12. ročník FYKOSího Fyziklání

Máš tým 5 středoškoláků, které baví fyzika a chtěli by si zasoutěžit v mezinárodní soutěži? Sestav tým na Fyziklání a poměř svoje síly s ostatními v Praze 16. 2.! Na ty nejlepší čekají zajímavé ceny.

Výsledky 12. FYKOSího Fyziklání, 2018

Na podrobnou výsledkovou listinu se můžete podívat zde.

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
1 Pozitróny A 189 1
Matúš KopunecG Ľudovíta Štúra, Trenčín4
Mikuláš MikulaG Ľudovíta Štúra, Trenčín4
Marek KadlečíkG Ľudovíta Štúra, Trenčín4
Róbert JurčoG Ľudovíta Štúra, Trenčín3
Martin BabačaG Ľudovíta Štúra, Trenčín3
Doprovod: RNDr. Zdenka Baxová
2 MGRGAITS A 177 2
Tomáš SásikG Grösslingova, Bratislava4
Ján LetovanecG Grösslingova, Bratislava4
Sára KuťkováG Grösslingova, Bratislava4
Barbara PulmannováG Grösslingova, Bratislava4
Jakub SchenkG Grösslingova, Bratislava3
Doprovod: Štefan Horvát
3 Vypínači Hejčín A 168 3
Jáchym BarešG, Olomouc-Hejčín4
Jindřich JelínekG, Olomouc-Hejčín3
Miroslav HrabalG, Olomouc-Hejčín4
Martin RepčíkG, Olomouc-Hejčín4
Jiří LounG, Olomouc-Hejčín2
4 Hawkingovo záření B 163 1
Jiří ValaG Brno, tř. Kpt. Jaroše4
Tomáš PitnerG Brno, tř. Kpt. Jaroše4
Josef MinaříkG Brno, tř. Kpt. Jaroše3
Václav ZvoníčekG Brno, tř. Kpt. Jaroše2
Viktor MaternaG Brno, tř. Kpt. Jaroše2
5 Landau's Apprentices A 159 4
Vít BeranMasarykovo G, Plzeň4
Miroslava NovoveskáMasarykovo G, Plzeň3
Viktor RosmanG, Pelhřimov4
Tomáš ČížekG, Pelhřimov4
Josef MartínekG, Pelhřimov4
6 Fanatická pětka A 156 5
Jakub RajnštajnG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.3
Jan VaníkG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.3
Michal JirešG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.3
Maxmilián KocourekG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.4
Michael PíroG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.4
Doprovod: Jan Fátor
7 Cornuova spirála A 152 6
Šimon KarchG Komenského, Havířov4
Josef ŠteflG Komenského, Havířov4
Filip BartošG Komenského, Havířov4
Ondřej KrabecG Komenského, Havířov3
Jakub DelongG Komenského, Havířov3
Doprovod: Monika Bouchalová
8 GVOZA A 150 7
Šimon PajgerG Veľká okružná, Žilina4
Miroslav ŠoškaG Veľká okružná, Žilina4
Andrej PaluchG Veľká okružná, Žilina4
Mária PolačkováG Veľká okružná, Žilina3
Dominik MelkovičG Veľká okružná, Žilina3
Doprovod: Ľubomír Konrád
9 ailihphilia B 142 2
Jakub PohlyG Poštová, Košice4
Maroš BratkoG Poštová, Košice4
Samuel AmrichG Poštová, Košice3
Ronald DobošG Poštová, Košice2
Samuel NovákG Poštová, Košice2
Doprovod: Gabriela Franikova
10 Tobis A 139 8
Kamil MudruňkaG Dašická, Pardubice4
Jan ŽákG Dašická, Pardubice4
Jakub CachG Dašická, Pardubice4
Jakub DlouhýG Dašická, Pardubice4
Tomáš FaiklG Dašická, Pardubice4
Doprovod: Jana Herudková
11 Doppler A B 137 3
Filip MatějkaG Christiana Dopplera, Praha4
Ondřej KnoppG Christiana Dopplera, Praha4
Jan HřebecG Christiana Dopplera, Praha2
Lukáš CeznerG Christiana Dopplera, Praha2
Rudolf LíbalG Christiana Dopplera, Praha2
Doprovod: Štěpánka Jirošová
12 Klub plešatých alkoholiků A 134 9
Lukáš ČervenýG, Trutnov4
Marek CermanG, Trutnov4
Filip HolýG, Trutnov4
Michal MinaříkG, Trutnov4
Jakub RypanG, Trutnov4
Doprovod: Ondřej Lev
13 wigymáci A 131 10
Daniela HrbáčováWichterlovo G, Ostrava4
Eva KramolišováWichterlovo G, Ostrava4
Jiří ŠkrobánekWichterlovo G, Ostrava4
Michal MatulíkWichterlovo G, Ostrava4
Tomáš DeingruberWichterlovo G, Ostrava3
14 Achtung Wurmloch! A 130 11
Adam DejlG a ZŠ G. Jarkovského, Praha4
Ondřej DvořákG a ZŠ G. Jarkovského, Praha4
Pavel HudecG a ZŠ G. Jarkovského, Praha4
Pavlína SlavníkováG a ZŠ G. Jarkovského, Praha3
Tadeáš NěmecG a ZŠ G. Jarkovského, Praha4
15 GJH A A 129 12
Matej ParadaG Jura Hronca, Bratislava4
Michaela LeinwatherováGJP, BA4
Veronika RečkováG Jura Hronca, Bratislava3
Patrik DrozdíkG Jura Hronca, Bratislava3
Bohdan JóžaG Jura Hronca, Bratislava3
16 つ ◕_◕ ༽つ DIRETIDE つ ◕_◕ ༽つ B 129 4
Pavel KincG a SOŠZE, Vyškov3
Luboš BartíkG a SOŠZE, Vyškov3
Martin OrságG a SOŠZE, Vyškov4
Vojtěch DrábekG a SOŠZE, Vyškov3
Pavel OujeskýG a SOŠZE, Vyškov1
Doprovod: Zdeněk Šustek
17 RSDr. Gunár Karol a iné B 128 5
Jakub HluškoŠpMNDaG, Bratislava3
Michal HoranskýŠpMNDaG, Bratislava2
Peter OndušŠpMNDaG, Bratislava4
Jozef Č힊pMNDaG, Bratislava3
Marek JankolaG M. Hattalu, Trstená3
Doprovod: Ivona Demčáková
18 Hatalom A 115 13
Jan VepřekG Opatov, Praha4
Patrik NovotnýG Opatov, Praha4
Jakub SuchánekG Opatov, Praha4
Vojtěch CibulkaG Opatov, Praha3
Jakub ZemanG Opatov, Praha4
Doprovod: Lidmila Krchová
19 Katkastic A 115 14
Sára BelejováG, P. Horova, Michalovce4
Katarína DančejováG, P. Horova, Michalovce4
Katarína Častulíková1. súkromné G v Bratislave4
Kristián ŠalataG, P. Horova, Michalovce4
Katarína SkopalováG, P. Horova, Michalovce4
20 Dragounská jízda A 114 15
Michal KošekG Teplice4
Michal DragounG Teplice4
Adéla HankováPrvní české G, Karlovy Vary4
Martin KrutskýG Teplice4
Kateřina KrausováG Teplice4
Doprovod: Vladislav Jedlička
21 Dašák C 112 1
Matěj ProkopG Dašická, Pardubice2
Lukáš NejezchlebG Dašická, Pardubice2
Petr KrálG Dašická, Pardubice2
Matěj FormánekG Dašická, Pardubice2
Petr FilipG Dašická, Pardubice2
Doprovod: Jana Herudková
22 Na párek a dom A 109 16
Jana PallováG J. Škody, Přerov3
Denisa ChytilováG J. Škody, Přerov4
Vítek HorčičkaG J. Škody, Přerov3
Jaroslav HradilG J. Škody, Přerov2
Borek PožárG Z. Wintra, Rakovník4
23 Gymro B 107 6
Kateřina ČížkováG a SOŠ, Rokycany4
Tereza KašákováG a SOŠ, Rokycany2
Vojtěch ŠpilařG a SOŠ, Rokycany2
Jakub LipkaG a SOŠ, Rokycany2
Karel BalejG a SOŠ, Rokycany3
Doprovod: Helena Čížková
24 Dopplerovy zebry A 107 17
Jaroslav HrubýG Volgogradská 6a, Ostrava4
Vojtěch JandásekG Volgogradská 6a, Ostrava4
Lucie KunčarováG Volgogradská 6a, Ostrava2
Radek ZajíčekG Volgogradská 6a, Ostrava4
Ondřej KozelskýG Volgogradská 6a, Ostrava3
Doprovod: Lenka Plachtová
25 Já bytí absolutno C 106 2
Adam KarasG Legionářů, Příbram1
Jakub DřevoG Legionářů, Příbram1
Vít GardoňG Legionářů, Příbram2
Karel KrausG Legionářů, Příbram2
Václav BašusG Legionářů, Příbram1
Doprovod: Karel Heřman
26 Protón A 103 18
Emil LelákG J. A. Raymana, Prešov3
Michal LelákG J. A. Raymana, Prešov3
Adam PlavčanG J. A. Raymana, Prešov3
Paulína MonkováG J. A. Raymana, Prešov3
Soňa KašickáG J. A. Raymana, Prešov3
27 Šlehačková paralýza A 103 19
Ondřej BučekG Brno, tř. Kpt. Jaroše4
Šimon SukupArcibisk. G, Kroměříž1
Roman KonečnýArcibisk. G, Kroměříž3
Jan PolišenskýArcibisk. G, Kroměříž3
28 League of Justice A 102 20
Jiří BlahaG, Uherské Hradiště3
Jakub ZemekG, Uherské Hradiště3
Jan ŠabataG, Uherské Hradiště3
Pavel StojaspalG, Uherské Hradiště4
Adam ČížG, Uherské Hradiště3
Doprovod: Miroslava Maňásková
29 Time out B 102 7
Anna FantováG J. Heyrovského, Praha3
Radka KřížováG J. Heyrovského, Praha2
David HorskýG J. Heyrovského, Praha3
Lukáš RadovanskýG J. Heyrovského, Praha3
Tomáš VeselýG J. Heyrovského, Praha1
Doprovod: Lenka Giannitsi
30 GČL2 A 101 21
Tomáš KytkaG, Česká Lípa4
Tereza BaštováG, Česká Lípa4
Vilém HronG, Česká Lípa4
Eliška PovolnáG, Česká Lípa3
Jan KováčG, Česká Lípa2
Doprovod: Zdeněk Ježák
31 Absolutní nuly C 101 3
Marco Souza de JoodeG Nad Štolou, Praha1
Lubor ČechG Brno, tř. Kpt. Jaroše1
Hana SlámováG Brno, tř. Kpt. Jaroše1
Jaroslav HermanG Brno, tř. Kpt. Jaroše2
Kryštof ZamazalG Brno, tř. Kpt. Jaroše2
32 Trinitro B 101 8
Kateřina CharvátováG B. Němcové, HK3
Kristýna KratochvílováG B. Němcové, HK2
Dominik HavelG B. Němcové, HK4
František DostálG B. Němcové, HK3
Matyáš KroupaG B. Němcové, HK3
33 Vysokotatranská inteligencia A 100 22
Maximilián MolnárG M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš4
Filip GeibG M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš4
Ivan HudákESŠ, Lip. Mikuláš3
34 Havelkovo tým s Havelkou B 100 9
Jonáš HavelkaG Jírovcova, České Budějovice2
Matouš VondrášekG Jírovcova, České Budějovice2
Jan BaronG Jírovcova, České Budějovice3
Martin DoležalG Jírovcova, České Budějovice3
Anna KovárnováG Jírovcova, České Budějovice3
Doprovod: Iveta Nagyová
35 Poutníci B 99 10
Kryštof VeřtátG, Pelhřimov3
Jakub VeřtátG, Pelhřimov3
Jáchym LisG, Pelhřimov3
Marek BedřichG, Pelhřimov2
Jakub MalínekG, Pelhřimov2
Doprovod: Josef Jírů
36 Grupa Líných Povalečů A 99 24
Anna MírkováG Luďka Pika, Plzeň3
Tomáš SandriniG Luďka Pika, Plzeň4
Jarda BenešG Luďka Pika, Plzeň4
Max NonfriedG Luďka Pika, Plzeň3
Viktor ProcházkaG Luďka Pika, Plzeň4
37 '); DROP TABLE Tymy;-- A 99 23
Lukáš MikanG J. Ressela, Chrudim4
Tereza NovotnáG J. Ressela, Chrudim4
Tereza DobrovolnáG J. Ressela, Chrudim4
Veronika VenclováG J. Ressela, Chrudim4
Šimon KimákG J. Ressela, Chrudim4
Doprovod: Olga Pražanová
38 HARAMBE did nothing wrong! B 98 11
Martina LehkáG, Ústí nad Orlicí2
Vojtěch VelínskýG, Ústí nad Orlicí3
Šimon TesařG, Ústí nad Orlicí3
Filip KuklaG, Ústí nad Orlicí3
Jakub PeřinaG, Ústí nad Orlicí4
Doprovod: Radovan Růžička
39 ??? C 97 4
Martina DaňkováKlasické a španělské G, Brno1
Robert GemrotG Komenského, Havířov1
Ondřej KalandraKlasické a španělské G, Brno1
Dora CidlinskáKlasické a španělské G, Brno1
Filip ŘeháčekKlasické a španělské G, Brno1
40 Trzyniec B 97 12
Martin DinhG, Třinec3
Daniel MartynekG, Třinec3
Tomáš KantorG, Třinec4
Tomáš LabaG, Třinec2
Lukáš MíraG, Třinec2
Doprovod: Pavlína Madari
41 Lední medvěd na poušti A 96 25
Tomáš NovotnýG, Brno-Řečkovice4
David SlavíčekG, Brno-Řečkovice4
Jakub ŠťastnýG, Brno-Řečkovice3
Eliška FreibergerováG, Brno-Řečkovice4
Doprovod: Zdeněk Votava
42 e = 3 = π B 95 13
Marie GrunováG Moravský Krumlov3
Martina MaláG Moravský Krumlov2
Kateřina RosickáG J. Ortena, Kutná Hora3
Josef JasanskýG J. Ortena, Kutná Hora3
Jorika MaňákováG J. Ortena, Kutná Hora3
43 Moškovie detičky B 95 14
Matej MoškoG Grösslingova, Bratislava3
Pavol KollárG Grösslingova, Bratislava3
Alexandra HojkováG Grösslingova, Bratislava3
Ondrej BaranovičG Grösslingova, Bratislava3
Miloš TravěnecG Grösslingova, Bratislava3
Doprovod: Štefan Horvát
44 Randovka A 95 26
Martin HazdraGym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.4
Jakub ChlumGym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.3
Martin MotejlekGym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.3
Vít SladkýGym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.3
Filip TichýGym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.4
Doprovod: Tomáš Hofrichter
45 Mikulášský graviton A 93 27
Lukáš VlčekG Mikulášské n. 23, Plzeň4
Jakub DobrýG Mikulášské n. 23, Plzeň4
Vítek VališG Mikulášské n. 23, Plzeň4
Ondřej KomoraG Mikulášské n. 23, Plzeň3
Vojtěch BreníkG Mikulášské n. 23, Plzeň3
Doprovod: Věra Krůsová
46 Nabla B 92 15
Miroslav HolečekG, Písnická, Praha3
Anna CihlářováG, Písnická, Praha3
Martin HubalG, Písnická, Praha3
Štěpán ŠtaflG, Písnická, Praha3
Šimon ZváraG, Písnická, Praha3
Doprovod: Julius Kolín
47 Klatovácí C 88 5
Jakub KislingerG J. Vrchlického, Klatovy1
Jakub HolýG J. Vrchlického, Klatovy1
Richard VáňaG J. Vrchlického, Klatovy2
Jakub VyroubalG J. Vrchlického, Klatovy3
Martin VejčíkG J. Vrchlického, Klatovy3
Doprovod: Eva Kislingerová
48 Název neuveden C 88 6
Ngoc Hung HoangG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.2
Jaroslav FrühaufG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.2
Natálie KutheilováG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.1
Klára VeseláG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.2
Jakub HavránekG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.1
Doprovod: Zuzana Gromanová
49 Cyklopentanoperhydrofenanthren A 88 29
Tomáš DulavaMatiční G, Ostrava4
Alexandr JankovMatiční G, Ostrava4
Radan VincenecMatiční G, Ostrava4
Michal NovákMatiční G, Ostrava3
50 Dodáme později A 88 28
Soňa BurešováG J. Heyrovského, Praha4
Michaela ČernáG J. Heyrovského, Praha4
Kateřina LimburskáG Na Vítězné pláni, Praha4
Dominik ChaloupkaG Na Vítězné pláni, Praha4
Tomáš VondráčekG J. Heyrovského, Praha4
51 Abalone Abandone B 88 16
Martin HruškaG Christiana Dopplera, Praha3
Ivan ŽižkaG Christiana Dopplera, Praha3
Jakub RencG Christiana Dopplera, Praha3
David DobášG Christiana Dopplera, Praha3
Václav BrožG Christiana Dopplera, Praha3
Doprovod: Štěpánka Jirošová
52 #nwm :} °•]¢ C 84 8
Richard VeselýG, Budějovická, Praha3
Jiří JanoušekG, Budějovická, Praha2
Anna ChvojkováG, Budějovická, Praha1
Matouš BlažekG, Budějovická, Praha1
53 BrainPower A 84 30
Michal JůzaG, Benešov3
Kristián MatuštíkG, Benešov3
Jan ChábG, Benešov3
Adam FoubíkG, Benešov3
Vojtěch PokornýG, Benešov3
54 Opičák C 84 7
Tomáš ŠimekŠpMNDaG, Bratislava1
Jakub PravdaŠpMNDaG, Bratislava2
Barbora BarančíkováŠpMNDaG, Bratislava2
Miroslav MackoŠpMNDaG, Bratislava2
Richard HamerlikŠpMNDaG, Bratislava2
Doprovod: Ivona Demcakova
55 KUŘECÍ STRIPSY A 83 31
Veronika RoubínováG, Kadaň4
David RoubínG, Kadaň4
Vojtěch MullerG, Kadaň4
Filip ŠimánaG, Kadaň4
Zuzana SoučkováG, Kadaň4
Doprovod: Alena Marková
56 GJH B B 83 17
Adam ŠántaG Jura Hronca, Bratislava3
Alexander VeličG Jura Hronca, Bratislava3
Radovan TvrďákG Jura Hronca, Bratislava3
Andrej VikartovskýG Jura Hronca, Bratislava3
57 Temná složka síly A 82 33
Ladislav TrnkaG, Havlíčkův Brod3
Josef KutlvašrG, Havlíčkův Brod3
Petr TomášekG, Havlíčkův Brod3
Filip VolekG, Havlíčkův Brod4
Tomáš RůžekG, Havlíčkův Brod3
58 Patkins A 82 32
Filip GetovYahya Kemal College, Macedonia3
Nebojsha KnezevicYahya Kemal College, Macedonia3
Gjorgi VitanovYahya Kemal College, Macedonia4
Magdalena ZlatanovaYahya Kemal College, Macedonia4
Aneta VelkovaYahya Kemal College, Macedonia2
Doprovod: Zorica Masnikosa
59 fa B 82 19
Paulína SmolárováŠpMNDaG, Bratislava4
Matúš HladkýŠpMNDaG, Bratislava9
Jakub Vojtech KmeťŠpMNDaG, Bratislava9
Alex ChudicŠpMNDaG, Bratislava2
Erik ŘehulkaŠpMNDaG, Bratislava2
Doprovod: Ivona Demčáková
60 Moře místo Slovenska B 82 18
Iva KoblížkováG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice3
Jan BurešG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice3
Martin PicekG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice3
Adam GottfriedG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice3
Marek HolečekG J. V. Jirsíka, Č. Budějovice3
61 Humanitné vedy nie sú vedy C 81 9
Adam ChalupekG Grösslingova, Bratislava2
Lukáš PlevaG Grösslingova, Bratislava2
Peter KravárG Grösslingova, Bratislava2
Matúš ZelkoG Grösslingova, Bratislava1
Samuel KrivánekG Grösslingova, Bratislava3
Doprovod: Štefan Horvát
62 Gymnázium TGM Zlín B 80 20
Lucie KundratováG, nám. TGM, Zlín3
Tomáš VrbovskýG, nám. TGM, Zlín3
Kristýna KamenářováG, nám. TGM, Zlín3
Vilém VaňharaG, nám. TGM, Zlín2
Ondřej BrychtaG, nám. TGM, Zlín4
Doprovod: Albert Vacek
63 Think like One A 79 34
Matěj KripnerG nám. E. Beneše, Kladno3
Karel VítekG nám. E. Beneše, Kladno3
Vojtěch SvobodaG nám. E. Beneše, Kladno3
Kateřina NajmanováG nám. E. Beneše, Kladno3
Filip BruknerG nám. E. Beneše, Kladno3
Doprovod: Ivana Čápová
64 Mikuláši B 79 21
Martin HubataG Mikulášské n. 23, Plzeň2
Kateřina SůsováG Mikulášské n. 23, Plzeň2
Vít VokrojG Mikulášské n. 23, Plzeň2
Vojtěch NováčekG Mikulášské n. 23, Plzeň3
Josef HladilG Mikulášské n. 23, Plzeň3
Doprovod: Jitka Romová
65 Asi jedno C 78 10
Vojtěch ŽákG, Špitálská, Praha2
Radek FolprechtG, Špitálská, Praha2
Šimon DuroňG, Špitálská, Praha2
Martin PfrognerG, Špitálská, Praha2
Doprovod: Stanislav Gottwald
66 Tým UVD C 78 12
Miroslav BoštíkG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.2
Ondřej FialaG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.2
Štěpánka BeránkováG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.2
Filip NovákG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.1
Jiří HlaváčekG F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.3
Doprovod: Jan Fátor
67 Nabušený klobásy B 78 23
Petr ZahradníkG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.3
Zdeněk VostřelG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.3
Jan HimmelG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.3
Dalibor PelčákG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.3
Robin IvančoG dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.3
Doprovod: Zuzana Gromanová
68 Hyperkrychle C 78 11
František KmječG, Brandýs n. L.2
Vojtěch KáněG, Brandýs n. L.2
Klára PředotováG Botičská, Praha1
Ondřej GonzorG, Brandýs n. L.1
Jakub BardaG Botičská, Praha1
Doprovod: Eva Kospachová
69 Hevrupivako B 78 22
Jakub VaněkG nám. E. Beneše, Kladno2
Maxmilián PilmaierG nám. E. Beneše, Kladno2
Václav KohoutG nám. E. Beneše, Kladno2
Filip RutaG nám. E. Beneše, Kladno3
Michal HevessyG nám. E. Beneše, Kladno3
Doprovod: Ivana Čápová
70 Piskoři A 77 36
Richard UherG Matyáše Lercha, Brno4
Martin StrachoňG Matyáše Lercha, Brno4
David JašekG Matyáše Lercha, Brno4
Klára PřibáňováG Matyáše Lercha, Brno4
Pavlína JežíkováG Matyáše Lercha, Brno4
Doprovod: Robert Havlásek
71 "Newton, Einstein, Kroupa" C 77 13
Radovan PicekBG B. Balbína, Hradec Králové3
Vojtěch BláhaBG B. Balbína, Hradec Králové2
Barbora DohnalováBG B. Balbína, Hradec Králové2
Daniel KocmanBG B. Balbína, Hradec Králové2
Štěpán ŠrajerBG B. Balbína, Hradec Králové1
72 Seriózní ústav A 77 35
David BayerG O. Havlové, Ostrava4
Sebastian FranekG O. Havlové, Ostrava4
Adéla ŠichránkováG O. Havlové, Ostrava3
Filip DráberG O. Havlové, Ostrava4
Kamila ŠamajováG O. Havlové, Ostrava3
Doprovod: Jiří Šamaj
73 GYZA III. B 76 25
Michal PavlasG, Zábřeh3
Denis BřezinaG, Zábřeh3
Jaromír NovákG, Zábřeh3
Petr KadlecG, Zábřeh3
Jindřiška KlimkováG, Zábřeh1
Doprovod: Petr Havlíček
74 Züoo B 76 24
Daniel PindurG P. Bezruče, Frýdek-Místek3
Gabriela DiasováG P. Bezruče, Frýdek-Místek3
Daniel FišerG P. Bezruče, Frýdek-Místek3
Rostislav BerezjukG P. Bezruče, Frýdek-Místek3
Petr LisníkG P. Bezruče, Frýdek-Místek3
75 Havelkovo tým bez Havelky C 75 14
Tereza MazalovskáG Jírovcova, České Budějovice2
Jakub AmbrozG Jírovcova, České Budějovice2
Štěpán SkalkaG Jírovcova, České Budějovice1
Vojtěch BauerG Jírovcova, České Budějovice1
Jakub MacuraG Jírovcova, České Budějovice1
Doprovod: Iveta Nagyová
76 Azobisisobutyronitrile B 75 26
Ondřej DaněkG Botičská, Praha3
Jan UhlíkG Botičská, Praha3
Václav ŘezáčG Botičská, Praha3
Jan MinaříkG Botičská, Praha3
Marek VítekG Botičská, Praha3
77 Goralia B 74 27
Štěpán StryjaG, Třinec3
Martin NovotnýG, Třinec3
Michael CsepcsarG, Třinec3
Samuel KlusG, Třinec2
Jakub LasotaG, Třinec2
Doprovod: Pavlína Madari
78 Tojsmemy C 74 16
František KrůsMasarykovo G, Plzeň1
Jakub ČekanMasarykovo G, Plzeň1
Michal PolákMasarykovo G, Plzeň1
Leona PlasováMasarykovo G, Plzeň1
Kateřina KrůsováMasarykovo G, Plzeň2
Doprovod: Petra Komprdová
79 Bobánci C 74 15
Petra KaškováG, Mostecká, Chomutov2
Aleš MelzerG, Mostecká, Chomutov2
Jan PacákG, Mostecká, Chomutov1
Matěj KoudelkaG, Mostecká, Chomutov1
Adam ŠetekG, Mostecká, Chomutov1
Doprovod: Mirjam Civínová
80 Gamčácke vektory C 73 17
David BelobradG Grösslingova, Bratislava1
Radka BírováG Grösslingova, Bratislava1
Martin BuckoG Grösslingova, Bratislava1
Jozef CsipesG Grösslingova, Bratislava1
Matúš PapšoG Grösslingova, Bratislava1
Doprovod: Štefan Horvát
81 The Wall A 72 37
David LoučkaG Masarykovo nám., Kroměříž3
Petr SedláčekG Masarykovo nám., Kroměříž4
Jan HorákG Masarykovo nám., Kroměříž3
Eliška BuzášováG Masarykovo nám., Kroměříž3
Jakub RakušanG Masarykovo nám., Kroměříž3
Doprovod: Marek Kužílek
82 Gymberoun B 71 28
Daniel KubištaG J. Barranda, Beroun3
Adam KočíG J. Barranda, Beroun3
Tadeáš CiproG J. Barranda, Beroun3
Alisa GumerováG J. Barranda, Beroun3
Daniel JustizG J. Barranda, Beroun3
Doprovod: Miriam Šimralová
83 Lambda team C 70 19
Jakub BartošG, Písnická, Praha2
Adam NekolnýG, Písnická, Praha2
Vojtěch ZváraG, Písnická, Praha2
Pavel LinhartG, Písnická, Praha2
Zuzana ČernohousováG, Písnická, Praha2
Doprovod: Julius Kolín
84 Celer mi nevoní C 70 18
Kryštof KotekCyrilomet. G a SOŠ pg., Brno2
Tomáš KonzalCyrilomet. G a SOŠ pg., Brno2
Barbora DohnalováCyrilomet. G a SOŠ pg., Brno2
Ondřej TesáčekCyrilomet. G a SOŠ pg., Brno2
Adam KřivkaCyrilomet. G a SOŠ pg., Brno2
Doprovod: Ladislav Zemánek
85 GJH C C 69 20
Richard RippelG Jura Hronca, Bratislava2
Tomáš GanzG Jura Hronca, Bratislava2
Karin DemkováG Jura Hronca, Bratislava2
Viktória RalbovskáG Jura Hronca, Bratislava2
Alexandra GéciováG Jura Hronca, Bratislava2
86 Růžoví poníci A 69 38
Filip ŠlampaG, Mostecká, Chomutov4
Filip FryšG, Mostecká, Chomutov2
Marek BěloušekG, Mostecká, Chomutov3
Andrea KrouparovaG, Mostecká, Chomutov3
Hynek UrbanG, Mostecká, Chomutov4
Doprovod: Mirjam Civínová
87 RKG-HelloIT A 69 39
Vladimir ShchigolevRiga Classical Gymnasium3
Margarita PashninaRiga Classical Gymnasium3
Robert GordinRiga Classical Gymnasium3
Nika KutuzovaRiga Classical Gymnasium3
Doprovod: Sergejs Bratarčuks
88 Jana team B 68 29
Michal MatoulekJiráskovo G, Náchod3
Jana MožíšováJiráskovo G, Náchod3
Tomáš KubíčekJiráskovo G, Náchod3
Benjamin SichrovskýJiráskovo G, Náchod3
Kurt HartmannJiráskovo G, Náchod3
Doprovod: Zdeněk Polák
89 Kofeinoví inženýři B 66 30
Jan SvobodaG J. Š. Baara, Domažlice2
Václav SvobodaG J. Š. Baara, Domažlice2
Tim AnderleG J. Š. Baara, Domažlice3
Frank BartošG J. Š. Baara, Domažlice3
Thao TranováG J. Š. Baara, Domažlice2
Doprovod: Hana Jano
90 aibohphobia B 64 31
Michaela BobeničováG Poštová, Košice3
Timotej ŽupinaG Poštová, Košice3
Radovan LascsákG Poštová, Košice2
Peter RidillaG Poštová, Košice2
Beáta HroncováG Poštová, Košice3
Doprovod: Gabriela Franikova
91 Left as an exercise A 64 40
Vojtěch KlimešG, Třeboň3
Jan ŠimkovskýG, Třeboň3
92 Waffen FY B 63 32
Jan LicekG J. Ressela, Chrudim2
Petr LinhartG J. Ressela, Chrudim3
Veronika NovákováG J. Ressela, Chrudim3
Hynek SteinmetzG J. Ressela, Chrudim2
Karel LysýG J. Ressela, Chrudim2
Doprovod: Olga Pražanová
93 CAGN A 63 41
Anna RosenkrancováBiskupské G, České Budějovice4
Pavel NěmečekBiskupské G, České Budějovice4
Lenka ŠáchováBiskupské G, České Budějovice4
Matěj NedvědBiskupské G, České Budějovice4
Ondřej ProvodBiskupské G, České Budějovice4
Doprovod: Václav Šlouf
94 AMOS B 62 33
Matouš CimalaG J. A. Komenského, Uh. Brod2
Silvie PaprskářováG J. A. Komenského, Uh. Brod2
Jakub SvozilG J. A. Komenského, Uh. Brod2
Jan GajdošíkG J. A. Komenského, Uh. Brod2
Tereza ŘezníčkováG J. A. Komenského, Uh. Brod3
Doprovod: Yveta Ančincová
95 McNadruhou B 61 34
Jakub LinzmajerG, Prachatice4
Kateřina KarbusováG, Prachatice2
Martin BicanG, Prachatice2
Vít NeužilG, Prachatice2
Jan BinkaG, Prachatice1
Doprovod: Lukáš Šmahel
96 DO YOU KNOW DA WAE B 60 35
Vítězslav KřížSPŠ, Česká Lípa2
Jan HergeselSPŠ, Česká Lípa4
Daniel KnesplSPŠ, Česká Lípa1
Oldřich HujerSPŠ, Česká Lípa2
Šimon ŠindelářG, Omská, Praha4
97 Vozáci B 59 36
Pavel JelínekG F. Palackého, Val. Mez.2
Radek NovosadG F. Palackého, Val. Mez.2
Tomáš KurtinG F. Palackého, Val. Mez.2
Filip KoňaříkG F. Palackého, Val. Mez.3
Doprovod: Bronislav Zachrdla
98 Jarníkova pětka C 59 21
Jaroslav ScheinpflugG Jírovcova, České Budějovice2
Jan CábaG Jírovcova, České Budějovice2
Kryštof KonečnýG Jírovcova, České Budějovice2
Martin PutzerG Jírovcova, České Budějovice2
Jaromír UrbanG Jírovcova, České Budějovice2
Doprovod: Iveta Nagyová
99 Paradox pětice B 58 37
Evgenia GolubevaG, Josefská, Praha3
Linda GrundlerováG, Josefská, Praha3
Jana HarabišováG, Josefská, Praha3
Jiří ZimaG, Josefská, Praha3
Doprovod: Eva Adamcová
100 Retamar Physics Team A 58 42
Jose Antonio Guzman FunckCol. Retamar, Spain3
Jacobo VilaCol. Retamar, Spain3
Alejandro ZapataCol. Retamar, Spain3
Miguel María Jiménez SánchezCol. Retamar, Spain3
Jaime de la PeñaCol. Retamar, Spain3
Doprovod: José Francisco Romero García
101 Vůdčí gang C 58 22
Jakub SalajG Uničov1
Josef AntesG Uničov1
Štěpán HortlíkG Dašická, Pardubice1
Ondřej ŠtorekG Dašická, Pardubice1
Petr KavičkaG Dašická, Pardubice1
102 Zkusíme, uvidíme B 54 38
Jakub GregoraG, Lanškroun4
Filip DvořákG, Lanškroun4
Martin BurešG, Lanškroun2
Filip GregoraG, Lanškroun1
Doprovod: Bohdana Najmanová
103 MATAL A 54 43
Světlana GareevaG, Nymburk4
Vojtěch DrškaG, Nymburk3
Petr JiroutG, Nymburk4
Lukáš HrubčíkG, Nymburk4
104 Mickeyho klubík B 52 39
Vojtěch MolinG Volgogradská 6a, Ostrava3
Petr SlatinskýG Volgogradská 6a, Ostrava3
Jindřich BělkaG Volgogradská 6a, Ostrava3
Jan VysloužilG Volgogradská 6a, Ostrava3
Vojtěch CuberekG Volgogradská 6a, Ostrava3
Doprovod: Lenka Plachtová
105 GČL1 A 51 44
Vít MarešG, Česká Lípa3
Petr KaiserG, Česká Lípa3
Pavel ŠorfG, Česká Lípa3
Radek MálekG, Česká Lípa3
Anna KučerováG, Česká Lípa3
Doprovod: Zdeněk Ježák
106 Barranďáci C 49 23
Zdeňka JankovičováG J. Barranda, Beroun2
Petr KlímaG J. Barranda, Beroun2
Jurij SkalskýG J. Barranda, Beroun2
Kryštof JakůbekG J. Barranda, Beroun1
Filip MácaG J. Barranda, Beroun1
Doprovod: Miriam Šimralová
107 Fyzikládi C 48 24
Adam KarásekCyrilometodějské G, Prostějov2
Matyáš KarásekCyrilometodějské G, Prostějov9
Šimon NeckařCyrilometodějské G, Prostějov2
Jiřina FrýbortováCyrilometodějské G, Prostějov2
Elena ProtivánkováCyrilometodějské G, Prostějov1
Doprovod: Jaroslav Hádr
108 Hm... C 47 26
Daniel CzinegeSPŠ chemická, Ostrava1
Karolína SkořepováSPŠ chemická, Ostrava1
Vojtěch KřížSPŠ chemická, Ostrava1
Kristýna GąsiorováSPŠ chemická, Ostrava2
Kamil MrkvanSPŠ chemická, Ostrava2
Doprovod: Renata Milerová
109 β-gαng C 47 25
Richard ŠulcG, Česká Lípa1
Matěj LangG, Česká Lípa1
Jan RychteraG, Česká Lípa1
Libor ŠabakaG, Česká Lípa1
Tomás Bui PhamG, Česká Lípa1
Doprovod: Monika Váňová
110 P=O*R^G C 45 27
Tomáš HomolkaNový PORG, Praha2
David RudolfNový PORG, Praha2
Alexandr PrůchaNový PORG, Praha2
Iskander ShangareevNový PORG, Praha2
Jakub SmékalNový PORG, Praha2
Doprovod: Zdeněk Šabatka
111 GOZHořice C 44 28
Matěj HolubičkaG, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice2
Tereza NěmcováG, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice2
Matyáš VrbataG, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice2
Tomáš TrejtnarG, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice1
Michal JanataG, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice1
Doprovod: Jiří Holubička
112 Mach(a)ři C 43 29
Doprovod: Eva Kospachová
113 Fyziklády B 42 40
Jakub SzymszaCyrilometodějské G, Prostějov2
Jan GreplCyrilometodějské G, Prostějov2
Jan LakomýCyrilometodějské G, Prostějov2
Ladislav BurgrCyrilometodějské G, Prostějov2
Pavlína LinhováCyrilometodějské G, Prostějov3
Doprovod: Jaroslav Hádr
114 sexta C 41 31
Karolina HelemikováG J. Palacha, Mělník2
Julie ŠlamborováG J. Palacha, Mělník2
Šárka LískováG J. Palacha, Mělník2
Klára MocováG J. Palacha, Mělník2
Anna ŠimonkováG J. Palacha, Mělník2
Doprovod: Olga Kloučková
115 Higgsovy bosony C 41 30
Barbora VášováG a SOŠP, Čáslav3
Marta PotměšilováG a SOŠP, Čáslav3
Anna PazderkováG a SOŠP, Čáslav2
Veronika PlodíkováG a SOŠP, Čáslav1
Adéla HodboďováG a SOŠP, Čáslav1
Doprovod: Jana Krejčíková
116 Martínkovo Equilibrium A 40 45
Přemysl PilařG, Přípotoční, Praha3
Petr MartínekG, Přípotoční, Praha3
117 Princezničky C 37 32
Viktória Mária BánovskáŠpMNDaG, Bratislava3
Gabriel ŠčurkaŠpMNDaG, Bratislava1
Tomáš ZatrochŠpMNDaG, Bratislava9
Lucia TóthováŠpMNDaG, Bratislava2
Martin KalábŠpMNDaG, Bratislava9
Doprovod: Ivona Demčáková
118 3.141592654zza C 37 33
Radek ChládekBiskupské G, České Budějovice2
Vítek KřivanBiskupské G, České Budějovice2
Vojtěch HypšaBiskupské G, České Budějovice2
David DolejšíBiskupské G, České Budějovice2
Aleš HanžlíkBiskupské G, České Budějovice2
Doprovod: Václav Šlouf
119 Ovec team A 36 46
Oliver ŠmakalBiskupské G, České Budějovice3
Denisa PrůšováBiskupské G, České Budějovice3
Pavlína KružíkováBiskupské G, České Budějovice3
David SchacherlBiskupské G, České Budějovice3
Ondřej ZabranskýBiskupské G, České Budějovice3
120 Kratochvíle A 35 47
Monika HylákováG, Ústí nad Orlicí3
Tomáš DrymlG, Ústí nad Orlicí4
Jakub MarekG, Ústí nad Orlicí2
Martin KlekarG, Ústí nad Orlicí3
Jiří HájekG, Ústí nad Orlicí3
Doprovod: Radovan Růžička
121 JGN1 C 35 34
Jakub JežekJiráskovo G, Náchod2
Matyáš HázeJiráskovo G, Náchod1
Aneta VackováJiráskovo G, Náchod2
Jiří MocJiráskovo G, Náchod2
Jan PikmanJiráskovo G, Náchod3
Doprovod: Zdeněk Polák
122 Paralaxa B 33 41
Ondřej BašandaG O. Havlové, Ostrava3
David ŠilhánG O. Havlové, Ostrava3
Ota MichálekG O. Havlové, Ostrava3
Kateřina KopeckáG O. Havlové, Ostrava3
Jan NěmecG O. Havlové, Ostrava3
Doprovod: Jiří Šamaj
123 Tokamak C 33 35
Jakub MíčaG Jana Nerudy, Praha9
Jakub VávraG Jana Nerudy, Praha9
Anh NguyenG Jana Nerudy, Praha9
Vítek SeidlerG Jana Nerudy, Praha9
Jakub HoraG Jana Nerudy, Praha9
124 Rada moudrých fretek A 31 48
Adam LubbadG Jana Nerudy, Praha2
Noemi SramekG Jana Nerudy, Praha2
Adéla ČervenáG Jana Nerudy, Praha2
Thi Thu Anh NguyenG Jana Nerudy, Praha2
Tomáš VolnýG Jana Nerudy, Praha2
Doprovod: Jaromír Kekule
125 Totálně nelogaritmovatelní B 30 42
Daniel PitoňákG a SOŠP, Čáslav3
Michal HolecG a SOŠP, Čáslav3
Tereza SvobodováG a SOŠP, Čáslav2
Marek BendaG a SOŠP, Čáslav2
Denisa KulhaváG a SOŠP, Čáslav2
Doprovod: Jana Krejčíková
126 Šambalát B 28 43
Kryštof BergerG Šternberk3
Jakub CharvátG Šternberk3
Jakub PytolajG Šternberk3
Tomáš OndrákG Šternberk3
Jindřich NovákG Šternberk3
Doprovod: Jana Klapková
127 Sluníčka A 28 49
Šimon PavlasSunny Can. International Sch.3
Dominika NěmečkováSunny Can. International Sch.3
Zuzana FialkováSunny Can. International Sch.3
Jan ChybaSunny Can. International Sch.1
Nikita ZinčenkoSunny Can. International Sch.9
128 Kouřoví Vlci C 26 36
Ondřej HaluzaG, Děčín2
Karel ČernýG, Děčín2
Daniel VogelG, Děčín2
Karel LintimerG, Děčín2
Kateřina HorníkováG, Děčín2
129 BŘAK C 26 37
Jan LefnerG J. Barranda, Beroun2
Filip NovotnýG J. Barranda, Beroun2
Marta ŠtorkánováG J. Barranda, Beroun2
Simona ŠamanováG J. Barranda, Beroun2
Aleš ŠimralG J. Barranda, Beroun1
Doprovod: Miriam Šimralová
130 Hrošíci <3 C 22 38
Pavla RudolfováG, Vídeňská, Brno2
Eva VochozkováBiskupské G, Brno2
Marek DuchaňBiskupské G, Brno2
131 Tým GJP B 22 45
Filip HavlákG J. Palacha, Mělník3
Vojta ZlesákG J. Palacha, Mělník3
Štěpán VejvodaG J. Palacha, Mělník3
Vratislav LežalG J. Palacha, Mělník3
Ondřej ChlebovskýG J. Palacha, Mělník3
132 gvbn B 22 44
Klára LaginováG V. Nedožerského, SR3
Simona BarcíkováG V. Nedožerského, SR3
Lenka MinichováG V. Nedožerského, SR3
Jakub PuhaG V. Nedožerského, SR3
Erik MazanikG V. Nedožerského, SR3
Doprovod: Ľubomíra Šimurková
133 Kadaň B C 15 39
Eliška KratochvílováG, Kadaň2
Jana SpurnaG, Kadaň2
Patrik ŠmátralaG, Kadaň2
Lenka PodhornaG, Kadaň2
Klára KňavováG, Kadaň2
Doprovod: Jaroslav Šmahel
134 Liberland C 10 40
Daniel ForstG, Zábřeh2
Petr KunčarG, Zábřeh2
Klára KostelníkováG, Zábřeh2
Barbora BenešováG, Zábřeh2
Vítězslav KorbG, Zábřeh2
Doprovod: Petr Havlíček
disq. Matfyzáci B 0 disq.
Dominick IvanŠG PinkHarmony, Zvolen4
Adam Jerguš DzurňákG A. Kmeťa, B. Štiavnica3
Jakub NavrátilG A. Kmeťa, B. Štiavnica2
Adela ChovanováG A. Kmeťa, B. Štiavnica1
disq. Náhradníci K_1 B disq.
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz