Výsledková listina 5. série 28. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Dominika Jochcová Wichterlovo G, Ostrava 1 1 3 2 5 3 5 20
2. Jakub Sláma G Opatov, Praha 2 2 1 4 2 4 4 0 19
3. Kateřina Smítalová G Dašická, Pardubice 2 2 1 4 9
4. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 6 6
5.–6. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 2 4
5.–6. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 2 2 4
7. Kryštof Šulc VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 2 1 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 1 2 2 3 1 3 5 3 20
2. Andrej Uhliarik G A. Bernoláka, Námestovo 2 2 3 4 1 2 3 17
3. Pavel Souček G, Nymburk 1 2 3 4 2 12
4.–5. Kryštof Kolář G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 2 0 2 5 11
4.–5. Jiří Tuháček Masarykovo G, Plzeň 1 2 1 3 4 11
6. Kristina Mrázová G, Český Krumlov 1 1 0 4 1 0 3 10
7. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 2 2 3 2 9
8. Šimon Knoška G A. Kmeťa, B. Štiavnica 2 2 4 8
9.–10. Dominika Jurdová G, Velké Meziříčí 1 2 2 5
9.–10. Anna Linhartová G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 1 2 5
11. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 2 4
12.–13. Jakub Marták G Golianova, Nitra 0 0 1 1 1 3
12.–13. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 1 2 3
14. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 0 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. David Vokrouhlický G Jana Keplera, Praha 2 4 4 3 5 3 6 6 33
2. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 4 4 4 3 3 5 6 29
3. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 4 4 3 4 4 3 6 28
4. Daniel Pajer G Jana Keplera, Praha 2 4 4 1 5 1 5 3 25
5. Přemysl Šťastný G, Žamberk 2 4 1 4 2 8 2 23
6. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 4 4 1 4 1 7 21
7. Jakub Kožušník Wichterlovo G, Ostrava 2 4 1 4 1 3 5 20
8. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 4 4 1 4 5 1 19
9. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 0 4 1 4 0 2 5 16
10. Veronika Úlovcová Církevní G, Plzeň 4 0 2 1 1 2 5 15
11. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 4 4 1 4 1 14
12. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 4 1 2 11
13. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 0 0 2 2 1 1 10
14.–15. Aleš Krčil G dr. A. Hrdličky, Humpolec 2 0 1 1 1 0 3 8
14.–15. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 4 4 8
16. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 2 4 1 7
17. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 2 4 6
18. Štěpán Stenchlák G, Třinec 2 0 3 5
19.–21. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 2 2 4
19.–21. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 0 4 4
19.–21. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 4 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Viktor Rosman G, Pelhřimov 4 4 1 4 1 1 6 21
2. David Němec G, Tanvald 4 4 1 4 7 20
3. Ondřej Knopp G, Třeboň 4 4 3 4 3 18
4. Jan Preiss G, Lovosice 2 4 4 4 1 2 17
5. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 4 4 1 1 5 15
6.–7. Ladislav Nagy G a SOŠZE, Vyškov 4 4 0 1 0 9
6.–7. Matej Parada G Grösslingova, Bratislava 4 4 1 9
8.–9. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 2 4 2 8
8.–9. Jiří Vala G, Mikulov 4 4 8
10. Filip Nácovský G, Dvůr Králové n. L. 2 4 1 7
11. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 1 4 5
12. Dominik Starý G, Benešov 4 4
13.–14. Jaroslav Paidar SPŠ Masarykova, Liberec 0 3 3
13.–14. Rudolf Stanko G Andreja Vrábla, Levice 3 3
15. Paulína Smolárová ŠpMNDaG, Bratislava 0 2 2
16. Miloš Kubáček G F. Hajdy, Ostrava 1 1
17. Tomáš Troján G, Cheb 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz