáš Kuneš (4), Pavel Ludačka (2), Jakub Linzmajer (2), Vít Neužil (9), Martin Bican (9)
Doprovod: Lukáš Šmahel
627 Mikulášský graviton
Vítek Vališ (2), Jakub Dobrý (2), Veronika Hladíková (3), Jakub Novák (4), Veronika Blovská (2)
Doprovod: Věra Krůsová
628 MLG RNG
Jan Dopita (3), David Verner (3), Ondřej Závodný (3), Filip Oplt (3), Klára Janoušková (3)
629 rhámphastos
Kateřina Doležalová (3), Kateřina Kubíková (3), Jan Beránek (3), Jan Urban (3), Martin Vlasák (3)
632 Tachyony
Alžběta Andrýsková (3), David Procházka (3), Tereza Pavlišová (1), Jan Malý (3), Klára Grohmannová (1)
634 Průměrně cvičení lachtani
Jana Stejskalová (3), Petr Kotek (3), Martin Chladil (2), Klára Kučerová (3), Aneta Němcová (2)
Doprovod: Stanislav Sedláček
635 Kratochvíle
Jan Holásek (3), Ondřej Velínský (3), Michal Cimfl (3), Michael Srb (3), Šimon Tesař (1)
Doprovod: Radovan Růžička
636 Fyzici GVBN
Ladislav Ferov (3), Pavol Šimko (3), Ivan Plachý (3), Adam Hlaváč (4), Timotej Králik (2)
Doprovod: Jana Pastieriková
638 4+1
Jiří Mayer (3), Ondřej Procházka (3), Jaroslav Novotný (3), Tereza Benešová (3)
Doprovod: Olga Pražanová
640 Físnická
Jiří Orság (3), Anna Zhigaykova (3), Simona Vránová (3), Jan Kušev (3), Petr Hána (3)
Doprovod: Julius Kolín
642 GymŠpit
Martin Šilhavý (4), Lukáš Kyzlík (4), Jakub Vlášek (3), Adam Kulich (1), Adam Janich (1)
Doprovod: Stanislav Gottwald
644 OP
P. P. Arthur Petráš (4), Jakub Hluško (1), Tomáš Šimek (1), Paulína Smolárová (2), Michal Horanský (9)
Doprovod: Ivona Demčáková
645 Dlouhá chvíle
Jiří John (4), Jakub Peřina (2), Ludvík Petr (2), Tomáš Olejár (2), Kiet Nguyen Tuan (2)
Doprovod: Radovan Růžička
648 GJH B
Jeozef Číž (1), Matúš Drgoň (3), Andrea Tóthova (4), Marek Murin (4), Marek Homola (3)
649 RHFaktor
Tomáš Hlavatý (3), Jan Hrůza (3), Veronika Roubínová (2), David Roubín (2), Martin Lédl (1)
Doprovod: Alena Marková
653 Votrelci
Šimon Knoška (4), Lucia Ivanová (4), Daniela Pittnerová (3), Dominick Ivan (1)
656 Big Minds
Martin Bárta (4), Jana Krejčíková (3), Martin Kostrubanič (2), Radoslav Hašek (2), Vojtěch Vařečka (2)
Doprovod: Jana Krejčíková
657 GVOZA
Patrik Lamoš (3), Martin Piala (3), Timotej Židuljak (3), Šimon Pajger (2), Peter Súkeník (4)
Doprovod: Ľubomír Konrád
662 Black Hole
Kateřina Škorvánková (3), Karolína Šůsová (4), Tomáš Beneš (1), Marek Bistřický (3), Adam Babuljak (4)
Doprovod: Helena Čížková
667 Pozitróny
Michal Ržonca (4), Ján Hunák (3), Mikuláš Mikula (2), Matúš Kopunec (2), Marek Kadlečík (2)
Doprovod: RNDr. Zdenka Baxová
669 F=a
Pavel Vondráček (3), Jakub Kunčák (3), Jan Petrů (3), Filip Mannheim (3)
671 Vykopávky
Petr Škába (3), Petr Hron (3), Markéta Adamcová (3), Daniela Břížďalová (3), Petra Dušková (3)
672 Schrödingerova koťata
Dinh Huy Nhat Minh (3), Martina Jirečková (3), Andrea Husseini (3), Michaela Konopásková (3), Adam Procháska (3)
Doprovod: Zdeněk Šabatka
677 Růžoví poníci
Šimon Jelínek (4), Filip Šlampa (2), Jaroslav Landa (4), Nguyen Thanh Lam (3), Simon Williams (2)
679 299792459m/s
Pavel Bláha (4), Martin Vašina (4), Mareš Timotej (3), Jan Bohadlo (2), Vojtěch Mervart (2)
Doprovod: Zdeněk Polák
680 Špekové knedlíky
Karolina Bodláková (3), Veronika Ferinová (3), Radka Šimerová (3), Barbora Černá (3), Jiří Němeček (3)
Doprovod: Helena Poláková
681 Plněné knedlíky
Lucie Krejčová (3), Simona Šimůnková (3), Václav Veselý (3), Petr Paulath (3), Nikola Kaislerová (3)
Doprovod: Helena Poláková
685 TEAAM
Anna Vobecká (3), Matěj Crhán (3), Adam Konopiský (3), Emil Jiří Tywoniak (3), Tereza Bělohradská (3)
Doprovod: Petr Brabec
691 Zdánlivá jakosíla
Michal Töpfer (3), Jan Kolín (3), Karel Pátek (3), David Novotný (3), Josef Grus (3)
Doprovod: Daniel Přibík
700 Světci kdovíčí
Vít Horáček (3), Václav Kubíček (2), Josef Kvapilík (3), Martin Vláčil (3)
703 Heyroes
Jakub Lanča (4), Gabriel Janovský (3), Zbyněk Hlavica (1), Tomáš Fridrišek (4)
Doprovod: Renata Milerová
704 Hm...
Vojtěch Faruzel (3), Terezie Zelinová (3), Jan Blahut (2), Michaela Blaťáková (3), Vojtěch Zelina (2)
Doprovod: Renata Milerová
707 Hyperkrychle
Jitka Kořeňová (3), Barbora Jakubová (3), Radek Stránský (3), František Kmječ (9), Vojtěch Káně (9)
Doprovod: Eva Kospachová

Kategorie C

Celkem je přihlášeno 29 týmů.

ID Název
609 Fanatická pětka
Jan Vaník (1), Vojtěch Netík (1), Jakub Rajnštajn (1), Jiří Kukla (1), Michal Jireš (1)
Doprovod: Jan Fátor
610 GAMAčuníci
Václav Löffelmann (2), Jiří Löffelmann (2), Eva Wohlgemuthová (2), Čeněk Malík (2)
615 Protoni007
Richard Fleischhans (2), Jonáš Vlasák (2), Dominik Starý (2), František Helebrand (2)
616 -1/12
Veronika Sedláková (2), Veronika Čírtková (2), Petr Sedláček (2), David Loučka (1), Marie Hledíková (2)
633 Ichbinich
Jindřich Jelínek (1), Jáchym Bareš (2), Miroslav Hrabal (2), Martin Repčík (2), Filip Kroutil (2)
637 Karlínské hvězdy
Klára Tomášková (1), Květa Šteflová (1), Jan Kocourek (1), Vojtěch Hauptmann (1)
643 GymŠpiťáci
Martin Vrňata (9), Lukáš Kotlík (1), Alice Kopalová (2), Michal Koldinský (2), Vojtěch Žák (9)
Doprovod: Stanislav Gottwald
646 Sedita
Jana Sadovská (2), Miroslav Macko (9), Jakub Pravda (9), Lucia Tóthová (9), Tomáš Šimek (8)
Doprovod: Ivona Demčáková
647 GJH C
Martin Marek (2), Marek Homola (1), Magdaléna Bečková (2), Kateřina Bulková (3), Adam Šánta (1)
658 Trzyniec
Martin Dinh (1), Daniel Martynek (1), Štěpán Stryja (1), Tomáš Svoboda (2), Ondřej Sikora (2)
Doprovod: Miroslava Babilonová
659 GYMPL :D
Adam Karas (8), Jakub Dřevo (8), Eliška Kubová (8), Kateřina Nováková (8), Pavel Holánek (2)
Doprovod: Karel Heřman
660 MRGAITS
Matej Parada (2), Barbara Pulmannová (2), Tomáš Sásik (2), Sára Kuťková (2), Jakub Schenk (1)
Doprovod: Mgr. Štefan Horvát
663 Gymro
Karel Balej (1), Michal Klokočník (1), Matouš Marek (2), Daniel Štanc (2), Jarmila Opatrná (2)
Doprovod: Helena Čížková
664 Měrný odpor
Nikola Schlöglová (1), Anežka Zemanová (1), Filip Chudoba (2), Jakub Kašpar (3), Jaromír Šolc (3)
666 GymKT
Tereza Kislingerová (3), Michal Převrátil (3), Matěj Holý (2), Tereza Jílková (1), Přemysl Hovorka (1)
668 V.H.L.A.M.y
Anežka Papáčková (3), Vojtěch Klimeš (1), Jan Šimkovský (1), Michaela Krynická (1), Lydia Ceháková (3)
673 Rudí draci
Vojtěch Drška (1), Lukáš Hora (1), David Dvorský (1), Josef Hrdlička (1), Vašek Jisl (1)
Doprovod: Klára Fraňková
674 Kovošrot GCHD
Vojtěch Dědek (3), Michal Kocourek (3), Martin Kodada (1), Marek Kuchař (1), Vojtěch Lanz (2)
Doprovod: Štěpánka Jirošová
676 Gchd
Filip Matějka (2), Kamila Kyzlíková (2), David Dobáš (1), Kateřina Lipavská (2), Sebastian Duarte (3)
Doprovod: Štěpánka Jirošová
683 PSI GYMJH
Soňa Burešová (2), Michaela Černá (2), Michail Nužnyj (2), Jaroslav Rozprávka (2), Tomáš Vondráček (2)
684 JD VP JD VL
Ladislav Nagy (2), Oldřich Kupka (3), Martin Orság (2), Luboš Bartík (1), Pavel Kinc (1)
688 Čtyřrozměrná koule
Jakub Drbohlav (2), Petra Kašková (9), Sven Bernas (9), Andrea Krouparova (1), Zuzana Bechyňová (9)
Doprovod: Mirjam Civínová
689 Dělíme nulou
Tereza Novotná (2), Lukáš Mikan (2), Tereza Dobrovolná (2), Tereza Hamsová (2)
Doprovod: Olga Pražanová
690 #NWM! :]
Barbora Janebová (9), Richard Veselý (1), Adam Jáneš (1), Jiří Janoušek (9), Vojtěch Brož (1)
694 Fyčusové
Josef Martínek (2), Viktor Rosman (2), Jiří Procházka (1), Ondřej Mikeš (3), Denis Pavlíček (2)
Doprovod: Josef Jírů
696 Tým nebohých kvintánů
Michal Matoulek (1), Matěj Grohmann (1), David Továrek (1), Jana Možíšová (1)
Doprovod: Zdeněk Polák
699 Rambo ve Štole
Filip Korf (1), Matyáš Procházka (3), Luka Jovanovič (3), Marco Souza (8), Franta Stara (1)
Doprovod: Marek Scholz
705 Gymploidi 2.0
Jan Králíček (2), Kristián Zeman (2), Lukáš Jiřiště (2), Veronika Švubová (2), Tomáš Martínek (2)
Doprovod: Olga Kouřimská
706 Mickeyho Klubík
Pavel Kraus (1), Vojtěch Molin (1), Jan Vysloužil (1), Vojtěch Cuberek (1), Petr Slatinský (1)
Doprovod: Lenka Plachtová
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz