Výsledková listina 6. série 28. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 6 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Jana Keplera, Praha 66 3 72 77 66
2. G, Havlíčkův Brod 61 2 64 78 61
3. G J. Ressela, Chrudim 48 3 52 79 48
4. Masarykovo G, Plzeň 38 2 39 70 38
5. G Golianova, Nitra 36 2 37 53 36
6. G, Třinec 34 1 34 83 34
7. G Dašická, Pardubice 31 2 32 70 31
8. G, Lovosice 30 1 30 86 30
9. G, Třeboň 25 1 25 81 25
10. G Z. Wintra, Rakovník 23 1 23 88 23
11.–12. Wichterlovo G, Ostrava 21 2 22 72 21
11.–12. G B. Němcové, HK 21 1 21 81 21
13.–14. G, Pelhřimov 20 1 20 67 20
13.–14. G dr. A. Hrdličky, Humpolec 20 1 20 57 20
15. G L. Svobodu, Humenné 19 1 19 61 19
16. G nám. E. Beneše, Kladno 18 1 18 67 18
17.–18. Církevní G, Plzeň 17 1 17 49 17
17.–18. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 17 2 18 61 17
19. G J. Słowackiego, Český Těšín 16 1 16 53 16
20.–21. G Grösslingova, Bratislava 15 1 15 60 15
20.–21. G, Olomouc-Hejčín 15 2 15 96 15
22. G, Tanvald 14 1 14 54 14
23.–25. G, Nymburk 13 1 13 72 13
23.–25. G, Kysucké Nové Mesto 13 1 13 59 13
23.–25. G Botičská, Praha 13 1 13 52 13
26. G, Nové Zámky 12 1 12 75 12
27.–32. G J. Škody, Přerov 11 1 11 61 11
27.–32. ŠpMNDaG, Bratislava 11 1 11 44 11
27.–32. G a SOŠZE, Vyškov 11 1 11 52 11
27.–32. G, Benešov 11 1 11 48 11
27.–32. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 11 1 11 65 11
27.–32. G A. Kmeťa, B. Štiavnica 11 1 11 85 11
33. G, Velké Meziříčí 10 1 10 83 10
34.–36. SPŠ Masarykova, Liberec 9 1 9 56 9
34.–36. G A. Bernoláka, Námestovo 9 1 9 69 9
34.–36. G, Dvůr Králové n. L. 9 1 9 69 9
37.–39. G Sv. Františka, Žilina 8 1 8 100 8
37.–39. G F. Palackého, Val. Mez. 8 1 8 100 8
37.–39. G J. A. Raymana, Prešov 8 1 8 35 8
40. G Andreja Vrábla, Levice 7 2 7 63 7
41. G, Uherské Hradiště 6 1 6 35 6
42. SPŠ, Vlašim 4 1 4 50 4
43.–44. G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 1 2 100 2
43.–44. G Jírovcova, České Budějovice 2 1 2 50 2
45. G, Brno-Řečkovice 1 1 1 50 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 5 5 5 8 6 37
1. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 1 2 2 5 5 8 23
2. Kateřina Smítalová G Dašická, Pardubice 2 2 3 4 4 15
3. Dominika Jochcová Wichterlovo G, Ostrava 7 7

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 5 5 5 8 6 37
1. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 1 1 2 2 2 4 7 7 26
2. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 2 2 2 5 2 8 21
3. Jiří Tuháček Masarykovo G, Plzeň 1 2 4 2 6 15
4. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 2 1 1 2 8 14
5.–6. Sára Rosecká G Botičská, Praha 1 3 1 2 6 13
5.–6. Pavel Souček G, Nymburk 1 2 2 5 3 13
7. Šimon Knoška G A. Kmeťa, B. Štiavnica 2 1 3 5 11
8. Dominika Jurdová G, Velké Meziříčí 1 1 8 10
9. Andrej Uhliarik G A. Bernoláka, Námestovo 2 2 2 3 9
10.–11. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 2 2 1 1 1 1 8
10.–11. Kryštof Kolář G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 5 8
12. Jakub Marták G Golianova, Nitra 2 0 1 2 2 7
13. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 2
14.–15. Markéta Doležalová G, Brno-Řečkovice 1 1
14.–15. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 1 1

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 5 8 6 41
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 4 4 3 5 2 5 8 4 35
2. Štěpán Stenchlák G, Třinec 4 4 4 3 2 2 8 7 34
3. David Vokrouhlický G Jana Keplera, Praha 4 2 3 5 4 2 8 4 32
4. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 4 4 3 5 2 4 2 5 29
5.–7. Aleš Krčil G dr. A. Hrdličky, Humpolec 4 4 2 1 1 2 6 20
5.–7. Daniel Pajer G Jana Keplera, Praha 2 4 3 5 4 2 20
5.–7. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 4 2 2 5 7 20
8. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 4 4 2 3 2 4 19
9. Martin Hanák G nám. E. Beneše, Kladno 4 2 2 5 2 3 18
10.–11. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 4 4 1 1 7 17
10.–11. Veronika Úlovcová Církevní G, Plzeň 2 2 1 1 1 2 8 17
12. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 2 4 3 1 1 5 16
13. Jakub Kožušník Wichterlovo G, Ostrava 4 4 1 2 1 3 15
14. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 4 2 2 3 2 13
15. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 4 4 4 12
16.–17. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 4 7 11
16.–17. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 4 2 1 11
18. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 2 2 1 1 2 10
19.–20. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 4 4 8
19.–20. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 4 4 8
21. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 2 3 1 6

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 5 8 6 41
1.–2. Filip Čermák G Golianova, Nitra 2 2 4 5 3 1 7 6 30
1.–2. Jan Preiss G, Lovosice 4 4 2 5 5 2 8 30
3. Ondřej Knopp G, Třeboň 2 2 3 5 7 6 25
4. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 4 4 2 5 1 3 5 24
5. Viktor Rosman G, Pelhřimov 4 2 3 2 2 7 20
6. Matej Parada G Grösslingova, Bratislava 4 2 2 1 6 15
7. David Němec G, Tanvald 4 2 3 2 3 14
8. Veronika Venclová G J. Ressela, Chrudim 4 8 12
9.–12. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 4 2 4 1 11
9.–12. Ladislav Nagy G a SOŠZE, Vyškov 4 2 2 3 11
9.–12. Paulína Smolárová ŠpMNDaG, Bratislava 2 2 3 1 3 11
9.–12. Dominik Starý G, Benešov 4 2 2 1 2 11
13.–14. Filip Nácovský G, Dvůr Králové n. L. 4 2 3 9
13.–14. Jaroslav Paidar SPŠ Masarykova, Liberec 2 2 5 9
15. Rudolf Stanko G Andreja Vrábla, Levice 6 6
16.–17. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 2 2 4
16.–17. Lenka Vincenová G, Olomouc-Hejčín 4 4
18. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz