Výsledková listina 4. série 26. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 4 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 37 3 39 91 37
2. G B. Němcové, HK 35 3 38 62 35
3. G Mikulášské n. 23, Plzeň 34 3 36 68 34
4. G O. Havlové, Ostrava 32 2 33 69 32
5. G J. Vrchlického, Klatovy 28 2 29 64 28
6. G, Česká Lípa 27 1 27 79 27
7.–9. G Poštová, Košice 23 1 23 72 23
7.–9. G, P. Horova, Michalovce 23 1 23 68 23
7.–9. G a ZUŠ, Šlapanice 23 2 24 84 23
10.–11. G Jírovcova, České Budějovice 19 2 20 73 19
10.–11. G, Dubnica n. Váhom 19 1 19 63 19
12.–13. G PdC, Piešťany 18 1 18 64 18
12.–13. G, Omská, Praha 18 1 18 64 18
14.–16. G Hubeného, Bratislava 16 1 16 64 16
14.–16. G M. Koperníka, Bílovec 16 1 16 42 16
14.–16. G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 16 1 16 53 16
17. PORG, Praha 14 1 14 58 14
18. G, Boskovice 13 1 13 62 13
19.–21. G, Uherské Hradiště 12 2 13 73 12
19.–21. G, Studentská, Havířov 12 1 12 63 12
19.–21. G Botičská, Praha 12 1 12 75 12
22.–23. G J. Škody, Přerov 11 1 11 92 11
22.–23. G Varšavská, Žilina 11 1 11 69 11
24.–25. G, Nymburk 10 1 10 77 10
24.–25. G Školská, Spišská Nová Ves 10 1 10 43 10
26.–27. G, Židlochovice 9 1 9 69 9
26.–27. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 9 1 9 35 9
28.–30. G Párovská, Nitra 8 1 8 53 8
28.–30. Reálné G a ZŠ, Prostějov 8 1 8 50 8
28.–30. G Andreja Vrábla, Levice 8 1 8 100 8
31.–34. 7 1 7 54 7
31.–34. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 7 1 7 54 7
31.–34. G Púchov 7 1 7 88 7
31.–34. G a SOŠ, Jilemnice 7 1 7 58 7
35.–36. První české G, Karlovy Vary 6 1 6 55 6
35.–36. G, Strakonice 6 1 6 67 6
37. G, Moravská Třebová 5 1 5 56 5
38.–45. G, Bučovice 4 1 4 100 4
38.–45. Jiráskovo G, Náchod 4 1 4 100 4
38.–45. G Na Pražačce, Praha 4 1 4 100 4
38.–45. G Tajovského, B. Bystrica 4 1 4 67 4
38.–45. G Jura Hronca, Bratislava 4 1 4 100 4
38.–45. G, Mimoň 4 1 4 100 4
38.–45. Masarykovo G, Vsetín 4 1 4 100 4
38.–45. G a SOŠ, Rokycany 4 1 4 100 4
46. G Ľ. Štúra, Zvolen 3 1 3 25 3
47.–48. G, Klášterec n. O. 2 1 2 40 2
47.–48. G J. A. Raymana, Prešov 2 1 2 100 2

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 4 5 8 6 34
1. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 2 2 3 2 4 5 8 1 27
2. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 2 1 3 4 3 5 5 0 23
3.–4. Peter Šišan G PdC, Piešťany 2 2 2 3 2 3 4 18
3.–4. Tereza Uhlířová G, Omská, Praha 2 2 1 1 2 2 8 18
5. Albert Štěrba G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 1 1 1 1 3 0 9
6.–8. Michal Červeňák G Púchov 7 7
6.–8. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 2 2 3 7
6.–8. Filip Šmejkal 2 2 1 2 7
9.–10. David Siegert G, Klášterec n. O. 2 0 2
9.–10. Tomáš Turlík G J. A. Raymana, Prešov 2 2

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 4 5 8 6 34
1.–2. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 2 2 2 3 4 5 1 19
1.–2. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 2 1 3 2 3 6 19
3. Markéta Vohníková PORG, Praha 2 1 1 1 3 6 14
4.–5. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 2 2 2 4 3 13
4.–5. Lucie Valentová G, Boskovice 1 3 1 4 4 13
6. Martin Jurček G, Studentská, Havířov 2 2 3 3 2 12
7. Marek Koščo G Varšavská, Žilina 2 2 1 3 3 11
8. Peter Hojnoš G Školská, Spišská Nová Ves 2 2 2 1 1 2 10
9. Mark Daniel G Párovská, Nitra 2 2 0 4 8
10. Petr Kepčija G Jírovcova, České Budějovice 2 2 1 2 7
11. Martin Wirth První české G, Karlovy Vary 2 1 3 6
12. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 2 2 1 5
13. Norbert Slivka G Tajovského, B. Bystrica 2 2 4

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 4 5 8 6 38
1.–2. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 4 2 1 2 5 7 23
1.–2. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 4 4 1 4 2 6 2 23
3. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 2 2 2 2 3 3 18
4.–5. Erik Döme G Hubeného, Bratislava 4 4 1 3 4 16
4.–5. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 0 4 1 3 3 3 2 16
6.–7. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 4 4 1 3 2 14
6.–7. Matěj Sehnal G O. Havlové, Ostrava 4 4 0 2 4 14
8.–11. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 4 4 1 3 12
8.–11. Jakub Dvořák G Botičská, Praha 4 4 1 3 12
8.–11. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 4 4 4 12
8.–11. Mikuláš Zindulka G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 1 4 3 12
12. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 4 4 3 11
13.–14. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 2 10
13.–14. Dušan Stěhule G B. Němcové, HK 4 4 1 1 10
15. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 4 4 8
16.–21. Ondrej Bohdal G Jura Hronca, Bratislava 4 4
16.–21. Petr Buchal G, Mimoň 4 4
16.–21. Olga Leskovjanová Masarykovo G, Vsetín 4 4
16.–21. Petr Smísitel G, Bučovice 4 4
16.–21. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 4 4
16.–21. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 4 4

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 4 5 8 6 38
1. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 0 1 2 2 6 0 19
2. Anna Kufová G M. Koperníka, Bílovec 4 4 0 1 1 3 3 0 16
3. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 4 4 1 1 1 3 14
4. František Zajíc G, Nymburk 4 4 2 10
5. Marek Otýpka G, Židlochovice 4 4 1 9
6.–8. Jakub Kolář Reálné G a ZŠ, Prostějov 4 1 3 8
6.–8. Lukáš Kotlaba G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 8
6.–8. Milan Zongor G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 8
9.–10. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 2 4 1 7
9.–10. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 1 2 7
11.–13. Alena Košáková G, Strakonice 4 2 6
11.–13. Petr Vitovský G, Uherské Hradiště 4 2 6
11.–13. Lukáš Winkler G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 2 6
14. Jan Alfery G Na Pražačce, Praha 4 4
15. Michal Ržonca G Ľ. Štúra, Zvolen 2 0 1 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz