Výsledková listina 4. série 22. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 4 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 52 8 69 47 52
2. G, Nad Alejí, Praha 26 1 26 96 26
3. G J. Heyrovského, Praha 22 1 22 79 22
4. G Orlová 18 1 18 58 18
5. G, Uherské Hradiště 17 1 17 74 17
6.–7. SPŠ a SOU Letohrad 14 1 14 93 14
6.–7. G, Třinec 14 1 14 74 14
8. G J. Vrchlického, Klatovy 13 1 13 72 13
9. G B. Němcové, HK 12 1 12 80 12
10.–12. G F. Hajdy, Ostrava 11 1 11 58 11
10.–12. G Jana Keplera, Praha 11 2 11 57 11
10.–12. G J. Ortena, Kutná Hora 11 1 11 42 11
13. 10 2 10 52 10
14.–15. G Christiana Dopplera, Praha 9 1 9 90 9
14.–15. G, Frenštát pod Radhoštěm 9 1 9 60 9
16.–17. G, Špitálská, Praha 8 1 8 50 8
16.–17. G, Boskovice 8 2 8 77 8
18. SPŠ, Hronov 7 1 7 64 7
19. SPŠ strojnická, Vsetín 5 1 5 36 5
20. G, Bučovice 4 1 4 40 4
21.–22. G P. de Coubertina, Tábor 3 1 3 50 3
21.–22. G Masarykovo nám., Třebíč 3 1 3 100 3
23. G F. Palackého, Val. Mez. 2 1 2 67 2

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 3 8 5 31
1. Martin Výška G, Nad Alejí, Praha 1 4 5 3 7 6 26
2. Tereza Zábojníková G, Uherské Hradiště 4 3 4 3 1 2 17
3. Lukáš Labor G, Třinec 2 3 4 3 2 14
4.–6. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 1 2 2 4 9
4.–6. Pavel Malý G Christiana Dopplera, Praha 2 4 3 9
4.–6. Prabhat Rao Pinnaka 4 2 3 9
7. Karel Kolář G, Špitálská, Praha 2 4 1 1 8
8.–9. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 4 6
8.–9. Jakub Töpfer G Jana Keplera, Praha 2 1 3 0 6
10. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 1 3 1 0 5
11. Michal Koutný G Masarykovo nám., Třebíč 3 3

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 3 8 5 31
1.–2. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 2 4 4 1 7 22
1.–2. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 0 3 4 4 6 5 22
3. Miroslav Rapčák G Orlová 1 1 4 4 1 5 2 18
4. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 3 4 4 3 14
5. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 2 1 3 4 3 13
6.–7. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 3 1 4 3 11
6.–7. Veronika Paštyková G J. Ortena, Kutná Hora 0 1 3 1 2 4 11
8. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 2 5 8
9. Kateřina Honzáková G Jana Keplera, Praha 1 4 5
10.–11. Michal Husek G, Bučovice 1 1 2 4
10.–11. Petra Kňažeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 2 4
12. Pavel Novotný G P. de Coubertina, Tábor 3 0 3
13. Jaroslav Pavela G F. Palackého, Val. Mez. 2 2

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 3 8 5 31
1. Anna Chejnovská G B. Němcové, HK 1 4 7 12
2. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 3 3 8
3. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 3 4 0 7
4.–5. Zuzka Bogárová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 1 3 6
4.–5. Tomáš Pikálek G, Boskovice 2 4 6
6. Dominika Kalasová G, Boskovice 2 2
7. Barbora Hanáková 1 0 1

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 3 8 5 31
1. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 4 1 9
2. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 4 1 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz