Seznam přihlášených týmů

Kategorie A

Celkem je přihlášeno 30 týmů.

ID Název
1660 Vaflicky
Anna Terynková (3), Ota Čapek (3), David Siegert (4), Dominik Neudeker (), Matouš Pechman ()
1597 GFMP1
David Rajnštajn (), Filip Hauptfleisch (), Nicole Tobišková (), Ondřej Lakomý (), Pavel Horníček ()
1644 Pomoravštění Prahy
Aneta Šťastná (), Jan Gregor (), Lukáš Fusek (4), Matěj Lieskovský (), Tereza Uhlířová (4)
1659 Tylák
Jan Janovský (), Jindřich Pipek (), Ondřej Mach (), Petr Kaiser (), Vojtěch Erbrt (4)
1596 GCL
Barbora Dršková (), Jan Kubát (), Miroslav Hanzelka (4), Radek Mahdal (), Tomáš Novotný ()
1626 Habentes manum dextram et sini
František Hrdina (), Jakub Jačisko (), Jaroslav Sita (), Michal Beran (), Veronika Vyhnálková ()
1643 Pájovi Berušáci
Jana Kvardová (4), Jaroslav Průcha (4), Michael Gabriel (4), Michaela Štěpánková (4), Václav Král ()
1586 Bikonkávne piškóty
Alžbeta Kurdelová (), Jaroslav Petrucha (4), Jerguš Stručka (), Michaela Šandalová (), Samuel Sučík (2)
1640 Neutrino
Jan Kröbl (), Markéta Vohníková (3), Martin Sochor (), Miroslav Pátek (), Václav Dvořáček (3)
1621 GYMST
Martin Učík (), Ondřej Skácel (), Petra Kosová (), Radim Hošák (), Tomáš Opichal ()
1639 Neočekávaná chyba
Jakub Píška (3), Lukáš Velecký (), Michal Andrýsek (4), Michal Buráň (4), Petr Hloušek ()
1654 Špitálská
Jakub Doležal (4), Jan Legner (), Jaroslav Shejbal (), Matěj Černý (), Veronika Dočkalová (4)
1614 Gymji PRO team 1337
Jiří Guth (), Ondřej Mička (), Ondřej Theiner (3), Petr Houška (3), Petr Kepčija (3)
1638 Mrkev
Dominika Šťastná (), Kristýna Kohoutová (), Matyáš Endl (), Tomáš Kořínek (3), Viktor Skoupý (3)
1652 Silné ženy
Barbora Kováčová (), Irena Bačinská (3), Kamila Součková (4), Karolína Šromeková (3), Natália Tokárová ()
1613 Gymik+Tonda
Anh Dung (), David Hruška (4), Jan Holeček (), Martin Hora (3), Michal Nožička (4)
1637 Modrý neutron
Bohumil Nejedlý (), Kristýna Dánová (4), Ondra Šplíchal (), Štěpán Kukla (4)
1602 Grupa Jedákov Horaliek
Dušan Kavický (4), Matej Badin (3), Michal Hledík (4), Milan Smolík (4), Samuel Cibulka (4)
1635 Masarykáč
Anna Doležalová (), Jiří Tuháček (), Karel Vlachovský (), Pavel Haman (), Tereza Kretková ()
1647 PuGy&GOH
Michal Červeňák (4), Radka Štefaníková (3), Tomáš Deingruber (), Tomáš Skokňa (), Viliam Cíbik (4)
1631 Klingoni
David Ulčák (), Dušan Janiš (), Jaromír Mielec (9), Michael Skotnica (), Ondřej Kořistka ()
1661 Vorvani
Jana Lepšová (), Lenka Šimonová (), Michaela Broumová (), Stanislav Valtera (3), Václav Pokorný ()
1645 Pozitróny
Filip Ayazi (2), Jozef Rajník (), Klaudia Mráziková (4), Róbert Lexmann (), Vladan Glončák (4)
1656 Temná energie
Daniel Sýkora (), Matěj Pešice (), Matěj Petr (), Ondřej Cigáník (), Tomáš Kratěna ()
1585 Balistické střely
Karolína Mancová (4), Klára Drhová (4), Martin Joska (4), Pham Thi (), Sabina Dudová ()
1600 GLP
Adam Krupa (), David Bohmann (), David Pivovar (), Martin Jakub (), Matěj Bidlák ()
1650 Růžoví poníci
Jan Petřík (), Jana Novotná (), Kateřina Pacáková (), Lucie Hinterholzingerová (), Šimon Jelínek (1)
1630 Jaroška Team
Jakub Vančura (), Jan Povolný (), Jana Ziková (), Kristýna Bukvišová (), Libor Martínek ()
1658 Tvoje tchýně
Helena Korbová (), Jan Hrach (), Jan Švejda (), Karel Ullwer ()
1625 GymUO
František Filip (4), Kateřina Kateřina (), Ladislav Kubišta (3), Matyáš Pinkas (), Tomáš Kodytek (4)

Kategorie B

Celkem je přihlášeno 24 týmů.

ID Název
1589 Budulínci
Nela Greisslerová (), Lukáš Knob (3), Tomáš Kremel (2), Jan Studený (3), Zlámal Vlastimil ()
1612 GYMIK
Jiří Helus (), Lukáš Kotrbatý (), Mikuláš Zindulka (2), Václav Papež ()
1634 Kyblíci
Anna Kufová (1), Daniel Vymětal (), Jan Krejčí (), Petr Vaněk (), Vladimír Jeřábek ()
1605 GYJR001
Aneta Bulíčková (), Eva Baťková (), Iva Tejnecká (), Jan Říha (), Ondřej Bartoška ()
1587 Black Hole
Jan Sedláček (), Lucie Černá (), Michal Nekula (), Vladislav Wohlrath (), Zdeněk Turek (2)
1628 chemgym
Jakub Lanča (), Jan Svěch (), Patrik Lipovský (), Pavel Pergler (), Viktor Kubačák ()
1584 Alea
Jakub Cimerman (4), Martin Adamec (4), Matúš Halaj (), Michaela Ďatková (), Norbert Slivka (3)
1624 Gymtri
Jiří Mravec (1), Kamil Cinkraut (1), Lukáš Supik (1), Tomáš Tkadlec (), Vojtěch Kučírek (4)
1663 55km
Eliška Šestáková (), Gleb Pokatilov (), Hana Turčinová (), Kristýna Charlotte (), Zuzana Vlasáková ()
1623 Gymšpiťáci
David Trojan (), Karolína Černovská (), Lukáš Kyzlík (), Martin Šilhavý (), Petr Hajduk ()
1594 Fyzika007
Filip Bartůněk (3), Filip Januš (3), Jan Pokorný (), Martin Šturc (3), Vendula Hovorková ()
1653 Šamani
Jan Rohánek (), Miroslav Čepl (), Pavel Seichter (3), Petr Baláš (), Vojtěch Rudorfer (3)
1620 Gympláci B
Jan Staněk (), Jiří Valášek (), Milena Vaňková (), Pavel Lokvenc (), Štěpán Štěpán (2)
1619 Gympláci A
Daniela Prokešová (3), Jiří Rýdl (), Karolína Pěčková (3), Matěj Fanta (), Petr Kafka (4)
1591 dašák
Adam Čala (3), Kateřina Chybová (3), Matouš Paukovič (3), Vlasta Dostálová (3)
1599 GJK
Daniel Demovič (), Jiří Balhar (), Martin Mach (), Ondřej Basler (), Petr Vávra ()
1588 Bleděmodří poníci
Jan Havránek (), Jan Vořechovský (), Martin Zelenka (), Ondřej Fedor (), Petr Cihelka ()
1593 Fialoví poníci
Jan Uhlík (), Jaroslav Landa (), Martin Hořenín (), Michal Danner (), Pavel Tietz ()
1642 Oranžoví poníci
Francisco Sojka (), Jan Provazník (), Jiří Šebek (), Kryštof Zapletal (), Marek Kukučka ()
1648 RA Červený kabátek
David Janouch (), Dmitry Dinaburskiy (), Dominik Šídlo (), Ivo Vudarčík (), Michael Balík ()
1615 GymKADAN
Filip DeBolle (), Lenka Hrbková (), Michaela Batoryová (), Rostislav Kaufman ()
1618 Gympláci
Jakub Vaculík (), Jan Krivošej (), Jan Mikula (), Martin Štrambach (), Václav Januška ()
1641 OMG
Kristýna Šmídová (), Martin Havlík (), Mikuláš Hrdlička (), Vilém Kolář (), Vojtěch Nižňanský ()
1603 GSF
Dominik Gábor (), František Okál (), Jakub Melo (), Ján Gašper (), Katka Kanisová ()

Kategorie C

Celkem je přihlášeno 22 týmů.

ID Název
1606 GYJR002
Filip Zavřel (), Jiří Bureš (), Marek Černý (), Marek Toufar (), Pavla Slezáková ()
1629 Isaacova jablka
Adriana Paluková (), Blanka Husťáková (), Eliška Vondrová (), Marcela Grázová (), Vojtěch Juříček (1)
1604 GVBN
Adam Hlaváč (), Adam Mečiar (), Boris Scherer (), Dávid Gross (), Michal Minárik ()
1657 tukani
Adam Šumník (), Filip Blažek (2), Pavel Tříska (2), Tomáš Michalec (), Vojtěch Daniš (2)
1622 GymŠpit
Adéla Shejbalová (), Jan Zhouf (), Lukáš Renc (), Lukáš Veverka (), Marek Šťastný ()
1601 Greenhorni
Adam Konopiský (), Anna Vobecká (), Emil Tywoniak (), Jaroslav Turek ()
1655 Šubíci
Anna Opluštilová (), Ondřej Motlíček (), Tamara Maňáková (9), Tomáš Franta (), Zora Kocumová ()
1598 GFMP2
Filip Vitha (), Jan Folkman (), Jan Novotný (), Tomáš Locker (), Vojtěch Hájek ()
1617 Gymlovo Senior
Antonín Galle (), Ondřej Zeman (2), Tomáš Nikl (), Vojtěch Pail (2), Zdeněk Pinc (1)
1595 Gaussove prízraky
Daniel Dupkala (2), Daniel Zvara (2), Filip Švábik (2), Lukáš Mikula (), Tomáš Eliáš ()
1616 GYMLOVO Junior
Gabriela Štyksová (), Jan Preiss (8), Josef Beneš (), Martin Štyks (9), Matouš Král ()
1646 Protoni
Dominik Starý (), František Helebrand (), Jonáš Vlasák (), Richard Fleischhans (8)
1611 GymBos
Karel Juřík (), Lucie Valentová (3), Milan Suk (1), Oldřich Holcner (3), Přemysl Lefler ()
1590 CMYK
Josef Čech (), Ladislav Štefka (), Martin Zmrhal (), Miroslav Matocha (), Petr Kostka ()
1608 GYJR004
František Málek (), Kryštof Kuzma (), Michal Novák (3), Pavel Blažek (2), Šimon Zouvala ()
1607 GYJR003
Adam Bureš (), Jan Soukal (), Jan Šafařík (), Jiří Pudil (), Kateřina Šestáková ()
1632 Král a jeho družina
Jan Hloušek (), Jiří Horyna (), Lukáš Hendrych (), Tomáš Hendrych (), Tomáš Prejza ()
1627 Herpex simplex
Štěpán Buzek (), Jiří Doubek (), Ondřej Podzimek (), Dominik Tebich (), Petr Turnovec (2)
1592 FASA - Freng Aeronautics and S
Jan Janiczak (), Michael Jurek (), Miroslav Tichavský (), Zdeněk Polách ()
1636 MATOLUPA
Martin Podhorný (), Nhat Minh (), Pavel Krämer (), Tomáš Hlavatý (9), Vít Krátký ()
1633 Kvark-gluonové plazma
Antonín Krpenský (), Jaroslav Štorek (), Samuel Hanák ()
1651 Schrödingerova koťátka
Jiří Chmel (1), Ondřej Maňák (), Ondřej Poláček (1), Robert Procházka (), Veronika Andrisová (1)
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz