Výsledková listina 1. série 22. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 1 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 69 12 108 69 69
2. G Christiana Dopplera, Praha 30 3 33 61 30
3. G J. Heyrovského, Praha 20 2 20 48 20
4.–5. G J. K. Tyla, Hradec Králové 19 1 19 58 19
4.–5. G P. de Coubertina, Tábor 19 3 20 65 19
6.–7. G Orlová 18 1 18 55 18
6.–7. G F. Hajdy, Ostrava 18 1 18 72 18
8.–9. SPŠ a SOU Letohrad 15 1 15 65 15
8.–9. 15 2 15 77 15
10.–11. G Jana Keplera, Praha 12 2 12 65 12
10.–11. G Sv. Františka, Žilina 12 1 12 80 12
12.–13. G, Boskovice 10 2 10 72 10
12.–13. G, Třinec 10 1 10 48 10
14.–17. První české G, Karlovy Vary 9 1 9 60 9
14.–17. G J. Ortena, Kutná Hora 9 1 9 31 9
14.–17. G Alejová, Košice 9 1 9 60 9
14.–17. G, Špitálská, Praha 9 1 9 47 9
18.–19. G, Trutnov 8 1 8 30 8
18.–19. G, Lesní čtvrť, Zlín 8 1 8 42 8
20.–22. SPŠ strojnická, Vsetín 7 1 7 47 7
20.–22. G M. Koperníka, Bílovec 7 1 7 64 7
20.–22. SPŠ, Hronov 7 2 7 68 7
23. G J. Ressela, Chrudim 6 1 6 32 6
24.–27. G B. Němcové, HK 5 1 5 45 5
24.–27. G Jihlava 5 1 5 45 5
24.–27. G, Frenštát pod Radhoštěm 5 1 5 71 5
24.–27. G, Uherské Hradiště 5 1 5 36 5
28.–29. SPŠ Martin 4 1 4 44 4
28.–29. G, Jevíčko 4 1 4 57 4
30.–33. SG Dr. Randy, Jablonec n. N. 3 1 3 100 3
30.–33. VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 3 1 3 100 3
30.–33. G J. Vrchlického, Klatovy 3 1 3 38 3
30.–33. G, Havlíčkův Brod 3 1 3 100 3
34.–35. G a SOŠ Úpice 2 1 2 29 2
34.–35. G, Bučovice 2 1 2 13 2
36. G Jura Hronca, Bratislava 1 1 1 17 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 4 8 6 33
1. Pavel Malý G Christiana Dopplera, Praha 4 3 1 1 2 3 14
2. Prabhat Rao Pinnaka 4 3 6 13
3. Mária Kieferová G Sv. Františka, Žilina 4 4 1 3 12
4.–5. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 3 4 1 2 10
4.–5. Lukáš Labor G, Třinec 2 3 1 1 3 10
6.–8. Jan Humplík První české G, Karlovy Vary 4 3 1 1 9
6.–8. Karel Kolář G, Špitálská, Praha 1 3 1 1 3 9
6.–8. Martin Polačko G Alejová, Košice 4 3 1 1 9
9. Hana Šustková G, Trutnov 1 3 0 0 1 3 8
10. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 2 1 4 7
11. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6
12.–13. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 2 3 5
12.–13. Tereza Zábojníková G, Uherské Hradiště 1 2 2 5
14. Václav Obrázek G Jana Keplera, Praha 1 3 4
15.–17. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
15.–17. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
15.–17. Martina Vaváčková G P. de Coubertina, Tábor 3 3
18. Eva Hašková G a SOŠ Úpice 1 1 2
19. Peter Vanya G Jura Hronca, Bratislava 1 1

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 4 8 6 33
1. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 2 4 1 1 1 6 4 19
2.–3. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 4 1 3 7 3 18
2.–3. Miroslav Rapčák G Orlová 2 3 1 1 4 4 3 18
4. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 2 3 1 1 3 6 1 17
5. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 2 3 1 4 5 15
6. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 3 7 14
7.–9. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 1 2 2 9
7.–9. Veronika Paštyková G J. Ortena, Kutná Hora 0 3 1 1 4 0 9
7.–9. Lada Peksová G Christiana Dopplera, Praha 3 3 2 1 9
10.–11. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 1 1 3 1 2 8
10.–11. Kateřina Honzáková G Jana Keplera, Praha 3 3 2 8
12.–13. Viktor Jamrich G Ľudovíta Štúra, Trenčín 7 7
12.–13. Stanislav Paláček G M. Koperníka, Bílovec 3 3 1 7
14. Jan Hodic G J. Ressela, Chrudim 0 3 0 1 2 6
15.–16. Petra Kňažeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 4 5
15.–16. Jan Nevoral G Jihlava 1 3 1 5
17.–19. Martin Chudjak SPŠ Martin 2 2 4
17.–19. Michal Müller G, Jevíčko 2 2 4
17.–19. Pavel Novotný G P. de Coubertina, Tábor 3 1 4
20.–22. Vojta Dziewiecki SG Dr. Randy, Jablonec n. N. 3 3
20.–22. Jiří Keresteš VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 3 3
20.–22. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 2 1 3
23. Michal Husek G, Bučovice 0 0 1 1 2

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 4 8 6 33
1. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 3 1 2 7 13
2. Zuzka Bogárová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 4 8
3. Jiří Nárožný G, Boskovice 3 3 6
4. Anna Chejnovská G B. Němcové, HK 3 0 2 5
5.–6. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 0 3 1 4
5.–6. Tomáš Pikálek G, Boskovice 3 1 4

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 4 8 6 33
1. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 1 3 8 2 18
2. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 3 7 2 16
3. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 1 3 3 0 3 1 2 13
4. Adam Chlapečka G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6
5.–7. Ondřej Beneš SPŠ, Hronov 3 3
5.–7. Markéta Švecová G, Havlíčkův Brod 3 3
5.–7. Tomáš Trégner G J. Heyrovského, Praha 0 3 3
8. Martina Štarhová 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz