Výsledková listina 1. série 29. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 1 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Havlíčkův Brod 79 3 87 83 79
2. G Jana Keplera, Praha 69 4 79 66 69
3.–4. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 59 4 67 65 59
3.–4. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 59 4 66 64 59
5.–6. G, Třinec 58 4 63 56 58
5.–6. G V. Nedožerského, SR 58 3 63 64 58
7. G, Šumperk 48 2 50 70 48
8. G, Benešov 46 4 50 68 46
9. G, Nymburk 45 4 50 71 45
10. G, Pelhřimov 44 2 46 61 44
11.–12. G, Olomouc-Hejčín 43 5 48 51 43
11.–12. Matiční G, Ostrava 43 3 45 76 43
13.–14. Wichterlovo G, Ostrava 40 2 42 62 40
13.–14. G, Uherské Hradiště 40 3 42 77 40
15.–17. PORG, Praha 36 3 39 71 36
15.–17. G B. Němcové, HK 36 3 38 58 36
15.–17. G dr. A. Hrdličky, Humpolec 36 2 38 68 36
18. Masarykovo G, Plzeň 34 2 34 62 34
19.–21. G, Tanvald 32 1 32 94 32
19.–21. G Dašická, Pardubice 32 2 33 84 32
19.–21. G J. Ressela, Chrudim 32 2 33 77 32
22. G, Polička 31 1 31 91 31
23.–24. G nám. E. Beneše, Kladno 30 1 30 88 30
23.–24. G, Třeboň 30 1 30 79 30
25.–26. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 29 2 30 61 29
25.–26. G Komenského, Havířov 29 1 29 88 29
27.–28. G J. Ortena, Kutná Hora 28 1 28 74 28
27.–28. G L. Svobodu, Humenné 28 1 28 82 28
29.–30. G, Žamberk 27 1 27 79 27
29.–30. G, Ostrov 27 1 27 71 27
31.–32. G, nám. TGM, Zlín 26 1 26 76 26
31.–32. G Tajovského, B. Bystrica 26 1 26 87 26
33.–34. G B. S. Timravy, Lučenec 25 1 25 83 25
33.–34. G L. Jaroše, Holešov 25 1 25 74 25
35. První české G, Karlovy Vary 24 1 24 63 24
36.–40. G, Kysucké Nové Mesto 23 1 23 68 23
36.–40. G a SOŠZE, Vyškov 23 1 23 61 23
36.–40. G Masarykovo nám., Kroměříž 23 2 24 86 23
36.–40. G A. Kmeťa, B. Štiavnica 23 1 23 77 23
36.–40. G Legionářů, Příbram 23 2 24 43 23
41. G Masarykovo nám., Třebíč 22 1 22 73 22
42.–44. G, Brno-Řečkovice 21 3 23 69 21
42.–44. G Grösslingova, Bratislava 21 2 22 77 21
42.–44. G, Nové Zámky 21 1 21 81 21
45.–46. G, Hodonín 20 1 20 59 20
45.–46. G Jura Hronca, Bratislava 20 1 20 59 20
47. G O. Havlové, Ostrava 19 1 19 90 19
48.–49. ŠpMNDaG, Bratislava 18 2 19 72 18
48.–49. G, Studentská, Havířov 18 1 18 47 18
50.–51. G J. Słowackiego, Český Těšín 17 1 17 50 17
50.–51. G A. Bernoláka, Námestovo 17 1 17 59 17
52.–55. G Milana Rúfusa 16 1 16 62 16
52.–55. G P. de Coubertina, Tábor 16 2 16 78 16
52.–55. G, Křenová, Brno 16 1 16 76 16
52.–55. G, Považská Bystrica 16 1 16 50 16
56.–58. Slezské G, Opava 15 1 15 52 15
56.–58. G, U Balvanu, Jablonec n. N. 15 1 15 63 15
56.–58. Církevní G, Plzeň 15 1 15 50 15
59.–62. Arcibisk. G, Kroměříž 14 1 14 67 14
59.–62. G, Krnov 14 1 14 56 14
59.–62. G Veľká okružná, Žilina 14 1 14 58 14
59.–62. G, Slaný 14 1 14 58 14
63.–65. G, Litomyšl 13 1 13 57 13
63.–65. G J. Škody, Přerov 13 1 13 65 13
63.–65. G, Dvůr Králové n. L. 13 1 13 54 13
66.–69. G Christiana Dopplera, Praha 12 1 12 60 12
66.–69. G Jírovcova, České Budějovice 12 1 12 55 12
66.–69. Biskupské G, České Budějovice 12 1 12 75 12
66.–69. G F. Palackého, Val. Mez. 12 1 12 92 12
70. SPŠ Ostrov n. Ohří 11 1 11 42 11
71.–73. G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 10 1 10 59 10
71.–73. Reálné G a ZŠ, Prostějov 10 1 10 42 10
71.–73. G J. Barranda, Beroun 10 1 10 71 10
74.–78. G Luďka Pika, Plzeň 9 1 9 56 9
74.–78. Biskupské G, Ostrava 9 1 9 38 9
74.–78. G Golianova, Nitra 9 1 9 50 9
74.–78. SŠTE Brno 9 1 9 56 9
74.–78. Klasické a španělské G, Brno 9 1 9 82 9
79.–81. G Šrobárova, Košice 8 1 8 67 8
79.–81. G Jana Nerudy, Praha 8 1 8 42 8
79.–81. ESŠ, Lip. Mikuláš 8 1 8 24 8
82.–85. G J. A. Raymana, Prešov 7 1 7 64 7
82.–85. G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 7 1 7 78 7
82.–85. G, Dubnica n. Váhom 7 1 7 64 7
82.–85. G, Český Krumlov 7 1 7 50 7
86.–88. SPŠ a VOŠ, Písek 6 1 6 46 6
86.–88. G, Dukelská, Bruntál 6 1 6 50 6
86.–88. G Nad Štolou, Praha 6 1 6 75 6
89.–92. G, Mostecká, Chomutov 5 1 5 71 5
89.–92. Gymnázium Oty Pavla, Praha 5 1 5 71 5
89.–92. VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 5 1 5 71 5
89.–92. G Sv. Františka, Žilina 5 1 5 71 5
93.–96. SPŠ, Vlašim 3 1 3 100 3
93.–96. SPŠ Masarykova, Liberec 3 1 3 100 3
93.–96. ZŠ a MŠ Velká Polom 3 1 3 100 3
93.–96. G, Boskovice 3 1 3 100 3
97.–101. G Dačice 2 1 2 50 2
97.–101. G, Židlochovice 2 1 2 50 2
97.–101. G, Lovosice 2 1 2 15 2
97.–101. G Andreja Vrábla, Levice 2 1 2 29 2
97.–101. G K. Sladkovského, Praha 2 1 2 50 2
102.–103. G, Jateční, Ústí nad Labem 1 1 1 25 1
102.–103. G, Česká Lípa 1 1 1 14 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 4 5 8 6 34
1. Petr Hrubý G, Polička 2 1 3 2 4 5 8 6 31
2. Lukáš Supik G, Třinec 2 2 3 4 3 5 5 6 30
3. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 1 1 3 2 2 4 7 6 26
4. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 1 1 3 2 5 7 5 24
5.–6. Šimon Knoška G A. Kmeťa, B. Štiavnica 1 2 3 1 4 7 5 23
5.–6. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 1 1 2 2 2 4 7 4 23
7. Andrea Tóthova G Jura Hronca, Bratislava 0 1 3 1 2 1 6 6 20
8. Andrej Uhliarik G A. Bernoláka, Námestovo 1 1 3 1 2 3 6 17
9. Pavel Souček G, Nymburk 1 1 3 0 2 6 13
10. Martin Gažo ŠpMNDaG, Bratislava 1 3 6 10
11.–12. Jakub Marták G Golianova, Nitra 1 3 1 1 3 9
11.–12. Patrik Procházka G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 1 1 3 2 2 9
13.–14. Daniel Adamkovič G Šrobárova, Košice 2 1 5 8
13.–14. Juraj Májek G Grösslingova, Bratislava 3 5 8
15.–17. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 3 4 7
15.–17. Kristina Mrázová G, Český Krumlov 1 1 1 4 7
15.–17. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 3 4 7
18.–21. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 0 2 2
18.–21. Júlia Matulová G K. Sladkovského, Praha 1 1 2
18.–21. Marek Otýpka G, Židlochovice 2 2
18.–21. Jiří Tuháček Masarykovo G, Plzeň 2 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 4 5 8 6 34
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 2 2 3 2 4 5 8 6 32
2.–3. Martin Hanák G nám. E. Beneše, Kladno 2 2 3 2 3 5 7 6 30
2.–3. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 1 2 3 2 4 5 7 6 30
4. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 0 2 3 2 4 5 6 6 28
5.–6. Pavol Šimko G V. Nedožerského, SR 1 1 3 2 4 5 5 6 27
5.–6. Přemysl Šťastný G, Žamberk 2 1 3 1 4 4 7 5 27
7.–8. Martin Horáček G, Šumperk 1 1 3 2 2 5 6 6 26
7.–8. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 2 1 3 4 5 6 5 26
9.–10. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 2 1 3 2 1 4 6 6 25
9.–10. Andrej Kancko G B. S. Timravy, Lučenec 1 2 1 2 5 8 6 25
11.–12. Štěpán Stenchlák G, Třinec 1 1 3 1 4 2 5 6 23
11.–12. David Vokrouhlický G Jana Keplera, Praha 1 1 3 2 2 3 6 5 23
13.–15. Marek Raja G, Nymburk 1 1 3 2 2 4 4 5 22
13.–15. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 1 1 3 2 4 6 5 22
13.–15. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 1 2 3 2 3 7 4 22
16.–19. Jakub Kožušník Wichterlovo G, Ostrava 1 1 1 2 1 5 5 5 21
16.–19. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 1 2 3 5 5 5 21
16.–19. Matěj Rzehulka Wichterlovo G, Ostrava 1 1 3 2 2 5 3 4 21
16.–19. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 1 1 1 2 2 3 6 5 21
20.–22. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 3 4 7 6 20
20.–22. Igor Bajo G, Hodonín 1 1 1 1 3 3 6 4 20
20.–22. Aleš Krčil G dr. A. Hrdličky, Humpolec 1 1 3 1 4 6 4 20
23.–25. Jonáš Fuksa PORG, Praha 2 1 3 3 4 6 19
23.–25. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 1 2 3 8 5 19
23.–25. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 1 3 7 6 19
26.–27. Adam Hagara G V. Nedožerského, SR 1 3 2 2 1 5 4 18
26.–27. Pavol Hepner G V. Nedožerského, SR 1 3 2 2 1 5 4 18
28. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 1 1 1 0 2 2 5 5 17
29.–31. Antonín Baďura G Brno, tř. Kpt. Jaroše 1 1 3 1 2 4 4 16
29.–31. Branislav Belko G Milana Rúfusa 1 1 1 3 6 4 16
29.–31. Matěj Vitouch G, Křenová, Brno 1 1 2 6 6 16
32.–33. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 1 2 1 1 2 2 6 15
32.–33. Veronika Úlovcová Církevní G, Plzeň 1 1 2 1 2 4 4 15
34. František Zach G, Litomyšl 1 1 3 2 2 4 13
35.–36. Jan Douša PORG, Praha 2 1 3 2 4 12
35.–36. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 2 1 3 6 12
37. Jan Buriánek G P. de Coubertina, Tábor 2 1 3 5 11
38. Tomáš Březina G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 1 3 2 4 10
39. Vojtech Bečvář SŠTE Brno 0 1 3 1 4 9
40. Petra Mikolasova PORG, Praha 2 1 3 0 2 8
41. Tomáš Hampl G, Dukelská, Bruntál 1 1 4 6
42. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 1 1 3 5
43. Denisa Svobodová G, Jateční, Ústí nad Labem 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 4 5 8 6 38
1.–2. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 2 4 3 2 2 5 9 5 32
1.–2. David Němec G, Tanvald 4 2 3 4 5 8 6 32
3. Ondřej Knopp G, Třeboň 4 2 3 2 2 4 7 6 30
4. Šimon Karch G Komenského, Havířov 4 4 3 2 4 7 5 29
5.–6. Viktor Rosman G, Pelhřimov 4 2 3 2 2 5 5 4 27
5.–6. Dominik Starý G, Benešov 4 3 2 4 4 6 4 27
7. Alexandr Jankov Matiční G, Ostrava 2 2 3 2 5 7 5 26
8. Jan Lindauer První české G, Karlovy Vary 2 0 3 1 3 4 6 5 24
9. Ladislav Nagy G a SOŠZE, Vyškov 2 2 2 1 1 3 6 6 23
10. John Richard Ritter G Masarykovo nám., Třebíč 4 2 3 4 4 5 22
11.–12. Matúš Kopunec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 2 2 7 5 21
11.–12. Mikuláš Mikula G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 3 4 6 4 21
13. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 2 0 3 1 2 2 5 4 19
14.–15. Martin Crhán G, Studentská, Havířov 2 0 1 0 2 5 4 4 18
14.–15. Jan Šenk G dr. A. Hrdličky, Humpolec 2 2 3 2 4 5 18
16. Tomáš Čelko G, Považská Bystrica 2 2 3 1 2 3 3 16
17.–19. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 4 3 3 5 15
17.–19. Zuzana Urbanová G, U Balvanu, Jablonec n. N. 2 3 2 4 4 15
17.–19. Tomáš Vakoš G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6 3 15
20.–23. Tomáš Faikl G Dašická, Pardubice 4 2 2 6 14
20.–23. Martin Komínek G, Slaný 2 3 1 4 4 14
20.–23. Václav Kubíček Arcibisk. G, Kroměříž 2 2 3 1 6 14
20.–23. Matej Parada G Grösslingova, Bratislava 2 2 3 2 5 14
24.–27. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 2 3 3 5 13
24.–27. Filip Nácovský G, Dvůr Králové n. L. 2 2 3 1 5 13
24.–27. Jan Preiss G Jana Keplera, Praha 2 2 3 2 4 13
24.–27. Veronika Sedláková G Masarykovo nám., Kroměříž 2 3 2 6 13
28. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 3 1 3 5 12
29. Jan Pospíšil G Masarykovo nám., Kroměříž 4 4 3 11
30.–31. Marek Kadlečík G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 1 7 2 10
30.–31. Martina Kopecká G J. Barranda, Beroun 4 2 4 10
32.–34. Štěpán Kohl Klasické a španělské G, Brno 3 6 9
32.–34. Paulína Smolárová ŠpMNDaG, Bratislava 0 2 3 4 9
32.–34. Vladimír Talla Biskupské G, Ostrava 0 1 1 3 4 9
35.–37. Samuel Baran G J. A. Raymana, Prešov 2 3 2 7
35.–37. Ondřej Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 2 7
35.–37. Jana Viktória Kováčiková G, Dubnica n. Váhom 2 3 2 7
38. Martin Hejl SPŠ a VOŠ, Písek 3 3 6
39.–42. Ondřej Chloupek G, Mostecká, Chomutov 2 3 5
39.–42. Filip Keller G P. de Coubertina, Tábor 2 3 5
39.–42. Jakub Novotný G, Brno-Řečkovice 2 3 5
39.–42. Vojtěch Vávra VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 2 3 5
43.–47. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 3 3
43.–47. Antonín Krmíček G, Uherské Hradiště 3 3
43.–47. Roman Ondráček G, Boskovice 3 3
43.–47. Jaroslav Paidar SPŠ Masarykova, Liberec 3 3
43.–47. Ondřej Sikora G, Třinec 2 1 3
48. Dominik Vrba G, Lovosice 0 0 2 2
49. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 1 0 0 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 4 5 8 6 38
1.–2. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 4 3 2 4 5 3 5 28
1.–2. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 4 2 3 1 3 4 5 6 28
3. Vojtěch Laitl G, Ostrov 2 2 3 2 1 5 7 5 27
4. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 2 2 3 2 4 7 6 26
5. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 2 2 3 2 2 2 7 5 25
6. Martin Vavřík G, Šumperk 2 2 3 2 2 4 3 6 24
7. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 2 2 2 1 3 6 5 21
8. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 2 3 2 5 2 3 17
9. Jakub Smolka Slezské G, Opava 2 2 3 1 5 2 15
10.–12. Matej Martaus G Veľká okružná, Žilina 2 2 3 3 4 14
10.–12. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 0 2 3 3 2 4 14
10.–12. Dominik Stejskal G, Krnov 2 2 3 2 5 14
13.–17. Anna Jandová G Legionářů, Příbram 0 1 2 4 4 1 12
13.–17. Adam Karas G Legionářů, Příbram 2 2 2 1 3 2 12
13.–17. Pavlína Kružíková Biskupské G, České Budějovice 2 3 2 5 12
13.–17. David Otta G Christiana Dopplera, Praha 2 2 2 2 4 12
13.–17. Jakub Růžička G, Nymburk 2 3 4 3 12
18.–20. Kateřina Bartošová SPŠ Ostrov n. Ohří 1 0 1 7 2 11
18.–20. Ondřej Bursa G, Brno-Řečkovice 2 4 3 2 11
18.–20. Klára Grohmannová G, Olomouc-Hejčín 2 3 2 4 11
21.–22. Vratislav Blažek G, Benešov 3 1 4 2 10
21.–22. Tomáš Piskovský Reálné G a ZŠ, Prostějov 2 2 1 0 2 3 10
23.–24. Vadim Kablukov G B. Němcové, HK 3 1 2 3 9
23.–24. Tereza Knížková G Luďka Pika, Plzeň 2 2 2 3 9
25.–27. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 0 0 0 0 3 1 4 8
25.–27. Michal Jůza G, Benešov 3 1 4 8
25.–27. Kateřina Neubergerová G Jana Nerudy, Praha 0 2 3 1 2 8
28.–29. Filip Chocholatý G, Brno-Řečkovice 2 2 3 7
28.–29. Štěpán Stryja G, Třinec 0 2 2 3 7
30. Filip Korf G Nad Štolou, Praha 6 6
31.–33. Ondřej Brůha Gymnázium Oty Pavla, Praha 2 3 5
31.–33. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 2 2 1 5
31.–33. Kristian Matuštík G, Benešov 2 3 5
34. Michal Džubera Matiční G, Ostrava 2 2 4
35.–36. Vojtěch Drška G, Nymburk 3 3
35.–36. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 3 3
37.–38. Tomáš Drobil G Dačice 2 2
37.–38. Ivana Vlachová G, Olomouc-Hejčín 2 2
39. Andrea Bínová G, Česká Lípa 0 1 1
40. Marek Božoň G, Karviná 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz