12. ročník FYKOSího Fyziklání

Máš tým 5 středoškoláků, které baví fyzika a chtěli by si zasoutěžit v mezinárodní soutěži? Sestav tým na Fyziklání a poměř svoje síly s ostatními v Praze 16. 2.! Na ty nejlepší čekají zajímavé ceny.

Seznam přihlášených týmů na 12. FYKOSí Fyziklání, 2018

Kategorie A

Celkem je přihlášeno 49 týmů.

ID Název
1475 Pozitróny
Matúš Kopunec (4), Mikuláš Mikula (4), Marek Kadlečík (4), Róbert Jurčo (3), Martin Babača (3)
Doprovod: RNDr. Zdenka Baxová
1484 MGRGAITS
Tomáš Sásik (4), Ján Letovanec (4), Sára Kuťková (4), Barbara Pulmannová (4), Jakub Schenk (3)
Doprovod: Štefan Horvát
1413 Vypínači Hejčín
Jáchym Bareš (4), Jindřich Jelínek (3), Miroslav Hrabal (4), Martin Repčík (4), Jiří Loun (2)
1455 Landau's Apprentices
Vít Beran (4), Miroslava Novoveská (3), Viktor Rosman (4), Tomáš Čížek (4), Josef Martínek (4)
1401 Fanatická pětka
Jakub Rajnštajn (3), Jan Vaník (3), Michal Jireš (3), Maxmilián Kocourek (4), Michael Píro (4)
Doprovod: Jan Fátor
1449 Cornuova spirála
Šimon Karch (4), Josef Štefl (4), Filip Bartoš (4), Ondřej Krabec (3), Jakub Delong (3)
Doprovod: Monika Bouchalová
1435 GVOZA
Šimon Pajger (4), Miroslav Šoška (4), Andrej Paluch (4), Mária Polačková (3), Dominik Melkovič (3)
Doprovod: Ľubomír Konrád
1502 Tobis
Kamil Mudruňka (4), Jan Žák (4), Jakub Cach (4), Jakub Dlouhý (4), Tomáš Faikl (4)
Doprovod: Jana Herudková
1488 Klub plešatých alkoholiků
Lukáš Červený (4), Marek Cerman (4), Filip Holý (4), Michal Minařík (4), Jakub Rypan (4)
Doprovod: Ondřej Lev
1467 wigymáci
Daniela Hrbáčová (4), Eva Kramolišová (4), Jiří Škrobánek (4), Michal Matulík (4), Tomáš Deingruber (3)
1453 Achtung Wurmloch!
Adam Dejl (4), Ondřej Dvořák (4), Pavel Hudec (4), Pavlína Slavníková (3), Tadeáš Němec (4)
1477 GJH A
Matej Parada (4), Michaela Leinwatherová (4), Veronika Rečková (3), Patrik Drozdík (3), Bohdan Jóža (3)
1492 Hatalom
Jan Vepřek (4), Patrik Novotný (4), Jakub Suchánek (4), Vojtěch Cibulka (3), Jakub Zeman (4)
Doprovod: Lidmila Krchová
1432 Katkastic
Sára Belejová (4), Katarína Dančejová (4), Katarína Častulíková (4), Kristián Šalata (4), Katarína Skopalová (4)
1478 Dragounská jízda
Michal Košek (4), Michal Dragoun (4), Adéla Hanková (4), Martin Krutský (4), Kateřina Krausová (4)
Doprovod: Vladislav Jedlička
1402 Na párek a dom
Jana Pallová (3), Denisa Chytilová (4), Vítek Horčička (3), Jaroslav Hradil (2), Borek Požár (4)
1407 Dopplerovy zebry
Jaroslav Hrubý (4), Vojtěch Jandásek (4), Lucie Kunčarová (2), Radek Zajíček (4), Ondřej Kozelský (3)
Doprovod: Lenka Plachtová
1505 Protón
Emil Lelák (3), Michal Lelák (3), Adam Plavčan (3), Paulína Monková (3), Soňa Kašická (3)
1448 Šlehačková paralýza
Ondřej Buček (4), Šimon Sukup (1), Roman Konečný (3), Jan Polišenský (3)
1503 League of Justice
Jiří Blaha (3), Jakub Zemek (3), Jan Šabata (3), Pavel Stojaspal (4), Adam Číž (3)
Doprovod: Miroslava Maňásková
1508 GČL2
Tomáš Kytka (4), Tereza Baštová (4), Vilém Hron (4), Eliška Povolná (3), Jan Kováč (2)
Doprovod: Zdeněk Ježák
1422 Vysokotatranská inteligencia
Maximilián Molnár (4), Filip Geib (4), Ivan Hudák (3)
1792 Grupa Líných Povalečů
Anna Mírková (3), Tomáš Sandrini (4), Jarda Beneš (4), Max Nonfried (3), Viktor Procházka (4)
1418 '); DROP TABLE Tymy;--
Lukáš Mikan (4), Tereza Novotná (4), Tereza Dobrovolná (4), Veronika Venclová (4), Šimon Kimák (4)
Doprovod: Olga Pražanová
1415 Lední medvěd na poušti
Tomáš Novotný (4), David Slavíček (4), Jakub Šťastný (3), Eliška Freibergerová (4)
Doprovod: Zdeněk Votava
1468 Randovka
Martin Hazdra (4), Jakub Chlum (3), Martin Motejlek (3), Vít Sladký (3), Filip Tichý (4)
Doprovod: Tomáš Hofrichter
1463 Mikulášský graviton
Lukáš Vlček (4), Jakub Dobrý (4), Vítek Vališ (4), Ondřej Komora (3), Vojtěch Breník (3)
Doprovod: Věra Krůsová
1489 Cyklopentanoperhydrofenanthren
Tomáš Dulava (4), Alexandr Jankov (4), Radan Vincenec (4), Michal Novák (3)
1412 Dodáme později
Soňa Burešová (4), Michaela Černá (4), Kateřina Limburská (4), Dominik Chaloupka (4), Tomáš Vondráček (4)
1793 BrainPower
Michal Jůza (3), Kristián Matuštík (3), Jan Cháb (3), Adam Foubík (3), Vojtěch Pokorný (3)
1420 KUŘECÍ STRIPSY
Veronika Roubínová (4), David Roubín (4), Vojtěch Muller (4), Filip Šimána (4), Zuzana Součková (4)
Doprovod: Alena Marková
1423 Temná složka síly
Ladislav Trnka (3), Josef Kutlvašr (3), Petr Tomášek (3), Filip Volek (4), Tomáš Růžek (3)
1470 Patkins
Filip Getov (3), Nebojsha Knezevic (3), Gjorgi Vitanov (4), Magdalena Zlatanova (4), Aneta Velkova (2)
Doprovod: Zorica Masnikosa
1500 Think like One
Matěj Kripner (3), Karel Vítek (3), Svoboda Vojtěch (3), Kateřina Najmanová (3), Filip Brukner (3)
Doprovod: Ivana Čápová
1425 Piskoři
Richard Uher (4), Martin Strachoň (4), David Jašek (4), Klára Přibáňová (4), Pavlína Ježíková (4)
Doprovod: Robert Havlásek
1439 Seriózní ústav
David Bayer (4), Sebastian Franek (4), Adéla Šichránková (3), Filip Dráber (4), Kamila Šamajová (3)
Doprovod: Jiří Šamaj
1515 The Wall
David Loučka (3), Petr Sedláček (4), Jan Horák (3), Eliška Buzášová (3), Jakub Rakušan (3)
Doprovod: Marek Kužílek
1480 Růžoví poníci
Filip Šlampa (4), Filip Fryš (2), Marek Běloušek (3), Andrea Krouparova (3), Hynek Urban (4)
Doprovod: Mirjam Civínová
1456 RKG-HelloIT
Vladimir Shchigolev (3), Margarita Pashnina (3), Robert Gordin (3), Nika Kutuzova (3)
Doprovod: Sergejs Bratarčuks
1790 Left as an exercise
Vojtěch Klimeš (3), Jan Šimkovský (3)
1447 CAGN
Anna Rosenkrancová (4), Pavel Němeček (4), Lenka Šáchová (4), Matěj Nedvěd (4), Ondřej Provod (4)
Doprovod: Václav Šlouf
1438 Retamar Physics Team
Jose Antonio Guzman Funck (3), Jacobo Vila (3), Alejandro Zapata (3), Miguel María Jiménez Sánchez (3), Jaime de la Peña (3)
Doprovod: José Francisco Romero García
1530 MATAL
Světlana Gareeva (4), Vojtěch Drška (3), Petr Jirout (4), Lukáš Hrubčík (4)
1507 GČL1
Vít Mareš (3), Petr Kaiser (3), Pavel Šorf (3), Radek Málek (3), Anna Kučerová (3)
Doprovod: Zdeněk Ježák
1791 Martínkovo Equilibrium
Přemysl Pilař (3), Petr Martínek (3)
1496 Ovec team
Oliver Šmakal (3), Denisa Průšová (3), Pavlína Kružíková (3), David Schacherl (3), Ondřej Zabranský (3)
1490 Kratochvíle
Monika Hyláková (3), Tomáš Dryml (4), Jakub Marek (2), Martin Klekar (4), Jiří Hájek (3)
Doprovod: Radovan Růžička
1794 Rada moudrých fretek
Adam Lubbad (2), Noemi Sramek (2), Adéla Červená (2), Thi Thu Anh Nguyen (2), Tomáš Volný (2)
Doprovod: Jaromír Kekule
1795 Sluníčka
Šimon Pavlas (3), Dominika Němečková (3), Zuzana Fialková (3), Jan Chyba (1), Nikita Zinčenko (9)

Kategorie B

Celkem je přihlášeno 47 týmů.

ID Název
1419 Hawkingovo záření
Jiří Vala (4), Tomáš Pitner (4), Josef Minařík (3), Václav Zvoníček (2), Viktor Materna (2)
1436 ailihphilia
Jakub Pohly (4), Maroš Bratko (4), Samuel Amrich (3), Ronald Doboš (2), Samuel Novák (2)
Doprovod: Gabriela Franikova
1459 Doppler A
Filip Matějka (4), Ondřej Knopp (4), Jan Hřebec (2), Lukáš Cezner (2), Rudolf Líbal (2)
Doprovod: Štěpánka Jirošová
1408 つ ◕_◕ ༽つ DIRETIDE つ ◕_◕ ༽つ
Pavel Kinc (3), Luboš Bartík (3), Martin Orság (4), Vojtěch Drábek (3), Pavel Oujeský (1)
Doprovod: Zdeněk Šustek
1431 RSDr. Gunár Karol a iné
Jakub Hluško (3), Michal Horanský (2), Peter Onduš (4), Jozef Číž (3), Marek Jankola (3)
Doprovod: Ivona Demčáková
1523 Gymro
Kateřina Čížková (4), Tereza Kašáková (2), Vojtěch Špilař (2), Jakub Lipka (2), Karel Balej (3)
Doprovod: Helena Čížková
1482 Time out
Anna Fantová (3), Radka Křížová (2), David Horský (3), Lukáš Radovanský (3), Tomáš Veselý (1)
Doprovod: Lenka Giannitsi
1440 Trinitro
Kateřina Charvátová (3), Kristýna Kratochvílová (2), Dominik Havel (4), František Dostál (3), Matyáš Kroupa (3)
1519 Havelkovo tým s Havelkou
Jonáš Havelka (2), Matouš Vondrášek (2), Jan Baron (3), Martin Doležal (3), Anna Kovárnová (3)
Doprovod: Iveta Nagyová
1529 Poutníci
Kryštof Veřtát (3), Jakub Veřtát (3), Jáchym Lis (3), Marek Bedřich (2), Jakub Malínek (2)
Doprovod: Josef Jírů
1474 HARAMBE did nothing wrong!
Martina Lehká (2), Vojtěch Velínský (3), Šimon Tesař (3), Filip Kukla (3), Jakub Peřina (4)
Doprovod: Radovan Růžička
1443 Trzyniec
Martin Dinh (3), Daniel Martynek (3), Tomáš Kantor (4), Tomáš Laba (2), Lukáš Míra (2)
Doprovod: Pavlína Madari
1404 e = 3 = π
Marie Grunová (3), Martina Malá (2), Kateřina Rosická (3), Josef Jasanský (3), Jorika Maňáková (3)
1485 Moškovie detičky
Matej Moško (3), Pavol Kollár (3), Alexandra Hojková (3), Ondrej Baranovič (3), Miloš Travěnec (3)
Doprovod: Štefan Horvát
1454 Nabla
Miroslav Holeček (3), Anna Cihlářová (3), Martin Hubal (3), Štěpán Štafl (3), Šimon Zvára (3)
Doprovod: Julius Kolín
1450 Abalone Abandone
Martin Hruška (3), Ivan Žižka (3), Jakub Renc (3), David Dobáš (3), Václav Brož (3)
Doprovod: Štěpánka Jirošová
1469 GJH B
Adam Šánta (3), Alexander Velič (3), Radovan Tvrďák (3), Andrej Vikartovský (3)
1429 fa
Paulína Smolárová (4), Matúš Hladký (9), Jakub Vojtech Kmeť (9), Alex Chudic (2), Erik Řehulka (2)
Doprovod: Ivona Demčáková
1464 Moře místo Slovenska
Iva Koblížková (3), Jan Bureš (3), Martin Picek (3), Adam Gottfried (3), Marek Holeček (3)
1525 Gymnázium TGM Zlín
Lucie Kundratová (3), Tomáš Vrbovský (3), Kristýna Kamenářová (3), Vilém Vaňhara (2), Ondřej Brychta (4)
Doprovod: Albert Vacek
1494 Mikuláši
Martin Hubata (2), Kateřina Sůsová (2), Vít Vokroj (2), Vojtěch Nováček (3), Josef Hladil (3)
Doprovod: Jitka Romová
1458 Nabušený klobásy
Petr Zahradník (3), Zdeněk Vostřel (3), Jan Himmel (3), Dalibor Pelčák (3), Robin Ivančo (3)
Doprovod: Zuzana Gromanová
1501 Hevrupivako
Jakub Vaněk (2), Maxmilián Pilmaier (2), Václav Kohout (2), Filip Ruta (3), Michal Hevessy (3)
Doprovod: Ivana Čápová
1506 GYZA III.
Michal Pavlas (3), Denis Březina (3), Jaromír Novák (3), Petr Kadlec (3), Jindřiška Klimková (1)
Doprovod: Petr Havlíček
1466 Züoo
Daniel Pindur (3), Gabriela Diasová (3), Daniel Fišer (3), Rostislav Berezjuk (3), Petr Lisník (3)
1528 Azobisisobutyronitrile
Ondřej Daněk (3), Jan Uhlík (3), Václav Řezáč (3), Jan Minařík (3), Marek Vítek (3)
1445 Goralia
Štěpán Stryja (3), Martin Novotný (3), Michael Csepcsar (3), Samuel Klus (2), Jakub Lasota (2)
Doprovod: Pavlína Madari
1471 Gymberoun
Daniel Kubišta (3), Adam Kočí (3), Tadeáš Cipro (3), Alisa Gumerová (3), Daniel Justiz (3)
Doprovod: Miriam Šimralová
1512 Jana team
Michal Matoulek (3), Jana Možíšová (3), Tomáš Kubíček (3), Benjamin Sichrovský (3), Kurt Hartmann (3)
Doprovod: Zdeněk Polák
1441 Kofeinoví inženýři
Jan Svoboda (2), Václav Svoboda (2), Tim Anderle (3), Frank Bartoš (3), Thao Tranová (2)
Doprovod: Hana Jano
1437 aibohphobia
Michaela Bobeničová (3), Timotej Župina (3), Radovan Lascsák (2), Peter Ridilla (2), Beáta Hroncová (3)
Doprovod: Gabriela Franikova
1409 Waffen FY
Jan Licek (2), Petr Linhart (3), Veronika Nováková (3), Hynek Steinmetz (2), Karel Lysý (2)
Doprovod: Olga Pražanová
1517 AMOS
Matouš Cimala (2), Silvie Paprskářová (2), Jakub Svozil (2), Jan Gajdošík (2), Tereza Řezníčková (3)
Doprovod: Yveta Ančincová
1504 McNadruhou
Jakub Linzmajer (4), Kateřina Karbusová (2), Martin Bican (2), Vít Neužil (2), Jan Binka (1)
Doprovod: Lukáš Šmahel
1476 DO YOU KNOW DA WAE
Vítězslav Kříž (2), Jan Hergesel (4), Daniel Knespl (1), Oldřich Hujer (2), Šimon Šindelář (4)
1524 Vozáci
Pavel Jelínek (2), Radek Novosad (2), Tomáš Kurtin (2), Filip Koňařík (3)
Doprovod: Bronislav Zachrdla
1433 Paradox pětice
Evgenia Golubeva (3), Linda Grundlerová (3), Jana Harabišová (3), Jiří Zima (3)
Doprovod: Eva Adamcová
1446 Zkusíme, uvidíme
Jakub Gregora (4), Filip Dvořák (4), Martin Bureš (2), Filip Gregora (1)
Doprovod: Bohdana Najmanová
1406 Mickeyho klubík
Vojtěch Molin (3), Petr Slatinský (3), Jindřich Bělka (3), Jan Vysloužil (3), Vojtěch Cuberek (3)
Doprovod: Lenka Plachtová
1521 Fyziklády
Jakub Szymsza (2), Jan Grepl (2), Jan Lakomý (2), Ladislav Burgr (2), Pavlína Linhová (3)
Doprovod: Jaroslav Hádr
1434 Paralaxa
Ondřej Bašanda (3), David Šilhán (3), Ota Michálek (3), Kateřina Kopecká (3), Jan Němec (3)
Doprovod: Jiří Šamaj
1417 Totálně nelogaritmovatelní
Daniel Pitoňák (3), Michal Holec (3), Tereza Svobodová (2), Marek Benda (2), Denisa Kulhavá (2)
Doprovod: Jana Krejčíková
1460 Šambalát
Kryštof Berger (3), Jakub Charvát (3), Jakub Pytolaj (3), Tomáš Ondrák (3), Jindřich Novák (3)
Doprovod: Jana Klapková
1498 Tým GJP
Filip Havlák (3), Vojta Zlesák (3), Štěpán Vejvoda (3), Vratislav Ležal (3), Ondřej Chlebovský (3)
1442 gvbn
Klára Laginová (3), Simona Barcíková (3), Lenka Minichová (3), Jakub Puha (3), Erik Mazanik (3)
Doprovod: Ľubomíra Šimurková
1421 Matfyzáci
Dominick Ivan (4), Adam Jerguš Dzurňák (3), Jakub Navrátil (2), Adela Chovanová (1)
1798 Náhradníci K_1
()

Kategorie C

Celkem je přihlášeno 40 týmů.

ID Název
1495 Dašák
Matěj Prokop (2), Lukáš Nejezchleb (2), Petr Král (2), Matěj Formánek (2), Petr Filip (2)
Doprovod: Jana Herudková
1403 Já bytí absolutno
Adam Karas (1), Jakub Dřevo (1), Vít Gardoň (2), Karel Kraus (2), Václav Bašus (1)
Doprovod: Karel Heřman
1410 Absolutní nuly
Marco Souza de Joode (1), Lubor Čech (1), Hana Slámová (1), Jaroslav Herman (2), Kryštof Zamazal (2)
1414 ???
Martina Daňková (1), Robert Gemrot (1), Ondřej Kalandra (1), Dora Cidlinská (1), Filip Řeháček (1)
1400 Klatovácí
Jakub Kislinger (1), Jakub Holý (1), Richard Váňa (2), Jakub Vyroubal (3), Martin Vejčík (3)
Doprovod: Eva Kislingerová
1428 Název neuveden
Ngoc Hung Hoang (2), Jaroslav Frühauf (2), Natálie Kutheilová (1), Klára Veselá (2), Jakub Havránek (1)
Doprovod: Zuzana Gromanová
1513 #nwm :} °•]¢
Richard Veselý (3), Jiří Janoušek (2), Anna Chvojková (1), Matouš Blažek (1)
1526 Opičák
Tomáš Šimek (1), Jakub Pravda (2), Barbora Barančíková (2), Miroslav Macko (2), Richard Hamerlik (2)
Doprovod: Ivona Demcakova
1486 Humanitné vedy nie sú vedy
Adam Chalupek (2), Lukáš Pleva (2), Peter Kravár (2), Matúš Zelko (1), Samuel Krivánek (3)
Doprovod: Štefan Horvát
1664 Asi jedno
Vojtěch Žák (2), Radek Folprecht (2), Šimon Duroň (2), Martin Pfrogner (2)
Doprovod: Stanislav Gottwald
1416 Tým UVD
Miroslav Boštík (2), Ondřej Fiala (2), Štěpánka Beránková (2), Filip Novák (1), Jiří Hlaváček (3)
Doprovod: Jan Fátor
1479 Hyperkrychle
František Kmječ (2), Vojtěch Káně (2), Klára Předotová (1), Ondřej Gonzor (1), Jakub Barda (1)
Doprovod: Eva Kospachová
1532 "Newton, Einstein, Kroupa"
Radovan Picek (3), Vojtěch Bláha (2), Barbora Dohnalová (2), Daniel Kocman (2), Štěpán Šrajer (1)
1520 Havelkovo tým bez Havelky
Tereza Mazalovská (2), Jakub Ambroz (2), Štěpán Skalka (1), Vojtěch Bauer (1), Jakub Macura (1)
Doprovod: Iveta Nagyová
1514 Tojsmemy
František Krůs (1), Jakub Čekan (1), Michal Polák (1), Leona Plasová (1), Kateřina Krůsová (2)
Doprovod: Petra Komprdová
1481 Bobánci
Petra Kašková (2), Aleš Melzer (2), Jan Pacák (1), Matěj Koudelka (1), Adam Šetek (1)
Doprovod: Mirjam Civínová
1483 Gamčácke vektory
David Belobrad (1), Radka Bírová (1), Martin Bucko (1), Jozef Csipes (1), Matúš Papšo (1)
Doprovod: Štefan Horvát
1452 Lambda team
Jakub Bartoš (2), Adam Nekolný (2), Vojtěch Zvára (2), Pavel Linhart (2), Zuzana Černohousová (2)
Doprovod: Julius Kolín
1462 Celer mi nevoní
Kryštof Kotek (2), Tomáš Konzal (2), Barbora Dohnalová (2), Ondřej Tesáček (2), Adam Křivka (2)
Doprovod: Ladislav Zemánek
1457 GJH C
Richard Rippel (2), Tomáš Ganz (2), Karin Demková (2), Viktória Ralbovská (2), Alexandra Géciová (2)
1516 Jarníkova pětka
Jaroslav Scheinpflug (2), Jan Cába (2), Kryštof Konečný (2), Martin Putzer (2), Jaromír Urban (2)
Doprovod: Iveta Nagyová
1527 Vůdčí gang
Jakub Salaj (1), Josef Antes (1), Štěpán Hortlík (1), Ondřej Štorek (1), Petr Kavička (1)
1487 Barranďáci
Zdeňka Jankovičová (2), Petr Klíma (2), Jurij Skalský (2), Kryštof Jakůbek (1), Filip Máca (1)
Doprovod: Miriam Šimralová
1522 Fyzikládi
Adam Karásek (2), Matyáš Karásek (9), Šimon Neckař (2), Jiřina Frýbortová (2), Elena Protivánková (1)
Doprovod: Jaroslav Hádr
1499 Hm...
Daniel Czinege (1), Karolína Skořepová (1), Vojtěch Kříž (1), Kristýna Gąsiorová (2), Kamil Mrkvan (2)
Doprovod: Renata Milerová
1509 β-gαng
Richard Šulc (1), Matěj Lang (1), Jan Rychtera (1), Libor Šabaka (1), Tomás Bui Pham (1)
Doprovod: Monika Váňová
1451 P=O*R^G
Tomáš Homolka (2), David Rudolf (2), Alexandr Průcha (2), Iskander Shangareev (2), Jakub Smékal (2)
Doprovod: Zdeněk Šabatka
1518 GOZHořice
Matěj Holubička (2), Tereza Němcová (2), Matyáš Vrbata (2), Tomáš Trejtnar (1), Michal Janata (1)
Doprovod: Jiří Holubička
1796 Mach(a)ři
()
Doprovod: Eva Kospachová
1472 sexta
Karolina Helemiková (2), Julie Šlamborová (2), Šárka Lísková (2), Klára Mocová (2), Anna Šimonková (2)
Doprovod: Olga Kloučková
1426 Higgsovy bosony
Barbora Vášová (3), Marta Potměšilová (3), Anna Pazderková (2), Veronika Plodíková (1), Adéla Hodboďová (1)
Doprovod: Jana Krejčíková
1430 Princezničky
Viktória Mária Bánovská (3), Gabriel Ščurka (1), Tomáš Zatroch (9), Lucia Tóthová (2), Martin Kaláb (9)
Doprovod: Ivona Demčáková
1665 3.141592654zza
Radek Chládek (2), Vítek Křivan (2), Vojtěch Hypša (2), David Dolejší (2), Aleš Hanžlík (2)
Doprovod: Václav Šlouf
1510 JGN1
Jakub Ježek (2), Matyáš Háze (1), Aneta Vacková (2), Jiří Moc (2), Jan Pikman (3)
Doprovod: Zdeněk Polák
1497 Tokamak
Jakub Míča (9), Jakub Vávra (9), Anh Nguyen (9), Vítek Seidler (9), Jakub Hora (9)
1531 Kouřoví Vlci
Ondřej Haluza (2), Karel Černý (2), Daniel Vogel (2), Karel Lintimer (2), Kateřina Horníková (2)
1491 BŘAK
Jan Lefner (2), Filip Novotný (2), Marta Štorkánová (2), Simona Šamanová (2), Aleš Šimral (1)
Doprovod: Miriam Šimralová
1405 Hrošíci <3
Pavla Rudolfová (2), Eva Vochozková (2), Marek Duchaň (2)
1424 Kadaň B
Eliška Kratochvílová (2), Jana Spurna (2), Patrik Šmátrala (2), Lenka Podhorna (2), Klára Kňavová (2)
Doprovod: Jaroslav Šmahel
1461 Liberland
Daniel Forst (2), Petr Kunčar (2), Klára Kostelníková (2), Barbora Benešová (2), Vítězslav Korb (2)
Doprovod: Petr Havlíček

Náhradníci

Celkem je přihlášeno 2 týmů.

ID Název
1421 Matfyzáci
Dominick Ivan (4), Adam Jerguš Dzurňák (3), Jakub Navrátil (2), Adela Chovanová (1)
1798 Náhradníci K_1
()
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz