Výsledková listina 3. série 24. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 3 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, P. Horova, Michalovce 26 1 26 84 26
2. G, Boskovice 25 5 28 56 25
3.–4. G Matyáše Lercha, Brno 20 1 20 91 20
3.–4. G Masarykovo nám., Třebíč 20 1 20 95 20
5. G, Elgartova, Brno 13 1 13 62 13
6. G, Žamberk 12 2 12 77 12
7. G, Brno-Řečkovice 9 1 9 69 9
8. Jiráskovo G, Náchod 8 1 8 100 8
9.–11. G D. Tatarku, Poprad 6 1 6 46 6
9.–11. G, Nymburk 6 1 6 46 6
9.–11. G Nad Štolou, Praha 6 1 6 50 6
12.–15. G Dašická, Pardubice 4 1 4 24 4
12.–15. G, Špitálská, Praha 4 1 4 31 4
12.–15. G, Uherské Hradiště 4 2 4 22 4
12.–15. G Grösslingova, Bratislava 4 1 4 100 4
16. PORG, Praha 3 1 3 75 3
17.–18. VOŠ, G a SOŠ, Světlá n. Sáz. 2 1 2 22 2
17.–18. Vilniaus jezuitu gimnazija 2 1 2 50 2
19.–20. Slovanské G, Olomouc 1 1 1 25 1
19.–20. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 1 25 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 6 35
1. Jan Sopoušek G, Brno-Řečkovice 3 3 3 9
2. Tomáš Pikálek G, Boskovice 2 5 7
3.–4. Dominika Kalasová G, Boskovice 4 4
3.–4. Ján Pulmann G Grösslingova, Bratislava 4 4
5. Jiří Nárožný G, Boskovice 3 3

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 6 35
1. Kuba Vošmera G Matyáše Lercha, Brno 4 4 8 4 20
2. Ondřej Míl Jiráskovo G, Náchod 4 4 8
3.–4. Tomáš Bárta G Nad Štolou, Praha 2 2 2 6
3.–4. Jakub Kubečka G, Nymburk 2 1 3 6
5. Nicola Burianová G Dašická, Pardubice 1 2 1 4
6.–8. Pavel Kratochvíl VOŠ, G a SOŠ, Světlá n. Sáz. 1 1 2
6.–8. Gabija Maršalkaite Vilniaus jezuitu gimnazija 2 2
6.–8. Kristína Nešporová G, Boskovice 2 2
9. Alena Harlenderová Slovanské G, Olomouc 1 1

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 6 35
1. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 2 4 3 4 7 6 26
2. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 3 4 5 8 20
3. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 3 1 5 4 13
4. Tomáš Axman G, Boskovice 1 5 6 12
5. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 5 5
6. Jakub Doležal G, Špitálská, Praha 1 0 3 4
7.–8. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 1 1 2
7.–8. Martin Gajdošík G, Uherské Hradiště 1 1 2
9. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 6 35
1. Tomáš Kořínek G, Žamberk 2 3 2 7
2. Karolína Šromeková G D. Tatarku, Poprad 3 3 6
3. Markéta Vohníková PORG, Praha 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz