II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 57 57 58 100 172
1. Šimon Pajger G Veľká okružná, Žilina 33 54 44 89 131
2. Viktor Rosman G, Pelhřimov 37 49 27 101 113
3. Tomáš Červeň G V. P. Tótha, Martin 40 34 1 65 75
4. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 18 30 81 48
5. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 16 15 12 68 43
6. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 16 2 58 18
7. Dominik Starý G, Benešov 16 80 16
8. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 2 9 69 11
9. Jáchym Bareš G, Olomouc-Hejčín 4 31 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 57 57 58 100 172
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 48 49 62 92 159
2. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 43 46 44 77 133
3. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 43 37 37 72 117
4. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 45 36 20 70 101
5. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 34 34 31 79 99
6. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 43 20 29 78 92
7. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 29 30 32 81 91
8. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 28 25 31 84 84
9. Tomáš Drobil G Dačice 25 23 33 60 81
10. Matej Moško G Grösslingova, Bratislava 24 35 17 60 76
11. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 14 21 29 65 64
12.–13. Marie Grunová G Moravský Krumlov 17 17 10 45 44
12.–13. Bibiána Hroncová G Poštová, Košice 19 24 1 76 44
14. Jindřich Jelínek G, Olomouc-Hejčín 41 85 41
15. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 12 23 88 35
16. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 32 84 32
17. Petr Zahradník G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 21 10 66 31
18. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 9 9 82 18
19. Jakub Růžička G, Nymburk 6 5 85 11
20. Marko Bermell Slovanské G, Olomouc 9 38 9
21. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 7 58 7
22.–23. Dominik Beňo G L. Svobodu, Humenné 6 100 6
22.–23. Kristýna Kamenářová G, nám. TGM, Zlín 2 4 32 6
24.–25. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 3 43 3
24.–25. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 3 30 3
26. Zuzana Fialková Sunny Can. International Sch. 2 67 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 63 63 64 100 190
1. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 48 41 45 71 134
2. Martin Schmied G Jihlava 50 32 44 66 126
3. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 32 44 32 77 108
4. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 38 30 37 77 105
5.–6. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 35 31 11 74 77
5.–6. Martin Vavřík G, Šumperk 4 53 20 91 77
7. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 23 26 19 53 68
8. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 16 19 20 65 55
9. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 18 22 14 60 54
10. Jonáš Havelka G Jírovcova, České Budějovice 21 13 14 81 48
11. Milan Tichavský Slezské G, Opava 11 17 12 80 40
12. Lukáš Hronek G, Písek 9 12 9 67 30
13. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 5 7 8 31 20
14. Adam Grunt G, Trutnov 9 8 55 17
15. Matěj Holubička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 11 56 15
16. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 8 42 8

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 63 63 64 100 190
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 44 42 51 76 137
2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 40 39 37 73 116
3. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 41 44 24 74 109
4. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 26 36 31 58 93
5. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 25 30 27 54 82
6. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 23 22 15 51 60
7. Adam Húšťava European School Luxembourg II 7 20 15 61 42
8.–9. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 32 97 32
8.–9. Karolína Letochová G Šternberk 12 6 14 41 32
10. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 6 6 15 64 27
11. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 4 15 70 19
12. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 12 63 12
13. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 10 83 10
14.–15. Karolína Červeňáková Evanjelické G JAK, Košice 6 50 6
14.–15. Michaela Valkova G Česká, Bratislava 6 46 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz