II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 61 58 58 100 177
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 69 63 58 107 190
2. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 61 57 45 92 163
3. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 25 28 22 100 75
4. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 35 18 15 69 68
5. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 22 21 12 45 55
6. Filip Novotný G Masarykovo nám., Kroměříž 13 26 83 39
7. Jan Střeleček G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 28 10 83 38
8. Štěpán Stenchlák G, Třinec 34 110 34
9. Karel Jókai G, Špitálská, Praha 2 3 12 57 17
10. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 1 4 2 78 7
11. Martin Vejvoda G Dobruška 6 100 6
12. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 3 38 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 61 58 58 100 177
1. Viktor Rosman G, Pelhřimov 51 44 34 95 129
2. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 41 37 33 66 111
3. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 55 24 17 89 96
4. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 28 31 25 47 84
5. Dominik Starý G, Benešov 27 13 28 78 68
6. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 18 20 19 50 57
7. Daniela Hrbáčová Wichterlovo G, Ostrava 22 4 62 26
8. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 4 13 3 63 20
9. Ondřej Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 12 100 12
10.–11. Andrej Holmes G Ružomberok 3 6 50 9
10.–11. Ondřej Knopp G Christiana Dopplera, Praha 9 100 9
12. David Dvořák ZŠ a G, Konice 7 24 7
13. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 2 4 25 6
14. Lukáš Vávah G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 5 42 5

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 67 64 64 100 195
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 69 60 47 90 176
2. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 65 59 43 88 167
3. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 50 46 44 87 140
4. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 52 41 31 73 124
5. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 45 34 28 67 107
6. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 47 12 34 79 93
7. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 41 30 10 74 81
8. Kristian Matuštík G, Benešov 20 22 28 49 70
9. Jakub Růžička G, Nymburk 29 34 85 63
10. Marie Grunová G Moravský Krumlov 10 27 20 71 57
11. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 29 18 96 47
12. Dominik Beňo G L. Svobodu, Humenné 10 26 10 105 46
13. Jakub Smolka Slezské G, Opava 21 18 5 62 44
14. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 9 10 20 56 39
15. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 12 100 12
16. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 5 36 5
17. Andrea Bínová G, Česká Lípa 3 38 3
18. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 2 33 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 67 64 64 100 195
1. Martin Schmied G Jihlava 52 55 51 81 158
2. Martin Vavřík G, Šumperk 47 56 52 79 155
3.–4. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 50 54 44 76 148
3.–4. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 56 50 42 79 148
5. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 40 44 22 78 106
6. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 24 37 37 60 98
7. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 36 30 31 70 97
8. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 21 27 71 48
9. Matěj Prokop G Dašická, Pardubice 25 17 76 42
10. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 3 14 21 73 38
11. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 10 14 9 52 33
12. Joyee Chen Portola HS, Irvine, USA 32 50 32
13. Miroslav Macko ŠpMNDaG, Bratislava 10 17 4 72 31
14. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 13 17 86 30
15. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 13 7 4 34 24
16.–17. Matěj Krátký PORG, Praha 23 77 23
16.–17. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 15 8 61 23
18. Lukáš Hronek G, Písek 2 6 12 83 20
19. Šimon Brázda G, Hlinsko 6 6 7 63 19
20. Timea Szöllősová G Grösslingova, Bratislava 3 2 11 40 16
21. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 4 7 21 11
22. Richard Hamerlik ŠpMNDaG, Bratislava 9 26 9
23. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 7 88 7
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz