II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 35 35 35 100 100 105
1. Ondřej Zelenka SPŠ a SOŠGS Most 37 28 33 98 93 98
2. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 33 29 29 87 87 91
3. Samo Tomašec G Varšavská, Žilina 6 75 6 6
4. Zuzana Vlasáková G Rumburk 5 63 5 5
5. Denisa Lampášová G, Považská Bystrica 4 100 4 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 35 35 35 100 100 105
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 32 39 34 100 100 105
2. Luboš Vozdecký G a SOŠZE, Vyškov 26 34 29 85 85 89
3. Pavel Peterka G P. de Coubertina, Tábor 29 28 24 81 77 81
4. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 24 26 22 89 69 72
5. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 27 19 19 69 62 65
6. Jakub Sláma G Opatov, Praha 26 21 12 68 56 59
7. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 18 17 17 71 50 52
8. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 16 10 19 80 43 45
9. Matyáš Grof G Christiana Dopplera, Praha 20 15 9 62 42 44
10. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 12 16 15 74 41 43
11. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 8 5 26 80 37 39
12. Kryštof Šulc VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 8 14 12 76 32 34
13. Martin Vančura G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 10 10 11 84 30 31
14. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 15 9 6 60 29 30
15. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 13 12 3 85 27 28
16.–18. Lucie Brichová PSG jazykové, HK 11 7 9 49 26 27
16.–18. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 17 2 8 84 26 27
16.–18. Kateřina Smítalová G Dašická, Pardubice 27 93 26 27
19. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 7 11 1 79 18 19
20. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 9 4 3 52 15 16
21. Petr Smísitel G, Bučovice 6 8 100 13 14
22. Marie Smetanová Wichterlovo G, Ostrava 5 6 100 10 11
23. Jan Škvára G J. Škody, Přerov 9 56 9 9
24.–25. Michaela Horňáková CSS Snina 6 1 28 7 7
24.–25. Václav Rozhoň G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 7 117 7 7
26. Peter Čambal G, Skalica 1 5 24 6 6
27.–28. Václav Šimon Jiráskovo G, Náchod 5 42 5 5
27.–28. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 5 50 5 5
29. Michal Prokop Jiráskovo G, Náchod 2 2 100 4 4
30.–31. Barbora Balcarová Jiráskovo G, Náchod 1 50 1 1
30.–31. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 1 50 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 39 39 39 100 111 117
1. Petr Hrubý G, Polička 29 27 28 72 80 84
2. Dominika Ďurovčíková G Hlohovec 24 32 27 73 79 83
3. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 24 24 34 70 78 82
4. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 25 25 20 63 67 70
5. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 17 17 22 71 53 56
6. Daniela Šimánková G, Pelhřimov 23 17 7 52 45 47
7. Vojtěch Jelínek G Neumannova, Žďár n. S. 17 13 12 74 40 42
8. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 14 9 18 67 39 41
9. Samuel Obuch G Jána Hollého, Trnava 18 7 12 64 35 37
10.–11. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 22 14 59 34 36
10.–11. Pavel Souček G, Nymburk 10 8 18 82 34 36
12. Jaroslav Stránský G Tišnov 11 7 14 48 30 32
13. Minh Tran Anh G Brno, tř. Kpt. Jaroše 13 9 8 73 29 30
14. Marian Poljak G J. Škody, Přerov 12 10 79 21 22
15. Jakub Marták G Golianova, Nitra 5 10 6 27 20 21
16.–17. Marek Otýpka G, Židlochovice 9 11 80 19 20
16.–17. Milan Suk G, Boskovice 14 6 77 19 20
18. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 8 7 4 86 18 19
19. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 4 4 8 55 15 16
20. P. P. Arthur Petráš ŠpMNDaG, Bratislava 4 8 100 11 12
21. Pavel Bláha Jiráskovo G, Náchod 2 4 75 6 6
22.–23. Lukáš Honsa G Jírovcova, České Budějovice 4 100 4 4
22.–23. Jiří Chmel G F. Palackého, Val. Mez. 4 100 4 4
24.–25. Martin Gažo ŠpMNDaG, Bratislava 3 75 3 3
24.–25. Tomáš Novotný G, Pelhřimov 1 2 38 3 3
26. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 2 50 2 2
27. Tomáš Šulík G Púchov 0 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 39 39 39 100 111 117
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 25 33 30 75 84 88
2. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 29 31 27 83 83 87
3. Jan Preiss G, Lovosice 26 25 33 76 80 84
4. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 25 33 23 72 77 81
5. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 24 24 30 70 74 78
6. Přemysl Šťastný G, Žamberk 20 24 28 79 69 72
7. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 15 13 19 63 45 47
8. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 15 16 45 39 41
9. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 14 11 14 98 37 39
10. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 14 8 15 64 35 37
11. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 12 16 78 27 28
12. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 18 5 4 75 26 27
13. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 15 6 43 20 21
14. Petr Jakubčík PORG, Praha 12 8 83 19 20
15. František Zajíc G, Nymburk 7 10 68 16 17
16. Jozef Burkuš G Rožňava 6 10 50 15 16
17. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 7 4 4 71 14 15
18.–19. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 6 6 75 11 12
18.–19. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 12 75 11 12
20.–21. Simona Buryšková G Matyáše Lercha, Brno 8 50 8 8
20.–21. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 8 100 8 8
22.–23. Martin Barnovský G T. Vansovej, Stará Ľubovňa 4 3 32 7 7
22.–23. Jiří Ledvinka G Opatov, Praha 7 58 7 7
24.–25. Aneta K. Lesná G Christiana Dopplera, Praha 5 20 5 5
24.–25. Erik Wetter Bilingválne G, Sučany 5 42 5 5
26.–27. Tomáš Mayer SŠ DELTA, Pardubice 3 1 31 4 4
26.–27. David Němec G, Tanvald 4 100 4 4
28. Pavel Turinský G, Brandýs n. L. 1 25 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz