Výsledková listina 5. série 25. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 5 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 57 2 60 87 57
2. G P. de Coubertina, Tábor 46 2 48 70 46
3. G Mikulášské n. 23, Plzeň 38 3 41 65 38
4. G Poštová, Košice 32 1 32 94 32
5. G PdC, Piešťany 29 1 29 74 29
6. G a SOŠZE, Vyškov 26 1 26 67 26
7.–8. G J. Škody, Přerov 24 3 25 73 24
7.–8. Gymnázium Oty Pavla, Praha 24 1 24 62 24
9. G, Strakonice 21 1 21 60 21
10. G J. A. Raymana, Prešov 19 3 21 65 19
11.–13. G Masarykovo nám., Třebíč 18 1 18 69 18
11.–13. G, Česká Lípa 18 1 18 58 18
11.–13. G O. Havlové, Ostrava 18 1 18 64 18
14. G Tajovského, B. Bystrica 17 2 18 85 17
15. G, Dubnica n. Váhom 16 1 16 41 16
16.–18. G B. Němcové, HK 15 1 15 79 15
16.–18. G, Elgartova, Brno 15 1 15 100 15
16.–18. G, Špitálská, Praha 15 1 15 50 15
19. G, Žamberk 14 1 14 67 14
20. G, Moravská Třebová 12 1 12 44 12
21.–22. G J. Vrchlického, Klatovy 11 1 11 100 11
21.–22. G, Bučovice 11 1 11 100 11
23. G, Boskovice 10 1 10 67 10
24.–25. G Jírovcova, České Budějovice 9 1 9 82 9
24.–25. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 9 1 9 43 9
26.–28. G, Uherské Hradiště 8 1 8 62 8
26.–28. G Púchov 8 1 8 50 8
26.–28. 8 1 8 36 8
29.–31. G a SOŠ, Rokycany 7 1 7 64 7
29.–31. SPŠ Dubnica nad Váhom 7 1 7 54 7
29.–31. G Christiana Dopplera, Praha 7 1 7 44 7
32.–33. První české G, Karlovy Vary 6 1 6 86 6
32.–33. G dukl. hrdinov, Svidník 6 1 6 33 6
34.–35. G a ZUŠ, Šlapanice 4 1 4 22 4
34.–35. G, Nymburk 4 1 4 36 4
36. Křesťanské G, Kozinova, Praha 2 1 2 25 2
37. Matiční G, Ostrava 1 1 1 13 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 5 4 5 8 6 35
1. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 5 4 4 8 5 31
2. Katya Berestneva 1 3 0 1 3 8
3. Jakub Kubečka G, Nymburk 2 1 1 0 4

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 5 4 5 8 6 35
1. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 2 2 4 1 0 5 8 4 26
2. Jaroslav Průcha G, Strakonice 2 1 4 2 3 3 3 3 21
3.–4. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 1 1 2 2 2 8 2 18
3.–4. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 1 2 4 3 4 4 18
5.–6. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 2 2 3 8 15
5.–6. Jakub Doležal G, Špitálská, Praha 1 0 3 0 5 4 2 15
7. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 2 1 4 1 2 4 14
8.–9. Martin Adamec G Tajovského, B. Bystrica 1 2 4 0 2 3 12
8.–9. David Hruška G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 2 3 2 4 12
10. Albert Štěrba G P. Bezruče, Frýdek-Místek 1 1 3 1 0 3 9
11.–13. Michal Červeňák G Púchov 1 1 3 1 2 8
11.–13. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 2 4 2 8
11.–13. Michal Nožička G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 2 3 2 8
14.–15. Lubomír Grund G Christiana Dopplera, Praha 0 1 3 2 1 7
14.–15. Tomáš Kello G J. A. Raymana, Prešov 2 2 3 0 7
16.–18. Jakub Cimerman G Tajovského, B. Bystrica 2 4 6
16.–18. Jozef Kaščák G dukl. hrdinov, Svidník 2 2 1 1 6
16.–18. Tomáš Turlík G J. A. Raymana, Prešov 0 0 2 1 3 6

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 5 4 5 8 6 39
1. Patrik Turzák G Poštová, Košice 4 6 4 4 3 8 3 32
2. Tomáš Zahradník Gymnázium Oty Pavla, Praha 2 0 4 3 1 4 7 3 24
3. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 4 3 2 1 4 18
4. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 0 4 4 2 1 1 3 1 16
5. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 2 2 4 1 1 2 12
6. Lucie Valentová G, Boskovice 2 3 5 10
7. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 4 4 1 9
8.–9. Jaroslav Hofierka G J. A. Raymana, Prešov 4 4 8
8.–9. Jan Studený G J. Škody, Přerov 2 3 3 8
10. Martin Wirth První české G, Karlovy Vary 2 4 6
11. Matouš Zavřel Křesťanské G, Kozinova, Praha 2 0 2
12. Patrik Štefek Matiční G, Ostrava 1 1

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 5 4 5 8 6 39
1.–2. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 2 3 1 5 8 2 29
1.–2. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 4 4 4 1 1 5 7 3 29
3. Dalimil Ševčík G a SOŠZE, Vyškov 4 2 3 1 1 5 8 2 26
4. Lucie Fořtová G P. de Coubertina, Tábor 2 4 4 1 2 7 2 22
5. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 2 4 1 1 4 4 1 21
6. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 4 4 4 3 15
7. Eva Miklušová G J. Škody, Přerov 4 2 7 1 14
8.–9. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 3 11
8.–9. Petr Smísitel G, Bučovice 4 4 3 11
10.–11. Andrej Fúsek SPŠ Dubnica nad Váhom 2 4 1 7
10.–11. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 2 2 3 7
12. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 0 2 1 1 4
13. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz