Konečná výsledková listina 31. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 58 57 57 57 57 58 100 344
1. Šimon Pajger G Veľká okružná, Žilina 45 52 49 33 43 86 222
2. Viktor Rosman G, Pelhřimov 54 40 36 37 36 98 203
3. Tomáš Červeň G V. P. Tótha, Martin 41 44 38 40 25 74 188
4.–5. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 46 30 30 16 8 74 130
4.–5. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 47 34 5 18 26 87 130
6. David Němec G, Tanvald 46 34 29 71 109
7. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 21 20 5 16 2 53 64
8. Jáchym Bareš G, Olomouc-Hejčín 29 22 4 57 55
9. Dominik Starý G, Benešov 17 26 7 77 50
10. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 16 9 16 44 41
11. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 14 11 4 2 9 75 40
12. Miroslav Hrabal G, Olomouc-Hejčín 24 9 67 33
13. Jan Kučera G, Písek 31 86 31
14. Soňa Burešová G J. Heyrovského, Praha 23 105 23
15. Filip Keller G P. de Coubertina, Tábor 13 7 65 20
16. Ondřej Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 12 5 71 17
17. Adéla Hanková První české G, Karlovy Vary 9 3 100 12
18. Dominick Ivan ŠG PinkHarmony, Zvolen 1 4 4 32 9
19. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 7 70 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 58 57 57 57 57 58 100 344
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 63 55 52 48 37 93 255
2. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 60 46 44 43 39 85 232
3. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 48 50 48 45 28 80 219
4. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 57 50 33 43 30 78 213
5. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 38 40 37 34 26 87 175
6. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 52 41 41 32 79 166
7. Jindřich Jelínek G, Olomouc-Hejčín 48 47 38 82 133
8.–9. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 41 35 4 29 21 80 130
8.–9. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 37 21 29 28 15 79 130
10. Tomáš Drobil G Dačice 39 18 25 25 16 64 123
11. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 24 13 12 43 20 78 112
12. Petr Zahradník G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 31 35 17 21 2 66 106
13. Marie Grunová G Moravský Krumlov 24 30 16 17 11 48 98
14. Marko Bermell Slovanské G, Olomouc 28 34 16 60 78
15. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 25 23 11 9 74 68
16.–17. Bibiána Hroncová G Poštová, Košice 15 6 3 19 15 87 58
16.–17. Matej Moško G Grösslingova, Bratislava 24 34 70 58
18. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 25 23 7 81 55
19. Samuel Amrich G Poštová, Košice 22 8 22 57 52
20. Jakub Růžička G, Nymburk 36 6 5 77 47
21. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 10 14 21 63 45
22. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 13 10 13 3 65 39
23. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 9 12 12 89 33
24. Mária Polačková G Veľká okružná, Žilina 23 3 3 76 29
25. Daniel Staník G Uničov 22 3 58 25
26. Daniel Pitoňák G a SOŠP, Čáslav 3 17 50 20
27. On Tai Wu Li Po Chun UWC, Hong Kong 17 94 17
28.–29. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 13 3 73 16
28.–29. Jaromír Sladkovský PORG, Praha 16 67 16
30.–31. Adéla Foglarová G, Špitálská, Praha 14 93 14
30.–31. Jakub Smolka Slezské G, Opava 11 3 54 14
32.–33. Zuzana Fialková Sunny Can. International Sch. 8 2 67 10
32.–33. Martin Škoudlil G T. G. Masaryka, Litvínov 10 59 10
34.–35. Dominik Beňo G L. Svobodu, Humenné 3 6 100 9
34.–35. Jana Pekařová G Volgogradská 6a, Ostrava 9 75 9
36. Richard Veselý G, Budějovická, Praha 5 38 5
37. Michal Jůza G, Benešov 3 100 3
38. Kristýna Kamenářová G, nám. TGM, Zlín 2 29 2
39. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 1 33 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 64 63 63 63 63 64 100 380
1. Martin Schmied G Jihlava 51 48 44 50 31 74 224
2. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 50 42 37 48 34 69 211
3. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 50 43 39 35 26 82 193
4. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 49 35 20 38 23 68 165
5. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 32 18 36 32 36 82 154
6. Martin Vavřík G, Šumperk 20 51 36 4 41 87 152
7. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 39 34 34 23 15 65 145
8. Jonáš Havelka G Jírovcova, České Budějovice 36 27 37 21 13 82 134
9. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 30 22 21 16 16 70 105
10. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 31 21 21 8 67 81
11. Lukáš Hronek G, Písek 26 17 12 9 12 84 76
12. Adam Grunt G, Trutnov 20 22 11 9 61 62
13. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 21 15 13 5 7 41 61
14. Matěj Holubička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 16 12 12 4 11 51 55
15. Aneta Vacková Jiráskovo G, Náchod 32 4 17 78 53
16. Adam Křivka Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno 51 80 51
17. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 6 18 22 72 46
18. Milan Tichavský Slezské G, Opava 12 11 17 78 40
19. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 14 12 108 26
20. Václav Svoboda G J. Š. Baara, Domažlice 13 9 46 22
21. Jan Svoboda G J. Š. Baara, Domažlice 14 6 57 20
22.–23. Soňa Curylová G F. Palackého, Val. Mez. 13 6 61 19
22.–23. Filip Wagner G Tišnov 19 76 19
24. Daniel Krátký G, Trutnov 18 33 18
25. Marek Nestěra G K. Sladkovského, Praha 16 84 16
26. Josef Polášek G Jana Keplera, Praha 15 63 15
27. Marcel Zdeněk SPŠ strojnická a SOŠ profesora Š 13 1 50 14
28. Lucie Ambrožová G, Svitavy 13 50 13
29.–30. Marek Černoch G F. Palackého, Val. Mez. 10 63 10
29.–30. Filip Novotný G Jihlava 10 53 10
31. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 8 80 8
32. MERT UNSAL Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR 2 17 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 64 63 63 63 63 64 100 380
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 57 57 55 44 35 84 248
2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 47 43 43 40 31 80 204
3. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 33 38 28 41 36 75 176
4. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 46 36 31 26 30 67 169
5. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 43 25 30 25 22 66 145
6. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 28 28 31 23 18 59 128
7. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 33 26 25 12 80 96
8. Karolína Letochová G Šternberk 32 20 6 12 6 54 76
9. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 28 37 94 65
10. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 23 6 3 6 6 48 44
11. Jan Raja G, Nymburk 27 8 67 35
12. Jiří Szotkowski G, Karviná 12 17 83 29
13. Michaela Valkova G Česká, Bratislava 7 4 10 6 48 27
14. Adam Húšťava European School Luxembourg II 7 19 79 26
15. Lucie Urbanová G Chotěboř 23 77 23
16. Aleš Socha G a SOŠ, Frýdek-Místek 11 11 38 22
17.–18. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 6 4 83 10
17.–18. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 10 83 10
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz