Výsledková listina 1. série 20. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 3 5 8 4 31
1. Pavol Pšeno G Ružomberok 4 3 3 5 7 4 26
2.–3. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 3 4 3 4 5 4 23
2.–3. Tomáš Bzdušek G PdC, Piešťany 4 4 3 4 4 4 23
4.–5. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 1 4 2 3 3 4 4 21
4.–5. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 4 1 3 4 5 4 21
6. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 4 2 2 8 4 20
7.–9. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 1 4 3 4 16
7.–9. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 3 1 3 3 6 0 16
7.–9. Kryštof Touška G J. Vrchlického, Klatovy 4 3 3 2 4 16
10. Jan Jelínek G Opatov, Praha 2 4 2 3 1 3 15
11. Tomáš Tintěra G Christiana Dopplera, Praha 4 3 4 11
12. Aleš Pilgr 4 3 3 10
13. Michal Pavelka G, Strakonice 1 2 4 7
14. Jakub Hromádka G, Frýdlant nad Ostravicí 4 2 6
15.–16. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 4
15.–16. Matyáš Řehák G, Nymburk 1 2 1 4
17.–18. Jaroslava Lavková G, Kukučínova, Poprad 2 0 2
17.–18. Petr Šácha G, Tachov 2 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 3 5 8 4 31
1. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 3 4 3 3 3 6 4 26
2. Marek Nečada G, Jihlava 3 2 3 3 4 6 3 24
3. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 4 4 2 3 6 4 23
4. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 4 2 3 2 8 3 22
5. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 4 2 2 3 5 4 20
6. Jan Hermann G, Český Krumlov 2 4 3 3 2 4 18
7.–8. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 4 2 4 3 4 17
7.–8. Zdeněk Vais G, Boskovice 2 2 1 8 4 17
9. František Přibyl G, Milevsko 1 4 3 3 2 1 2 16
10. Jakub Marian G, Litoměřická, Praha 0 4 3 3 1 1 12
11. Iva Kocourková G, nám. TGM, Zlín 3 3 2 3 11
12.–14. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 3 3 4 10
12.–14. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 1 1 2 3 2 1 10
12.–14. Pavel Trudič SPŠ, Hronov 4 2 4 10
15. Pavel Motal SPŠ a SOU Kuřim 1 0 1 3 0 5
16. Tomáš Talanda G Tišnov 2 2 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 3 5 8 4 31
1. Martin Výška G, Nad Alejí, Praha 4 4 3 3 3 4 21
2. Helena Paschkeová G, Brno-Řečkovice 2 3 2 3 2 3 0 15
3. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 1 1 3 3 2 2 2 14
4.–5. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 4 1 3 3 11
4.–5. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 1 3 2 3 0 11
6. Radek Kříček G, Děčín 2 1 3 2 1 9
7.–8. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 8 8
7.–8. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 3 8
9.–11. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 2 6
9.–11. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 2 6
9.–11. Dmytro Mishchuk SPŠ, Hronov 0 1 1 3 1 0 6
12. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2 1 5
13. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 2 2
14. Jan Šedek SPŠ, Hronov 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 3 5 8 4 31
1. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 3 4 4 7 23
2.–3. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 4 2 6 13
2.–3. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 1 2 1 3 1 2 3 13
4. Simona Laňková G, Havlíčkův Brod 1 0 1 3 0 5
5.–6. Lumír Gago SPŠ, Hronov 1 3 4
5.–6. Tomáš Kohlschütter SPŠ, Hronov 0 1 3 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz