Výsledková listina 1. série 19. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 1 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Lesní čtvrť, Zlín 58 2 60 102 58
2. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 57 7 75 62 57
3. G, Brno-Řečkovice 54 3 59 73 54
4. G, Boskovice 51 2 53 78 51
5. G Christiana Dopplera, Praha 48 3 52 68 48
6. Masarykovo G, Vsetín 46 2 48 76 46
7. SPŠ, Hronov 34 9 45 37 34
8. G Jana Keplera, Praha 33 1 33 97 33
9.–10. G J. Vrchlického, Klatovy 31 2 32 77 31
9.–10. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 31 1 31 91 31
11. G PdC, Piešťany 30 1 30 88 30
12. G, Uherské Hradiště 28 1 28 82 28
13. G Veľké Kapušany 27 1 27 79 27
14. G Jana Nerudy, Praha 26 1 26 90 26
15. G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 25 2 26 60 25
16. G dukl. hrdinov, Svidník 24 1 24 83 24
17. G J. Jungmanna, Litoměřice 22 1 22 76 22
18.–20. G Moravský Krumlov 21 1 21 84 21
18.–20. První české G, Karlovy Vary 21 1 21 70 21
18.–20. G Ružomberok 21 1 21 70 21
21.–25. Biskupské G, Brno 20 1 20 69 20
21.–25. G B. S. Timravy, Lučenec 20 1 20 80 20
21.–25. G Tajovského, B. Bystrica 20 1 20 69 20
21.–25. G D. Tatarku, Poprad 20 1 20 69 20
21.–25. G F. Palackého, Neratovice 20 1 20 91 20
26. G, Český Krumlov 19 1 19 90 19
27. G Opatov, Praha 18 1 18 60 18
28.–30. G Dašická, Pardubice 17 2 18 62 17
28.–30. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 17 1 17 100 17
28.–30. G, Kukučínova, Poprad 17 1 17 68 17
31.–33. SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 16 1 16 76 16
31.–33. G Jihlava 16 1 16 89 16
31.–33. 16 1 16 76 16
34.–36. G K. Sladkovského, Praha 14 1 14 82 14
34.–36. G, nám. TGM, Zlín 14 1 14 54 14
34.–36. G J. K. Tyla, Hradec Králové 14 1 14 82 14
37.–38. G Komenského, Havířov 13 1 13 43 13
37.–38. SPŠ elektro., Rožnov p. R. 13 1 13 81 13
39.–41. G, Broumov 12 1 12 75 12
39.–41. G, Palackého 191, Ml. Boleslav 12 1 12 46 12
39.–41. G, Frenštát pod Radhoštěm 12 1 12 35 12
42.–45. G Dobruška 10 1 10 45 10
42.–45. G, Blansko 10 1 10 83 10
42.–45. G Jaroslava Seiferta, Praha 10 1 10 59 10
42.–45. G, Havlíčkův Brod 10 1 10 59 10
46. G, Chodovická, Praha 9 1 9 41 9
47. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 7 1 7 54 7
48. G Liptovský Hrádok 6 1 6 46 6
49. G, Vlašim 5 1 5 63 5
50.–51. G, Moravská Třebová 4 1 4 50 4
50.–51. G, Písek 4 1 4 24 4
52. G, Jeseník 3 1 3 33 3
53. G, Blovice 2 1 2 40 2
54.–55. G Matyáše Lercha, Brno 1 1 1 20 1
54.–55. SPŠ Hradec Králové 1 1 1 6 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Marek Pechal G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4 3 5 6 6 7 35
2.–3. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 4 1 3 4 3 7 6 28
2.–3. Martin Konečný G, Boskovice 4 4 4 4 1 7 4 28
4. Jan Váňa G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4 4 7 6 25
5.–6. Roman Derco G dukl. hrdinov, Svidník 4 4 3 3 6 4 24
5.–6. Libor Šachl G, Brno-Řečkovice 4 4 4 1 6 5 24
7. Petra Malá G Moravský Krumlov 3 4 3 7 4 21
8.–13. Miroslav Hrubý Biskupské G, Brno 4 4 2 4 4 2 20
8.–13. Martin Koštejn G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 4 1 4 5 2 20
8.–13. Ján Mikuláš G B. S. Timravy, Lučenec 4 4 4 3 5 20
8.–13. Vojtěch Molda Masarykovo G, Vsetín 5 1 3 2 7 2 20
8.–13. Zuzana Pôbišová G Tajovského, B. Bystrica 4 1 2 2 7 4 20
8.–13. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 4 4 3 5 4 20
14.–15. Petr Bezmozek Dvořák SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 4 2 6 4 16
14.–15. Rushil Goel 3 4 2 4 3 16
16. Adam Přenosil G K. Sladkovského, Praha 4 4 2 4 14
17. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 5 13
18. Jenda Valášek G, Broumov 4 4 4 12
19.–20. Jan Bednář SPŠ, Hronov 4 4 2 10
19.–20. Jiří Šperka G, Blansko 4 6 10
21. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 1 2 7
22. Miroslav Janáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 3 2 1 6
23. Martin Slezák G, Vlašim 3 2 5

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 4 4 4 2 7 6 31
2. Tomáš Bzdušek G PdC, Piešťany 4 4 5 4 5 5 3 30
3. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 4 4 2 4 4 7 3 28
4. Peter Berta G Veľké Kapušany 4 4 2 4 5 6 2 27
5. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 4 4 3 3 6 6 26
6. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 4 4 2 4 6 2 22
7. Pavol Pšeno G Ružomberok 4 3 2 5 4 3 21
8. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 1 4 4 6 5 20
9.–10. Hana Jirků G, Brno-Řečkovice 4 4 4 4 3 19
9.–10. Kryštof Touška G J. Vrchlického, Klatovy 1 4 4 7 3 19
11. Jan Jelínek G Opatov, Praha 4 5 4 1 0 4 18
12.–14. František Batysta G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 4 4 4 5 17
12.–14. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 4 5 17
12.–14. Jaroslava Lavková G, Kukučínova, Poprad 3 4 2 5 3 17
15. Marek Kaleta G, Brno-Řečkovice 4 4 4 1 3 16
16. Lukáš Novotný G J. K. Tyla, Hradec Králové 4 4 2 4 14
17.–18. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 4 4 5 13
17.–18. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 1 1 2 2 4 3 13
19.–22. Marek Bukáček G, Havlíčkův Brod 3 5 2 10
19.–22. Matěj Korvas G Jaroslava Seiferta, Praha 2 5 3 10
19.–22. Jan Stránský G Dobruška 4 1 2 1 2 10
19.–22. Martin Štys SPŠ, Hronov 0 2 2 6 10
23. Jana Lochmanová G, Chodovická, Praha 4 1 1 1 2 9
24.–25. Jakub Prouza SPŠ, Hronov 1 2 5 8
24.–25. Přemysl Šrámek G Dašická, Pardubice 4 4 8
26. Ján Hreha G Liptovský Hrádok 1 4 1 6
27.–28. Martin Berka G, Moravská Třebová 2 2 4
27.–28. Jakub Loucký G, Písek 2 1 1 0 4

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 4 4 4 4 4 6 7 33
2. Zdeněk Vais G, Boskovice 3 4 4 3 2 5 4 25
3. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 4 5 4 1 5 2 21
4.–5. Vladimír Boža G D. Tatarku, Poprad 4 4 3 2 4 3 20
4.–5. Lukáš Drápal G Christiana Dopplera, Praha 4 2 3 6 5 20
6. Jan Hermann G, Český Krumlov 4 4 5 6 19
7. Marek Nečada G Jihlava 4 4 4 4 16
8. Iva Kocourková G, nám. TGM, Zlín 2 2 3 4 3 14
9. Katarína Rozvadská G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 5 13
10. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 3 2 1 3 3 12
11. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 2 1 2 3 0 2 10
12.–14. Matěj Bitnar SPŠ, Hronov 1 1 1 3
12.–14. Lucie Kadrmanová G, Jeseník 2 1 3
12.–14. Vojtěch Špulák SPŠ, Hronov 1 1 1 3
15.–17. Vlastimil Daníček SPŠ, Hronov 2 2
15.–17. Zuzana Jungrová G, Blovice 2 2
15.–17. Petra Navrátilová SPŠ, Hronov 0 1 1 2
18. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 1 1
19. Martin Flíger SPŠ, Hronov 0 0

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1.–3. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 1 1 1 1 2 3 3 12
1.–3. Alžběta Černeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 2 1 5 12
1.–3. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 3 2 0 4 3 12
4. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 4 1 0 5 10
5.–6. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 8
5.–6. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 8
7. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 2 4 7
8. Jan Šedek SPŠ, Hronov 4 0 4
9. Jiří Novák SPŠ, Hronov 0 1 0 2 0 0 3
10. Lukáš Vrablic SPŠ Hradec Králové 0 1 0 0 1
11. Jan Mertlík SPŠ, Hronov 0 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz