Výsledková listina 5. série 26. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 5 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Poštová, Košice 42 2 44 85 42
2. G B. Němcové, HK 37 3 38 49 37
3. G, Dubnica n. Váhom 35 2 36 94 35
4.–5. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 34 3 35 64 34
4.–5. G Mikulášské n. 23, Plzeň 34 2 36 70 34
6. G a ZUŠ, Šlapanice 31 2 32 75 31
7. G, Česká Lípa 29 1 29 97 29
8. G J. Vrchlického, Klatovy 26 2 26 61 26
9. G, P. Horova, Michalovce 23 1 23 77 23
10. G PdC, Piešťany 21 1 21 75 21
11.–14. G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 19 1 19 68 19
11.–14. PORG, Praha 19 1 19 68 19
11.–14. G Jírovcova, České Budějovice 19 2 20 100 19
11.–14. G O. Havlové, Ostrava 19 1 19 68 19
15.–16. G M. Koperníka, Bílovec 17 1 17 45 17
15.–16. Svobodná chebská škola 17 1 17 57 17
17. G Školská, Spišská Nová Ves 15 1 15 54 15
18.–19. G Varšavská, Žilina 11 1 11 46 11
18.–19. G, Moravská Třebová 11 1 11 92 11
20.–22. G J. Škody, Přerov 10 1 10 83 10
20.–22. G, Boskovice 10 1 10 50 10
20.–22. G, Studentská, Havířov 10 1 10 125 10
23. G Ľ. Štúra, Zvolen 9 1 9 45 9
24.–26. Reálné G a ZŠ, Prostějov 8 1 8 40 8
24.–26. G, Židlochovice 8 1 8 67 8
24.–26. G Hubeného, Bratislava 8 1 8 50 8
27. 7 1 7 35 7
28.–29. G a SOŠ, Rokycany 6 1 6 75 6
28.–29. G, Nymburk 6 1 6 75 6
30.–31. G a SOŠ, Jilemnice 4 1 4 33 4
30.–31. G Uničov 4 1 4 100 4
32.–33. G, Strakonice 3 1 3 38 3
32.–33. G Púchov 3 1 3 75 3
34.–37. G, Brno-Řečkovice 2 1 2 50 2
34.–37. ZŠ Litovel, Vítězná 1250 2 1 2 50 2
34.–37. G, Bučovice 2 1 2 50 2
34.–37. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 1 2 25 2
38.–39. G Párovská, Nitra 1 1 1 17 1
38.–39. G, Uherské Hradiště 1 1 1 25 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 4 8 6 34
1. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 2 2 6 3 4 7 5 29
2. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 2 2 5 4 1 5 4 23
3. Peter Šišan G PdC, Piešťany 2 2 3 3 4 2 5 21
4. Filip Šmejkal 2 1 1 1 2 7
5. David Matejov G, Dubnica n. Váhom 2 4 6
6. Michal Červeňák G Púchov 3 3

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 4 8 6 34
1. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 2 2 6 3 4 1 6 6 30
2. Patrik Turzák G Poštová, Košice 2 2 6 8 4 22
3.–4. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 1 4 3 2 1 6 19
3.–4. Markéta Vohníková PORG, Praha 2 2 3 2 4 1 5 19
5. Daniel Slezák Svobodná chebská škola 2 2 2 1 2 5 3 17
6. Peter Hojnoš G Školská, Spišská Nová Ves 2 2 3 2 1 1 4 15
7.–8. Marek Koščo G Varšavská, Žilina 0 1 2 4 1 3 11
7.–8. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 2 2 3 4 11
9.–12. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 2 4 4 10
9.–12. Martin Jurček G, Studentská, Havířov 2 2 6 10
9.–12. Petr Kepčija G Jírovcova, České Budějovice 2 4 4 10
9.–12. Lucie Valentová G, Boskovice 1 2 1 1 5 10
13. Mark Daniel G Párovská, Nitra 0 1 1

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 4 8 6 38
1. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 4 4 6 3 4 1 4 1 27
2. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 2 5 4 4 1 4 1 25
3. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 4 4 2 2 4 1 5 22
4. Mikuláš Zindulka G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 4 2 4 6 20
5.–6. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 4 2 2 4 1 6 19
5.–6. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 2 4 2 3 4 4 19
7. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 2 2 2 1 7 16
8. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 4 4 4 1 13
9. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 4 4 2 10
10. Erik Döme G Hubeného, Bratislava 4 1 3 8
11. Dušan Stěhule G B. Němcové, HK 2 1 4 7
12. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 4 2 6
13. Radovan Zeman G Uničov 4 4
14.–15. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 2 2
14.–15. Petr Smísitel G, Bučovice 2 2

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 4 8 6 38
1. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 4 3 1 6 2 24
2. Anna Kufová G M. Koperníka, Bílovec 4 2 0 1 1 2 4 3 17
3. Michal Ržonca G Ľ. Štúra, Zvolen 2 2 1 4 9
4.–5. Jakub Kolář Reálné G a ZŠ, Prostějov 2 1 1 4 8
4.–5. Marek Otýpka G, Židlochovice 4 4 8
6. František Zajíc G, Nymburk 4 2 6
7.–8. Lukáš Kotlaba G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 5
7.–8. Milan Zongor G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 5
9.–10. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 2 1 1 4
9.–10. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 2 1 1 4
11. Alena Košáková G, Strakonice 2 1 3
12.–14. Josef Kolář ZŠ Litovel, Vítězná 1250 2 2
12.–14. Jakub Novotný G, Brno-Řečkovice 2 2
12.–14. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 0 2
15. Petr Vitovský G, Uherské Hradiště 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz