Výsledková listina 2. série 17. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Matouš Ringel G, Broumov 5 4 6 4 5 7 5 36
2. Peter Zalom G D. Tatarku, Poprad 3 2 4 3 8 5 25
3. Róbert Sedlák G J. A. Raymana, Prešov 3 1 4 3 2 5 18
4. Tomáš Mánik G B. S. Timravy, Lučenec 2 2 2 3 3 4 16
5.–6. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 3 1 3 5 12
5.–6. Štěpán Uxa G a SOŠ, Jilemnice 3 4 5 12
7.–8. Pavel Daniel G Christiana Dopplera, Praha 3 5 8
7.–8. Petra Suková G, Svitavy 3 5 8
9. Milan Matějka SPŠ stroj. a dop., Děčín 1 3 3 7
10.–11. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 5 5
10.–11. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 5 5
12.–13. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 1 3 4
12.–13. Jana Hrudíková G J. Škody, Přerov 4 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 4 4 4 4 4 4 5 29
2. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 3 2 2 0 3 7 4 21
3. Lukáš Gříšek G F. Hajdy, Ostrava 2 2 1 3 3 4 15
4. Petr Houštěk G, Pelhřimov 4 3 1 5 13
5. Pavel Hron G a SOŠE, Sedlčany 3 1 0 3 3 2 12
6. Martin Takáč G, Nové Zámky 2 1 3 5 11
7. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 2 1 3 4 10
8. Pavlína Böhmová G Komenského, Havířov 3 3 3 9
9. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 2 5 7
10. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 0 4 2 6
11.–15. Daniel Božík G Jura Hronca, Bratislava 1 4 5
11.–15. Pavel Kocourek SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 5 5
11.–15. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 1 1 3 5
11.–15. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 2 3 5
11.–15. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 1 1 0 1 0 2 5
16.–17. Ivan Macháček G J. A. Komenského, Uh. Brod 3 3
16.–17. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
18.–19. Dominik Schneider G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 1 1 2
18.–19. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 0 2 2
20. Jan Komínek G J. Ressela, Chrudim 1 0 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 1 2 1 3 3 7 17
2. Slavomír Takáč G, Nové Zámky 2 1 3 5 11
3. Štěpán Jeřábek G, U Balvanu, Jablonec n. N. 1 2 3 3 9
4.–6. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 2 3 3 8
4.–6. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 1 2 8
4.–6. Jenda Valášek G, Broumov 3 5 8
7.–8. Jan Bednář SPŠ, Hronov 1 3 3 7
7.–8. Ondřej Kudláček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 3 7
9. Lukáš Severa G, Benešov 1 5 6
10.–15. Jiří Hloska G, Brno-Řečkovice 2 3 5
10.–15. Martin Konečný G, Boskovice 1 0 0 0 3 0 1 5
10.–15. Petra Malá G, Moravský Krumlov 5 5
10.–15. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 3 2 5
10.–15. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 5
10.–15. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 5
16.–19. Lucie Hympánová G nám. E. Beneše, Kladno 1 1 1 0 1 4
16.–19. Tereza Klimošová G, Lanškroun 3 1 4
16.–19. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 4
16.–19. Hana Vítová G, Bystřice nad Pernštejnem 0 4 4
20.–22. Adam Přenosil G K. Sladkovského, Praha 3 3
20.–22. Josef Rubáš G J. Vrchlického, Klatovy 0 0 0 3 0 3
20.–22. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
23.–25. Ondřej Bílka G, Lesní čtvrť, Zlín 2 2
23.–25. Štěpán Kozák G, Jeseník 0 2 2
23.–25. Jakub Nohejl G, Vlašim 0 1 1 2
26. Petr Hanek G Nad Kavalírkou, Praha 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 2 5 5 12
2. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 2 4 8
3. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6
4.–5. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
4.–5. Pavel Irinkov G Ústavní, Praha 1 0 1 1 3
6. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 0 1 0 0 0 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz