Zelená Lhota jarní soustředění 2015

25. 04. 2015 - 03. 05. 2015

Legenda soustředění probíhala na motivy filmové trilogie Matrix

Účastníci byli vytrhnuti ze všedníh dnů jejich „reality“ jen aby poznali, že vše co viděli, slyšeli; všechno co kdy chutnali a čeho se kdy dotýkali, byla lež. Ocitli se ve skutečném světě – zdevastovaném válkou a řízenou stroji a programy.

Dozvěděli se, že lidstvo jak jej znali, žijí v simulaci s názvem matrix a slouží pouze jako zdroj energie pro stroje, které jsou ve válce se svobodným lidstvem od nepaměti. A aby toho nebylo dost – oni mají být budoucností lidské rasy ‼

Hned po odpojení byli účastníci nahnání do sprch – z hygienických důvodů. Poté byli spřátelený programem seznámeni s tím co je a co bude.

Účastníci

Alžběta Andrýsková, Filip Ayazi, Jáchym Bártík, Vít Beran, Marek Biely, Petr Doležal, Kateřina Fatková, Petra Fridrichová, Dominika Jochcová, Ondřej Knopp, Šimon Knoška, Peter Kubaščík, Peter Lučanský, Matěj Mezera, Václav Mikeska, Filip Nácovský, Daniel Pajer, Sára Rosecká, Viktor Rosman, Pavel Souček, Kateřina Stodolová, Jakub Suchánek, Petr Šimůnek, Přemysl Šťastný, Jiří Tuháček, Veronika Úlovcová, Lenka Vincenová, David Vokrouhlický.

Organizátoři

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz