Výsledky FYKOSího Fyziklání

Na podrobnou výsledkovou listinu se můžete podívat zde.

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
1 ก็็็็็็็็ก็็็็็็็็กิิิิิิิิิิิ A 194 1
Matěj MezeraG, Havlíčkův Brod4
Vít BeranMasarykovo G, Plzeň3
Jáchym BártíkG, Havlíčkův Brod4
Matěj CoufalG, Havlíčkův Brod4
Jan HlaváčG, Havlíčkův Brod4
2 Hatalom A 193 2
Jakub SuchánekG Opatov, Praha3
Filip BialasG Opatov, Praha4
Patrik NovotnýG Opatov, Praha3
Robert ČernýG Opatov, Praha4
Jiří LedvinkaG Opatov, Praha4
Doprovod: Lidmila Krchová
3 GJH 17 A 190 3
Filip ČermákG Jura Hronca, Bratislava3
Martin MarekG Jura Hronca, Bratislava3
Peter RalbovskýG Jura Hronca, Bratislava4
Matej ParadaG Jura Hronca, Bratislava3
Juraj HalabrinG Jura Hronca, Bratislava4
4 Tachyony s hyperofabulou A 180 4
Alžběta AndrýskováG, Olomouc-Hejčín4
Hana LounováG, Olomouc-Hejčín4
Jindřich JelínekG, Olomouc-Hejčín2
Pavel TurekG, Olomouc-Hejčín4
Tomáš KalvaG, Olomouc-Hejčín4
5 Kontrapunkt B 169 1
Ekaterina YaroslavtsevaG Jana Keplera, Praha3
Miroslav BurýšekG Jana Keplera, Praha3
Jindřich DušekG Jana Keplera, Praha2
Danil KoževnikovG Jana Keplera, Praha3
Jan PetrG Jana Keplera, Praha4
6 GVOZA A 162 5
Martin PialaG Veľká okružná, Žilina4
Patrik LamošG Veľká okružná, Žilina4
Timotej ŽiduljakG Veľká okružná, Žilina4
Miroslav ŠoškaG Veľká okružná, Žilina3
Šimon PajgerG Veľká okružná, Žilina3
Doprovod: Ľubomír Konrád
7 Vodné pralinky B 158 2
Barbara PulmannováG Grösslingova, Bratislava3
Jano LetovanecG Grösslingova, Bratislava3
Martin ČulenG Grösslingova, Bratislava4
Adam ChalupekG Grösslingova, Bratislava1
Jakub SchenkG Grösslingova, Bratislava2
Doprovod: Štefan Štefan
8 Cornuova spirála B 149 3
Šimon KarchG Komenského, Havířov3
Filip BartošG Komenského, Havířov3
Kateřina BouchalováG Komenského, Havířov3
Ondřej KrabecG Komenského, Havířov2
Jakub DelongG Komenského, Havířov2
Doprovod: Monika Bouchalová
9 Afinní asymptota A 145 6
Petr ZelinaG Brno, tř. Kpt. Jaroše4
Jan PriessnitzG Brno, tř. Kpt. Jaroše4
Ronald LucG Brno, tř. Kpt. Jaroše4
Antonín BaďuraG Brno, tř. Kpt. Jaroše4
Ondřej BučekG Brno, tř. Kpt. Jaroše3
Doprovod: Pavel Řehák
10 GCHD A 141 7
David ŽáčekG Christiana Dopplera, Praha4
Ondřej KnoppG Christiana Dopplera, Praha3
Sebastian DuarteG Christiana Dopplera, Praha4
Filip MatějkaG Christiana Dopplera, Praha3
Vojtěch DědekG Christiana Dopplera, Praha4
Doprovod: Štěpánka Jirošová
11 GymŠpit B 140 4
Adam JanichG, Špitálská, Praha2
Michal KoldinskýG, Špitálská, Praha3
Kulich AdamG, Špitálská, Praha2
Kulich DamiánG, Špitálská, Praha4
Jan ŠvrčinaG, Špitálská, Praha4
Doprovod: Stanislav Gottwald
12 Hawkingovo záření C 139 1
Jiří ValaG Brno, tř. Kpt. Jaroše3
Tomáš PitnerG Brno, tř. Kpt. Jaroše3
Josef MinaříkG Brno, tř. Kpt. Jaroše2
Václav ZvoníčekG Brno, tř. Kpt. Jaroše1
Viktor MaternaG Brno, tř. Kpt. Jaroše1
13 #nwm :]》 C 137 2
Kateřina RosickáG J. Ortena, Kutná Hora2
Richard VeselýG, Budějovická, Praha2
Jiří JanoušekG, Budějovická, Praha1
Eliška PospěchováG, Budějovická, Praha1
14 Š-kvarci A 134 8
Kryštof KadlecG F. Palackého, Val. Mez.4
Daniel KvitaG F. Palackého, Val. Mez.3
Jan MacháňG F. Palackého, Val. Mez.3
Václav MikeskaG F. Palackého, Val. Mez.4
Michal ŽůrekG F. Palackého, Val. Mez.4
15 Mišiakovci & Company C 128 3
Dávid MišiakG Jura Hronca, Bratislava2
Monika MachalováG Jura Hronca, Bratislava2
Pavol KebisG Jura Hronca, Bratislava2
Bohdan JóžaG Jura Hronca, Bratislava2
Patrik DrozdíkG Jura Hronca, Bratislava2
16 Klingoni A 126 9
Jaromír MielecG Volgogradská 6a, Ostrava4
Jan HertlG Volgogradská 6a, Ostrava4
Jaroslav HrubýG Volgogradská 6a, Ostrava3
Radek ZajíčekG Volgogradská 6a, Ostrava3
Roman JankůG Volgogradská 6a, Ostrava4
Doprovod: Lenka Plachtová
17 GYMPOS B 124 5
Jakub PohlyG Poštová, Košice3
Maroš BratkoG Poštová, Košice3
Ádám UrbánG Poštová, Košice4
Pavol DrotárG Poštová, Košice4
Martin HrehorG Poštová, Košice1
Doprovod: Gabriela Franikova
18 JD VP JD VL B 119 6
Martin OrságG a SOŠZE, Vyškov3
Oldřich KupkaG a SOŠZE, Vyškov4
Štěpán MaršalaG a SOŠZE, Vyškov4
Pavel KincG a SOŠZE, Vyškov2
Luboš BartíkG a SOŠZE, Vyškov2
Doprovod: Zdeněk Šustek
19 ACHILLOVA ŽELVA A 112 10
Petr JakubčíkPORG, Praha3
Jáchym SoleckýPORG, Praha4
Jonáš FuksaPORG, Praha4
Jaromír ŠolcPORG, Praha4
Filip ChudobaPORG, Praha3
20 Gáďa a Alfa Samci C 107 4
Jaromír SladkovskýPORG, Praha2
Matěj KrátkýPORG, Praha1
Albert PolákPORG, Praha2
Jakub ČurdaPORG, Praha2
Vít GaďurekPORG, Praha2
21 Fyčusové B 106 7
Josef MartínekG, Pelhřimov3
Petr PetrákG, Pelhřimov3
Tomáš ČížekG, Pelhřimov3
Viktor RosmanG, Pelhřimov3
Jáchym LisG, Pelhřimov2
Doprovod: Josef Jírů
22 Soyuz C 105 5
Samuel AmrichG Poštová, Košice2
Timotej ŽupinaG Poštová, Košice2
Dávid ŠatalaG Poštová, Košice2
Martin MelicherG Poštová, Košice2
Michaela BobeničováG Poštová, Košice2
Doprovod: Gabriela Franikova
23 Never lucky A 105 11
Anežka DoležalováG Dašická, Pardubice4
Václav LuňákG Dašická, Pardubice4
Martin BurešG Dašická, Pardubice4
Kateřina StodolováG Dašická, Pardubice4
Pavel ŠklíbaG Dašická, Pardubice4
Doprovod: Jana Herudková
24 Platos B 102 8
Patrik NovákG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.2
Maxmilián KocourekG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.3
Martin HylasG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.2
Tomáš LockerG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.4
Michael PíroG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.3
Doprovod: František Štěpánek
25 Ichbinich C 101 6
Miroslav HrabalG, Olomouc-Hejčín3
Jáchym BarešG, Olomouc-Hejčín3
Klára GrohmannováG, Olomouc-Hejčín2
Jiří LounG, Olomouc-Hejčín1
Tomáš PippalG, Olomouc-Hejčín1
26 Motoklubík A 100 12
Tomáš KonečnýG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice4
Jan StřelečekG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice4
Lukáš HeribanG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice4
Jan KoblížekG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice4
27 Paulinkin tím C 98 7
Paulína SmolárováŠpMNDaG, Bratislava3
Jakub HluškoŠpMNDaG, Bratislava2
Michal HoranskýŠpMNDaG, Bratislava1
Jakub PravdaŠpMNDaG, Bratislava1
Michaela LeinwatherováGJP, BA3
Doprovod: Ivona Demčáková
28 Gorolowie z Trzynca A 97 13
Štěpán StenchlákG, Třinec4
Dominik HeczkoG, Třinec4
Ondřej SikoraG, Třinec3
Dominik CuberG, Třinec3
Tomáš SvobodaG, Třinec3
Doprovod: Pavlína Madari
29 Truhla B 95 9
Adam DejlG a ZŠ G. Jarkovského, Praha3
Pavel HudecG a ZŠ G. Jarkovského, Praha3
Tadeáš NěmecG a ZŠ G. Jarkovského, Praha3
Ondřej DvořákG a ZŠ G. Jarkovského, Praha3
Adam JirkovskýG a ZŠ G. Jarkovského, Praha3
Doprovod: Daniel Tereba
30 DoGy A 91 14
Martin VejvodaG Dobruška4
Vojtěch RemešG Dobruška4
Lada TošovskáG Dobruška4
Daniel JaškoG Dobruška4
Vojtěch RydloG Dobruška4
Doprovod: Josef Hylský
31 CO JÁ VÍM A 90 15
Matěj RzehulkaWichterlovo G, Ostrava4
David RajskýWichterlovo G, Ostrava4
Markéta OspálkováG Uničov4
Stanislav ŠimekG Uničov4
32 GymKT B 88 10
Tereza KislingerováG J. Vrchlického, Klatovy4
Jakub VyroubalG J. Vrchlického, Klatovy2
Matěj HolýG J. Vrchlického, Klatovy3
Přemysl HovorkaG J. Vrchlického, Klatovy2
Michal PřevrátilG J. Vrchlického, Klatovy4
33 Vysokotatranská inteligencia B 87 11
Ivan HudákESŠ, Lip. Mikuláš2
Maximilián MolnárG M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš3
Filip GeibG M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš3
34 Fanatická pětka C 86 8
Jan VaníkG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.2
Michal JirešG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.2
Jakub RajnštajnG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.2
Vojtěch NetíkG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.2
Vít PolnickýG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.2
Doprovod: Jan Fátor
35 ΨΦπ C 84 9
Oliver LaryeaG, Budějovická, Praha2
Adam JánešG, Budějovická, Praha2
Vojtěch BrožG, Budějovická, Praha2
Barbora JanebováG, Budějovická, Praha1
Anna MedováG, Budějovická, Praha2
36 Protoni 007 B 84 12
Richard FleischhansG, Benešov3
Jonáš VlasákG, Benešov3
František HelebrandG, Benešov3
Dominik StarýG, Benešov3
37 Nějaký název A 84 16
Petra ŠtefaníkováG O. Havlové, Ostrava4
Vít PískovskýG O. Havlové, Ostrava3
Filip DráberG O. Havlové, Ostrava3
Tomáš DulavaMatiční G, Ostrava3
Alexandr JankovMatiční G, Ostrava3
Doprovod: Jiří Šamaj
38 Jergym Ultimate A 83 17
Petr HoffmannG a SOŠPg Jeronýmova, Liberec4
Petr HorákG a SOŠPg Jeronýmova, Liberec4
Matěj ŠtulaG a SOŠPg Jeronýmova, Liberec4
39 Kouřimská SQUAD B 81 13
Jan KrálíčekG, Děčín3
Kristián ZemanG, Děčín3
Lukáš JiřištěG, Děčín3
Tomáš MartínekG, Děčín3
Veronika ŠvubováG, Děčín3
Doprovod: Olga Kouřimská
40 Zachování podivnosti A 79 19
Tereza BenešováG J. Ressela, Chrudim4
Filip NovákG J. Ressela, Chrudim4
Ondřej ProcházkaG J. Ressela, Chrudim4
Jiří MayerG J. Ressela, Chrudim4
Martin VašekG J. Ressela, Chrudim4
Doprovod: Olga Pražanová
41 Švábíci A 79 18
Erik BorňásG, Roudnice nad Labem4
Jakub HejhalG, Roudnice nad Labem4
Michaela KučerováG, Roudnice nad Labem4
Jiří MüllerG, Roudnice nad Labem4
Beáta LysáčkováG, Roudnice nad Labem4
42 Gymro B 78 14
Kateřina ŠkorvánkováG a SOŠ, Rokycany4
Matouš MarekG a SOŠ, Rokycany3
Karel BalejG a SOŠ, Rokycany2
Daniel ŠtancG a SOŠ, Rokycany3
43 Dašák C 78 10
Matěj FormánekG Dašická, Pardubice1
Matěj ProkopG Dašická, Pardubice1
Petr FilipG Dašická, Pardubice1
Petr KrálG Dašická, Pardubice1
Lukáš NejezchlebG Dašická, Pardubice1
Doprovod: Jana Herudková
44 NÁHRADNÍCI S1 A 78 20
Lukáš KubackiG Nad Kavalírkou, Praha4
Jana PallováG J. Škody, Přerov2
Vítek HorčičkaG J. Škody, Přerov2
Jan ŠutaG J. Škody, Přerov4
Matouš BílekG J. Škody, Přerov4
45 Zkusíme, uvidíme A 77 21
Jakub GregoraG, Lanškroun3
Pavel JánešG, Lanškroun4
Jonathan KošťálG, Lanškroun4
Filip DvořákG, Lanškroun3
Zbyšek ČernohousG, Lanškroun3
Doprovod: Bohdana Najmanová
46 ToToMoSoHo B 77 15
Soňa BurešováG J. Heyrovského, Praha3
Michaela ČernáG J. Heyrovského, Praha3
Tomáš MatějkaG J. Heyrovského, Praha3
Tomáš VondráčekG J. Heyrovského, Praha3
Jan RyklG J. Heyrovského, Praha3
47 Mach(a)ři B 76 17
Pavel TurinskýG, Brandýs n. L.4
Eva KospachováG, Brandýs n. L.3
Vojtěch KáněG, Brandýs n. L.1
František KmječG, Brandýs n. L.1
Filip HruškaG, Brandýs n. L.3
Doprovod: Eva Kospachová
48 α-čuníci B 76 16
Václav LöffelmannG, Litoměřická, Praha3
Jiří LöffelmannG, Litoměřická, Praha3
Eva WohlgemuthováG, Litoměřická, Praha3
Čeněk MalíkG, Litoměřická, Praha3
49 Ibyšta A 76 22
Martina ŠarmanováG O. Havlové, Ostrava4
Vojtěch OvčačíkG O. Havlové, Ostrava4
Sebastian FranekG O. Havlové, Ostrava3
David BayerG O. Havlové, Ostrava3
Jan MikulenkaG O. Havlové, Ostrava4
Doprovod: Jiří Šamaj
50 JGN2 C 75 11
Petr SemerákJiráskovo G, Náchod3
Tomáš KubíčekJiráskovo G, Náchod2
Michal MatoulekJiráskovo G, Náchod2
Jana MožíšováJiráskovo G, Náchod2
Jakub JežekJiráskovo G, Náchod1
Doprovod: Iva Jakubská
51 #SorryJako C 74 12
Iva KoblížkováG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice2
Jan BurešG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice2
Martin PicekG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice2
Matěj ŽáčekG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice1
David KavkaG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice1
52 Tým Hrůzy A 73 23
Tomáš HlavatýG, Kadaň4
Jan HrůzaG, Kadaň4
Veronika RoubínováG, Kadaň3
David RoubínG, Kadaň3
Vojtěch FrimlG, Kadaň4
Doprovod: Alena Marková
53 TEAAM A 71 24
Anna VobeckáG, Benešov4
Adam KonopiskýG, Benešov4
Tereza BělohradskáG, Benešov4
Emil Jiří TywoniakG, Benešov4
Doprovod: Petr Brabec
54 Tobis B 70 18
Tomáš FaiklG Dašická, Pardubice3
Kamil MudruňkaG Dašická, Pardubice3
Vlastimil HorálekG Dašická, Pardubice3
Jakub CachG Dašická, Pardubice3
Jakub DlouhýG Dašická, Pardubice3
Doprovod: Jana Herudková
55 Físnická A 70 25
Jiří OrságG, Písnická, Praha4
Jan KuševG, Písnická, Praha4
Stanislav LukešG, Písnická, Praha4
Adam BartákG, Písnická, Praha4
Doprovod: Julius Kolín
56 Myšáci B 69 19
Lukáš ČervenýG, Trutnov3
Filip HolýG, Trutnov3
Marek CermanG, Trutnov3
Jakub RypanG, Trutnov3
Michal MinaříkG, Trutnov3
Doprovod: Ondřej Lev
57 Název neuveden C 69 13
Ngoc Hung HoangG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.1
Petr ZahradníkG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.2
Hung DoG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.1
Jaroslav FrühaufG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.1
Zdeněk VostřelG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.2
Doprovod: Zuzana Gromanová
58 Péťové A 68 26
Petr ŠimůnekG, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice4
Petr KolovrátníkG, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice4
Tomáš VrbataG, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice4
Tomáš DvořákG, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice3
David NěmecG, Tanvald3
59 Průměrní šimpanzi A 67 27
Ondřej PitašG J. K. Tyla, Hradec Králové4
Štěpán PřibylG J. K. Tyla, Hradec Králové4
Tomáš RadaG J. K. Tyla, Hradec Králové3
Eliška KlimešováG J. K. Tyla, Hradec Králové3
Jan KleprlíkG J. K. Tyla, Hradec Králové3
Doprovod: Jiří Kratochvíl
60 A ∨ ¬A A 67 29
Michal TöpferG dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav4
Karel PátekG dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav4
Jan KolínG dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav4
David NovotnýG dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav4
Josef GrusG dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav4
61 Rhamphastos A 67 28
Kateřina DoležalováG Botičská, Praha4
Kateřina KubíkováG Botičská, Praha4
Jan UrbanG Botičská, Praha4
Jiří FilekG Botičská, Praha4
Aneta KuzmíkováG Botičská, Praha4
62 JAK? C 66 14
Kryštof VeřtátG, Pelhřimov2
Jakub VeřtátG, Pelhřimov2
Jan MatoušG, Pelhřimov1
Vítek ZemanG, Pelhřimov2
Doprovod: Josef Jírů
63 -1/12 B 66 20
Marie HledíkováG, Velké Meziříčí2
Petr SedláčekG Masarykovo nám., Kroměříž3
David LoučkaG Masarykovo nám., Kroměříž2
Filip NovotnýG Masarykovo nám., Kroměříž4
Veronika DeketováG, Velké Meziříčí2
64 Kratochvíle A 66 30
Jan HolásekG, Ústí nad Orlicí4
Michael SrbG, Ústí nad Orlicí4
Ondřej VelínskýG, Ústí nad Orlicí4
Jakub PeřinaG, Ústí nad Orlicí3
Tomáš OlejárG, Ústí nad Orlicí3
Doprovod: Radovan Růžička
65 Trzyniec C 65 15
Martin DinhG, Třinec2
Daniel MartynekG, Třinec2
Štěpán StryjaG, Třinec2
Tomáš KantorG, Třinec3
Aleš Di-GiustoG, Třinec1
Doprovod: Pavlína Madari
66 Sedmikrásky B 64 22
Tereza PolákováG, Budějovická, Praha3
Anna SkalickáG, Budějovická, Praha3
Jáchym HobzaG, Budějovická, Praha3
Michal MrázekG, Budějovická, Praha3
Jakub DupákG, Budějovická, Praha3
67 GJH XXL C 64 21
Tereza ProkopováG Jura Hronca, Bratislava2
Marek HomolaG Jura Hronca, Bratislava3
Lucia KrajčoviechováG Jura Hronca, Bratislava1
Adam ŠántaG Jura Hronca, Bratislava2
Viktória RalbovskáG Jura Hronca, Bratislava1
68 slovenský Lakatoš A 64 31
Matej NovotaG Sv Františka, BA3
Michal PetkáčG Sv Františka, BA3
Martin MalicherčíkG Sv Františka, BA3
69 Gymšpiťáci C 63 16
Kateřina SkotnicoáG, Špitálská, Praha1
David KománekG, Špitálská, Praha1
Lukáš KotlíkG, Špitálská, Praha2
Vít LupínekG, Špitálská, Praha2
Vojtěch ŽákG, Špitálská, Praha1
Doprovod: Stanislav Gottwald
70 Thorovo kladivo B 62 23
Jana KrejčíkováG a SOŠP, Čáslav4
Radoslav HašekG a SOŠP, Čáslav3
Martin KostrubaničG a SOŠP, Čáslav3
Filip FrýbaG a SOŠP, Čáslav3
Barbora VášováG a SOŠP, Čáslav2
Doprovod: Jana Krejčíková
71 Fyzici GVBN A 62 32
Ladislav FerovG V. Nedožerského, SR4
Pavol ŠimkoG V. Nedožerského, SR4
Ivan PlachýG V. Nedožerského, SR4
Pavol HepnerG V. Nedožerského, SR4
Adam HagaraG V. Nedožerského, SR4
Doprovod: Jana Pastieriková
72 234 A 61 33
Klára CihlářováG J. Vrchlického, Klatovy3
Kateřina BártováG J. Vrchlického, Klatovy3
Eva FialováG J. Vrchlického, Klatovy3
Tomáš MacekJiráskovo G, Náchod4
Timotej MarešJiráskovo G, Náchod4
73 Mikuláši B 61 24
Martin HubataG Mikulášské n. 23, Plzeň1
Tomáš KratschmerG Mikulášské n. 23, Plzeň1
Petr PojarG Mikulášské n. 23, Plzeň1
Veronika HladíkováG Mikulášské n. 23, Plzeň4
Vítek VališG Mikulášské n. 23, Plzeň3
Doprovod: Ivana Šafránková
74 Saforkovi hoši B 60 25
Cyril NovotnýG P. Bezruče, Frýdek-Místek3
Matěj SojkaG P. Bezruče, Frýdek-Místek3
Martin KahánekG P. Bezruče, Frýdek-Místek3
Tomáš KubečkaG P. Bezruče, Frýdek-Místek3
Lukáš TomekG P. Bezruče, Frýdek-Místek3
Doprovod: Lišková Zuzana
75 Transgalaktické palačinky B 59 26
Václav KubíčekArcibisk. G, Kroměříž3
Vít HoráčekG L. Jaroše, Holešov4
Šimon SukupArcibisk. G, Kroměříž9
Jan PolišenskýArcibisk. G, Kroměříž2
Roman KonečnýArcibisk. G, Kroměříž2
76 Gymštola B 59 28
Petr BělkaG Nad Štolou, Praha3
Barbora ČešpivováG Nad Štolou, Praha3
Charlota KunákováG Nad Štolou, Praha3
Marco Souza de JoodeG Nad Štolou, Praha9
Franta StaraG Nad Štolou, Praha2
Doprovod: Martina Krejčíková
77 /0 B 59 27
Tereza NovotnáG J. Ressela, Chrudim3
Lukáš MikanG J. Ressela, Chrudim3
Tereza DobrovolnáG J. Ressela, Chrudim3
Šimon KimákG J. Ressela, Chrudim3
Tereza HamsováG J. Ressela, Chrudim3
Doprovod: Olga Pražanová
78 BrainPower C 59 18
Přemysl PilařG, Benešov2
Kristián MatuštíkG, Benešov2
Michal JůzaG, Benešov2
Jan ChábG, Benešov2
Ondřej KubánekG, Benešov1
Doprovod: Petr Brabec
79 Luckin tím C 59 17
Lucia TóthováŠpMNDaG, Bratislava1
Viktória Mária BánovskáŠpMNDaG, Bratislava2
Barbora BarančíkováŠpMNDaG, Bratislava1
Alex ChudicŠpMNDaG, Bratislava1
Tomáš ŠimekŠpMNDaG, Bratislava9
Doprovod: Ivona Demčáková
80 Bojoví Slimáci 32 B 58 29
Richard UherG Matyáše Lercha, Brno3
Martin StrachoňG Matyáše Lercha, Brno3
Klára PřibáňováG Matyáše Lercha, Brno3
Pavlína JežíkováG Matyáše Lercha, Brno3
Filip ČapkaG Matyáše Lercha, Brno3
Doprovod: Roman Podlena
81 JGM1 B 57 30
Petr KamarýtJiráskovo G, Náchod4
Jan PikmanJiráskovo G, Náchod2
Vojtěch MervartJiráskovo G, Náchod3
Jan BohadloJiráskovo G, Náchod3
Doprovod: Iva Jakubská
82 Paradoxxx C 57 19
Vojtěch VařečkaG a SOŠP, Čáslav3
Daniel PitoňákG a SOŠP, Čáslav2
Michal HolecG a SOŠP, Čáslav2
Vojtěch PavlasG a SOŠP, Čáslav1
Tereza SvobodováG a SOŠP, Čáslav1
Doprovod: Jana Krejčíková
83 Gymnázium Prachatice C 57 20
Pavel LudačkaG, Prachatice3
Jakub LinzmajerG, Prachatice3
Vít NeužilG, Prachatice1
Martin BicanG, Prachatice1
Kateřina KarbusováG, Prachatice1
Doprovod: Lukáš Šmahel
84 Grupa Líných Prokrastinátorů A 56 34
Anna MírkováG Luďka Pika, Plzeň2
Viktor ProcházkaG Luďka Pika, Plzeň3
Martin StránskýG Luďka Pika, Plzeň4
Jaroslav VáňaG Luďka Pika, Plzeň4
Amáta VohradskáG Luďka Pika, Plzeň3
Doprovod: Ivana Sirotková
85 Čumáčci C 55 21
Johana DvořákováG, Trutnov2
Matěj DrahníkG, Trutnov2
Vít GracíkG, Trutnov2
Adam NagelG, Trutnov2
Lukáš BerčíkG, Trutnov2
Doprovod: Ondřej Lev
86 Hm... A 55 35
Gabriel JanovskýSPŠ chemická, Ostrava4
Vojtěch FaruzelSPŠ chemická, Ostrava4
Tereza KalíškováSPŠ chemická, Ostrava4
Michaela BlaťákováSPŠ chemická, Ostrava4
Tomáš BílekSPŠ chemická, Ostrava3
Doprovod: Renata Milerová
87 Vodné kamene C 55 22
Matej MoškoG Grösslingova, Bratislava2
Alexandra HojkováG Grösslingova, Bratislava2
Pavol KollárG Grösslingova, Bratislava2
Peter KravárG Grösslingova, Bratislava1
Lukáš PlevaG Grösslingova, Bratislava1
Doprovod: Štefan Horvát
88 Růžoví poníci B 54 31
Nguyen Thanh LamG, Mostecká, Chomutov4
Filip ŠlampaG, Mostecká, Chomutov3
Filip FryšG, Mostecká, Chomutov1
Marek PintaG, Mostecká, Chomutov1
Petra KaškováG, Mostecká, Chomutov1
Doprovod: Mirjam Civínová
89 Orionovi rameňané A 54 36
Otakar SalajReálné G a ZŠ, Prostějov4
Ondřej MájekReálné G a ZŠ, Prostějov3
Jakub KlukáčekReálné G a ZŠ, Prostějov4
Jindřich ŠafránReálné G a ZŠ, Prostějov2
Lukáš RodenReálné G a ZŠ, Prostějov3
Doprovod: Jaroslav Bureš
90 Nakadam C 53 23
Martina LehkáG, Ústí nad Orlicí1
Martin KlekarG, Ústí nad Orlicí2
Klára HortlíkováG, Ústí nad Orlicí1
Monika HylákováG, Ústí nad Orlicí2
Tomáš ValentaG, Ústí nad Orlicí3
91 Šťouralové B 53 32
Aneta NěmcováG, Boskovice3
Martin ChladilG, Boskovice3
Roman OndráčekG, Boskovice3
Andrea DvořáčkováG, Boskovice2
Jakub ZemánekG, Boskovice4
Doprovod: Lada Bažantová
92 Koule a hranoly C 52 24
Thao TranováG J. Š. Baara, Domažlice1
Jan SvobodaG J. Š. Baara, Domažlice1
Tim AnderleG J. Š. Baara, Domažlice2
Frank BartošG J. Š. Baara, Domažlice2
Doprovod: Hana Jano
93 Dlouhá chvíle C 50 25
Kiet Nguyen TuanG, Ústí nad Orlicí3
Adam KrajG, Ústí nad Orlicí2
Vojtěch VelínskýG, Ústí nad Orlicí2
Vojtěch HolásekG, Ústí nad Orlicí1
Šimon TesařG, Ústí nad Orlicí2
Doprovod: Radovan Růžička
94 Kocouři A 50 37
Matěj ČervenýG, Trutnov4
Jakub VanišG, Trutnov4
Anna MinaříkováG, Trutnov4
Vítek UdatnýG, Trutnov4
Daniel MihatschG, Trutnov4
Doprovod: Ondřej Lev
95 FYZBOT C 49 26
Ondřej DaněkG Botičská, Praha2
Jan UhlíkG Botičská, Praha1
Jan MinaříkG Botičská, Praha2
Vítek SoukupG Botičská, Praha2
Marek VítekG Botičská, Praha2
Doprovod: Jakub Šafařík
96 42? A 49 38
Lydia CehákováG, Třeboň4
Anežka PapáčkováG, Třeboň4
Jan FilipG, Třeboň4
Natálie VítováG, Třeboň4
Libor DvořákG, Třeboň4
97 Kvadratura čtverce A 47 39
Ondřej LomickýG, Plasy4
Dominik FinkG, Plasy4
Filip PůtaG, Plasy4
Tereza OsobováG, Plasy3
Barbora MouleováG, Plasy3
98 Lambda team C 43 27
Jakub BartošG, Písnická, Praha1
Adam NekolnýG, Písnická, Praha1
Vojtěch ZváraG, Písnická, Praha1
Miroslav HrdličkaG, Písnická, Praha1
Pavel LinhartG, Písnická, Praha1
Doprovod: Julius Kolín
99 Zítra maturák A 42 40
Petr ŠkábaG J. Barranda, Beroun4
Petr HronG J. Barranda, Beroun4
Markéta AdamcováG J. Barranda, Beroun4
Filip BaumG J. Barranda, Beroun4
Martina KopeckáG J. Barranda, Beroun3
100 Gyza C 40 28
Barbora FrýdováG, Zábřeh1
Zuzana ŠtanclováG, Zábřeh3
Petr PtáčekG, Zábřeh1
Jan JedelskýG, Zábřeh3
Martin FlídrG, Zábřeh2
Doprovod: Lenka Mádrová
101 Mickeyho klubík C 38 29
Vojtěch MolinG Volgogradská 6a, Ostrava2
Vojtěch CuberekG Volgogradská 6a, Ostrava2
Jan PrzezwieckiG Volgogradská 6a, Ostrava2
Pavel KrausG Volgogradská 6a, Ostrava2
Jan VysloužilG Volgogradská 6a, Ostrava2
Doprovod: Lenka Plachtová
102 Gymštola B A 37 42
Jan MayerG Nad Štolou, Praha4
Jan FialaG Nad Štolou, Praha4
Luka JovanovičG Nad Štolou, Praha4
Martin JiroušekG Nad Štolou, Praha4
Doprovod: Martina Krejčíková
103 CAGN A 37 41
Ondřej ProvodBiskupské G, České Budějovice3
Anna RosenkrancováBiskupské G, České Budějovice3
Matěj NedvědBiskupské G, České Budějovice3
Pavel NěmečekBiskupské G, České Budějovice3
Doprovod: Václav Šlouf
104 Čokoláda C 36 30
Bernadeta MaříkováG, Český Krumlov2
Michaela PavlišováG, Český Krumlov2
Marek TalířG, Český Krumlov2
Radovan RůžičkaG, Český Krumlov2
Martin MrázG, Český Krumlov2
Doprovod: Šárka Adamcová
105 Matfyzáci B 35 33
Dominick IvanŠG PinkHarmony, Zvolen3
Adam BendžalaG A. Kmeťa, B. Štiavnica3
Branislav LiptákG A. Kmeťa, B. Štiavnica3
Adam Jerguš DzurňákG A. Kmeťa, B. Štiavnica2
106 Řád Svatého Šloufa C 33 31
Denisa PrůšováBiskupské G, České Budějovice2
Oliver ŠmakalBiskupské G, České Budějovice2
Sára ŠtráchalováBiskupské G, České Budějovice2
David SchacherlBiskupské G, České Budějovice2
Veronika NováčkováBiskupské G, České Budějovice2
107 Špitálníčkové C 32 32
Vojtěch DoležalG, Špitálská, Praha1
Šimon DuroňG, Špitálská, Praha1
Radek FolprechtG, Špitálská, Praha1
Čížek FrantišekG, Špitálská, Praha1
Jan KousalíkG, Špitálská, Praha1
Doprovod: Stanislav Gottwald
108 Fyziklády C 31 34
Jakub SzymszaCyrilometodějské G, Prostějov1
Jan GreplCyrilometodějské G, Prostějov1
Jan LakomýCyrilometodějské G, Prostějov1
David IndraCyrilometodějské G, Prostějov2
Lucie BednářováCyrilometodějské G, Prostějov1
Doprovod: Martin Bradáč
109 Demo team C 31 33
Adam KarasG Legionářů, Příbram9
Jakub DřevoG Legionářů, Příbram9
Eliška LetováG Legionářů, Příbram3
Jana SchejbalováG Legionářů, Příbram3
Eliška KubováG Legionářů, Příbram9
Doprovod: Jaroslava Benešová
110 007_001 A 30 43
Lucie HabiňákováG J. Ressela, Chrudim2
Ayat BakerováG J. Ressela, Chrudim2
Veronika DibelkováG J. Ressela, Chrudim2
Ondřej ČernohorskýG J. Ressela, Chrudim2
Pavel MikanG J. Ressela, Chrudim2
Doprovod: Olga Pražanová
111 Waffen FY C 30 35
Jan LicekG J. Ressela, Chrudim1
Karel LysýG J. Ressela, Chrudim1
Matyáš ThérG J. Ressela, Chrudim1
Vojtěch ŠiklG J. Ressela, Chrudim1
Doprovod: Olga Pražanová
112 Bubliny C 26 36
Kryštof BergerG Šternberk2
Jakub CharvátG Šternberk2
Ondřej NovákG Šternberk2
Jan DoleželG Šternberk2
Tomáš OndrákG Šternberk2
Doprovod: Jana Klapková
113 Malí C 25 37
Matúš HladkýŠpMNDaG, Bratislava8
Tomáš ZatrochŠpMNDaG, Bratislava8
Martin KalábŠpMNDaG, Bratislava8
Erik ŘehulkaŠpMNDaG, Bratislava1
Viktória NguyenováŠpMNDaG, Bratislava8
Doprovod: Ivona Demčáková
114 Gyzáci C 24 38
Jakub HaltmarG, Zábřeh1
Vladimír SkálaG, Zábřeh1
Daniel ForstG, Zábřeh1
Jana MorávkováG, Zábřeh1
Václav HořicG, Zábřeh1
Doprovod: Lenka Mádrová
115 Fyzikládi C 22 39
Ladislav BurgrCyrilometodějské G, Prostějov1
Šimon NeckařCyrilometodějské G, Prostějov1
Jiřina FrýbortováCyrilometodějské G, Prostějov1
Adam KarásekCyrilometodějské G, Prostějov1
Doprovod: Martin Bradáč
116 gjARMY B 22 34
Samuel NovákG J. A. Raymana, Prešov3
Martin KušnírG J. A. Raymana, Prešov3
Michal PasierbG J. A. Raymana, Prešov3
Paulína MonkováG J. A. Raymana, Prešov2
Tatiana VaľkováG J. A. Raymana, Prešov2
117 Schrödingerova kočka C 16 40
Vojtěch DamianG, Budějovická, Praha1
Eliška DivišováG, Budějovická, Praha9
Kateřina JanišováG, Budějovická, Praha9
Doprovod: Michal Roskot
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz