Seznam přihlášených týmů

Celkem je přihlášeno 21 týmů.

ID Název
1864 G Jeseník B
Václav Blechta (), Jan Zmelík (), Jakub Tejchman (), Jiří Hročička (), Petr Ditler ()
1866 G Říčany B
Tomáš Kolín (), Vít Hybner (), Martin Kolář (), Martin Plajner (), Václav Šámal ()
1868 G Boskovice
Zdeněk Vais (3), Martin Barák (), Filip Rozbořil (), Jakub Rozbořil (), Michal Bednář ()
1863 G Jeseník A
Lucie Kadrmanová (), Tomáš Javůrek (), Jan Macháček (), Štěpán Kozák (), Emil Málik ()
1865 G Říčany A
Ondřej Kupka (), Jaroslav Petr (), Jan Beránek (), Zdeněk Houfek (), Matouš Macháček ()
1867 G J.K.Tyla HK
Jakub Zajíc (), Jan Borna (), Marin Michálek (), Pavel Vitvar (), Martin Petr ()
1869 G Christiana Dopplera A
Lukáš Malina (4), Pavel Malý (), Helena Svobodová (3), Tomáš Tintěra (4), Jakub Večeřa ()
1878 G Brno - Řečkovice
Hana Jirků (4), Marek Kaleta (), Alexander Slávik (), Zdeněk Farka (), Helena Paschkeová (2)
1877 G Jana Kepler
Michal Rolínek (), Karel Pajskr (), Dalimil Mazáč (3), Martin Výška (2), Matěj Peterka ()
1881 G Piešťany alias Bublinky
Tomáš Bzdušek (4), Boris Fačkovec (), Lukáš Konečný (), Martin Tříska (), Juraj Danko ()
1883 G Opatov, Praha
Jan Jelínek (4), Vojtěch Tábor (), Filip Hejda (), Stanislav Sláčik (), Jakub Marčiny ()
1882 G J. Jungmanna Litoměřice
Daniel Šimsa (4), Radek Vašátko (), Jiří Vorobel (), Dušan Ospalík (), Michaela Fryčová ()
1875 G Nerudy
Jakub Benda (4), Jakub Balhar (), Martin Šnajdr (), Martin Pospíšil (), Petr Poldauf ()
1874 G Mladá Boleslav B
Jana Vyskočilová (), Pavel Nechanický (), Daniela Kudláčková (), Ctirad Červinka (), Matouš Zdobinský ()
1871 G Christiana Dopplera C
Pavel Bibr (), Vít Humpál (), František Louda (), Tomáš Peterka (), Jan Valášek (3)
1880 PČG Karlovy Vary B
Martin Kos (), Tomáš Kafka (), Petr Hoza (), Zdeněk Pekáček (), Daniel Červenkov ()
1870 G Christiana Dopplera B
Le Duc (), Michael Hakl (2), Pavel Rucký (), Vladislav Sláma (), Radek Zubatý ()
1873 G Mladá Boleslav A
Miloš Broulík (), Lukáš Červenka (), Jirka Schubert (), Ivan Moc ()
1879 PČG Karlovy Vary A
Lukáš Ledvina (3), Tomáš Beňák (), Michal Fečík (), Michala Čapková (), Michal Schwarz ()
1872 G Matyáše Lercha Brno
Lucie Pospíšilová (3), Jan Páral (), Jan Láník (), Hana Stříbná (), Michal Tesařík ()
1876 G Tachov
Petr Šatra (), Petr Šácha (4), Jan Toman (), Tomáš Huda (), Tereza Pachlová ()
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz