Seznam přihlášených týmů

Kategorie A

Celkem je přihlášeno 44 týmů.

ID Název
994 Kepleráci
Martin Štyks (4), David Vokrouhlický (4), Daniel Pajer (4), František Hurt (4)
1013 ก็็็็็็็็ก็็็็็็็็กิิิิิิิิิิิ
Matěj Mezera (4), Vít Beran (3), Jáchym Bártík (4), Matěj Coufal (4), Jan Hlaváč (4)
1003 Hatalom
Jakub Suchánek (3), Filip Bialas (4), Patrik Novotný (3), Robert Černý (4), Jiří Ledvinka (4)
Doprovod: Lidmila Krchová
1081 GJH 17
Filip Čermák (3), Martin Marek (3), Peter Ralbovský (4), Matej Parada (3), Juraj Halabrin (4)
989 Tachyony s hyperofabulou
Alžběta Andrýsková (4), Hana Lounová (4), Jindřich Jelínek (2), Pavel Turek (4), Tomáš Kalva (4)
1016 GVOZA
Martin Piala (4), Patrik Lamoš (4), Timotej Židuljak (4), Miroslav Šoška (3), Šimon Pajger (3)
Doprovod: Ľubomír Konrád
1091 Afinní asymptota
Petr Zelina (4), Jan Priessnitz (4), Ronald Luc (4), Antonín Baďura (4), Ondřej Buček (3)
Doprovod: Pavel Řehák
1020 GCHD
David Žáček (4), Ondřej Knopp (3), Sebastian Duarte (4), Filip Matějka (3), Vojtěch Dědek (4)
Doprovod: Štěpánka Jirošová
1012 Š-kvarci
Kryštof Kadlec (4), Daniel Kvita (3), Jan Macháň (3), Václav Mikeska (4), Michal Žůrek (4)
993 Klingoni
Jaromír Mielec (4), Jan Hertl (4), Jaroslav Hrubý (3), Radek Zajíček (3), Roman Janků (4)
Doprovod: Lenka Plachtová
1007 ACHILLOVA ŽELVA
Petr Jakubčík (3), Jáchym Solecký (4), Jonáš Fuksa (4), Jaromír Šolc (4), Filip Chudoba (3)
1004 Never lucky
Anežka Doležalová (4), Václav Luňák (4), Martin Bureš (4), Kateřina Stodolová (4), Pavel Šklíba (4)
Doprovod: Jana Herudková
1068 Motoklubík
Tomáš Konečný (4), Jan Střeleček (4), Lukáš Heriban (4), Jan Koblížek (4)
1027 Gorolowie z Trzynca
Štěpán Stenchlák (4), Dominik Heczko (4), Ondřej Sikora (3), Dominik Cuber (3), Tomáš Svoboda (3)
Doprovod: Pavlína Madari
1061 DoGy
Martin Vejvoda (4), Vojtěch Remeš (4), Lada Tošovská (4), Daniel Jaško (4), Vojtěch Rydlo (4)
Doprovod: Josef Hylský
996 CO JÁ VÍM
Matěj Rzehulka (4), David Rajský (4), Markéta Ospálková (4), Stanislav Šimek (4)
986 Nějaký název
Petra Štefaníková (4), Vít Pískovský (3), Filip Dráber (3), Tomáš Dulava (3), Alexandr Jankov (3)
Doprovod: Jiří Šamaj
1092 Jergym Ultimate
Petr Hoffmann (4), Petr Horák (4), Matěj Štula (4)
1034 Zachování podivnosti
Tereza Benešová (4), Filip Novák (4), Ondřej Procházka (4), Jiří Mayer (4), Martin Vašek (4)
Doprovod: Olga Pražanová
1010 Švábíci
Erik Borňás (4), Jakub Hejhal (4), Michaela Kučerová (4), Jiří Müller (4), Beáta Lysáčková (4)
1104 NÁHRADNÍCI S1
Lukáš Kubacki (4), Jana Pallová (2), Vítek Horčička (2), Jan Šuta (4), Matouš Bílek (4)
1014 Zkusíme, uvidíme
Jakub Gregora (3), Pavel Jáneš (4), Jonathan Košťál (4), Filip Dvořák (3), Zbyšek Černohous (3)
Doprovod: Bohdana Najmanová
981 Ibyšta
Martina Šarmanová (4), Vojtěch Ovčačík (4), Sebastian Franek (3), David Bayer (3), Jan Mikulenka (4)
Doprovod: Jiří Šamaj
1024 Tým Hrůzy
Tomáš Hlavatý (4), Jan Hrůza (4), Veronika Roubínová (3), David Roubín (3), Vojtěch Friml (4)
Doprovod: Alena Marková
1093 TEAAM
Anna Vobecká (4), Adam Konopiský (4), Tereza Bělohradská (4), Emil Jiří Tywoniak (4)
Doprovod: Petr Brabec
1009 Físnická
Jiří Orság (4), Jan Kušev (4), Stanislav Lukeš (4), Adam Barták (4)
Doprovod: Julius Kolín
1056 Péťové
Petr Šimůnek (4), Petr Kolovrátník (4), Tomáš Vrbata (4), Tomáš Dvořák (3), David Němec (3)
984 Průměrní šimpanzi
Ondřej Pitaš (4), Štěpán Přibyl (4), Tomáš Rada (3), Eliška Klimešová (3), Jan Kleprlík (3)
Doprovod: Jiří Kratochvíl
1047 A ∨ ¬A
Michal Töpfer (4), Karel Pátek (4), Jan Kolín (4), David Novotný (4), Josef Grus (4)
1021 Rhamphastos
Kateřina Doležalová (4), Kateřina Kubíková (4), Jan Urban (4), Jiří Filek (4), Aneta Kuzmíková (4)
1030 Kratochvíle
Jan Holásek (4), Michael Srb (4), Ondřej Velínský (4), Jakub Peřina (3), Tomáš Olejár (3)
Doprovod: Radovan Růžička
1100 slovenský Lakatoš
Matej Novota (3), Michal Petkáč (3), Martin Malicherčík (3)
1028 Fyzici GVBN
Ladislav Ferov (4), Pavol Šimko (4), Ivan Plachý (4), Pavol Hepner (4), Adam Hagara (4)
Doprovod: Jana Pastieriková
1096 234
Klára Cihlářová (3), Kateřina Bártová (3), Eva Fialová (3), Tomáš Macek (4), Timotej Mareš (4)
1094 Grupa Líných Prokrastinátorů
Anna Mírková (2), Viktor Procházka (3), Martin Stránský (4), Jaroslav Váňa (4), Amáta Vohradská (3)
Doprovod: Ivana Sirotková
1015 Hm...
Gabriel Janovský (4), Vojtěch Faruzel (4), Tereza Kalíšková (4), Michaela Blaťáková (4), Tomáš Bílek (3)
Doprovod: Renata Milerová
1052 Orionovi rameňané
Otakar Salaj (4), Ondřej Májek (3), Jakub Klukáček (4), Jindřich Šafrán (2), Lukáš Roden (3)
Doprovod: Jaroslav Bureš
1099 Kocouři
Matěj Červený (4), Jakub Vaniš (4), Anna Minaříková (4), Vítek Udatný (4), Daniel Mihatsch (4)
Doprovod: Ondřej Lev
1066 42?
Lydia Ceháková (4), Anežka Papáčková (4), Jan Filip (4), Natálie Vítová (4), Libor Dvořák (4)
1026 Kvadratura čtverce
Ondřej Lomický (4), Dominik Fink (4), Filip Půta (4), Tereza Osobová (3), Barbora Mouleová (3)
1049 Zítra maturák
Petr Škába (4), Petr Hron (4), Markéta Adamcová (4), Filip Baum (4), Martina Kopecká (3)
1079 Gymštola B
Jan Mayer (4), Jan Fiala (4), Luka Jovanovič (4), Martin Jiroušek (4)
Doprovod: Martina Krejčíková
1067 CAGN
Ondřej Provod (3), Anna Rosenkrancová (3), Matěj Nedvěd (3), Pavel Němeček (3)
Doprovod: Václav Šlouf
1101 007_001
Lucie Habiňáková (2), Ayat Bakerová (2), Veronika Dibelková (2), Ondřej Černohorský (2), Pavel Mikan (2)
Doprovod: Olga Pražanová

Kategorie B

Celkem je přihlášeno 33 týmů.

ID Název
1001 Kontrapunkt
Ekaterina Yaroslavtseva (3), Miroslav Burýšek (3), Jindřich Dušek (2), Danil Koževnikov (3), Jan Petr (4)
1055 Vodné pralinky
Barbara Pulmannová (3), Jano Letovanec (3), Martin Čulen (4), Adam Chalupek (1), Jakub Schenk (2)
Doprovod: Štefan Štefan
990 Cornuova spirála
Šimon Karch (3), Filip Bartoš (3), Kateřina Bouchalová (3), Ondřej Krabec (2), Jakub Delong (2)
Doprovod: Monika Bouchalová
1039 GymŠpit
Adam Janich (2), Michal Koldinský (3), Kulich Adam (2), Kulich Damián (4), Jan Švrčina (4)
Doprovod: Stanislav Gottwald
992 GYMPOS
Jakub Pohly (3), Maroš Bratko (3), Ádám Urbán (4), Pavol Drotár (4), Martin Hrehor (1)
Doprovod: Gabriela Franikova
1002 JD VP JD VL
Martin Orság (3), Oldřich Kupka (4), Štěpán Maršala (4), Pavel Kinc (2), Luboš Bartík (2)
Doprovod: Zdeněk Šustek
1059 Fyčusové
Josef Martínek (3), Petr Petrák (3), Tomáš Čížek (3), Viktor Rosman (3), Jáchym Lis (2)
Doprovod: Josef Jírů
987 Platos
Patrik Novák (2), Maxmilián Kocourek (3), Martin Hylas (2), Tomáš Locker (4), Michael Píro (3)
Doprovod: František Štěpánek
1000 Truhla
Adam Dejl (3), Pavel Hudec (3), Tadeáš Němec (3), Ondřej Dvořák (3), Adam Jirkovský (3)
Doprovod: Daniel Tereba
1077 GymKT
Tereza Kislingerová (4), Jakub Vyroubal (2), Matěj Holý (3), Přemysl Hovorka (2), Michal Převrátil (4)
1058 Vysokotatranská inteligencia
Ivan Hudák (2), Maximilián Molnár (3), Filip Geib (3)
1033 Protoni 007
Richard Fleischhans (3), Jonáš Vlasák (3), František Helebrand (3), Dominik Starý (3)
1048 Kouřimská SQUAD
Jan Králíček (3), Kristián Zeman (3), Lukáš Jiřiště (3), Tomáš Martínek (3), Veronika Švubová (3)
Doprovod: Olga Kouřimská
1064 Gymro
Kateřina Škorvánková (4), Matouš Marek (3), Karel Balej (2), Daniel Štanc (3)
985 ToToMoSoHo
Soňa Burešová (3), Michaela Černá (3), Tomáš Matějka (3), Tomáš Vondráček (3), Jan Rykl (3)
1036 Mach(a)ři
Pavel Turinský (4), Eva Kospachová (3), Vojtěch Káně (1), František Kmječ (1), Filip Hruška (3)
Doprovod: Eva Kospachová
1085 α-čuníci
Václav Löffelmann (3), Jiří Löffelmann (3), Eva Wohlgemuthová (3), Čeněk Malík (3)
1025 Tobis
Tomáš Faikl (3), Kamil Mudruňka (3), Vlastimil Horálek (3), Jakub Cach (3), Jakub Dlouhý (3)
Doprovod: Jana Herudková
1098 Myšáci
Lukáš Červený (3), Filip Holý (3), Marek Cerman (3), Jakub Rypan (3), Michal Minařík (3)
Doprovod: Ondřej Lev
999 -1/12
Marie Hledíková (2), Petr Sedláček (3), David Loučka (2), Filip Novotný (4), Veronika Deketová (2)
1041 Sedmikrásky
Tereza Poláková (3), Anna Skalická (3), Jáchym Hobza (3), Michal Mrázek (3), Jakub Dupák (3)
1023 Thorovo kladivo
Jana Krejčíková (4), Radoslav Hašek (3), Martin Kostrubanič (3), Filip Frýba (3), Barbora Vášová (2)
Doprovod: Jana Krejčíková
1088 Mikuláši
Martin Hubata (1), Tomáš Kratschmer (1), Petr Pojar (1), Veronika Hladíková (4), Vítek Vališ (3)
Doprovod: Ivana Šafránková
1074 Saforkovi hoši
Cyril Novotný (3), Matěj Sojka (3), Martin Kahánek (3), Tomáš Kubečka (3), Lukáš Tomek (3)
Doprovod: Lišková Zuzana
1087 Transgalaktické palačinky
Václav Kubíček (3), Vít Horáček (4), Šimon Sukup (9), Jan Polišenský (2), Roman Konečný (2)
1062 Gymštola
Petr Bělka (3), Barbora Češpivová (3), Charlota Kunáková (3), Marco Souza de Joode (9), Franta Stara (2)
Doprovod: Martina Krejčíková
1038 /0
Tereza Novotná (3), Lukáš Mikan (3), Tereza Dobrovolná (3), Šimon Kimák (3), Tereza Hamsová (3)
Doprovod: Olga Pražanová
1070 Bojoví Slimáci 32
Richard Uher (3), Martin Strachoň (3), Klára Přibáňová (3), Pavlína Ježíková (3), Filip Čapka (3)
Doprovod: Roman Podlena
1072 JGM1
Petr Kamarýt (4), Jan Pikman (2), Vojtěch Mervart (3), Jan Bohadlo (3)
Doprovod: Iva Jakubská
1051 Růžoví poníci
Nguyen Thanh Lam (4), Filip Šlampa (3), Filip Fryš (1), Marek Pinta (1), Petra Kašková (1)
Doprovod: Mirjam Civínová
1084 Šťouralové
Aneta Němcová (3), Martin Chladil (3), Roman Ondráček (3), Andrea Dvořáčková (2), Jakub Zemánek (4)
Doprovod: Lada Bažantová
998 Matfyzáci
Dominick Ivan (3), Adam Bendžala (3), Branislav Lipták (3), Adam Jerguš Dzurňák (2)
1057 gjARMY
Samuel Novák (3), Martin Kušnír (3), Michal Pasierb (3), Paulína Monková (2), Tatiana Vaľková (2)

Kategorie C

Celkem je přihlášeno 42 týmů.

ID Název
1076 LeagueOfJustice
Jiří Blaha (2), Jakub Komárek (2), Jakub Zemek (2)
Doprovod: Miroslava Maňásková
1060 Hawkingovo záření
Jiří Vala (3), Tomáš Pitner (3), Josef Minařík (2), Václav Zvoníček (1), Viktor Materna (1)
995 #nwm :]》
Kateřina Rosická (2), Richard Veselý (2), Jiří Janoušek (1), Eliška Pospěchová (1)
1082 Mišiakovci & Company
Dávid Mišiak (2), Monika Machalová (2), Pavol Kebis (2), Bohdan Jóža (2), Patrik Drozdík (2)
997 Gáďa a Alfa Samci
Jaromír Sladkovský (2), Matěj Krátký (1), Albert Polák (2), Jakub Čurda (2), Vít Gaďurek (2)
991 Soyuz
Samuel Amrich (2), Timotej Župina (2), Dávid Šatala (2), Martin Melicher (2), Michaela Bobeničová (2)
Doprovod: Gabriela Franikova
1044 Ichbinich
Miroslav Hrabal (3), Jáchym Bareš (3), Klára Grohmannová (2), Jiří Loun (1), Tomáš Pippal (1)
1017 Paulinkin tím
Paulína Smolárová (3), Jakub Hluško (2), Michal Horanský (1), Jakub Pravda (1), Michaela Leinwatherová (3)
Doprovod: Ivona Demčáková
988 Fanatická pětka
Jan Vaník (2), Michal Jireš (2), Jakub Rajnštajn (2), Vojtěch Netík (2), Vít Polnický (2)
Doprovod: Jan Fátor
1040 ΨΦπ
Oliver Laryea (2), Adam Jáneš (2), Vojtěch Brož (2), Barbora Janebová (1), Anna Medová (2)
1078 Dašák
Matěj Formánek (1), Matěj Prokop (1), Petr Filip (1), Petr Král (1), Lukáš Nejezchleb (1)
Doprovod: Jana Herudková
1071 JGN2
Petr Semerák (3), Tomáš Kubíček (2), Michal Matoulek (2), Jana Možíšová (2), Jakub Ježek (1)
Doprovod: Iva Jakubská
1090 #SorryJako
Iva Koblížková (2), Jan Bureš (2), Martin Picek (2), Matěj Žáček (1), David Kavka (1)
1006 Název neuveden
Ngoc Hung Hoang (1), Petr Zahradník (2), Hung Do (1), Jaroslav Frühauf (1), Zdeněk Vostřel (2)
Doprovod: Zuzana Gromanová
1050 JAK?
Kryštof Veřtát (2), Jakub Veřtát (2), Jan Matouš (1), Vítek Zeman (2)
Doprovod: Josef Jírů
1029 Trzyniec
Martin Dinh (2), Daniel Martynek (2), Štěpán Stryja (2), Tomáš Kantor (3), Aleš Di-Giusto (1)
Doprovod: Pavlína Madari
1083 GJH XXL
Tereza Prokopová (2), Marek Homola (3), Lucia Krajčoviechová (1), Adam Šánta (2), Viktória Ralbovská (1)
1045 Gymšpiťáci
Kateřina Skotnicoá (1), David Kománek (1), Lukáš Kotlík (2), Vít Lupínek (2), Vojtěch Žák (1)
Doprovod: Stanislav Gottwald
1022 BrainPower
Přemysl Pilař (2), Kristián Matuštík (2), Michal Jůza (2), Jan Cháb (2), Ondřej Kubánek (1)
Doprovod: Petr Brabec
1018 Luckin tím
Lucia Tóthová (1), Viktória Mária Bánovská (2), Barbora Barančíková (1), Alex Chudic (1), Tomáš Šimek (9)
Doprovod: Ivona Demčáková
1035 Paradoxxx
Vojtěch Vařečka (3), Daniel Pitoňák (2), Michal Holec (2), Vojtěch Pavlas (1), Tereza Svobodová (1)
Doprovod: Jana Krejčíková
1011 Gymnázium Prachatice
Pavel Ludačka (3), Jakub Linzmajer (3), Vít Neužil (1), Martin Bican (1), Kateřina Karbusová (1)
Doprovod: Lukáš Šmahel
1097 Čumáčci
Johana Dvořáková (2), Matěj Drahník (2), Vít Gracík (2), Adam Nagel (2), Lukáš Berčík (2)
Doprovod: Ondřej Lev
1043 Vodné kamene
Matej Moško (2), Alexandra Hojková (2), Pavol Kollár (2), Peter Kravár (1), Lukáš Pleva (1)
Doprovod: Štefan Horvát
1032 Nakadam
Martina Lehká (1), Martin Klekar (2), Klára Hortlíková (1), Monika Hyláková (2), Tomáš Valenta (3)
1054 Koule a hranoly
Thao Tranová (1), Jan Svoboda (1), Tim Anderle (2), Frank Bartoš (2)
Doprovod: Hana Jano
1031 Dlouhá chvíle
Kiet Nguyen Tuan (3), Adam Kraj (2), Vojtěch Velínský (2), Vojtěch Holásek (1), Šimon Tesař (2)
Doprovod: Radovan Růžička
1053 FYZBOT
Ondřej Daněk (2), Jan Uhlík (1), Jan Minařík (2), Vítek Soukup (2), Marek Vítek (2)
Doprovod: Jakub Šafařík
1008 Lambda team
Jakub Bartoš (1), Adam Nekolný (1), Vojtěch Zvára (1), Miroslav Hrdlička (1), Pavel Linhart (1)
Doprovod: Julius Kolín
1086 Gyza
Barbora Frýdová (1), Zuzana Štanclová (3), Petr Ptáček (1), Jan Jedelský (3), Martin Flídr (2)
Doprovod: Lenka Mádrová
982 Mickeyho klubík
Vojtěch Molin (2), Vojtěch Cuberek (2), Jan Przezwiecki (2), Pavel Kraus (2), Jan Vysloužil (2)
Doprovod: Lenka Plachtová
1095 Čokoláda
Bernadeta Maříková (2), Michaela Pavlišová (2), Marek Talíř (2), Radovan Růžička (2), Martin Mráz (2)
Doprovod: Šárka Adamcová
1073 Řád Svatého Šloufa
Denisa Průšová (2), Oliver Šmakal (2), Sára Štráchalová (2), David Schacherl (2), Veronika Nováčková (2)
1089 Špitálníčkové
Vojtěch Doležal (1), Šimon Duroň (1), Radek Folprecht (1), Čížek František (1), Jan Kousalík (1)
Doprovod: Stanislav Gottwald
1065 Fyziklády
Jakub Szymsza (1), Jan Grepl (1), Jan Lakomý (1), David Indra (2), Lucie Bednářová (1)
Doprovod: Martin Bradáč
1005 Demo team
Adam Karas (9), Jakub Dřevo (9), Eliška Letová (3), Jana Schejbalová (3), Eliška Kubová (9)
Doprovod: Jaroslava Benešová
1042 Waffen FY
Jan Licek (1), Karel Lysý (1), Matyáš Thér (1), Vojtěch Šikl (1)
Doprovod: Olga Pražanová
1046 Bubliny
Kryštof Berger (2), Jakub Charvát (2), Ondřej Novák (2), Jan Doležel (2), Tomáš Ondrák (2)
Doprovod: Jana Klapková
1019 Malí
Matúš Hladký (8), Tomáš Zatroch (8), Martin Kaláb (8), Erik Řehulka (1), Viktória Nguyenová (8)
Doprovod: Ivona Demčáková
1080 Gyzáci
Jakub Haltmar (1), Vladimír Skála (1), Daniel Forst (1), Jana Morávková (1), Václav Hořic (1)
Doprovod: Lenka Mádrová
1063 Fyzikládi
Ladislav Burgr (1), Šimon Neckař (1), Jiřina Frýbortová (1), Adam Karásek (1)
Doprovod: Martin Bradáč
1075 Schrödingerova kočka
Vojtěch Damian (1), Eliška Divišová (9), Kateřina Janišová (9)
Doprovod: Michal Roskot
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz