Výsledková listina 4. série 25. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 4 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 51 4 55 83 51
2. G J. Škody, Přerov 37 3 40 63 37
3. G Mikulášské n. 23, Plzeň 34 3 36 74 34
4. G Poštová, Košice 32 1 32 84 32
5. G Tajovského, B. Bystrica 30 2 32 53 30
6.–7. G P. de Coubertina, Tábor 27 2 27 89 27
6.–7. Gymnázium Oty Pavla, Praha 27 1 27 71 27
8.–9. G, Moravská Třebová 23 1 23 79 23
8.–9. G, Dubnica n. Váhom 23 1 23 72 23
10.–11. G PdC, Piešťany 22 1 22 58 22
10.–11. G, Boskovice 22 2 23 61 22
12.–13. G a SOŠZE, Vyškov 21 1 21 66 21
12.–13. G, Česká Lípa 21 1 21 75 21
14. G, Žamberk 20 1 20 91 20
15.–16. G, P. Horova, Michalovce 19 1 19 86 19
15.–16. G, Strakonice 19 1 19 68 19
17. G Masarykovo nám., Třebíč 18 1 18 72 18
18.–21. G, Špitálská, Praha 15 1 15 79 15
18.–21. G B. Němcové, HK 15 1 15 65 15
18.–21. G, Nymburk 15 2 15 61 15
18.–21. PORG, Praha 15 1 15 60 15
22.–23. Křesťanské G, Kozinova, Praha 14 1 14 56 14
22.–23. Svobodná chebská škola 14 1 14 52 14
24.–25. G Jírovcova, České Budějovice 12 1 12 57 12
24.–25. G, Uherské Hradiště 12 1 12 60 12
26. 11 1 11 52 11
27. G O. Havlové, Ostrava 10 1 10 67 10
28.–29. G, Elgartova, Brno 9 1 9 90 9
28.–29. První české G, Karlovy Vary 9 1 9 75 9
30.–34. G a ZUŠ, Šlapanice 8 1 8 53 8
30.–34. G dukl. hrdinov, Svidník 8 1 8 44 8
30.–34. G, Zábřeh 8 1 8 62 8
30.–34. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 8 1 8 73 8
30.–34. SPŠ Dubnica nad Váhom 8 1 8 50 8
35.–37. G Púchov 7 1 7 50 7
35.–37. G J. A. Raymana, Prešov 7 2 7 82 7
35.–37. G Nad Štolou, Praha 7 1 7 88 7
38.–39. SOŠ a SOU, Tábor 6 1 6 86 6
38.–39. G Luďka Pika, Plzeň 6 1 6 75 6
40. G a SOŠ, Rokycany 5 1 5 56 5
41. G, Bučovice 4 1 4 100 4
42. Matiční G, Ostrava 1 1 1 5 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 4 5 8 6 34
1. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 4 3 3 8 23
2. Radomír Gajdošoci G, P. Horova, Michalovce 2 3 4 4 6 19
3. Kristína Nešporová G, Boskovice 1 4 2 6 13
4. Katya Berestneva 2 1 2 1 5 11
5. Jakub Kubečka G, Nymburk 2 1 2 5 10
6. Tomáš Bárta G Nad Štolou, Praha 2 2 3 7

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 4 5 8 6 34
1. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 2 2 3 3 2 2 7 21
2. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 2 2 3 5 8 20
3. Jaroslav Průcha G, Strakonice 2 0 2 2 2 5 6 19
4. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 2 2 3 2 6 3 18
5.–6. Martin Adamec G Tajovského, B. Bystrica 2 2 1 2 3 5 1 16
5.–6. Jakub Cimerman G Tajovského, B. Bystrica 2 2 2 2 2 5 1 16
7. Jakub Doležal G, Špitálská, Praha 2 1 1 3 8 15
8. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 1 2 3 6 12
9.–10. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 2 7 9
9.–10. David Hruška G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 2 1 4 9
11.–12. Jozef Kaščák G dukl. hrdinov, Svidník 2 1 1 4 8
11.–12. Albert Štěrba G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 2 3 1 8
13.–14. Michal Červeňák G Púchov 2 2 3 7
13.–14. Klaudia Mráziková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 5 7
15. Michal Nožička G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 2 2 6
16. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 2 2 4
17.–18. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2
17.–18. Tomáš Kello G J. A. Raymana, Prešov 2 2

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 4 5 8 6 38
1. Patrik Turzák G Poštová, Košice 4 4 3 4 3 4 7 3 32
2. Tomáš Zahradník Gymnázium Oty Pavla, Praha 4 2 4 3 2 4 8 0 27
3.–4. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 4 4 2 4 1 3 5 23
3.–4. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 4 2 2 4 8 3 23
5. Markéta Vohníková PORG, Praha 2 4 1 3 5 15
6.–7. Daniel Slezák Svobodná chebská škola 4 4 3 1 2 0 14
6.–7. Matouš Zavřel Křesťanské G, Kozinova, Praha 2 4 2 2 4 14
8.–9. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 4 3 3 2 12
8.–9. Jan Studený G J. Škody, Přerov 4 0 2 6 12
10.–11. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 1 5 10
10.–11. Lucie Valentová G, Boskovice 2 1 1 6 10
12. Martin Wirth První české G, Karlovy Vary 4 5 9
13. Maty Bidlák G Luďka Pika, Plzeň 2 4 6
14.–15. Jaroslav Hofierka G J. A. Raymana, Prešov 5 5
14.–15. Josef Koláčný G, Nymburk 5 5
16. Petr Kovář Matiční G, Ostrava 0 0 0 0 1 1

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 4 5 8 6 38
1.–2. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 3 2 2 2 6 23
1.–2. Lucie Fořtová G P. de Coubertina, Tábor 4 4 3 3 6 3 23
3. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 4 4 1 2 1 3 6 1 22
4.–5. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 2 1 2 0 4 8 21
4.–5. Dalimil Ševčík G a SOŠZE, Vyškov 2 4 2 2 2 4 5 21
6. Eva Miklušová G J. Škody, Přerov 2 4 2 1 4 5 18
7. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 4 4 1 2 4 15
8. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 2 2 6 10
9.–11. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 2 1 5 8
9.–11. Andrej Fúsek SPŠ Dubnica nad Váhom 4 2 2 8
9.–11. Jan Marek G, Zábřeh 3 5 8
12. Petr Turnovec SOŠ a SOU, Tábor 4 2 6
13. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 4 1 5
14. Petr Smísitel G, Bučovice 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz