FYKOS

Seriál o komplexních číslech (24. ročník)

Letošní rok pro vás máme novinku – televizní podobu našeho seriálu. Můžete si ji naladit na kanálu Fykosák na serveru YouTube. Vysíláme nepřetržitě 24 hodin denně! Pro příznivce psaného projevu samozřejmě zůstává textová forma, kterou najdete vždy v aktuální sérii semináře.

Každá kapitola má asi 20 minut a je rozdělena do několika videí, protože na Youtube jdu nahrávat pouze krátká videa. Vzhledem k velkému objemu dat bohužel nemůžeme nabídnout všechny kapioly naráz ke stažení, vyvěšena bude pouze akuální kapitola. Na YouTube jsou videa ve vysoké kvalitě (720p), tedy, máte-li rychlý internet, použijte přepínač vpravo dole.

0. kapitola: Úvod

Text najdete v zadání první série:

0. kapitolu tvoří 3 videa, která můžete přehrát v přehrávači nad tímto odstavcem. Po skončení dílu se automaticky začne přehrávat následující. Seznam videí najdete také zde.

1. kapitola: Základní vlastnosti komplexních čísel

Text najdete v zadání první série:

1. kapitolu tvoří 2 videa, která můžete přehrát v přehrávači nad tímto odstavcem. Po skončení dílu se automaticky začne přehrávat následující. Seznam videí najdete také zde.

2. kapitola: Rovinné problémy, derivace a harmonické kmitání

Text najdete v zadání druhé série:

2. kapitolu tvoří 2 videa, která můžete přehrát v přehrávači nad tímto odstavcem. Po skončení dílu se automaticky začne přehrávat následující. Seznam videí najdete také zde.

3.–6. kapitola:

Texty těchto kapitol najdete v odpovídajících brožurkách v archivu. Videa již dále natáčena nebyla.
©FYKOS – webmaster@fykos.cz