Výsledková listina 4. série 21. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 4 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 67 8 94 64 67
2. G Jana Keplera, Praha 50 5 60 72 50
3.–5. G M. Koperníka, Bílovec 21 2 22 62 21
3.–5. G, Špitálská, Praha 21 1 21 62 21
3.–5. G F. Hajdy, Ostrava 21 1 21 75 21
6. G Jihlava 18 1 18 100 18
7.–8. G J. Heyrovského, Praha 17 1 17 61 17
7.–8. První české G, Karlovy Vary 17 1 17 77 17
9.–10. G Christiana Dopplera, Praha 16 2 17 76 16
9.–10. G, Trutnov 16 1 16 47 16
11.–12. G, Český Krumlov 14 1 14 88 14
11.–12. G Jura Hronca, Bratislava 14 1 14 70 14
13.–16. G, Lesní čtvrť, Zlín 13 1 13 50 13
13.–16. G J. Ortena, Kutná Hora 13 1 13 46 13
13.–16. G L. Svobodu, Humenné 13 1 13 65 13
13.–16. 13 2 13 52 13
17.–19. G, Jevíčko 12 1 12 60 12
17.–19. SPŠ a SOU Letohrad 12 1 12 75 12
17.–19. G J. K. Tyla, Hradec Králové 12 1 12 75 12
20.–21. G J. Vrchlického, Klatovy 10 1 10 83 10
20.–21. G P. de Coubertina, Tábor 10 1 10 36 10
22.–23. G, Třeboň 8 1 8 67 8
22.–23. SPŠ strojnická, Vsetín 8 2 8 63 8
24.–25. G O. Havlové, Ostrava 7 1 7 44 7
24.–25. G a SOŠ Úpice 7 1 7 44 7
26. SPŠ, Hronov 6 1 6 38 6

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 8 6 34
1.–2. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 2 4 3 2 7 18
1.–2. Marek Nečada G Jihlava 4 3 4 7 18
3. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 3 4 1 5 4 17
4. Jan Hermann G, Český Krumlov 1 4 5 4 14
5. Peter Ondáč G L. Svobodu, Humenné 3 4 3 3 13
6. Prabhat Rao Pinnaka 2 4 0 2 8
7. Airidas Korolkovas 1 4 5

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 8 6 34
1. Karel Kolář G, Špitálská, Praha 3 4 3 0 3 6 2 21
2. Hana Šustková G, Trutnov 2 4 1 2 2 4 1 16
3. Peter Vanya G Jura Hronca, Bratislava 2 4 2 6 14
4.–5. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 3 2 4 13
4.–5. Alžběta Kadlecová G Jana Keplera, Praha 3 4 3 3 13
6. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 3 3 2 4 12
7.–10. Miroslav Klimoš G M. Koperníka, Bílovec 3 4 0 3 10
7.–10. Pavel Malý G Christiana Dopplera, Praha 2 4 2 2 10
7.–10. Václav Obrázek G Jana Keplera, Praha 4 4 2 10
7.–10. Jakub Töpfer G Jana Keplera, Praha 2 4 4 10
11. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 2 9
12. Martin Zahradník G, Třeboň 3 3 2 8
13.–14. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 4 1 7
13.–14. Eva Hašková G a SOŠ Úpice 3 2 1 1 7
15. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 4 2 6

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 8 6 34
1. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 5 2 3 3 3 5 21
2. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 2 3 3 4 19
3. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 2 4 2 2 3 4 17
4.–5. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 2 4 2 2 1 2 13
4.–5. Veronika Paštyková G J. Ortena, Kutná Hora 2 2 1 2 2 4 13
6.–10. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 2 4 12
6.–10. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 3 4 5 12
6.–10. Petra Kňažeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 1 4 12
6.–10. Michal Müller G, Jevíčko 3 4 1 4 12
6.–10. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 2 4 6 12
11. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 2 4 4 10
12. Kateřina Honzáková G Jana Keplera, Praha 2 4 1 2 9
13. Lada Peksová G Christiana Dopplera, Praha 3 4 7

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 8 6 34
1.–2. Zuzka Bogárová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 4 2 3 11
1.–2. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 3 1 11
3. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 3 2 2 0 3 0 10
4. Tomáš Bartoněk G O. Havlové, Ostrava 2 1 2 2 7
5. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 1 4 1 6
6. Lukáš Fusek SPŠ strojnická, Vsetín 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz