Konečná výsledková listina 30. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 54 56 57 61 58 58 100 344
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 48 59 57 69 63 58 103 354
2. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 41 55 56 61 57 45 92 315
3. Štěpán Stenchlák G, Třinec 54 59 47 34 102 194
4. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 42 35 42 35 18 15 77 187
5. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 50 41 25 28 22 91 166
6. Jan Střeleček G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 34 32 42 28 10 69 146
7. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 26 25 17 22 21 12 46 123
8. Filip Novotný G Masarykovo nám., Kroměříž 23 30 24 13 26 77 116
9. Karel Jókai G, Špitálská, Praha 24 15 12 2 3 12 64 68
10. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 21 8 16 3 72 48
11. Přemysl Šťastný G, Žamberk 33 13 85 46
12. Jonáš Fuksa PORG, Praha 21 21 82 42
13. Samuel Šipikal G Milana Rúfusa 25 15 53 40
14. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 20 4 3 1 4 2 81 34
15. Matěj Rzehulka Wichterlovo G, Ostrava 16 17 63 33
16. Martin Vejvoda G Dobruška 12 13 6 67 31
17. Branislav Belko G Milana Rúfusa 28 68 28
18. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 6 10 3 68 19
19. František Zach G, Litomyšl 18 100 18
20. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 13 87 13
21. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 10 91 10
22. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 6 100 6
23. Tomáš Tesař G Jana Keplera, Praha 4 27 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 54 56 57 61 58 58 100 344
1. Viktor Rosman G, Pelhřimov 39 56 49 51 44 34 90 273
2. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 40 52 35 41 37 33 71 238
3. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 52 40 55 24 17 91 188
4. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 31 27 23 28 31 25 48 165
5. Dominik Starý G, Benešov 33 34 29 27 13 28 78 164
6. Martin Okánik G Tajovského, B. Bystrica 51 44 41 86 136
7. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 23 29 23 18 20 19 55 132
8. David Košťák G, Josefská, Praha 45 36 33 71 114
9. Ondřej Knopp G Christiana Dopplera, Praha 51 31 9 96 91
10. David Dvořák ZŠ a G, Konice 23 17 7 7 50 54
11. Daniela Hrbáčová Wichterlovo G, Ostrava 12 9 22 4 48 47
12. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 6 6 5 4 13 3 66 37
13. Ondřej Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 15 4 3 12 65 34
14. John Richard Ritter G Masarykovo nám., Třebíč 33 92 33
15. Jiří Löffelmann G, Litoměřická, Praha 21 10 70 31
16. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 13 8 2 4 37 27
17. Andrej Holmes G Ružomberok 13 1 1 3 6 43 24
18. Martina Kopecká G J. Barranda, Beroun 12 10 96 22
19. Markéta Jirmanová BG B. Balbína, Hradec Králové 16 4 59 20
20. Filip Keller G P. de Coubertina, Tábor 9 9 72 18
21.–22. Jaroslav Paidar SPŠ Masarykova, Liberec 17 52 17
21.–22. Matej Parada G Jura Hronca, Bratislava 17 74 17
23. Katarína Žatková Evanjelické G JAK, Košice 16 62 16
24. Veronika Funková G L. Jaroše, Holešov 15 63 15
25.–26. Dominick Ivan ŠG PinkHarmony, Zvolen 4 8 24 12
25.–26. Ondřej Komora G Mikulášské n. 23, Plzeň 12 71 12
27.–28. Kristýna Davídková Biskupské G, Brno 11 85 11
27.–28. Jakub Kovářík G, Hodonín 3 2 6 79 11
29. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 6 3 100 9
30.–32. Tomáš Hudcovic Jiráskovo G, Náchod 7 117 7
30.–32. Štěpán Kastowský G, Hlučín 7 64 7
30.–32. Petr Semerák Jiráskovo G, Náchod 7 117 7
33.–37. Miroslav Hrabal G, Olomouc-Hejčín 6 100 6
33.–37. Štěpán Kohl Klasické a španělské G, Brno 6 100 6
33.–37. David Němec G, Tanvald 6 100 6
33.–37. Tereza Poláková G, Budějovická, Praha 6 27 6
33.–37. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 6 100 6
38. Lukáš Vávah G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 5 42 5
39.–41. Ondřej Hajnyš G, Dvůr Králové n. L. 3 100 3
39.–41. Jan Lindauer První české G, Karlovy Vary 3 100 3
39.–41. Aneta Němcová G, Boskovice 3 100 3
42. Filip Geib G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 2 67 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 60 62 63 67 64 64 100 380
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 56 59 53 69 60 47 91 344
2. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 46 52 53 65 59 43 86 318
3. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 46 44 50 52 41 31 78 264
4. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 40 41 31 50 46 44 84 252
5. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 43 48 45 45 34 28 73 243
6. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 51 47 49 47 12 34 79 240
7. Jakub Růžička G, Nymburk 43 46 25 29 34 81 177
8. Kristian Matuštík G, Benešov 31 30 26 20 22 28 55 157
9. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 34 38 23 29 18 86 142
10. Marie Grunová G Moravský Krumlov 23 15 6 10 27 20 62 101
11. Jakub Smolka Slezské G, Opava 23 19 12 21 18 5 57 98
12. Dominik Beňo G L. Svobodu, Humenné 16 26 10 26 10 98 88
13. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 41 30 10 74 81
14. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 18 16 9 10 20 65 73
15.–16. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 12 9 26 12 95 59
15.–16. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 23 22 14 63 59
17. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 10 13 10 2 73 35
18. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 13 10 5 61 28
19. Jakub Rajnštajn G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 15 6 4 69 25
20.–22. Martin Dinh G, Třinec 17 100 17
20.–22. Daniel Martynek G, Třinec 17 100 17
20.–22. Štěpán Stryja G, Třinec 17 68 17
23. Šimon Kondrk SPŠ Dubnica nad Váhom 16 67 16
24. Andrea Bínová G, Česká Lípa 12 3 75 15
25.–26. Josef Sabol G Chotěboř 12 100 12
25.–26. Marie Vaňáková G Botičská, Praha 4 2 6 39 12
27.–28. Máté Eke Gymnázium, sSOŠ a jazyková škola 11 58 11
27.–28. Michal Jireš G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 11 85 11
29. Klára Nechanická G Neumannova, Žďár n. S. 10 83 10
30. Václav Bulín G, Plasy 9 82 9

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 60 62 63 67 64 64 100 380
1. Martin Vavřík G, Šumperk 51 52 58 47 56 52 83 316
2. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 50 57 50 56 50 42 82 305
3. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 41 50 45 50 54 44 77 284
4. Martin Schmied G Jihlava 38 42 45 52 55 51 76 283
5. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 46 44 44 36 30 31 71 231
6. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 32 37 31 40 44 22 74 206
7. Matěj Prokop G Dašická, Pardubice 46 48 55 25 17 80 191
8. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 16 12 32 24 37 37 58 158
9. Miroslav Macko ŠpMNDaG, Bratislava 34 23 29 10 17 4 71 117
10.–11. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 28 31 28 13 7 4 52 111
10.–11. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 26 31 21 10 14 9 62 111
12. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 22 23 21 27 69 93
13. Matěj Krátký PORG, Praha 35 32 23 80 90
14. Šimon Brázda G, Hlinsko 26 20 24 6 6 7 54 89
15. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 18 15 16 3 14 21 73 87
16. Richard Hamerlik ŠpMNDaG, Bratislava 28 28 9 45 65
17. Petr Doubravský Akademické G, Praha 30 13 15 67 58
18. Filip Novotný G Jihlava 29 19 63 48
19. Timea Szöllősová G Grösslingova, Bratislava 8 19 3 2 11 43 43
20.–21. Lukáš Hronek G, Písek 6 13 2 6 12 80 39
20.–21. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 8 7 13 4 7 31 39
22. Adam Vavrečka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 28 9 71 37
23. Filip Wagner G Tišnov 25 8 1 61 34
24. Joyee Chen Portola HS, Irvine, USA 32 50 32
25. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 13 17 86 30
26. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 6 12 3 7 85 28
27. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 25 76 25
28. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 15 8 61 23
29. Marek Černoch G F. Palackého, Val. Mez. 6 15 84 21
30. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 17 77 17
31. Ján Šrejbr G J. Jungmanna, Litoměřice 16 42 16
32. Vojtěch Ježek G Legionářů, Příbram 14 117 14
33.–34. Soňa Curylová G F. Palackého, Val. Mez. 8 4 50 12
33.–34. Milan Tichavský Slezské G, Opava 12 100 12
35.–36. Anna Hollmannová SG Dr. Randy, Jablonec n. N. 10 50 10
35.–36. Bohumír Žůrek G Volgogradská 6a, Ostrava 10 17 10
37. Tomáš Salavec BG B. Balbína, Hradec Králové 8 73 8
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz