Fyziklání online – návod

Jak se dostat do hry

Na hlavní stránce vpravo nahoře klikněte na Přihlásit se a do formuláře zadejte název svého týmu a herní heslo, které jste zadali při registraci týmu.

Teprve až začne hra, zobrazí se vám v menu odkaz se zadáním úloh. (Vyzkoušet, zda máte správné heslo samozřejmě můžete už dříve.)

:!: Očekávejte, že na počátku hry bude mít server delší reakční dobu a není účelné obnovovat stránku, dokud se nenačetl původní požadavek.

Zapomenuté heslo

Pokud se nemůžete přihlásit domnělým heslem napište na online@fyziklani.cz a do předmětu uveďte Zapomenuté heslo a název týmu.

Jak upravit složení týmu

Pokud došlo ke změně složení týmu oproti registraci, můžete upravit členy týmu po kliknutí na název týmu vpravo nahoře. Kvůli zařazení do kategorie lze zaměňovat jen osoby ze stejných ročníků. Pokud byste potřebovali změnit i ročník, napište: jméno původního člena, jméno, e-mail, ročník a školu nového člena na online@fyziklani.cz a do předmětu uveďte Změna složení a název týmu.

Po skončení registrace již není možno upravovat tým ve FKSDB (tokeny v informačních e-mailech už vypršely).

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz