Seznam přihlášených týmů

Kategorie A

Celkem je přihlášeno 27 týmů.

ID Název
25 Pozitróny, GĽ. Štúra Trenčín
Filip Ayazi (3), Jozef Rajník (4), Dominika Hubová (4), Michal Ržonca (2), Martin Dzúrik (3)
Doprovod: RNDr. Zdenka Baxová
44 Gymji PRO team 1337 + Radka
Jiří Guth Jarkovský (4), Petr Kepčija (4), Petr Houška (4), Radka Štefaníková (4)
23 Truhla
Jakub Rösler (4), David Cichra (4), Petr Kouba (4), Han Thi Nguyen (3), Lukáš Janásek (2)
Doprovod: Marie Anna Horáková-Trtková
48 Budulínci
Tomáš Kremel (3), Jan Studený (4), Lukáš Knob (4), Nela Greisslerová (3), Petr Vincena (3)
21 Silné Horalky
Karolína Šromeková (4), Jerguš Stručka (3), Martin Gažo (2), Matej Badin (4), Samuel Sučík (3)
Doprovod: Ivona Demčáková
56 Gymik
Martin Hora (4), Jan Holeček (4), Lukáš Bystřický (4), Jan Kopačka (4), Daniel Košťál (4)
26 Jaroška
Kristýna Bukvišová (4), Darek Cidlinský (4), Jana Ziková (4), Jan-Sebastian Fabík (4)
39 Dašák 7,7
Vlasta Dostálová (4), Adam Čala (4), Kateřina Chybová (4), Jan Hrubeš (4), Jiří Etrych (2)
34 Tým týmů
Lucie Fořtová (3), Stanislav Vyhnal (3), Petr Chvátal (4), Berenika Součková (4), Karel Mládek (4)
36 Derviš
Milan Pultar (4), Jakub Šebek (4), Matěj Hlaváček (4), Jan Vojtěšek (4), Evžen Harant (4)
28 Black Hole
Zdeněk Turek (3), Vladislav Wohlrath (3), Jan Sedláček (4), Vojta Tluček (2), Lucie Černá (4)
55 Royal Society of Prime Snakes
Jakub Dvořák (3), Viktor Skoupý (4), Tereza Bautkinová (3), Jiří Kubík (3), Jakub Malíř (4)
Doprovod: Jakub Šafařík
22 BABAI
Alžbeta Kurdelová (4), Irena Bačinská (4), Adrián Pieš (4), Barbora Kováčová (4), P. P. Arthur Petráš (2)
Doprovod: Ivona Demčáková
63 Přibíkovy fermiony
Kryštof Březina (4), Václav Dvořáček (4), Agáta Horáčková (4), Miroslav Pátek (4), Markéta Vohníková (4)
32 Motherfunctions
Hana Turčinová (4), Eliška Šestáková (4), Kai Wangle (4), Michal Hruška (4), Petr Vácha (4)
3 Fyzika007
Daniel Solnař (4), Vendula Hovorková (4), Filip Januš (4), Jakub Edr (4), Martin Šturc (4)
57 Gyrec
Tomáš Herman (4), Ondřej Hanžl (4), Karel Spies (3), Lenka Jirků (3), Kristína Jarůšková (3)
33 RA Červený kabátek
Dmitry Dinaburskiy (4), Dominik Šídlo (4), Michael Balík (4), David Janouch (4), Ivo Vudarčík (4)
37 XYZ
Lýdia Janitorová (4), Marek Martaus (4)
62 MGO
Michal Schnürch (4), Jan Koniarik (4), Patrik Štefek (4), Michal Novák (4), Zdeněk Ramík (4)
Doprovod: Zdeněk Maník
45 Ignoranti
Tomáš Kapal (4), Jan Špitálský (4), Ondřej Tichý (3), Jakub Dobrovolný (3), Jan Voldřich (4)
Doprovod: Julius Kolín
15 Pidifyzici
Jaroslav Hanyš (4), Kristýna Hipská (4), Karel Chládek (2), Jan Zechovský (3)
Doprovod: Bohdana Najmanová
35 OMG
Kristýna Šmídová (4), Martin Havlík (4), Jelizaveta Lopatina (4), Vilém Kolář (3), Mikuláš Hrdlička (3)
58 Kavalíři
Jana Blažková (4), Megi Mejdrechová (4), Kristián Kraevski (4), Ladislav Dvořák (3), Šimon Cibulka (4)
72 Kavalíři fotoni
David Machát (4), Šárka Hvězdová (4), Ondřej Perušič (4), Martina Kukrálová (4), Jiří Růžička (4)
Doprovod: Lenka Bergerová
74 Krumlovští medvědi
Tereza Duspivová (4), Lukáš Wimmer (4), Jiří Unger (4), Ivana Špilínková (3), Michal Papaj (3)
Doprovod: Šárka Adamcová
61 PUGY
Daniel Janičik (4), Michaela Hantáková (4), Martin Trník (4), Richard Ševela (4)

Kategorie B

Celkem je přihlášeno 30 týmů.

ID Název
27 Fyzici GVBN
Dávid Gross (3), Michal Minárik (3), Boris Scherer (4), Adam Hlaváč (2), Adam Mečiar (3)
Doprovod: Jana Pastieriková
18 Růžoví poníci
Jana Novotná (3), Ondřej Zelenka (4), Šimon Jelínek (2), Jiří Šebek (3), Petr Cihelka (3)
Doprovod: Mirjam Civínová
16 Lípáci
Tomáš Novotný (4), Cedrik Horčička (3), Vojtěch Volf (3), Radek Mahdal (3), Jan Kytka (1)
Doprovod: Jitka Gabrielová
38 Snežné kengury
Vladislav Blšták (4), Ondrej Bohdal (3), Martin Murin (3), Juraj Halabrin (2), Adam Škrlec (2)
Doprovod: Ivona Demčáková
47 Sprinteři 27
Tomáš Novotný (2), Daniela Šimánková (2), Martin Vejbora (2), Václav Miřátský (3), Marek Zmeškal (3)
Doprovod: Petr Mazanec
4 GYMLOVO Senior
Ondřej Zeman (3), Vojtěch Pail (3), Nikola Karlíková (3), Zdeněk Pinc (2)
Doprovod: Jana Štyksová
8 Hatalom
Jakub Sláma (3), David Sochor (4), Martina Nováková (3), Lenka Hronová (3), Zuzana Johanovská (2)
2 Černá síla
Filip Blažek (3), Vojtěch Daniš (3), Tomáš Michalec (3), Adam Šumník (2)
Doprovod: Šárka Richterková
50 JGN A
Daniel Čejchan (4), Barbora Balcarová (3), Václav Šimon (3), Lukáš Ficek (1), Michal Prokop (3)
Doprovod: Zdeněk Polák
65 Amazonské anakondy
Miroslav Mareš (3), Kryštof Synek (3), David Mokoš (3), Jan Houska (3), Dan Voldřich (3)
6 GYMST
Ondřej Skácel (4), Petra Kosová (4), Tomáš Oplchal (3), Tereza Vašíčková (2), Ondřej Doseděl (2)
Doprovod: Radek Horenský
70 Evel Team
Josef Kadlec (3), Václav Janáč (3), Radovan Goliáš (3), Josef Struž (3), Jakub Henych (3)
9 IQ v prášku
Petr Horvát (4), Jan Marek (3), Pavel Skyva (4), Pavel Doubrava (2), Jiří Badal (2)
10 jElita
Lukáš Fiala (3), Pavla Papazlanová (3), Pavel Průcha (2), Karel Vlachovský (3), Jiří Hlaváč (2)
Doprovod: Petra Komprdová
53 JGN B
Daniela Prokešová (4), Karolína Pěčková (4), Antonín Falta (1), Vojta Hruša (3), Pavel Bláha (2)
Doprovod: Zdeněk Polák
68 Mozarťáci
Matyáš Medek (4), Ondřej Soukup (3), Richard Burkoň (3), Petr Hanák (3), Jan Kučera (1)
19 Schmetterling
Michael Jobánek (3), Jan Uhlík (3), Kryštof Zapletal (3), Jan Provazník (3), Jan Vořechovský (2)
Doprovod: Mirjam Civínová
43 LuckyŠpit
Lukáš Renc (3), Lukáš Veverka (3), Jan Zhouf (3), Lukáš Kyzlík (2), Martin Šilhavý (2)
Doprovod: Stanislav Gottwald
67 Nezodpovědné ďábelské vločky
Pavel Horák (3), Jan Novák (3), Antonín Drozda (3), Štěpán Klouček (3), Adam Slabý (3)
75 Šumperáci
Jan Mikula (3), Jan Horák (3), Lucie Přibylová (3), Václav Januška (3), František Vyhnálek (3)
54 JGN C
Jan Staněk (4), Milena Vaňková (3), Zuzana Vaňková (3), Lenka Hrodková (3), Jakub Suk (2)
Doprovod: Zdeněk Polák
51 GJKT
Petr Kaiser (3), Jakub Fischer (3), Michal Hofman (3), Eliška Štumrová (2), Anežka Klustová (2)
Doprovod: Jiří Kratochvíl
12 Neutrina
Václav Skála (3), Jana Hrnčířová (3), Tomáš Škraban (3), Martin Dvořák (3), Martin Bejvl (3)
66 Nový Jiřík
Oldřich Holcner (4), Milan Suk (2), Lucie Valentová (4), Karel Juřík (3), Jakub Forgáč (2)
Doprovod: Lada Bažantová
64 Kladivouni
Lenka Hrbková (4), Karolína Frimlová (4), Eliška Pšeničková (3), Dinh Huy Nhat Minh (1), Martin Podhorný (1)
Doprovod: Alena Marková
69 Gymnázium J. S. Machara
Daniel Budáč (4), Roman Stránský (4), Anna Kmječová (1), Radek Stránský (1), Pavel Turinský (1)
Doprovod: Eva Kospachová
52 FASA
Michael Jurek (3), Miroslav Tichavský (3), Zdeněk Polách (3)
Doprovod: RNDr. Taťána Jeništová
59 Limitováni k nekonečnu!
Jiří Horyna (3), Lukáš Hendrych (3), Tomáš Hendrych (3), Eliška Vondrová (2), Adriana Paluková (2)
Doprovod: Radim Kusák
40 Higgs is my waifu
Tomáš Deutsch (4), Matěj Hamala (1), Matěj Machoň (2), Jiří Pchálek (1), Radek Václavek (2)
73 Pozitroni
Josef Lacman (3), Vojtěch Friml (1), Vojtěch Neumann (3), Tereza Šebelová (4), Tomáš Hlavatý (1)
Doprovod: Alena Marková

Kategorie C

Celkem je přihlášeno 17 týmů.

ID Název
7 Gymtri
Markéta Kubiková (2), Štěpán Stenchlák (1), Kamil Cinkraut (2), Jiří Mravec (2), Lukáš Supik (2)
Doprovod: Miroslava Babilonová
71 Gymnázium Havlíčkův Brod
Matěj Mezera (1), Jáchym Bártík (1), Adam Fezencz (1), Jan Hlaváč (1), Matěj Coufal (1)
5 Gymlovo Masters
Josef Beneš (2), Gabriela Štyksová (3), Milan Němeček (1), Jan Preiss (9), Martin Štyks (1)
Doprovod: Jana Štyksová
31 Halaatchqowi bosoni
Petr Jakubčík (9), Petr Kaftan (3), Jonáš Fuksa (1), Daniel Hykl (1), Jiří Lhotka (3)
20 Hodor
Ondřej Poláček (2), Robert Procházka (2), Veronika Andrisová (2), Jiří Chmel (2), Richard Boček (2)
Doprovod: Jan Jašek
13 Soukupova squadra
Jiří Tuháček (2), Martin Kučera (2), Huy Do Duc (2), Vít Chytrý (2), Martin Pokorný (2)
Doprovod: Petra Komprdová
42 Špitálská
Daniel Dobr (3), Jana Dubská (3), Jan Renc (1), Jakub Vlášek (1), Damián Kulich (1)
Doprovod: Stanislav Gottwald
46 Potkali se u Kolína
Zdeněk Horáček (2), Lukáš Zíb (2), Martin Šorm (2), Tomáš Brabenec (2), Magdalena Goldmannová (2)
Doprovod: Julius Kolín
41 GymŠpit
Adéla Shejbalová (3), Jaroslava Secká (3), Adam Janich (8), Lukáš Kotlík (8), Giorgi Gogatishvili (2)
Doprovod: Stanislav Gottwald
76 Kancelárske spinky
Jaroslava Kokavcová (2), Matej Hroboň (2), Ivan Bednárik (2)
Doprovod: Martin Kokavec
29 CMYK
Josef Čech (2), Miroslav Matocha (2), Ladislav Štefka (2), Martin Zmrhal (2), Petr Kostka (2)
30 Pokus-omyl
Tomáš Hrbek (2), Tereza Koberová (2), Marek Otýpka (2), Jakub Pilař (2)
11 Korejský kečup
Petra Štefaníková (1), Jan Mikulenka (1), Martina Šarmanová (1), Klára Stefanová (2), David Mikolajek (3)
14 Protoni
Richard Fleischhans (9), Dominik Starý (9)
60 Kralupští Kozlové
David Kozel (2), Samuel Špaček (2), Kristýna Hudáčková (2), Martin Pražienka (2), Jiří Horský (2)
Doprovod: Radim Kusák
49 Plasáci
Ondřej Lomický (1), Dominik Fink (1), Veronika Peterková (1), Aleš Halama (3), Václav Houdek (3)
Doprovod: Jaroslava Domabylová
77 Karlínské gymnázium
Adam Hutchinson (2), Radim Šulc (2), Petr Matouš (1), Polina Zayac (1)
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz