Zelená Lhota jarní soustředění 2015

25. 04. 2015 - 03. 05. 2015

Legenda soustředění probíhala na motivy filmové trilogie Matrix Účastníci byli vytrhnuti ze všedníh dnů jejich "reality" jen aby poznali, že vše co viděli, slyšeli; všechno co kdy chutnali a čeho se kdy dotýkali, byla lež. Ocitli se ve skutečném světě – zdevastovaném válkou a řízenou stroji a programy. Dozvěděli se, že lidstvo jak jej znali, žijí v simulaci s názvem matrix a slouží pouze jako zdroj energie pro stroje, které jsou ve válce se svobodným lidstvem od nepaměti. A aby toho nebylo dost – oni mají být budoucností lidské rasy ‼ Hned po odpojení byli účastníci nahnání do sprch – z hygienických důvodů. Poté byli spřátelený programem seznámeni s tím co je a co bude.

Účastníci

Filip Ayazi, Matěj Mezera, Přemysl Šťastný, Ondřej Knopp, Alžběta Andrýsková, Petr Doležal, Petr Šimůnek, Jáchym Bártík, Vít Beran, Kateřina Stodolová, Petra Fridrichová, Pavel Souček, Kateřina Fatková, Peter Kubaščík, Filip Nácovský, Marek Biely, Lenka Vincenová, Dominika Jochcová, Sára Rosecká, Václav Mikeska, Peter Lučanský, Veronika Úlovcová, Jiří Tuháček, Jakub Suchánek, Daniel Pajer, David Vokrouhlický, Viktor Rosman, Šimon Knoška.

Organizátoři

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz