I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 34 36 35 100 105
1. Petr Hrubý G, Polička 31 33 32 91 96
2. Lukáš Supik G, Třinec 30 35 28 93 93
3. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 26 30 25 77 81
4. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 23 30 26 75 79
5. Šimon Knoška G A. Kmeťa, B. Štiavnica 23 26 23 75 72
6. Andrej Uhliarik G A. Bernoláka, Námestovo 17 26 23 69 66
7. Andrea Tóthova G Jura Hronca, Bratislava 20 15 20 66 55
8. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 24 22 7 74 53
9. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 7 23 16 72 46
10. Patrik Procházka G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 9 20 15 66 44
11. Pavel Souček G, Nymburk 13 18 67 31
12.–13. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 25 69 25
12.–13. Štěpán Malec SPŠ a VOŠ Kladno 23 2 61 25
14. Jakub Marták G Golianova, Nitra 9 4 8 41 21
15. Martin Gažo ŠpMNDaG, Bratislava 10 6 94 16
16. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 7 4 3 61 14
17.–18. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 2 4 4 48 10
17.–18. Anna Linhartová G Mikulášské n. 23, Plzeň 10 53 10
19.–21. Daniel Adamkovič G Šrobárova, Košice 8 67 8
19.–21. Juraj Májek G Grösslingova, Bratislava 8 89 8
19.–21. Júlia Matulová G K. Sladkovského, Praha 2 6 36 8
22. Kristina Mrázová G, Český Krumlov 7 50 7
23. Marek Otýpka G, Židlochovice 2 4 50 6
24. Kryštof Kolář G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 100 5
25. Muhammad Arifur Rahman Bogra Cant. Pub. S. and C., BD 4 100 4
26. Jiří Tuháček Masarykovo G, Plzeň 2 40 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 34 36 35 100 105
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 32 37 31 95 100
2. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 30 37 31 93 98
3.–5. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 28 33 23 80 84
3.–5. Štěpán Stenchlák G, Třinec 23 35 26 80 84
3.–5. Pavol Šimko G V. Nedožerského, SR 27 30 27 80 84
6. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 26 25 26 81 77
7. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 21 25 28 74 74
8. David Vokrouhlický G Jana Keplera, Praha 23 24 23 69 70
9. Andrej Kancko G B. S. Timravy, Lučenec 25 19 24 75 68
10. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 19 25 16 78 60
11. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 21 21 16 77 58
12.–13. Veronika Úlovcová Církevní G, Plzeň 15 19 22 65 56
12.–13. Matěj Vitouch G, Křenová, Brno 16 22 18 76 56
14.–15. Marek Raja G, Nymburk 22 14 18 51 54
14.–15. Přemysl Šťastný G, Žamberk 27 27 77 54
16. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 22 14 15 63 51
17. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 25 21 2 67 48
18. Jakub Kožušník Wichterlovo G, Ostrava 21 19 6 57 46
19. Jonáš Fuksa PORG, Praha 19 16 10 87 45
20. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 15 15 14 44 44
21. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 19 10 14 78 43
22. Branislav Belko G Milana Rúfusa 16 11 14 47 41
23. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 20 3 17 73 40
24. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 22 16 68 38
25. Igor Bajo G, Hodonín 20 16 51 36
26.–27. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 12 17 2 82 31
26.–27. Matěj Rzehulka Wichterlovo G, Ostrava 21 3 7 62 31
28. Martin Hanák G nám. E. Beneše, Kladno 30 88 30
29. Martin Horáček G, Šumperk 26 76 26
30.–31. Pavol Hepner G V. Nedožerského, SR 18 6 51 24
30.–31. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 17 7 39 24
32. Aleš Krčil G dr. A. Hrdličky, Humpolec 20 67 20
33. František Zach G, Litomyšl 13 3 3 45 19
34. Adam Hagara G V. Nedožerského, SR 18 56 18
35. Antonín Baďura G Brno, tř. Kpt. Jaroše 16 62 16
36.–37. Vojtech Bečvář SŠTE Brno 9 6 45 15
36.–37. Jan Douša PORG, Praha 12 3 71 15
38. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 5 7 2 88 14
39. Tomáš Březina G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 10 3 54 13
40.–41. Jan Buriánek G P. de Coubertina, Tábor 11 85 11
40.–41. Petra Mikolasova PORG, Praha 8 3 50 11
42. Jakub Hejhal G, Roudnice nad Labem 9 75 9
43. Kateřina Volková Masarykovo G, Vsetín 7 35 7
44. Tomáš Hampl G, Dukelská, Bruntál 6 50 6
45. Erik Borňás G, Roudnice nad Labem 3 60 3
46.–47. Zuzana Rezková G B. Němcové, HK 1 50 1
46.–47. Denisa Svobodová G, Jateční, Ústí nad Labem 1 25 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 38 40 39 100 117
1. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 32 44 30 91 106
2. Ondřej Knopp G, Třeboň 30 37 36 88 103
3. Viktor Rosman G, Pelhřimov 27 31 28 77 86
4. David Němec G, Tanvald 32 29 23 80 84
5. Alexandr Jankov Matiční G, Ostrava 26 33 23 75 82
6. Jan Lindauer První české G, Karlovy Vary 24 23 29 65 76
7. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 15 29 27 75 71
8. Ladislav Nagy G a SOŠZE, Vyškov 23 21 25 59 69
9.–10. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 19 24 21 55 64
9.–10. Dominik Starý G, Benešov 27 16 21 85 64
11. Jan Šenk G dr. A. Hrdličky, Humpolec 18 28 13 74 59
12. Šimon Karch G Komenského, Havířov 29 29 85 58
13. Martin Crhán G, Studentská, Havířov 18 24 14 48 56
14. Mikuláš Mikula G Ľudovíta Štúra, Trenčín 21 13 17 70 51
15.–16. Tomáš Faikl G Dašická, Pardubice 14 11 16 79 41
15.–16. Matúš Kopunec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 21 20 79 41
17. Martina Kopecká G J. Barranda, Beroun 10 12 16 75 38
18. Václav Kubíček Arcibisk. G, Kroměříž 14 23 70 37
19. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 12 9 11 52 32
20.–21. Marek Kadlečík G Ľudovíta Štúra, Trenčín 10 5 14 57 29
20.–21. Matej Parada G Grösslingova, Bratislava 14 8 7 69 29
22. Ondřej Hajnyš G, Dvůr Králové n. L. 14 13 54 27
23. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 13 13 67 26
24.–25. Filip Nácovský G, Dvůr Králové n. L. 13 6 6 52 25
24.–25. Veronika Sedláková G Masarykovo nám., Kroměříž 13 9 3 64 25
26. John Richard Ritter G Masarykovo nám., Třebíč 22 73 22
27. Hao Luan SAIE, Shenzhen, China 11 8 31 19
28.–29. Tomáš Čelko G, Považská Bystrica 16 50 16
28.–29. Tomáš Janeta G A. Bernoláka, Námestovo 16 59 16
30.–32. Štěpán Kohl Klasické a španělské G, Brno 9 4 2 79 15
30.–32. Zuzana Urbanová G, U Balvanu, Jablonec n. N. 15 63 15
30.–32. Tomáš Vakoš G Ľudovíta Štúra, Trenčín 15 68 15
33. Martin Komínek G, Slaný 14 58 14
34.–36. Martin Hejl SPŠ a VOŠ, Písek 6 0 7 57 13
34.–36. Jan Preiss G Jana Keplera, Praha 13 62 13
34.–36. Hurum Maksora Tohfa RUMC, Dhaka, Bangladesh 13 33 13
37.–38. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 3 4 4 73 11
37.–38. Jan Pospíšil G Masarykovo nám., Kroměříž 11 100 11
39. Jaroslav Paidar SPŠ Masarykova, Liberec 3 7 42 10
40.–41. Paulína Smolárová ŠpMNDaG, Bratislava 9 53 9
40.–41. Vladimír Talla Biskupské G, Ostrava 9 38 9
42.–43. Lukáš Hrubčík G, Nymburk 8 73 8
42.–43. Jana Viktória Kováčiková G, Dubnica n. Váhom 7 1 42 8
44.–46. Samuel Baran G J. A. Raymana, Prešov 7 64 7
44.–46. Ondřej Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 7 64 7
44.–46. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 1 0 6 27 7
47.–50. Ondřej Chloupek G, Mostecká, Chomutov 5 71 5
47.–50. Filip Keller G P. de Coubertina, Tábor 5 71 5
47.–50. Jakub Novotný G, Brno-Řečkovice 5 71 5
47.–50. Vojtěch Vávra VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 5 71 5
51. Vlastimil Horálek G Dašická, Pardubice 4 100 4
52.–54. Antonín Krmíček G, Uherské Hradiště 3 100 3
52.–54. Roman Ondráček G, Boskovice 3 100 3
52.–54. Ondřej Sikora G, Třinec 3 33 3
55. Dominik Vrba G, Lovosice 2 15 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 38 40 39 100 117
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 28 34 32 82 94
2. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 25 32 26 71 83
3. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 28 24 27 73 79
4. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 26 26 21 68 73
5. Vojtěch Laitl G, Ostrov 27 21 22 63 70
6. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 21 21 18 60 60
7. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 17 20 19 69 56
8.–9. Jakub Smolka Slezské G, Opava 15 18 17 57 50
8.–9. Martin Vavřík G, Šumperk 24 19 7 63 50
10. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 14 14 16 54 44
11. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 8 14 11 37 33
12. Ondřej Bursa G, Brno-Řečkovice 11 10 8 69 29
13. Jakub Růžička G, Nymburk 12 14 58 26
14. Vratislav Blažek G, Benešov 10 9 6 58 25
15.–16. Klára Grohmannová G, Olomouc-Hejčín 11 12 58 23
15.–16. David Otta G Christiana Dopplera, Praha 12 9 2 64 23
17. Anna Jandová G Legionářů, Příbram 12 10 40 22
18. Dominik Stejskal G, Krnov 14 7 49 21
19.–20. Pavlína Kružíková Biskupské G, České Budějovice 12 6 69 18
19.–20. Kristian Matuštík G, Benešov 5 6 7 41 18
21. Kateřina Neubergerová G Jana Nerudy, Praha 8 9 49 17
22. Kateřina Bartošová SPŠ Ostrov n. Ohří 11 3 2 42 16
23.–24. Michal Jůza G, Benešov 8 7 52 15
23.–24. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 9 6 63 15
25.–26. Adam Karas G Legionářů, Příbram 12 2 33 14
25.–26. Matej Martaus G Veľká okružná, Žilina 14 58 14
27.–28. Vojtěch Drška G, Nymburk 3 10 33 13
27.–28. Tereza Knížková G Luďka Pika, Plzeň 9 4 52 13
29. Tomáš Piskovský Reálné G a ZŠ, Prostějov 10 2 43 12
30.–31. Filip Korf G Nad Štolou, Praha 6 5 69 11
30.–31. Štěpán Stryja G, Třinec 7 4 34 11
32.–34. Andrea Bínová G, Česká Lípa 1 8 39 9
32.–34. Pavel Junker G F. Živného, Bohumín 9 75 9
32.–34. Vadim Kablukov G B. Němcové, HK 9 56 9
35.–36. Marek Božoň G, Karviná 0 8 31 8
35.–36. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 5 3 32 8
37. Filip Chocholatý G, Brno-Řečkovice 7 64 7
38. Michal Džubera Matiční G, Ostrava 4 2 55 6
39.–40. Ondřej Brůha Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 71 5
39.–40. Vojtech Filipi G Dašická, Pardubice 5 21 5
41. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 3 100 3
42.–43. Tomáš Drobil G Dačice 2 50 2
42.–43. Ivana Vlachová G, Olomouc-Hejčín 2 50 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz