Výsledky FYKOSího Fyziklání

Na podrobnou výsledkovou listinu se můžete podívat zde.

Pořadí celkové Název Kategorie Body Pořadí v kategori Členové
1 ก็็็็็็็็ก็็็็็็็็กิิิิิิิิิิิ A 194 1
Matěj Mezera (G, Havlíčkův Brod, 4. ročník)
Vít Beran (Masarykovo G, Plzeň, 3. ročník)
Jáchym Bártík (G, Havlíčkův Brod, 4. ročník)
Matěj Coufal (G, Havlíčkův Brod, 4. ročník)
Jan Hlaváč (G, Havlíčkův Brod, 4. ročník)
2 Hatalom A 193 2
Jakub Suchánek (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Filip Bialas (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Patrik Novotný (G Opatov, Praha, 3. ročník)
Robert Černý (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Jiří Ledvinka (G Opatov, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Lidmila Krchová
3 GJH 17 A 190 3
Filip Čermák (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Martin Marek (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Peter Ralbovský (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
Matej Parada (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Juraj Halabrin (G Jura Hronca, Bratislava, 4. ročník)
4 Tachyony s hyperofabulou A 180 4
Alžběta Andrýsková (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
Hana Lounová (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
Jindřich Jelínek (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Pavel Turek (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
Tomáš Kalva (G, Olomouc-Hejčín, 4. ročník)
5 Kontrapunkt B 169 1
Ekaterina Yaroslavtseva (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Miroslav Burýšek (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Jindřich Dušek (G Jana Keplera, Praha, 2. ročník)
Danil Koževnikov (G Jana Keplera, Praha, 3. ročník)
Jan Petr (G Jana Keplera, Praha, 4. ročník)
6 GVOZA A 162 5
Martin Piala (G Veľká okružná, Žilina, 4. ročník)
Patrik Lamoš (G Veľká okružná, Žilina, 4. ročník)
Timotej Židuljak (G Veľká okružná, Žilina, 4. ročník)
Miroslav Šoška (G Veľká okružná, Žilina, 3. ročník)
Šimon Pajger (G Veľká okružná, Žilina, 3. ročník)
Doprovod: Ľubomír Konrád
7 Vodné pralinky B 158 2
Barbara Pulmannová (G Grösslingova, Bratislava, 3. ročník)
Ján Letovanec (G Grösslingova, Bratislava, 3. ročník)
Martin Čulen (G Grösslingova, Bratislava, 4. ročník)
Adam Chalupek (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Jakub Schenk (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Doprovod: Štefan Štefan
8 Cornuova spirála B 149 3
Šimon Karch (G Komenského, Havířov, 3. ročník)
Filip Bartoš (G Komenského, Havířov, 3. ročník)
Kateřina Bouchalová (G Komenského, Havířov, 3. ročník)
Ondřej Krabec (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
Jakub Delong (G Komenského, Havířov, 2. ročník)
Doprovod: Monika Bouchalová
9 Afinní asymptota A 145 6
Petr Zelina (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Jan Priessnitz (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Ronald Luc (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Antonín Baďura (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 4. ročník)
Ondřej Buček (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
Doprovod: Pavel Řehák
10 GCHD A 141 7
David Žáček (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Ondřej Knopp (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Sebastian Duarte (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Filip Matějka (G Christiana Dopplera, Praha, 3. ročník)
Vojtěch Dědek (G Christiana Dopplera, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Štěpánka Jirošová
11 GymŠpit B 140 4
Adam Janich (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Michal Koldinský (G, Špitálská, Praha, 3. ročník)
Adam Kulich (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Damián Kulich (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Jan Švrčina (G, Špitálská, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
12 Hawkingovo záření C 139 1
Jiří Vala (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
Tomáš Pitner (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 3. ročník)
Josef Minařík (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 2. ročník)
Václav Zvoníček (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
Viktor Materna (G Brno, tř. Kpt. Jaroše, 1. ročník)
13 #nwm :]》 C 137 2
Kateřina Rosická (G J. Ortena, Kutná Hora, 2. ročník)
Richard Veselý (G, Budějovická, Praha, 2. ročník)
Jiří Janoušek (G, Budějovická, Praha, 1. ročník)
Eliška Pospěchová (G, Budějovická, Praha, 1. ročník)
14 Š-kvarci A 134 8
Kryštof Kadlec (G F. Palackého, Val. Mez., 4. ročník)
Daniel Kvita (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
Jan Macháň (G F. Palackého, Val. Mez., 3. ročník)
Václav Mikeska (G F. Palackého, Val. Mez., 4. ročník)
Michal Žůrek (G F. Palackého, Val. Mez., 4. ročník)
15 Mišiakovci & Company C 128 3
Dávid Mišiak (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Monika Machalová (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Pavol Kebis (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Bohdan Jóža (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Patrik Drozdík (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
16 Klingoni A 126 9
Jaromír Mielec (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Jan Hertl (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Jaroslav Hrubý (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Radek Zajíček (G Volgogradská 6a, Ostrava, 3. ročník)
Roman Janků (G Volgogradská 6a, Ostrava, 4. ročník)
Doprovod: Lenka Plachtová
17 GYMPOS B 124 5
Jakub Pohly (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Maroš Bratko (G Poštová, Košice, 3. ročník)
Ádám Urbán (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Pavol Drotár (G Poštová, Košice, 4. ročník)
Martin Hrehor (G Poštová, Košice, 1. ročník)
Doprovod: Gabriela Franikova
18 JD VP JD VL B 119 6
Martin Orság (G a SOŠZE, Vyškov, 3. ročník)
Oldřich Kupka (G a SOŠZE, Vyškov, 4. ročník)
Štěpán Maršala (G a SOŠZE, Vyškov, 4. ročník)
Pavel Kinc (G a SOŠZE, Vyškov, 2. ročník)
Luboš Bartík (G a SOŠZE, Vyškov, 2. ročník)
Doprovod: Zdeněk Šustek
19 ACHILLOVA ŽELVA A 112 10
Petr Jakubčík (PORG, Praha, 3. ročník)
Jáchym Solecký (PORG, Praha, 4. ročník)
Jonáš Fuksa (PORG, Praha, 4. ročník)
Jaromír Šolc (PORG, Praha, 4. ročník)
Filip Chudoba (PORG, Praha, 3. ročník)
20 Gáďa a Alfa Samci C 107 4
Jaromír Sladkovský (PORG, Praha, 2. ročník)
Matěj Krátký (PORG, Praha, 1. ročník)
Albert Polák (PORG, Praha, 2. ročník)
Jakub Čurda (PORG, Praha, 2. ročník)
Vít Gaďurek (PORG, Praha, 2. ročník)
21 Fyčusové B 106 7
Josef Martínek (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Petr Petrák (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Tomáš Čížek (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Viktor Rosman (G, Pelhřimov, 3. ročník)
Jáchym Lis (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Doprovod: Josef Jírů
22 Soyuz C 105 5
Samuel Amrich (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Timotej Župina (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Dávid Šatala (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Martin Melicher (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Michaela Bobeničová (G Poštová, Košice, 2. ročník)
Doprovod: Gabriela Franikova
23 Never lucky A 105 11
Anežka Doležalová (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Václav Luňák (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Martin Bureš (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Kateřina Stodolová (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Pavel Šklíba (G Dašická, Pardubice, 4. ročník)
Doprovod: Jana Herudková
24 Platos B 102 8
Patrik Novák (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Maxmilián Kocourek (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Martin Hylas (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Tomáš Locker (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 4. ročník)
Michael Píro (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 3. ročník)
Doprovod: František Štěpánek
25 Ichbinich C 101 6
Miroslav Hrabal (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Jáchym Bareš (G, Olomouc-Hejčín, 3. ročník)
Klára Grohmannová (G, Olomouc-Hejčín, 2. ročník)
Jiří Loun (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
Tomáš Pippal (G, Olomouc-Hejčín, 1. ročník)
26 Motoklubík A 100 12
Tomáš Konečný (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 4. ročník)
Jan Střeleček (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 4. ročník)
Lukáš Heriban (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 4. ročník)
Jan Koblížek (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 4. ročník)
27 Paulinkin tím C 98 7
Paulína Smolárová (ŠpMNDaG, Bratislava, 3. ročník)
Jakub Hluško (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Michal Horanský (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Jakub Pravda (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Michaela Leinwatherová (GJP, BA, 3. ročník)
Doprovod: Ivona Demčáková
28 Gorolowie z Trzynca A 97 13
Štěpán Stenchlák (G, Třinec, 4. ročník)
Dominik Heczko (G, Třinec, 4. ročník)
Ondřej Sikora (G, Třinec, 3. ročník)
Dominik Cuber (G, Třinec, 3. ročník)
Tomáš Svoboda (G, Třinec, 3. ročník)
Doprovod: Pavlína Madari
29 Truhla B 95 9
Adam Dejl (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 3. ročník)
Pavel Hudec (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 3. ročník)
Tadeáš Němec (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 3. ročník)
Ondřej Dvořák (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 3. ročník)
Adam Jirkovský (G a ZŠ G. Jarkovského, Praha, 3. ročník)
Doprovod: Daniel Tereba
30 DoGy A 91 14
Martin Vejvoda (G Dobruška, 4. ročník)
Vojtěch Remeš (G Dobruška, 4. ročník)
Lada Tošovská (G Dobruška, 4. ročník)
Daniel Jaško (G Dobruška, 4. ročník)
Vojtěch Rydlo (G Dobruška, 4. ročník)
Doprovod: Josef Hylský
31 CO JÁ VÍM A 90 15
Matěj Rzehulka (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
David Rajský (Wichterlovo G, Ostrava, 4. ročník)
Markéta Ospálková (G Uničov, 4. ročník)
Stanislav Šimek (G Uničov, 4. ročník)
32 GymKT B 88 10
Tereza Kislingerová (G J. Vrchlického, Klatovy, 4. ročník)
Jakub Vyroubal (G J. Vrchlického, Klatovy, 2. ročník)
Matěj Holý (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Přemysl Hovorka (G J. Vrchlického, Klatovy, 2. ročník)
Michal Převrátil (G J. Vrchlického, Klatovy, 4. ročník)
33 Vysokotatranská inteligencia B 87 11
Ivan Hudák (ESŠ, Lip. Mikuláš, 2. ročník)
Maximilián Molnár (G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš, 3. ročník)
Filip Geib (G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš, 3. ročník)
34 Fanatická pětka C 86 8
Jan Vaník (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Michal Jireš (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Jakub Rajnštajn (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Vojtěch Netík (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Vít Polnický (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn., 2. ročník)
Doprovod: Jan Fátor
35 ΨΦπ C 84 9
Oliver Laryea (G, Budějovická, Praha, 2. ročník)
Adam Jáneš (G, Budějovická, Praha, 2. ročník)
Vojtěch Brož (G, Budějovická, Praha, 2. ročník)
Barbora Janebová (G, Budějovická, Praha, 1. ročník)
Anna Medová (G, Budějovická, Praha, 2. ročník)
36 Protoni 007 B 84 12
Richard Fleischhans (G, Benešov, 3. ročník)
Jonáš Vlasák (G, Benešov, 3. ročník)
František Helebrand (G, Benešov, 3. ročník)
Dominik Starý (G, Benešov, 3. ročník)
37 Nějaký název A 84 16
Petra Štefaníková (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Vít Pískovský (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Filip Dráber (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Tomáš Dulava (Matiční G, Ostrava, 3. ročník)
Alexandr Jankov (Matiční G, Ostrava, 3. ročník)
Doprovod: Jiří Šamaj
38 Jergym Ultimate A 83 17
Petr Hoffmann (G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec, 4. ročník)
Petr Horák (G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec, 4. ročník)
Matěj Štula (G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec, 4. ročník)
39 Kouřimská SQUAD B 81 13
Jan Králíček (G, Děčín, 3. ročník)
Kristián Zeman (G, Děčín, 3. ročník)
Lukáš Jiřiště (G, Děčín, 3. ročník)
Tomáš Martínek (G, Děčín, 3. ročník)
Veronika Švubová (G, Děčín, 3. ročník)
Doprovod: Olga Kouřimská
40 Zachování podivnosti A 79 19
Tereza Benešová (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Filip Novák (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Ondřej Procházka (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Jiří Mayer (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Martin Vašek (G J. Ressela, Chrudim, 4. ročník)
Doprovod: Olga Pražanová
41 Švábíci A 79 18
Erik Borňás (G, Roudnice nad Labem, 4. ročník)
Jakub Hejhal (G, Roudnice nad Labem, 4. ročník)
Michaela Kučerová (G, Roudnice nad Labem, 4. ročník)
Jiří Müller (G, Roudnice nad Labem, 4. ročník)
Beáta Lysáčková (G, Roudnice nad Labem, 4. ročník)
42 Gymro B 78 14
Kateřina Škorvánková (G a SOŠ, Rokycany, 4. ročník)
Matouš Marek (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
Karel Balej (G a SOŠ, Rokycany, 2. ročník)
Daniel Štanc (G a SOŠ, Rokycany, 3. ročník)
43 Dašák C 78 10
Matěj Formánek (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Matěj Prokop (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Petr Filip (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Petr Král (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Lukáš Nejezchleb (G Dašická, Pardubice, 1. ročník)
Doprovod: Jana Herudková
44 NÁHRADNÍCI S1 A 78 20
Lukáš Kubacki (G Nad Kavalírkou, Praha, 4. ročník)
Jana Pallová (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Vítek Horčička (G J. Škody, Přerov, 2. ročník)
Jan Šuta (G J. Škody, Přerov, 4. ročník)
Matouš Bílek (G J. Škody, Přerov, 4. ročník)
45 Zkusíme, uvidíme A 77 21
Jakub Gregora (G, Lanškroun, 3. ročník)
Pavel Jáneš (G, Lanškroun, 4. ročník)
Jonathan Košťál (G, Lanškroun, 4. ročník)
Filip Dvořák (G, Lanškroun, 3. ročník)
Zbyšek Černohous (G, Lanškroun, 3. ročník)
Doprovod: Bohdana Najmanová
46 ToToMoSoHo B 77 15
Soňa Burešová (G J. Heyrovského, Praha, 3. ročník)
Michaela Černá (G J. Heyrovského, Praha, 3. ročník)
Tomáš Matějka (G J. Heyrovského, Praha, 3. ročník)
Tomáš Vondráček (G J. Heyrovského, Praha, 3. ročník)
Jan Rykl (G J. Heyrovského, Praha, 3. ročník)
47 Mach(a)ři B 76 17
Pavel Turinský (G, Brandýs n. L., 4. ročník)
Eva Kospachová (G, Brandýs n. L., 3. ročník)
Vojtěch Káně (G, Brandýs n. L., 1. ročník)
František Kmječ (G, Brandýs n. L., 1. ročník)
Filip Hruška (G, Brandýs n. L., 3. ročník)
Doprovod: Eva Kospachová
48 α-čuníci B 76 16
Václav Löffelmann (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Jiří Löffelmann (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Eva Wohlgemuthová (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
Čeněk Malík (G, Litoměřická, Praha, 3. ročník)
49 Ibyšta A 76 22
Martina Šarmanová (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Vojtěch Ovčačík (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Sebastian Franek (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
David Bayer (G O. Havlové, Ostrava, 3. ročník)
Jan Mikulenka (G O. Havlové, Ostrava, 4. ročník)
Doprovod: Jiří Šamaj
50 JGN2 C 75 11
Petr Semerák (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Tomáš Kubíček (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Michal Matoulek (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Jana Možíšová (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Jakub Ježek (Jiráskovo G, Náchod, 1. ročník)
Doprovod: Iva Jakubská
51 #SorryJako C 74 12
Iva Koblížková (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 2. ročník)
Jan Bureš (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 2. ročník)
Martin Picek (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 2. ročník)
Matěj Žáček (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 1. ročník)
David Kavka (G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice, 1. ročník)
52 Tým Hrůzy A 73 23
Tomáš Hlavatý (G, Kadaň, 4. ročník)
Jan Hrůza (G, Kadaň, 4. ročník)
Veronika Roubínová (G, Kadaň, 3. ročník)
David Roubín (G, Kadaň, 3. ročník)
Vojtěch Friml (G, Kadaň, 4. ročník)
Doprovod: Alena Marková
53 TEAAM A 71 24
Anna Vobecká (G, Benešov, 4. ročník)
Adam Konopiský (G, Benešov, 4. ročník)
Tereza Bělohradská (G, Benešov, 4. ročník)
Emil Jiří Tywoniak (G, Benešov, 4. ročník)
Doprovod: Petr Brabec
54 Tobis B 70 18
Tomáš Faikl (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Kamil Mudruňka (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Vlastimil Horálek (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Jakub Cach (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Jakub Dlouhý (G Dašická, Pardubice, 3. ročník)
Doprovod: Jana Herudková
55 Físnická A 70 25
Jiří Orság (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Jan Kušev (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Stanislav Lukeš (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Adam Barták (G, Písnická, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
56 Myšáci B 69 19
Lukáš Červený (G, Trutnov, 3. ročník)
Filip Holý (G, Trutnov, 3. ročník)
Marek Cerman (G, Trutnov, 3. ročník)
Jakub Rypan (G, Trutnov, 3. ročník)
Michal Minařík (G, Trutnov, 3. ročník)
Doprovod: Ondřej Lev
57 Název neuveden C 69 13
Ngoc Hung Hoang (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 1. ročník)
Petr Zahradník (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 2. ročník)
Hung Do (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 1. ročník)
Jaroslav Frühauf (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 1. ročník)
Zdeněk Vostřel (G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L., 2. ročník)
Doprovod: Zuzana Gromanová
58 Péťové A 68 26
Petr Šimůnek (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 4. ročník)
Petr Kolovrátník (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 4. ročník)
Tomáš Vrbata (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 4. ročník)
Tomáš Dvořák (G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, 3. ročník)
David Němec (G, Tanvald, 3. ročník)
59 Průměrní šimpanzi A 67 27
Ondřej Pitaš (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 4. ročník)
Štěpán Přibyl (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 4. ročník)
Tomáš Rada (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 3. ročník)
Eliška Klimešová (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 3. ročník)
Jan Kleprlík (G J. K. Tyla, Hradec Králové, 3. ročník)
Doprovod: Jiří Kratochvíl
60 A ∨ ¬A A 67 29
Michal Töpfer (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 4. ročník)
Karel Pátek (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 4. ročník)
Jan Kolín (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 4. ročník)
David Novotný (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 4. ročník)
Josef Grus (G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav, 4. ročník)
61 Rhamphastos A 67 28
Kateřina Doležalová (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Kateřina Kubíková (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Jan Urban (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Jiří Filek (G Botičská, Praha, 4. ročník)
Aneta Kuzmíková (G Botičská, Praha, 4. ročník)
62 JAK? C 66 14
Kryštof Veřtát (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Jakub Veřtát (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Jan Matouš (G, Pelhřimov, 1. ročník)
Vítek Zeman (G, Pelhřimov, 2. ročník)
Doprovod: Josef Jírů
63 -1/12 B 66 20
Marie Hledíková (G, Velké Meziříčí, 2. ročník)
Petr Sedláček (G Masarykovo nám., Kroměříž, 3. ročník)
David Loučka (G Masarykovo nám., Kroměříž, 2. ročník)
Filip Novotný (G Masarykovo nám., Kroměříž, 4. ročník)
Veronika Deketová (G, Velké Meziříčí, 2. ročník)
64 Kratochvíle A 66 30
Jan Holásek (G, Ústí nad Orlicí, 4. ročník)
Michael Srb (G, Ústí nad Orlicí, 4. ročník)
Ondřej Velínský (G, Ústí nad Orlicí, 4. ročník)
Jakub Peřina (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Tomáš Olejár (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Doprovod: Radovan Růžička
65 Trzyniec C 65 15
Martin Dinh (G, Třinec, 2. ročník)
Daniel Martynek (G, Třinec, 2. ročník)
Štěpán Stryja (G, Třinec, 2. ročník)
Tomáš Kantor (G, Třinec, 3. ročník)
Aleš Di-Giusto (G, Třinec, 1. ročník)
Doprovod: Pavlína Madari
66 Sedmikrásky B 64 22
Tereza Poláková (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
Anna Skalická (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
Jáchym Hobza (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
Michal Mrázek (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
Jakub Dupák (G, Budějovická, Praha, 3. ročník)
67 GJH XXL C 64 21
Tereza Prokopová (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Marek Homola (G Jura Hronca, Bratislava, 3. ročník)
Lucia Krajčoviechová (G Jura Hronca, Bratislava, 1. ročník)
Adam Šánta (G Jura Hronca, Bratislava, 2. ročník)
Viktória Ralbovská (G Jura Hronca, Bratislava, 1. ročník)
68 slovenský Lakatoš A 64 31
Matej Novota (G Sv Františka, BA, 3. ročník)
Michal Petkáč (G Sv Františka, BA, 3. ročník)
Martin Malicherčík (G Sv Františka, BA, 3. ročník)
69 Gymšpiťáci C 63 16
Kateřina Skotnicoá (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
David Kománek (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Lukáš Kotlík (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Vít Lupínek (G, Špitálská, Praha, 2. ročník)
Vojtěch Žák (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
70 Thorovo kladivo B 62 23
Jana Krejčíková (G a SOŠP, Čáslav, 4. ročník)
Radoslav Hašek (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Martin Kostrubanič (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Filip Frýba (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Barbora Vášová (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Doprovod: Jana Krejčíková
71 Fyzici GVBN A 62 32
Ladislav Ferov (G V. Nedožerského, SR, 4. ročník)
Pavol Šimko (G V. Nedožerského, SR, 4. ročník)
Ivan Plachý (G V. Nedožerského, SR, 4. ročník)
Pavol Hepner (G V. Nedožerského, SR, 4. ročník)
Adam Hagara (G V. Nedožerského, SR, 4. ročník)
Doprovod: Jana Pastieriková
72 234 A 61 33
Klára Cihlářová (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Kateřina Bártová (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Eva Fialová (G J. Vrchlického, Klatovy, 3. ročník)
Tomáš Macek (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Timotej Mareš (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
73 Mikuláši B 61 24
Martin Hubata (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 1. ročník)
Tomáš Kratschmer (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 1. ročník)
Petr Pojar (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 1. ročník)
Veronika Hladíková (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 4. ročník)
Vítek Vališ (G Mikulášské n. 23, Plzeň, 3. ročník)
Doprovod: Ivana Šafránková
74 Saforkovi hoši B 60 25
Cyril Novotný (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Matěj Sojka (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Martin Kahánek (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Tomáš Kubečka (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Lukáš Tomek (G P. Bezruče, Frýdek-Místek, 3. ročník)
Doprovod: Zuzana Lišková
75 Transgalaktické palačinky B 59 26
Václav Kubíček (Arcibisk. G, Kroměříž, 3. ročník)
Vít Horáček (G L. Jaroše, Holešov, 4. ročník)
Šimon Sukup (Arcibisk. G, Kroměříž, 9. ročník)
Jan Polišenský (Arcibisk. G, Kroměříž, 2. ročník)
Roman Konečný (Arcibisk. G, Kroměříž, 2. ročník)
76 Gymštola B 59 28
Petr Bělka (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
Barbora Češpivová (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
Charlota Kunáková (G Nad Štolou, Praha, 3. ročník)
Marco Souza de Joode (G Nad Štolou, Praha, 9. ročník)
Franta Stara (G Nad Štolou, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Martina Krejčíková
77 /0 B 59 27
Tereza Novotná (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Lukáš Mikan (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Tereza Dobrovolná (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Šimon Kimák (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Tereza Hamsová (G J. Ressela, Chrudim, 3. ročník)
Doprovod: Olga Pražanová
78 BrainPower C 59 18
Přemysl Pilař (G, Benešov, 2. ročník)
Kristián Matuštík (G, Benešov, 2. ročník)
Michal Jůza (G, Benešov, 2. ročník)
Jan Cháb (G, Benešov, 2. ročník)
Ondřej Kubánek (G, Benešov, 1. ročník)
Doprovod: Petr Brabec
79 Luckin tím C 59 17
Lucia Tóthová (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Viktória Mária Bánovská (ŠpMNDaG, Bratislava, 2. ročník)
Barbora Barančíková (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Alex Chudic (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Tomáš Šimek (ŠpMNDaG, Bratislava, 9. ročník)
Doprovod: Ivona Demčáková
80 Bojoví Slimáci 32 B 58 29
Richard Uher (G Matyáše Lercha, Brno, 3. ročník)
Martin Strachoň (G Matyáše Lercha, Brno, 3. ročník)
Klára Přibáňová (G Matyáše Lercha, Brno, 3. ročník)
Pavlína Ježíková (G Matyáše Lercha, Brno, 3. ročník)
Filip Čapka (G Matyáše Lercha, Brno, 3. ročník)
Doprovod: Roman Podlena
81 JGM1 B 57 30
Petr Kamarýt (Jiráskovo G, Náchod, 4. ročník)
Jan Pikman (Jiráskovo G, Náchod, 2. ročník)
Vojtěch Mervart (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Jan Bohadlo (Jiráskovo G, Náchod, 3. ročník)
Doprovod: Iva Jakubská
82 Paradoxxx C 57 19
Vojtěch Vařečka (G a SOŠP, Čáslav, 3. ročník)
Daniel Pitoňák (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Michal Holec (G a SOŠP, Čáslav, 2. ročník)
Vojtěch Pavlas (G a SOŠP, Čáslav, 1. ročník)
Tereza Svobodová (G a SOŠP, Čáslav, 1. ročník)
Doprovod: Jana Krejčíková
83 Gymnázium Prachatice C 57 20
Pavel Ludačka (G, Prachatice, 3. ročník)
Jakub Linzmajer (G, Prachatice, 3. ročník)
Vít Neužil (G, Prachatice, 1. ročník)
Martin Bican (G, Prachatice, 1. ročník)
Kateřina Karbusová (G, Prachatice, 1. ročník)
Doprovod: Lukáš Šmahel
84 Grupa Líných Prokrastinátorů A 56 34
Anna Mírková (G Luďka Pika, Plzeň, 2. ročník)
Viktor Procházka (G Luďka Pika, Plzeň, 3. ročník)
Martin Stránský (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
Jaroslav Váňa (G Luďka Pika, Plzeň, 4. ročník)
Amáta Vohradská (G Luďka Pika, Plzeň, 3. ročník)
Doprovod: Ivana Sirotková
85 Čumáčci C 55 21
Johana Dvořáková (G, Trutnov, 2. ročník)
Matěj Drahník (G, Trutnov, 2. ročník)
Vít Gracík (G, Trutnov, 2. ročník)
Adam Nagel (G, Trutnov, 2. ročník)
Lukáš Berčík (G, Trutnov, 2. ročník)
Doprovod: Ondřej Lev
86 Hm... A 55 35
Gabriel Janovský (SPŠ chemická, Ostrava, 4. ročník)
Vojtěch Faruzel (SPŠ chemická, Ostrava, 4. ročník)
Tereza Kalíšková (SPŠ chemická, Ostrava, 4. ročník)
Michaela Blaťáková (SPŠ chemická, Ostrava, 4. ročník)
Tomáš Bílek (SPŠ chemická, Ostrava, 3. ročník)
Doprovod: Renata Milerová
87 Vodné kamene C 55 22
Matej Moško (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Alexandra Hojková (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Pavol Kollár (G Grösslingova, Bratislava, 2. ročník)
Peter Kravár (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Lukáš Pleva (G Grösslingova, Bratislava, 1. ročník)
Doprovod: Štefan Horvát
88 Růžoví poníci B 54 31
Nguyen Thanh Lam (G, Mostecká, Chomutov, 4. ročník)
Filip Šlampa (G, Mostecká, Chomutov, 3. ročník)
Filip Fryš (G, Mostecká, Chomutov, 1. ročník)
Marek Pinta (G, Mostecká, Chomutov, 1. ročník)
Petra Kašková (G, Mostecká, Chomutov, 1. ročník)
Doprovod: Mirjam Civínová
89 Orionovi rameňané A 54 36
Otakar Salaj (Reálné G a ZŠ, Prostějov, 4. ročník)
Ondřej Májek (Reálné G a ZŠ, Prostějov, 3. ročník)
Jakub Klukáček (Reálné G a ZŠ, Prostějov, 4. ročník)
Jindřich Šafrán (Reálné G a ZŠ, Prostějov, 2. ročník)
Lukáš Roden (Reálné G a ZŠ, Prostějov, 3. ročník)
Doprovod: Jaroslav Bureš
90 Nakadam C 53 23
Martina Lehká (G, Ústí nad Orlicí, 1. ročník)
Martin Klekar (G, Ústí nad Orlicí, 2. ročník)
Klára Hortlíková (G, Ústí nad Orlicí, 1. ročník)
Monika Hyláková (G, Ústí nad Orlicí, 2. ročník)
Tomáš Valenta (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
91 Šťouralové B 53 32
Aneta Němcová (G, Boskovice, 3. ročník)
Martin Chladil (G, Boskovice, 3. ročník)
Roman Ondráček (G, Boskovice, 3. ročník)
Andrea Dvořáčková (G, Boskovice, 2. ročník)
Jakub Zemánek (G, Boskovice, 4. ročník)
Doprovod: Lada Bažantová
92 Koule a hranoly C 52 24
Thao Tranová (G J. Š. Baara, Domažlice, 1. ročník)
Jan Svoboda (G J. Š. Baara, Domažlice, 1. ročník)
Tim Anderle (G J. Š. Baara, Domažlice, 2. ročník)
Frank Bartoš (G J. Š. Baara, Domažlice, 2. ročník)
Doprovod: Hana Jano
93 Dlouhá chvíle C 50 25
Kiet Nguyen Tuan (G, Ústí nad Orlicí, 3. ročník)
Adam Kraj (G, Ústí nad Orlicí, 2. ročník)
Vojtěch Velínský (G, Ústí nad Orlicí, 2. ročník)
Vojtěch Holásek (G, Ústí nad Orlicí, 1. ročník)
Šimon Tesař (G, Ústí nad Orlicí, 2. ročník)
Doprovod: Radovan Růžička
94 Kocouři A 50 37
Matěj Červený (G, Trutnov, 4. ročník)
Jakub Vaniš (G, Trutnov, 4. ročník)
Anna Minaříková (G, Trutnov, 4. ročník)
Vítek Udatný (G, Trutnov, 4. ročník)
Daniel Mihatsch (G, Trutnov, 4. ročník)
Doprovod: Ondřej Lev
95 FYZBOT C 49 26
Ondřej Daněk (G Botičská, Praha, 2. ročník)
Jan Uhlík (G Botičská, Praha, 1. ročník)
Jan Minařík (G Botičská, Praha, 2. ročník)
Vítek Soukup (G Botičská, Praha, 2. ročník)
Marek Vítek (G Botičská, Praha, 2. ročník)
Doprovod: Jakub Šafařík
96 42? A 49 38
Lydia Ceháková (G, Třeboň, 4. ročník)
Anežka Papáčková (G, Třeboň, 4. ročník)
Jan Filip (G, Třeboň, 4. ročník)
Natálie Vítová (G, Třeboň, 4. ročník)
Libor Dvořák (G, Třeboň, 4. ročník)
97 Kvadratura čtverce A 47 39
Ondřej Lomický (G, Plasy, 4. ročník)
Dominik Fink (G, Plasy, 4. ročník)
Filip Půta (G, Plasy, 4. ročník)
Tereza Osobová (G, Plasy, 3. ročník)
Barbora Mouleová (G, Plasy, 3. ročník)
98 Lambda team C 43 27
Jakub Bartoš (G, Písnická, Praha, 1. ročník)
Adam Nekolný (G, Písnická, Praha, 1. ročník)
Vojtěch Zvára (G, Písnická, Praha, 1. ročník)
Miroslav Hrdlička (G, Písnická, Praha, 1. ročník)
Pavel Linhart (G, Písnická, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Julius Kolín
99 Zítra maturák A 42 40
Petr Škába (G J. Barranda, Beroun, 4. ročník)
Petr Hron (G J. Barranda, Beroun, 4. ročník)
Markéta Adamcová (G J. Barranda, Beroun, 4. ročník)
Filip Baum (G J. Barranda, Beroun, 4. ročník)
Martina Kopecká (G J. Barranda, Beroun, 3. ročník)
100 Gyza C 40 28
Barbora Frýdová (G, Zábřeh, 1. ročník)
Zuzana Štanclová (G, Zábřeh, 3. ročník)
Petr Ptáček (G, Zábřeh, 1. ročník)
Jan Jedelský (G, Zábřeh, 3. ročník)
Martin Flídr (G, Zábřeh, 2. ročník)
Doprovod: Lenka Mádrová
101 Mickeyho klubík C 38 29
Vojtěch Molin (G Volgogradská 6a, Ostrava, 2. ročník)
Vojtěch Cuberek (G Volgogradská 6a, Ostrava, 2. ročník)
Jan Przezwiecki (G Volgogradská 6a, Ostrava, 2. ročník)
Pavel Kraus (G Volgogradská 6a, Ostrava, 2. ročník)
Jan Vysloužil (G Volgogradská 6a, Ostrava, 2. ročník)
Doprovod: Lenka Plachtová
102 Gymštola B A 37 42
Jan Mayer (G Nad Štolou, Praha, 4. ročník)
Jan Fiala (G Nad Štolou, Praha, 4. ročník)
Luka Jovanovič (G Nad Štolou, Praha, 4. ročník)
Martin Jiroušek (G Nad Štolou, Praha, 4. ročník)
Doprovod: Martina Krejčíková
103 CAGN A 37 41
Ondřej Provod (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Anna Rosenkrancová (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Matěj Nedvěd (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Pavel Němeček (Biskupské G, České Budějovice, 3. ročník)
Doprovod: Václav Šlouf
104 Čokoláda C 36 30
Bernadeta Maříková (G, Český Krumlov, 2. ročník)
Michaela Pavlišová (G, Český Krumlov, 2. ročník)
Marek Talíř (G, Český Krumlov, 2. ročník)
Radovan Růžička (G, Český Krumlov, 2. ročník)
Martin Mráz (G, Český Krumlov, 2. ročník)
Doprovod: Šárka Adamcová
105 Matfyzáci B 35 33
Dominick Ivan (ŠG PinkHarmony, Zvolen, 3. ročník)
Adam Bendžala (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 3. ročník)
Branislav Lipták (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 3. ročník)
Adam Jerguš Dzurňák (G A. Kmeťa, B. Štiavnica, 2. ročník)
106 Řád Svatého Šloufa C 33 31
Denisa Průšová (Biskupské G, České Budějovice, 2. ročník)
Oliver Šmakal (Biskupské G, České Budějovice, 2. ročník)
Sára Štráchalová (Biskupské G, České Budějovice, 2. ročník)
David Schacherl (Biskupské G, České Budějovice, 2. ročník)
Veronika Nováčková (Biskupské G, České Budějovice, 2. ročník)
107 Špitálníčkové C 32 32
Vojtěch Doležal (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Šimon Duroň (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Radek Folprecht (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
František Čížek (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Jan Kousalík (G, Špitálská, Praha, 1. ročník)
Doprovod: Stanislav Gottwald
108 Fyziklády C 31 34
Jakub Szymsza (Cyrilometodějské G, Prostějov, 1. ročník)
Jan Grepl (Cyrilometodějské G, Prostějov, 1. ročník)
Jan Lakomý (Cyrilometodějské G, Prostějov, 1. ročník)
David Indra (Cyrilometodějské G, Prostějov, 2. ročník)
Lucie Bednářová (Cyrilometodějské G, Prostějov, 1. ročník)
Doprovod: Martin Bradáč
109 Demo team C 31 33
Adam Karas (G Legionářů, Příbram, 9. ročník)
Jakub Dřevo (G Legionářů, Příbram, 9. ročník)
Eliška Letová (G Legionářů, Příbram, 3. ročník)
Jana Schejbalová (G Legionářů, Příbram, 3. ročník)
Eliška Kubová (G Legionářů, Příbram, 9. ročník)
Doprovod: Jaroslava Benešová
110 007_001 A 30 43
Lucie Habiňáková (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Ayat Bakerová (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Veronika Dibelková (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Ondřej Černohorský (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Pavel Mikan (G J. Ressela, Chrudim, 2. ročník)
Doprovod: Olga Pražanová
111 Waffen FY C 30 35
Jan Licek (G J. Ressela, Chrudim, 1. ročník)
Karel Lysý (G J. Ressela, Chrudim, 1. ročník)
Matyáš Thér (G J. Ressela, Chrudim, 1. ročník)
Vojtěch Šikl (G J. Ressela, Chrudim, 1. ročník)
Doprovod: Olga Pražanová
112 Bubliny C 26 36
Kryštof Berger (G Šternberk, 2. ročník)
Jakub Charvát (G Šternberk, 2. ročník)
Ondřej Novák (G Šternberk, 2. ročník)
Jan Doležel (G Šternberk, 2. ročník)
Tomáš Ondrák (G Šternberk, 2. ročník)
Doprovod: Jana Klapková
113 Malí C 25 37
Matúš Hladký (ŠpMNDaG, Bratislava, 8. ročník)
Tomáš Zatroch (ŠpMNDaG, Bratislava, 8. ročník)
Martin Kaláb (ŠpMNDaG, Bratislava, 8. ročník)
Erik Řehulka (ŠpMNDaG, Bratislava, 1. ročník)
Viktória Nguyenová (ŠpMNDaG, Bratislava, 8. ročník)
Doprovod: Ivona Demčáková
114 Gyzáci C 24 38
Jakub Haltmar (G, Zábřeh, 1. ročník)
Vladimír Skála (G, Zábřeh, 1. ročník)
Daniel Forst (G, Zábřeh, 1. ročník)
Jana Morávková (G, Zábřeh, 1. ročník)
Václav Hořic (G, Zábřeh, 1. ročník)
Doprovod: Lenka Mádrová
115 Fyzikládi C 22 39
Ladislav Burgr (Cyrilometodějské G, Prostějov, 1. ročník)
Šimon Neckař (Cyrilometodějské G, Prostějov, 1. ročník)
Jiřina Frýbortová (Cyrilometodějské G, Prostějov, 1. ročník)
Adam Karásek (Cyrilometodějské G, Prostějov, 1. ročník)
Doprovod: Martin Bradáč
116 gjARMY B 22 34
Samuel Novák (G J. A. Raymana, Prešov, 3. ročník)
Martin Kušnír (G J. A. Raymana, Prešov, 3. ročník)
Michal Pasierb (G J. A. Raymana, Prešov, 3. ročník)
Paulína Monková (G J. A. Raymana, Prešov, 2. ročník)
Tatiana Vaľková (G J. A. Raymana, Prešov, 2. ročník)
117 Schrödingerova kočka C 16 40
Vojtěch Damian (G, Budějovická, Praha, 1. ročník)
Eliška Divišová (G, Budějovická, Praha, 9. ročník)
Kateřina Janišová (G, Budějovická, Praha, 9. ročník)
Doprovod: Michal Roskot
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz