Výsledková listina 3. série 16. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 3 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. Matiční G, Ostrava 41 2 42 69 41
2. G, Broumov 32 2 32 61 32
3. 28 2 28 82 28
4. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 25 5 31 57 25
5. G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 24 2 25 61 24
6.–8. G sv. Mikuláša, Prešov 22 1 22 79 22
6.–8. G Na Pražačce, Praha 22 1 22 69 22
6.–8. G, Nad Alejí, Praha 22 1 22 69 22
9. SPŠ, Chrudim 20 1 20 83 20
10. G J. K. Tyla, Hradec Králové 17 1 17 85 17
11. G, Český Krumlov 13 1 13 54 13
12.–14. G, Blansko 12 1 12 60 12
12.–14. G, Žamberk 12 1 12 50 12
12.–14. G, Nové Zámky 12 1 12 75 12
15.–16. G Matyáše Lercha, Brno 11 2 11 94 11
15.–16. Klvaňovo G Kyjov 11 1 11 92 11
17. G dukl. hrdinov, Svidník 10 1 10 42 10
18.–20. G B. Němcové, HK 9 1 9 45 9
18.–20. G J. Škody, Přerov 9 1 9 113 9
18.–20. ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 9 1 9 56 9
21.–22. Klasické a španělské G, Brno 8 1 8 50 8
21.–22. G, Pelhřimov 8 1 8 50 8
23.–24. G V. Hlavatého, Louny 7 1 7 35 7
23.–24. SPŠ, Hronov 7 3 7 38 7
25.–28. SPŠ chemická, Ostrava 6 1 6 75 6
25.–28. G Masarykovo nám., Kroměříž 6 1 6 75 6
25.–28. G Neumannova, Žďár n. S. 6 2 6 57 6
25.–28. G, Lanškroun 6 1 6 50 6
29.–30. G, Budějovická, Praha 5 1 5 42 5
29.–30. ZŠ Novomestského, Trenčín 5 1 5 63 5
31.–34. G J. A. Komenského, Uh. Brod 4 1 4 100 4
31.–34. SOŠ a G, Staré Město 4 1 4 100 4
31.–34. Arcibiskupské G, Praha 4 1 4 100 4
31.–34. G, Svitavy 4 1 4 100 4
35.–39. G Partizánské 2 1 2 17 2
35.–39. G a OA, Vrchlabí 2 1 2 25 2
35.–39. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 1 2 50 2
35.–39. G M. Koperníka, Bílovec 2 1 2 50 2
35.–39. G, Nová Paka 2 1 2 25 2
40. G Nad Štolou, Praha 1 1 1 25 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 8 4 32
1. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 1 4 3 4 3 8 4 27
2. Lukáš Chvátal 3 4 3 4 8 3 25
3. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 5 1 0 1 4 8 3 22
4. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 4 4 1 0 4 4 17
5. Karel Tůma Matiční G, Ostrava 3 0 1 1 6 4 15
6. Lukáš Vozdecký Klasické a španělské G, Brno 1 2 3 2 8
7. Marek Vyšinka G Matyáše Lercha, Brno 3 4 7
8. Miroslav Zgažar SPŠ chemická, Ostrava 2 4 6
9. Kateřina Jelénková SOŠ a G, Staré Město 4 4
10. Barbora Galaczová 3 3
11.–13. Václav Cviček G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 2
11.–13. Jan Perný G, Nová Paka 2 0 2
11.–13. Lukáš Snášel SPŠ, Hronov 2 2

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 8 4 32
1. Matouš Ringel G, Broumov 4 4 0 5 4 7 4 28
2. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 4 4 3 1 5 3 2 22
3. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 4 2 4 6 4 20
4. Jan Moláček G J. K. Tyla, Hradec Králové 4 4 3 3 3 17
5. Pavel Hála G, Český Krumlov 1 0 2 6 4 13
6.–7. Petr Dostál G, Žamberk 2 3 0 1 6 12
6.–7. Martin Rybář G, Blansko 4 1 1 6 12
8. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 7 4 11
9.–11. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 1 3 2 3 9
9.–11. Jana Hrudíková G J. Škody, Přerov 4 5 9
9.–11. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 1 3 4 1 9
12. Jan Ondruš G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 1 4 0 3 8
13. Vojtěch Krejčiřík G Masarykovo nám., Kroměříž 6 6
14. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 1 1 3 5
15.–18. Jan Křetínský G Matyáše Lercha, Brno 4 4
15.–18. Michal Růžek Arcibiskupské G, Praha 4 4
15.–18. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 4 4
15.–18. Petra Suková G, Svitavy 4 4
19.–21. Jan Křivonožka G M. Koperníka, Bílovec 2 2
19.–21. Libor Kukačka G a OA, Vrchlabí 2 0 2
19.–21. Ivan Patáčik G Partizánské 1 1 0 2
22. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 0 1 1
23.–24. Martina Smolová G, Písek 0 0 0
23.–24. Radoslav Sopoliga G dukl. hrdinov, Svidník 0 0

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 8 4 32
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 4 0 4 3 7 4 22
2. Martin Takáč G, Nové Zámky 4 3 5 12
3. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 3 0 2 2 3 10
4. Petr Houštěk G, Pelhřimov 3 1 1 3 8
5.–6. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 0 1 1 5 7
5.–6. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 7 7
7. Mária Šedivá G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 6 6
8. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 4 4
9. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 0 0 1 1 2
10. Richard Gracla G Nad Štolou, Praha 1 1
11. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 0 0 0

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 8 4 32
1.–4. Tereza Klimošová G, Lanškroun 2 0 4 6
1.–4. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 6 6
1.–4. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 6 6
1.–4. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 6
5. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 5 5
6.–7. Jan Bednář SPŠ, Hronov 3 1 4
6.–7. Jenda Valášek G, Broumov 0 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz