Výsledková listina 1. série 28. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 1 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Jana Keplera, Praha 61 4 70 52 61
2. G J. Škody, Přerov 60 5 71 72 60
3. G Opatov, Praha 55 3 59 65 55
4. G, Havlíčkův Brod 49 2 51 71 49
5. G Dašická, Pardubice 46 3 51 69 46
6. G P. de Coubertina, Tábor 41 2 42 74 41
7. G J. Ressela, Chrudim 38 3 40 46 38
8.–9. G Golianova, Nitra 37 2 38 54 37
8.–9. Wichterlovo G, Ostrava 37 2 38 61 37
10. G B. Němcové, HK 34 2 36 63 34
11. G PdC, Piešťany 32 1 32 91 32
12. G, Brandýs n. L. 31 2 31 85 31
13.–14. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 30 3 32 73 30
13.–14. Masarykovo G, Plzeň 30 2 31 62 30
15. G, Uherské Hradiště 29 4 31 59 29
16. G, Považská Bystrica 28 2 29 61 28
17.–18. G, Olomouc-Hejčín 27 3 29 66 27
17.–18. G Komenského, Havířov 27 1 27 75 27
19.–20. G a ZUŠ, Šlapanice 26 2 27 74 26
19.–20. G, Žamberk 26 1 26 76 26
21.–22. G L. Svobodu, Humenné 24 1 24 73 24
21.–22. G, Lovosice 24 1 24 62 24
23.–27. G nám. E. Beneše, Kladno 23 1 23 92 23
23.–27. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 23 2 24 62 23
23.–27. G, Třinec 23 1 23 79 23
23.–27. G Z. Wintra, Rakovník 23 2 23 82 23
23.–27. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 23 1 23 66 23
28.–30. G, Pelhřimov 22 1 22 67 22
28.–30. G J. Słowackiego, Český Těšín 22 2 22 52 22
28.–30. G, Litomyšl 22 2 23 35 22
31.–33. PORG, Praha 21 1 21 54 21
31.–33. G Botičská, Praha 21 2 22 44 21
31.–33. G O. Havlové, Ostrava 21 1 21 75 21
34.–35. G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 20 2 21 77 20
34.–35. G, Tanvald 20 1 20 51 20
36.–38. G Poštová, Košice 19 1 19 79 19
36.–38. G, Mostecká, Chomutov 19 1 19 61 19
36.–38. G J. A. Raymana, Prešov 19 2 20 67 19
39.–40. G, Český Krumlov 18 1 18 51 18
39.–40. G, Nymburk 18 1 18 51 18
41.–42. G F. Palackého, Val. Mez. 17 2 17 90 17
41.–42. G dr. A. Hrdličky, Humpolec 17 1 17 44 17
43. G a SOŠZE, Vyškov 16 1 16 41 16
44.–50. G A. Bernoláka, Námestovo 15 1 15 63 15
44.–50. G, Bardejov 15 1 15 56 15
44.–50. G, Nové Zámky 15 1 15 83 15
44.–50. G, Benešov 15 1 15 68 15
44.–50. G, Kysucké Nové Mesto 15 1 15 75 15
44.–50. VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 15 1 15 83 15
44.–50. G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 15 1 15 45 15
51.–52. SPŠ Masarykova, Liberec 14 1 14 50 14
51.–52. IMSA, Aurora, USA 14 1 14 64 14
53.–56. G, Dvůr Králové n. L. 13 1 13 52 13
53.–56. G, Nový Bydžov 13 1 13 62 13
53.–56. PSG jazykové, HK 13 2 13 42 13
53.–56. G Matyáše Lercha, Brno 13 1 13 76 13
57. G, Plasy 12 1 12 60 12
58.–60. Podještědské G, Liberec 11 1 11 65 11
58.–60. Církevní G, Plzeň 11 1 11 52 11
58.–60. G, Mikulov 11 1 11 69 11
61.–62. G A. Kmeťa, B. Štiavnica 10 1 10 63 10
61.–62. G Andreja Vrábla, Levice 10 1 10 59 10
63.–66. G, Bučovice 9 1 9 47 9
63.–66. G, Třeboň 9 1 9 82 9
63.–66. G Jura Hronca, Bratislava 9 2 9 64 9
63.–66. G, Karviná 9 1 9 53 9
67.–72. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 8 1 8 38 8
67.–72. G, Zábřeh 8 1 8 29 8
67.–72. G, Dolný Kubín 8 1 8 67 8
67.–72. ŠpMNDaG, Bratislava 8 2 8 50 8
67.–72. G Sv. Františka, Žilina 8 1 8 100 8
67.–72. G V. Mihálika, Sereď 8 1 8 73 8
73.–77. G Jírovcova, České Budějovice 7 1 7 35 7
73.–77. Reálné G a ZŠ, Prostějov 7 1 7 41 7
73.–77. G a SOŠ, Rokycany 7 1 7 88 7
73.–77. G J. Š. Baara, Domažlice 7 1 7 78 7
73.–77. G Mikulášské n. 23, Plzeň 7 1 7 37 7
78.–81. G, Lanškroun 6 1 6 55 6
78.–81. G Masarykovo nám., Třebíč 6 1 6 55 6
78.–81. G, Rožnov pod Radhoštěm 6 1 6 55 6
78.–81. G, Boskovice 6 1 6 60 6
82.–85. G F. Hajdy, Ostrava 5 1 5 45 5
82.–85. SPŠ Purkyňova, Brno 5 1 5 25 5
82.–85. G Neumannova, Žďár n. S. 5 1 5 56 5
82.–85. G, Stará Ľubovňa 5 1 5 45 5
86.–89. G, Lesní čtvrť, Zlín 4 1 4 100 4
86.–89. G, Židlochovice 4 1 4 44 4
86.–89. Jiráskovo G, Náchod 4 1 4 33 4
86.–89. G L. Jaroše, Holešov 4 1 4 100 4
90.–91. G, Cheb 3 1 3 14 3
90.–91. Angl. G, SOŠ a VOŠ, Pardubice 3 1 3 14 3
92.–94. G Luďka Pika, Plzeň 2 1 2 29 2
92.–94. G Mensa, Praha 2 1 2 100 2
92.–94. G J. Palacha, Mělník 2 1 2 50 2
95.–98. G Mozartova, Pardubice 1 1 1 50 1
95.–98. G, Brno-Řečkovice 1 1 1 20 1
95.–98. G Ľ. Štúra, Zvolen 1 1 1 20 1
95.–98. SPŠ, Vlašim 1 1 1 25 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 5 5 8 6 35
1. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 1 2 3 5 5 4 6 6 32
2. Jakub Sláma G Opatov, Praha 2 2 3 4 2 4 4 7 28
3.–4. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 0 3 4 3 3 5 3 23
3.–4. Dominika Jochcová Wichterlovo G, Ostrava 2 2 3 4 3 7 2 23
5. Marek Biely G, Považská Bystrica 2 2 2 4 3 2 3 4 22
6.–9. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 2 2 2 4 2 1 0 6 19
6.–9. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 2 1 2 4 2 4 4 19
6.–9. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 2 2 3 3 3 6 19
6.–9. Kateřina Smítalová G Dašická, Pardubice 2 2 3 3 1 6 2 19
10. Michal Moravec G Jana Keplera, Praha 2 1 1 3 2 1 5 2 17
11. Michal Kalousek G Dašická, Pardubice 2 2 3 2 5 2 16
12.–13. Jakub Dvořák G Botičská, Praha 2 2 3 2 4 2 15
12.–13. Kryštof Šulc VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 2 4 5 4 15
14. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 2 2 2 4 1 3 14
15.–16. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 2 1 2 4 4 13
15.–16. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 2 2 2 4 3 13
17.–18. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 2 2 4 4 12
17.–18. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 2 1 3 4 12
19.–20. Marek Biroš G J. A. Raymana, Prešov 2 2 1 4 9
19.–20. Petr Smísitel G, Bučovice 2 4 3 0 9
21.–23. Jakub Hornáček G V. Mihálika, Sereď 2 4 2 8
21.–23. Zuzana Mičková G, Dolný Kubín 2 1 1 4 8
21.–23. Václav Rozhoň G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 1 1 2 3 1 8
24.–26. František Dráček G, Považská Bystrica 2 2 3 7
24.–26. David Flieger Reálné G a ZŠ, Prostějov 2 1 1 3 7
24.–26. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 2 1 4 7
27. Jan Škvára G J. Škody, Přerov 2 1 3 6
28. Anna Gajdová G F. Palackého, Val. Mez. 2 1 2 5
29. Lucie Brichová PSG jazykové, HK 1 2 1 4

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 5 5 8 6 35
1. Tomáš Fárník G P. de Coubertina, Tábor 2 2 1 4 1 3 8 7 28
2. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 1 1 1 4 4 3 4 7 25
3.–5. Kristina Mrázová G, Český Krumlov 2 2 3 3 2 1 3 2 18
3.–5. Marian Poljak G J. Škody, Přerov 2 2 3 3 4 4 18
3.–5. Pavel Souček G, Nymburk 2 1 2 2 4 3 1 3 18
6. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 2 2 2 4 3 4 17
7.–9. Jan Gocník G J. Škody, Přerov 2 2 3 4 4 15
7.–9. Peter Lučanský G, Bardejov 2 1 3 4 2 1 2 15
7.–9. Andrej Uhliarik G A. Bernoláka, Námestovo 2 2 1 4 3 3 15
10.–11. Tianyuan Lu IMSA, Aurora, USA 2 2 2 4 3 1 14
10.–11. Martin Vitoušek G P. de Coubertina, Tábor 2 2 1 4 2 3 14
12. Jiří Tuháček Masarykovo G, Plzeň 2 1 2 4 2 2 13
13. Jakub Marták G Golianova, Nitra 2 2 2 2 2 1 1 12
14. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 2 0 1 3 2 3 11
15.–16. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 1 2 3 4 10
15.–16. Šimon Knoška G A. Kmeťa, B. Štiavnica 2 2 1 3 2 10
17.–19. Kateřina Hladká G, Karviná 2 2 2 2 1 9
17.–19. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 2 1 4 9
17.–19. Jiří Zeman PSG jazykové, HK 1 1 1 0 1 1 1 3 9
20. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 1 2 2 1 2 8
21.–22. Pavel Kůs G J. Š. Baara, Domažlice 2 2 3 7
21.–22. Sára Rosecká G Botičská, Praha 1 0 1 2 1 2 7
23.–25. Karel Chládek G, Lanškroun 2 0 1 3 6
23.–25. Martin Scheubrein G Masarykovo nám., Třebíč 1 3 2 6
23.–25. Milan Suk G, Boskovice 2 4 6
26.–27. Dominika Ďurovčíková G Jura Hronca, Bratislava 2 3 5
26.–27. Vojtěch Jelínek G Neumannova, Žďár n. S. 2 2 1 5
28.–29. Marek Otýpka G, Židlochovice 2 1 1 4
28.–29. Jiří Rýdl Jiráskovo G, Náchod 1 1 2 0 4
30. Jindřich Kvita Angl. G, SOŠ a VOŠ, Pardubice 1 0 1 0 1 3
31. Robert Šimon G Mensa, Praha 2 2
32.–35. Barbora Bujalková G Ľ. Štúra, Zvolen 1 1
32.–35. Markéta Doležalová G, Brno-Řečkovice 1 1
32.–35. Martin Gažo ŠpMNDaG, Bratislava 1 1
32.–35. Jakub Kvasil G Mozartova, Pardubice 1 1

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 5 8 6 39
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 4 4 3 4 3 3 4 4 29
2. Přemysl Šťastný G, Žamberk 4 4 1 4 2 7 4 26
3. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 4 4 3 4 2 3 4 24
4.–6. Martin Hanák G nám. E. Beneše, Kladno 6 4 1 4 5 3 23
4.–6. Štěpán Stenchlák G, Třinec 4 4 3 3 5 4 23
4.–6. David Vokrouhlický G Jana Keplera, Praha 4 2 2 3 2 3 3 4 23
7. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 4 4 3 4 2 2 3 22
8. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 4 2 4 3 4 21
9. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 4 4 2 3 1 1 1 2 18
10.–11. Aleš Krčil G dr. A. Hrdličky, Humpolec 2 2 1 3 2 3 3 1 17
10.–11. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 4 2 1 4 2 4 17
12.–13. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 2 1 4 2 1 2 16
12.–13. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 4 4 2 3 3 16
14.–18. Jakub Kožušník Wichterlovo G, Ostrava 2 4 2 2 2 2 1 15
14.–18. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 4 4 1 4 2 15
14.–18. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 2 4 4 5 15
14.–18. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 2 2 1 4 3 3 15
14.–18. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 2 2 3 3 1 15
19.–20. Daniel Pajer G Jana Keplera, Praha 4 0 2 4 1 1 1 13
19.–20. Miroslav Vejvoda G, Nový Bydžov 4 4 1 4 13
21.–23. Ondřej Lomický G, Plasy 4 4 2 1 1 12
21.–23. Ronald Luc G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 2 3 3 12
21.–23. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 6 3 3 12
24. Veronika Úlovcová Církevní G, Plzeň 2 2 2 3 2 11
25. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 4 2 1 3 10
26.–27. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 4 4 8
26.–27. František Zach G, Litomyšl 4 0 1 1 1 1 8
28. Daniel Šerý G, Rožnov pod Radhoštěm 4 1 1 6
29. Martin Barnovský G, Stará Ľubovňa 2 2 1 5
30.–34. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 4 4
30.–34. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4
30.–34. Jakub Staś G J. Słowackiego, Český Těšín 2 2 4
30.–34. Pavel Turinský G, Brandýs n. L. 4 4
30.–34. Petr Zelina G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 5 8 6 39
1.–2. Jan Došek G, Brandýs n. L. 4 2 2 2 1 3 7 6 27
1.–2. Šimon Karch G Komenského, Havířov 4 4 4 2 3 6 4 27
3. Filip Čermák G Golianova, Nitra 4 4 3 4 3 3 3 2 26
4. Jan Preiss G, Lovosice 4 2 2 4 3 4 4 1 24
5. Viktor Rosman G, Pelhřimov 2 4 1 4 4 3 4 22
6. Petr Jakubčík PORG, Praha 4 2 1 3 2 3 1 5 21
7.–8. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 2 4 2 4 1 4 3 20
7.–8. David Němec G, Tanvald 4 4 1 1 2 1 5 2 20
9. Ondřej Chloupek G, Mostecká, Chomutov 4 4 2 2 2 3 2 19
10. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 4 4 1 3 2 4 18
11. Patrik Novotný G Opatov, Praha 2 4 2 2 1 3 1 2 17
12. Ladislav Nagy G a SOŠZE, Vyškov 4 0 1 4 1 1 3 2 16
13.–15. Jan Pekař G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 4 2 1 1 3 1 3 15
13.–15. Jakub Sadílek G, Litomyšl 2 2 1 2 1 3 3 1 15
13.–15. Dominik Starý G, Benešov 4 2 4 2 3 15
16.–18. Jaroslav Paidar SPŠ Masarykova, Liberec 2 2 1 3 2 4 14
16.–18. Jakub Suchánek G Opatov, Praha 2 4 2 4 2 14
16.–18. Lenka Vincenová G, Olomouc-Hejčín 2 4 2 3 3 14
19. Filip Nácovský G, Dvůr Králové n. L. 4 4 3 1 1 13
20. Antonín Krmíček G, Uherské Hradiště 2 4 3 3 12
21.–22. Matouš Pikous Podještědské G, Liberec 4 4 2 1 11
21.–22. Jiří Vala G, Mikulov 2 4 2 3 11
23.–24. Tomáš Dvořák G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 3 2 9
23.–24. Ondřej Knopp G, Třeboň 4 1 4 9
25. Petr Kadlec G, Zábřeh 2 0 1 1 1 3 8
26.–29. Martin Hubata G Mikulášské n. 23, Plzeň 0 4 2 1 7
26.–29. Paulína Smolárová ŠpMNDaG, Bratislava 2 4 1 7
26.–29. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 2 0 3 1 1 7
26.–29. Veronika Venclová G J. Ressela, Chrudim 2 0 1 1 3 7
30.–32. Miloš Kubáček G F. Hajdy, Ostrava 4 0 1 5
30.–32. Jan Prokop SPŠ Purkyňova, Brno 2 0 2 1 5
30.–32. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 4 1 5
33.–34. Borek Požár G Z. Wintra, Rakovník 4 4
33.–34. Martina Tureničová G Jura Hronca, Bratislava 0 2 1 1 4
35. Tomáš Troján G, Cheb 0 0 1 1 1 3
36.–39. Jakub Komárek G, Uherské Hradiště 2 2
36.–39. Antonín Šámal G J. Palacha, Mělník 2 2
36.–39. Jan Trejbal G Luďka Pika, Plzeň 2 0 2
36.–39. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 2 2
40. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz