Výsledková listina 6. série 30. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 6 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Havlíčkův Brod 114 3 123 89 114
2. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 99 4 110 66 99
3. G, Pelhřimov 57 2 59 69 57
4. G L. Svobodu, Humenné 54 2 55 81 54
5. G, Benešov 53 2 56 66 53
6. G, Šumperk 52 1 52 81 52
7. G Jihlava 51 1 51 80 51
8. G J. Ortena, Kutná Hora 47 1 47 73 47
9. G Jana Keplera, Praha 46 2 48 75 46
10.–11. ESŠ, Lip. Mikuláš 44 1 44 94 44
10.–11. G PdC, Piešťany 44 1 44 69 44
12. G Z. Wintra, Rakovník 37 1 37 58 37
13. Matiční G, Ostrava 33 1 33 67 33
14. Portola HS, Irvine, USA 32 1 32 50 32
15. G J. Heyrovského, Praha 31 1 31 67 31
16. G, nám. TGM, Zlín 28 1 28 57 28
17. G, Vídeňská, Brno 27 1 27 64 27
18. G, Olomouc-Hejčín 21 1 21 66 21
19.–20. G Moravský Krumlov 20 1 20 65 20
19.–20. G B. Němcové, HK 20 1 20 65 20
21. 1. súkromné G v Bratislave 19 1 19 45 19
22.–23. G Dašická, Pardubice 17 1 17 89 17
22.–23. Masarykovo G, Plzeň 17 1 17 94 17
24. G, Uherské Hradiště 15 1 15 83 15
25.–26. G, Špitálská, Praha 12 1 12 100 12
25.–26. G, Písek 12 1 12 100 12
27. G Grösslingova, Bratislava 11 1 11 52 11
28. G M. Hattalu, Trstená 10 1 10 77 10
29. Biskupské G, Brno 9 1 9 36 9
30.–31. G Nad Štolou, Praha 8 1 8 67 8
30.–31. ŠpMNDaG, Bratislava 8 2 8 47 8
32.–33. G, Hlinsko 7 1 7 39 7
32.–33. G Týn nad Vltavou 7 1 7 17 7
34. Slezské G, Opava 5 1 5 25 5
35. G Jírovcova, České Budějovice 4 1 4 22 4
36. G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 3 1 3 50 3
37. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 1 2 67 2

Výsledková listina jednotlivců

Category 4th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 8 9 12 10 58
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 2 4 5 6 8 9 13 11 58
2. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 3 4 3 4 4 5 12 10 45
3. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 4 5 6 7 22
4. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 2 1 12 15
5.–6. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 2 2 1 2 3 12
5.–6. Karel Jókai G, Špitálská, Praha 12 12
7. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 2

Category 3th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 8 9 12 10 58
1. Viktor Rosman G, Pelhřimov 3 4 6 6 8 7 34
2. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 3 4 2 6 3 12 3 33
3. Dominik Starý G, Benešov 3 4 2 5 2 12 28
4. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 2 3 3 1 1 0 11 4 25
5. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 2 2 3 1 2 9 19
6. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 3 6 8 17
7. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 1 2 1 4
8. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 2 1 3

Category 2th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 8 9 12 10 64
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 4 8 3 3 2 2 13 12 47
2. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 4 8 5 6 12 9 44
3. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 6 2 5 3 3 12 12 43
4. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 6 3 4 11 6 34
5. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 4 6 3 4 5 1 8 31
6.–7. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 4 2 4 3 12 3 28
6.–7. Kristian Matuštík G, Benešov 6 4 3 3 1 11 28
8.–9. Marie Grunová G Moravský Krumlov 4 4 1 11 20
8.–9. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 4 4 1 11 20
10.–11. Dominik Beňo G L. Svobodu, Humenné 4 6 10
10.–11. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 4 6 10
12. Jakub Smolka Slezské G, Opava 4 0 1 5

Category 1th study year

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 8 9 12 10 64
1. Martin Vavřík G, Šumperk 4 8 5 5 3 3 12 12 52
2. Martin Schmied G Jihlava 4 8 6 3 3 4 11 12 51
3. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 4 8 2 2 2 3 12 11 44
4. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 6 4 4 3 5 10 6 42
5. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 2 4 2 4 1 3 13 8 37
6. Joyee Chen Portola HS, Irvine, USA 4 6 5 5 3 1 6 2 32
7. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 4 8 2 4 2 11 31
8. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 6 6 3 3 9 0 27
9. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 6 12 22
10. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 4 2 2 13 21
11.–12. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 6 6 5 17
11.–12. Matěj Prokop G Dašická, Pardubice 4 6 7 17
13. Lukáš Hronek G, Písek 4 8 12
14. Timea Szöllősová G Grösslingova, Bratislava 4 2 5 11
15. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 4 2 1 2 9
16. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 4 4 8
17.–18. Šimon Brázda G, Hlinsko 2 5 7
17.–18. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 2 0 0 0 5 7
19.–20. Miroslav Macko ŠpMNDaG, Bratislava 4 4
19.–20. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 4 0 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz