Výsledková listina 4. série 30. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 4 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Havlíčkův Brod 148 3 159 103 148
2. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 146 4 165 69 146
3. G, Pelhřimov 76 2 79 72 76
4. G L. Svobodu, Humenné 70 2 71 113 70
5. G J. Ortena, Kutná Hora 69 1 69 103 69
6. G, Uherské Hradiště 65 3 69 70 65
7. Masarykovo G, Plzeň 55 1 55 90 55
8.–9. G Jana Keplera, Praha 52 1 52 78 52
8.–9. G Jihlava 52 1 52 78 52
10.–11. ESŠ, Lip. Mikuláš 50 1 50 86 50
10.–11. G PdC, Piešťany 50 1 50 75 50
12. G, Šumperk 47 1 47 70 47
13.–14. G, nám. TGM, Zlín 45 1 45 78 45
13.–14. G, Benešov 45 2 47 62 45
15.–16. Matiční G, Ostrava 41 1 41 67 41
15.–16. G M. Hattalu, Trstená 41 1 41 84 41
17. G J. Heyrovského, Praha 36 1 36 73 36
18. G, Třinec 34 1 34 110 34
19.–20. G, Nymburk 29 1 29 76 29
19.–20. ŠpMNDaG, Bratislava 29 3 32 41 29
21. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 28 1 28 82 28
22. G Z. Wintra, Rakovník 24 1 24 52 24
23. Wichterlovo G, Ostrava 22 1 22 56 22
24. Slezské G, Opava 21 1 21 64 21
25. 1. súkromné G v Bratislave 18 1 18 55 18
26. G Masarykovo nám., Kroměříž 13 1 13 118 13
27. G a SOŠ, Rokycany 12 1 12 100 12
28.–29. Biskupské G, Brno 10 1 10 50 10
28.–29. G Moravský Krumlov 10 1 10 59 10
30.–31. G Christiana Dopplera, Praha 9 1 9 100 9
30.–31. G B. Němcové, HK 9 1 9 33 9
32. ZŠ a G, Konice 7 1 7 24 7
33.–34. G, Olomouc-Hejčín 6 2 6 38 6
33.–34. G, Hlinsko 6 1 6 100 6
35. G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 4 1 4 67 4
36.–38. G, Česká Lípa 3 1 3 38 3
36.–38. G Ružomberok 3 1 3 50 3
36.–38. G Grösslingova, Bratislava 3 1 3 27 3
39.–41. G, Špitálská, Praha 2 1 2 20 2
39.–41. Nový PORG, Praha 2 1 2 33 2
39.–41. G, Písek 2 1 2 33 2
42. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 1 1 1 33 1

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 8 8 9 9 11 10 61
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 3 5 8 10 10 10 11 12 69
2. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 3 4 5 10 8 8 11 12 61
3. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 1 3 1 10 10 10 35
4. Štěpán Stenchlák G, Třinec 3 5 7 10 9 34
5. Jan Střeleček G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 2 3 4 9 10 28
6. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 6 9 10 25
7. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 1 1 3 5 6 2 4 22
8. Filip Novotný G Masarykovo nám., Kroměříž 4 9 13
9. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 3 3
10. Karel Jókai G, Špitálská, Praha 2 2
11. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 1 1

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 8 8 9 9 11 10 61
1. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 3 5 6 9 9 6 6 11 55
2. Viktor Rosman G, Pelhřimov 3 4 6 10 9 11 8 51
3. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 3 1 3 8 5 6 8 7 41
4. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 0 3 3 2 2 5 7 6 28
5. Dominik Starý G, Benešov 3 3 4 8 9 27
6. Daniela Hrbáčová Wichterlovo G, Ostrava 3 1 9 1 8 22
7. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 2 2 4 3 7 18
8. Ondřej Knopp G Christiana Dopplera, Praha 9 9
9. David Dvořák ZŠ a G, Konice 2 1 4 7
10. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 3 1 4
11. Andrej Holmes G Ružomberok 0 3 3

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 8 8 9 9 11 10 67
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 6 10 8 10 6 8 11 10 69
2. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 6 6 4 9 9 8 12 11 65
3. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 2 8 5 7 7 7 10 6 52
4. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 6 6 7 8 4 9 10 50
5. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 3 8 7 10 9 47
6. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 4 6 2 9 5 10 9 45
7. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 6 8 5 10 9 3 41
8.–9. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 6 6 8 9 29
8.–9. Jakub Růžička G, Nymburk 6 6 6 8 3 29
10. Jakub Smolka Slezské G, Opava 6 3 2 10 21
11. Kristian Matuštík G, Benešov 2 6 2 3 2 5 20
12. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 6 6 12
13.–14. Dominik Beňo G L. Svobodu, Humenné 10 10
13.–14. Marie Grunová G Moravský Krumlov 2 8 10
15. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 3 3 3 9
16. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 2 3 5
17. Andrea Bínová G, Česká Lípa 3 3
18. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 2 2

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 8 8 9 9 11 10 67
1. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 8 4 8 9 4 11 10 56
2. Martin Schmied G Jihlava 6 6 4 10 3 4 7 12 52
3. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 2 6 3 8 7 4 10 10 50
4. Martin Vavřík G, Šumperk 4 8 4 4 3 1 11 12 47
5. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 3 6 5 11 3 40
6. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 6 8 3 9 7 3 36
7. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 3 8 5 5 3 24
8. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 2 2 6 3 13
9.–10. Miroslav Macko ŠpMNDaG, Bratislava 2 8 10
9.–10. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 2 6 2 10
11. Richard Hamerlik ŠpMNDaG, Bratislava 2 1 4 2 9
12. Šimon Brázda G, Hlinsko 6 6
13.–14. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 3 3
13.–14. Timea Szöllősová G Grösslingova, Bratislava 3 3
15. Lukáš Hronek G, Písek 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz