Výsledková listina 3. série 17. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 3 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 45 8 63 51 45
2. G, Broumov 39 2 40 71 39
3. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 24 2 25 50 24
4. SPŠ, Hronov 22 5 26 58 22
5. G D. Tatarku, Poprad 21 1 21 64 21
6.–8. G sv. Mikuláša, Prešov 19 1 19 58 19
6.–8. G J. A. Raymana, Prešov 19 1 19 68 19
6.–8. G, Nové Zámky 19 2 20 63 19
9. G J. A. Komenského, Uh. Brod 17 2 18 51 17
10.–11. G B. S. Timravy, Lučenec 16 1 16 57 16
10.–11. ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 16 1 16 70 16
12.–13. G, U Balvanu, Jablonec n. N. 15 1 15 54 15
12.–13. G dukl. hrdinov, Svidník 15 2 15 75 15
14.–16. G, Boskovice 13 1 13 46 13
14.–16. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 13 1 13 57 13
14.–16. VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 13 1 13 46 13
17. ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 12 1 12 48 12
18.–20. G, Benešov 11 1 11 69 11
18.–20. G, Lanškroun 11 1 11 100 11
18.–20. G F. Palackého, Neratovice 11 1 11 44 11
21.–22. G Moravský Krumlov 10 1 10 77 10
21.–22. Masarykovo G, Vsetín 10 1 10 40 10
23. G, Trutnov 8 1 8 35 8
24.–25. G J. Vrchlického, Klatovy 7 1 7 64 7
24.–25. G Tajovského, B. Bystrica 7 1 7 64 7
26.–27. G, Českolipská, Praha 6 2 6 43 6
26.–27. G Jura Hronca, Bratislava 6 1 6 60 6
28. G, Brno-Řečkovice 5 1 5 83 5
29. G, Blansko 4 1 4 31 4
30.–35. G nám. E. Beneše, Kladno 3 1 3 38 3
30.–35. G K. Sladkovského, Praha 3 1 3 100 3
30.–35. G Komenského, Havířov 3 1 3 50 3
30.–35. G Neumannova, Žďár n. S. 3 1 3 38 3
30.–35. G Christiana Dopplera, Praha 3 1 3 100 3
30.–35. G Jana Nerudy, Praha 3 1 3 100 3
36. G, Budějovická, Praha 2 1 2 25 2
37.–38. Arcibiskupské G, Praha 1 1 1 33 1
37.–38. G, Vlašim 1 1 1 13 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 5 5 8 5 33
1. Matouš Ringel G, Broumov 3 4 3 6 5 8 5 34
2. Peter Zalom G D. Tatarku, Poprad 3 4 2 4 0 7 1 21
3. Róbert Sedlák G J. A. Raymana, Prešov 3 3 3 4 1 5 19
4. Tomáš Mánik G B. S. Timravy, Lučenec 3 4 3 4 0 2 16
5. Roman Fiala VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 2 0 3 1 0 7 13
6. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 3 3 2 2 0 2 12
7. Lukáš Voleský SPŠ, Hronov 3 3 6
8. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 2 0 3 0 5
9. Pavel Daniel G Christiana Dopplera, Praha 3 3
10. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 2 0 2
11. Milan Kříž Arcibiskupské G, Praha 1 1
12.–13. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 0 0
12.–13. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 0 0

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 5 5 8 5 33
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 3 2 3 5 1 1 4 19
2. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 3 1 0 2 0 9 15
3. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 2 3 1 5 1 12
4. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 3 2 3 1 2 11
5. Martin Takáč G, Nové Zámky 3 5 2 10
6. Josef Kvasničák G, Trutnov 1 2 2 0 3 8
7. Ivan Macháček G J. A. Komenského, Uh. Brod 3 1 2 1 7
8.–10. Radek Beneš SPŠ, Hronov 3 3 6
8.–10. Daniel Božík G Jura Hronca, Bratislava 3 0 3 6
8.–10. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 5 6
11. Mária Šedivá G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 2 4
12.–16. Pavlína Böhmová G Komenského, Havířov 3 0 3
12.–16. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 3 0 3
12.–16. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 1 2 3
12.–16. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 3 0 3
12.–16. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 3 0 3
17. Dalibor Máj Sportovní G, Vrbno p. Praědem 0 0

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 5 5 8 5 33
1. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 3 3 3 0 7 16
2.–3. Martin Konečný G, Boskovice 3 0 3 1 0 6 13
2.–3. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 0 2 5 13
4. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 1 3 1 0 7 12
5.–8. Tereza Klimošová G, Lanškroun 3 3 5 11
5.–8. Lukáš Severa G, Benešov 3 0 8 11
5.–8. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 3 0 3 0 5 11
5.–8. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 2 7 11
9.–11. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 3 0 1 0 6 10
9.–11. Petra Malá G Moravský Krumlov 3 2 5 10
9.–11. Slavomír Takáč G, Nové Zámky 3 5 2 10
12. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 7 9
13. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 6 8
14.–15. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 3 4 7
14.–15. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 3 3 1 7
16.–17. Jan Bednář SPŠ, Hronov 3 3 0 0 6
16.–17. Jenda Valášek G, Broumov 2 2 2 6
18. Jiří Hloska G, Brno-Řečkovice 2 3 5
19. Jiří Šperka G, Blansko 3 1 0 4
20.–22. Roman Derco G dukl. hrdinov, Svidník 3 3
20.–22. Lucie Hympánová G nám. E. Beneše, Kladno 3 0 3
20.–22. Adam Přenosil G K. Sladkovského, Praha 3 3
23. Martin Slezák G, Vlašim 1 0 1
24. Josef Rubáš G J. Vrchlického, Klatovy 0 0 0 0

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 5 5 8 5 33
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 4 3 1 2 13
2. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 0 9 11
3.–4. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 6 7
3.–4. Juraj Zajac G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 1 6 7
5. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz