Výsledková listina 2. série 26. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 2 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 45 2 46 81 45
2. G Mikulášské n. 23, Plzeň 44 3 46 53 44
3. G, Dubnica n. Váhom 41 2 43 70 41
4.–5. G PdC, Piešťany 40 2 42 58 40
4.–5. G B. Němcové, HK 40 3 43 79 40
6. G J. Vrchlického, Klatovy 39 2 41 57 39
7. G Jírovcova, České Budějovice 35 2 37 74 35
8.–9. G, Česká Lípa 29 1 29 91 29
8.–9. G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 29 1 29 71 29
10.–12. G Poštová, Košice 27 1 27 104 27
10.–12. G Christiana Dopplera, Praha 27 1 27 73 27
10.–12. G, P. Horova, Michalovce 27 1 27 87 27
13.–14. G J. Škody, Přerov 26 2 27 77 26
13.–14. G Varšavská, Žilina 26 1 26 70 26
15.–16. G, Kojetín 23 1 23 85 23
15.–16. Wichterlovo G, Ostrava 23 3 25 52 23
17. G O. Havlové, Ostrava 22 1 22 71 22
18. PORG, Praha 21 1 21 68 21
19. G J. Heyrovského, Praha 19 1 19 83 19
20.–21. G a ZUŠ, Šlapanice 18 2 19 73 18
20.–21. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 18 2 18 51 18
22.–24. G Hubeného, Bratislava 17 1 17 65 17
22.–24. G Školská, Spišská Nová Ves 17 1 17 55 17
22.–24. G M. Koperníka, Bílovec 17 1 17 41 17
25.–26. G, Omská, Praha 16 1 16 76 16
25.–26. G, Klášterec n. O. 16 1 16 76 16
27.–28. G, Elgartova, Brno 14 1 14 67 14
27.–28. G Jura Hronca, Bratislava 14 1 14 82 14
29.–31. Svobodná chebská škola 13 1 13 81 13
29.–31. G Grösslingova, Bratislava 13 1 13 100 13
29.–31. G J. A. Komenského, Uh. Brod 13 1 13 72 13
32.–33. G, Ostrov 12 2 12 41 12
32.–33. G Kežmarok 12 1 12 57 12
34.–39. G Volgogradská 6a, Ostrava 11 1 11 42 11
34.–39. G Párovská, Nitra 11 1 11 52 11
34.–39. G J. A. Raymana, Prešov 11 3 12 66 11
34.–39. G Andreja Vrábla, Levice 11 3 12 58 11
34.–39. G Z. Wintra, Rakovník 11 1 11 61 11
34.–39. G, Židlochovice 11 1 11 85 11
40.–43. G, Bučovice 10 1 10 83 10
40.–43. G, Boskovice 10 1 10 45 10
40.–43. G, Moravská Třebová 10 1 10 50 10
40.–43. G a SOŠ, Jilemnice 10 1 10 77 10
44.–47. G a SOŠ, Rokycany 8 1 8 62 8
44.–47. Jiráskovo G, Náchod 8 4 9 88 8
44.–47. G Uničov 8 1 8 100 8
44.–47. G, Uherské Hradiště 8 1 8 100 8
48. G Botičská, Praha 7 1 7 54 7
49.–51. G, Roudnice nad Labem 6 1 6 67 6
49.–51. První české G, Karlovy Vary 6 1 6 67 6
49.–51. Masarykovo G, Vsetín 6 1 6 75 6
52.–53. G, Voděradská, Praha 5 1 5 56 5
52.–53. G, Brno-Řečkovice 5 1 5 56 5
54.–55. G, Nymburk 4 1 4 100 4
54.–55. Reálné G a ZŠ, Prostějov 4 1 4 50 4
56.–58. G Púchov 3 1 3 50 3
56.–58. Gymnázium Oty Pavla, Praha 3 1 3 75 3
56.–58. 3 1 3 30 3
59.–61. G, Hořovice 2 2 2 50 2
59.–61. G, Mimoň 2 1 2 50 2
59.–61. G Ľ. Štúra, Zvolen 2 1 2 50 2
62.–64. G, Ľ. Štúra, Michalovce 1 1 1 20 1
62.–64. Křesťanské G, Kozinova, Praha 1 1 1 50 1
62.–64. Matiční G, Ostrava 1 1 1 17 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 5 5 5 8 6 37
1. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 2 2 5 4 5 7 4 29
2.–3. Lubomír Grund G Christiana Dopplera, Praha 2 2 6 5 2 2 4 4 27
2.–3. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 2 2 4 5 6 3 5 27
4. Jakub Bahyl G Varšavská, Žilina 2 2 3 4 3 3 5 4 26
5. David Matejov G, Dubnica n. Váhom 1 2 1 4 3 3 7 21
6. Erik Hendrych G J. Heyrovského, Praha 2 2 5 5 2 3 19
7.–9. David Siegert G, Klášterec n. O. 2 2 3 2 7 16
7.–9. Peter Šišan G PdC, Piešťany 2 2 2 2 2 3 3 16
7.–9. Tereza Uhlířová G, Omská, Praha 2 1 3 3 7 16
10. Vít Nosek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 2 4 3 4 15
11. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 2 1 4 0 7 14
12.–13. Michal Buráň G J. A. Komenského, Uh. Brod 2 2 4 3 2 13
12.–13. Tomáš Gonda G Grösslingova, Bratislava 2 2 4 5 13
14. Tomáš Kello G J. A. Raymana, Prešov 2 2 4
15.–16. Michal Červeňák G Púchov 1 2 3
15.–16. Filip Šmejkal 0 3 3
17.–19. Jana Hlavová G, Hořovice 1 1
17.–19. Kateřina Koňasová G, Hořovice 1 1
17.–19. Tomáš Turlík G J. A. Raymana, Prešov 1 1

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 5 5 5 8 6 37
1. Patrik Turzák G Poštová, Košice 3 3 5 4 5 7 27
2. Lukáš Knob G, Kojetín 2 2 4 5 6 4 23
3.–4. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 2 2 4 5 3 1 5 22
3.–4. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 2 2 4 3 3 6 22
5. Markéta Vohníková PORG, Praha 2 2 2 1 3 3 8 21
6. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 2 2 2 5 3 5 19
7. Petr Kepčija G Jírovcova, České Budějovice 2 2 2 5 3 4 18
8. Peter Hojnoš G Školská, Spišská Nová Ves 1 2 2 4 3 1 4 17
9. Daniel Slezák Svobodná chebská škola 2 2 4 5 13
10. Martin Šípka G Kežmarok 2 3 3 2 2 12
11.–15. Michal Belina G Volgogradská 6a, Ostrava 2 2 2 1 1 3 11
11.–15. Mark Daniel G Párovská, Nitra 1 2 2 2 4 11
11.–15. Jiří Jaskowiec Wichterlovo G, Ostrava 2 2 2 5 11
11.–15. Adam Přáda G, Ostrov 2 2 3 1 3 11
11.–15. Jan Studený G J. Škody, Přerov 2 2 7 11
16.–17. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 2 1 1 4 2 10
16.–17. Lucie Valentová G, Boskovice 1 1 1 1 6 10
18. Vendula Kotyzová Wichterlovo G, Ostrava 2 2 0 5 9
19. Jaroslav Hofierka G J. A. Raymana, Prešov 2 1 4 7
20.–21. Ota Čapek G, Roudnice nad Labem 1 2 3 6
20.–21. Martin Wirth První české G, Karlovy Vary 2 2 2 6
22. Daniel Kolář Wichterlovo G, Ostrava 2 3 5
23. Tomáš Zahradník Gymnázium Oty Pavla, Praha 1 2 3
24.–26. Viktor Dolník G Andreja Vrábla, Levice 0 2 2
24.–26. Lenka Hackerová Jiráskovo G, Náchod 2 2
24.–26. Tereza Štěpánová Jiráskovo G, Náchod 2 2
27.–31. Jakub Kušnír G, Ľ. Štúra, Michalovce 1 1
27.–31. Soňa Ondrušová G, Ostrov 1 1
27.–31. Daniela Prokešová Jiráskovo G, Náchod 1 1
27.–31. Patrik Štefek Matiční G, Ostrava 1 1
27.–31. Matouš Zavřel Křesťanské G, Kozinova, Praha 1 1

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 5 8 6 41
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 5 5 4 3 7 1 33
2. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 4 4 5 3 2 1 6 4 29
3. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 4 4 2 4 5 0 5 2 26
4. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 2 3 2 4 3 5 23
5. Mikuláš Zindulka G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 4 2 3 2 7 22
6. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 4 4 3 1 3 4 19
7. Erik Döme G Hubeného, Bratislava 4 4 4 1 4 17
8.–9. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 4 4 1 0 7 16
8.–9. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 2 1 2 3 16
10. Ondrej Bohdal G Jura Hronca, Bratislava 4 4 4 2 14
11. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 4 4 2 1 11
12.–13. Petr Smísitel G, Bučovice 4 4 2 10
12.–13. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 4 4 2 10
14. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 4 4 1 9
15.–17. Dušan Stěhule G B. Němcové, HK 4 4 8
15.–17. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 4 4 0 8
15.–17. Radovan Zeman G Uničov 4 4 8
18. Jakub Dvořák G Botičská, Praha 4 2 1 7
19.–20. Olga Leskovjanová Masarykovo G, Vsetín 4 2 6
19.–20. Štefan Stanko G Andreja Vrábla, Levice 2 4 6
21.–22. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 0 4 4
21.–22. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 4 4
23.–24. Petr Buchal G, Mimoň 2 2
23.–24. Filip Čonka G Ľ. Štúra, Zvolen 2 2
25. Jana Orságová Masarykovo G, Vsetín 0 0

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 5 8 6 41
1. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 4 4 2 1 6 0 25
2. Anna Kufová G M. Koperníka, Bílovec 2 2 2 3 1 2 4 1 17
3. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 4 4 4 3 1 16
4. Lukáš Kotlaba G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 5 13
5. Marek Otýpka G, Židlochovice 4 4 3 11
6. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 4 4 2 10
7. Petr Vitovský G, Uherské Hradiště 4 4 8
8.–9. Petr Martinek G, Voděradská, Praha 4 1 5
8.–9. Jakub Novotný G, Brno-Řečkovice 4 1 5
10.–11. Jakub Kolář Reálné G a ZŠ, Prostějov 2 2 4
10.–11. František Zajíc G, Nymburk 4 4
12. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 0 1 3
13. Lukáš Winkler G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz