Výsledková listina 6. série 16. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 6 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Broumov 37 2 37 82 37
2. G Na Pražačce, Praha 29 1 29 91 29
3. G, Nad Alejí, Praha 27 1 27 84 27
4. SPŠ, Chrudim 24 1 24 100 24
5. G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 20 1 20 100 20
6. G Masarykovo nám., Kroměříž 19 1 19 79 19
7. G, Lanškroun 18 1 18 75 18
8. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 17 5 21 39 17
9. G J. A. Komenského, Uh. Brod 15 1 15 75 15
10. Klvaňovo G Kyjov 12 1 12 60 12
11.–12. G, Blansko 11 1 11 58 11
11.–12. G, Český Krumlov 11 1 11 69 11
13.–14. Arcibiskupské G, Praha 9 1 9 60 9
13.–14. SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 9 1 9 82 9
15.–16. SPŠ, Hronov 8 1 8 62 8
15.–16. ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 8 1 8 73 8
17. G B. Němcové, HK 7 1 7 78 7
18.–19. G Neumannova, Žďár n. S. 6 1 6 75 6
18.–19. G V. Hlavatého, Louny 6 1 6 38 6
20.–21. G Moravský Krumlov 5 1 5 38 5
20.–21. SOU, Litovel 5 1 5 71 5
22. G dukl. hrdinov, Svidník 4 1 4 33 4
23. ZŠ Novomestského, Trenčín 1 1 1 25 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 4 8 5 32
1. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 3 3 4 4 4 7 4 29
2. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 2 4 5 4 5 20
3. Marek Pavlů SOU, Litovel 3 2 5

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 4 8 5 32
1. Matouš Ringel G, Broumov 3 4 4 5 4 7 5 32
2. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 3 4 4 4 4 3 5 27
3. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 3 4 5 7 5 24
4. Vojtěch Krejčiřík G Masarykovo nám., Kroměříž 3 4 2 7 3 19
5. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 3 4 2 3 12
6.–7. Pavel Hála G, Český Krumlov 4 2 5 11
6.–7. Martin Rybář G, Blansko 3 1 2 5 11
8. Michal Růžek Arcibiskupské G, Praha 3 2 4 9
9. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 3 4 1 8
10. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 4 3 7
11. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 6 6

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 4 8 5 32
1. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 3 4 3 5 15
2. Pavel Kocourek SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 3 4 2 9
3. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 1 2 3 6
4.–5. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 5
4.–5. Mária Šedivá G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 5
6. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 1 1 2 4

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 4 8 5 32
1. Tereza Klimošová G, Lanškroun 3 3 2 7 3 18
2. Jan Bednář SPŠ, Hronov 4 4 8
3.–5. Petra Malá G Moravský Krumlov 4 1 5
3.–5. Jenda Valášek G, Broumov 5 5
3.–5. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 5
6.–7. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 3
6.–7. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 3
8. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz