Seznam přihlášených týmů

Celkem je přihlášeno 40 týmů.

ID Název
1802 G Jana Keplera (Praha)
Karel Pajskr (), Jakub Michálek (4), Tomáš Zeman (), Tomáš Nosek (), Jakub Töpfer (3)
1803 PČG Karlovy Vary
Jan Humplík (), Michal Fečík (), Martina Nováková (), Martin Kos (), Lukáš Ledvina (4)
1804 G J. K. Tyla (Hradec Králové)
Jakub Zajíc (), Pavel Vitvar (), Martin Michálek (), Tereza Steinhartová (2), Kateřina Záhořová ()
1805 G Špitálská & Trutnov
Karel Kolář (3), Vlastimil Dort (), Jakub Červenka (), Kryštof Hlinomaz (), Hana Šustková (3)
1806 G Nad Alejí (Praha)
Martin Výška (3), Jakub Marian (), Matěj Peterka ()
1807 G Christiana Dopplera (Praha)
Helena Svobodová (), Lukáš Drápal (4), Vladislav Sláma (), Pavel Malý (3), Michael Hakl (3)
1808 Jiráskovo G v Náchodě
Petr Polák (), Karel Jára (), Jan Dundálek (), Vladimír Lambert (), Jaroslav Stárek ()
1809 G Matyáše Lercha (Brno)
Lucie Pospíšilová (), Jan Stříbrný (), Ondřej Kruml (), Veronika Klevarová (), Kamil Vrbica ()
1810 G Mladá Boleslav A
Richard Polma (3), Lenka Fořtová (), Adéla Gajdová (), Štěpánka Malypetrová (), Jindřich Hes ()
1811 G Písnická (Praha)
Marek Vandas (), Tomáš Hřebejk (), Michal Kliský (), Tereza Havlenová (), Jan Kudláček ()
1812 G Jaroslava Vrchlického (Klato
Jakub Klemsa (2), Karel Kovářík (), Jaroslav Mandík (), Pavel Bárta (), Jaroslav Zimmermann ()
1813 G Brno-Řečkovice A
Alexander Slávik (), Zdeněk Faraka (), Petr Švéda (), Helena Paschkeová (), Věra Pavlíčková ()
1814 G Budějovická (Praha)
Radek Doubrava (), Karel Kalvoda (), David Miler (), Filip Foglar (), Michael Svatoň ()
1815 G Mladá Boleslav B
Zuzana Jantošová (), Miroslav Erben (), Jan Vinárek (), Jaromír Šimáně ()
1816 G Dr. Václava Šmejkala A (Ústí
Adam Michálek (), Romana Pavlíková (), Vojtěch Tůma (3), Jan Koreň (), Matouš Novák ()
1818 G Jana Nerudy (Praha)
Matěj Kříž (), Lukáš Horák (), Martin Pospíšil (), Vojtěch Kovařík (), Ondřej Pelech ()
1817 G Zábřeh
Jan Havlíček (), Petr Vágner (), Lukáš Krasula (), Ivo Faltus (), Martin Valný ()
1819 G Opatov A (Praha)
Jiří Lžičař (), Antonín Hanuš (), Anna Pergelová (), Tomáš Chaloupka (), Martin Jelínek ()
1820 G Šternberk
()
1821 G Jihlava
Marek Nečada (4)
1823 G Říčany
Jan Beránek (), Matouš Macháček (), Jaroslav Petr (), Zdeněk Houfek (), Libor Laichman ()
1822 G Ivana Olbrachta (Semily)
Tomáš Pošepný (), Jan Soukup (), Barbora Máková (), Petr Fejfar (), Michal Vlach ()
1825 G Hlohovec
Matej Dzuro (3), Jakub Kmeť (), Vladimír Krajčo (), Veronika Drgoňová (2), Samuel Škoda ()
1824 G Brno-Řečkovice B
Jaromír Bačovský (), Kateřina Klánová (), Jakub Bárta (), Radek Hrbáček ()
1826 G Pierra de Coubertina (Tábor)
Stanislav Fořt (9), Tomáš Volf (4), Josef Janoušek (), Petr Hudeček (), Lubomír Oulehle ()
1827 G Děčín B
()
1828 G Bernarda Bolzana
Zbyněk Šanda (), Peter Uhnák (), Michal Tengler (), Johana Štěrbová (), Petr Lessner ()
1829 G Jateční B (Ústí n. Labem)
Lucie Lejnarová (), Barbora Voldánová (), Pavel Dlask (), Petra Menzlová (), Sandra Zbořilová ()
1831 G Opatov B (Praha)
Michal Vraštil (), Martin Karban (), Ondřej Žák (), Michal Korbel (), David Fatka ()
1830 G Boskovice
Zdeněk Vais (), Martin Barák (), Jakub Rozbořil (), Roman Skoupý (), Michal Bednář ()
1834 G Jaroměř
()
1832 G Lanškroun A
Jana Veličová (), Jiří Novák (), Tereza Moravcová (), Leoš Otáhal (), Jan Klimoš ()
1833 G TGM (Litvínov)
Lukáš Kripner (2), Kristýna Lancingerová (), Jakub Šimon (), Tereza Otcovská (), Monika Kačírková ()
1835 SPŠ Hronov
Ondřej Maslikiewicz (1), Ondřej Nentvich (), Ondřej Rada (), Jan Fábera (), Josef Řehák ()
1836 G Petra Bezruče (Frýdek-Místek
Petr Vnenk (), Tibor Fördös (), Daniel Šilar (), Martin Novák (), Jan Bajer ()
1837 1st International School of Os
Adam Mohammad (2), So-Young Min (), Ji-Hong Min (1)
1838 G Lanškroun B
Ivona Klimošová (), Tomáš Holomek (), Jan Resler (), Kristýna Minářová (), Libor Navrátil ()
1839 G Jateční A (Ústí n. Labem)
Jan Vozáb (), Tadeáš Berkman (), Rafael Navrátil (), Daniela Komárová (), Iva Bartáková ()
1840 G Děčín A
Petr Alt (), Jana Trnovská (), Markéta Machalová (), Radek Tesař (), Filip Ušák ()
1841 G Sušice
Marie Švecová (), Radka Fránová (), Jiří Kotal (), Pavla Vítovcová (), Filip Smola ()
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz