Výsledková listina 5. série 21. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 5 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1.–2. G Christiana Dopplera, Praha 34 2 35 63 34
1.–2. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 34 7 45 56 34
3. G Jana Keplera, Praha 28 3 30 94 28
4. G J. K. Tyla, Hradec Králové 26 1 26 93 26
5. 21 2 21 93 21
6. G F. Hajdy, Ostrava 20 1 20 83 20
7.–8. G J. Heyrovského, Praha 18 1 18 64 18
7.–8. G, Trutnov 18 1 18 51 18
9. G Jura Hronca, Bratislava 16 1 16 57 16
10.–11. G, Špitálská, Praha 15 1 15 75 15
10.–11. G, Lesní čtvrť, Zlín 15 1 15 43 15
12. G J. Ortena, Kutná Hora 13 1 13 46 13
13.–16. SPŠ a SOU Letohrad 12 1 12 100 12
13.–16. G J. Vrchlického, Klatovy 12 1 12 50 12
13.–16. G P. de Coubertina, Tábor 12 1 12 43 12
13.–16. SPŠ, Hronov 12 1 12 75 12
17. První české G, Karlovy Vary 10 1 10 83 10
18. G, Jevíčko 7 1 7 44 7
19.–20. G, Třinec 6 1 6 50 6
19.–20. SPŠ strojnická, Vsetín 6 1 6 30 6
21. Jiráskovo G, Náchod 5 1 5 63 5
22. G, Třeboň 1 1 1 25 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 8 7 35
1. Airidas Korolkovas 4 2 4 4 3 17
2. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 6 4 2 2 14
3. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 4 3 3 10
4. Lukáš Labor G, Třinec 2 2 2 6
5.–6. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 1 4 5
5.–6. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 5 5
7. Prabhat Rao Pinnaka 4 4

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 8 7 35
1. Pavel Malý G Christiana Dopplera, Praha 5 3 2 3 3 5 2 23
2. Hana Šustková G, Trutnov 2 2 2 0 3 6 3 18
3. Peter Vanya G Jura Hronca, Bratislava 4 4 2 2 2 2 16
4. Karel Kolář G, Špitálská, Praha 4 2 2 3 4 15
5. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 4 2 2 2 2 12
6. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 7
7. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 0 1 1 4 6
8. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4
9. Martin Zahradník G, Třeboň 1 1

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 8 7 35
1. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 5 3 4 4 4 6 26
2. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 4 3 2 2 9 20
3. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 2 3 2 4 2 5 18
4. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 3 2 2 0 2 1 5 15
5. Veronika Paštyková G J. Ortena, Kutná Hora 1 2 2 2 1 5 13
6.–7. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 5 3 4 12
6.–7. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 5 1 2 2 2 12
8. Kateřina Honzáková G Jana Keplera, Praha 3 3 2 3 11
9. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 2 2 10
10.–11. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 5 7
10.–11. Michal Müller G, Jevíčko 1 2 2 2 7

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 8 7 35
1.–2. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 2 2 2 2 3 1 12
1.–2. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 3 4 2 3 12
3. Zuzka Bogárová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 2 7
4.–5. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 5
4.–5. Michal Gallovič G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 5 5
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz