II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Martin Vaněk G, Vysoké Mýto 59 25 95 47 84
2. Michal Jůza G, Benešov 22 18 39 59 44 79
3. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 31 19 85 28 50
4. Kristián Matuštík G, Benešov 19 18 76 21 37
5. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 27 96 15 27
6. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 19 90 11 19
7. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 13 50 7 13
8. Jaromír Sladkovský PORG, Praha 12 63 7 12
9. Andrej Rendek G, Dubnica n. Váhom 6 100 3 6
10. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 3 1 67 2 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Jakub Jobus G Jura Hronca, Bratislava 52 37 48 76 76 137
2. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 48 40 41 72 72 129
3.–4. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 44 37 47 83 71 128
3.–4. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 43 40 45 72 71 128
5. Martin Schmied G, Jihlava 39 37 49 69 69 125
6. David Kománek G, Špitálská, Praha 46 38 27 75 62 111
7. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 55 11 36 85 57 102
8. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 32 16 32 85 44 80
9.–10. Samuel Jankových G Hubeného, Bratislava 49 23 67 40 72
9.–10. Jakub Strnad Klvaňovo G Kyjov 42 21 9 72 40 72
11. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 21 17 16 55 30 54
12. Veronika Hendrychová G, Turnov 27 10 12 54 27 49
13. Jana Večerková G, Šumperk 21 23 79 24 44
14. Dipankar Mitra RUMC, Dhaka, Bangladesh 18 58 10 18
15.–16. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 9 6 2 38 9 17
15.–16. Lukáš Hronek G, Písek 8 9 85 9 17
17. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 7 0 7 52 8 14
18. Zuzana Šimáčková NLCS, London, UK 9 69 5 9
19. Kateřina Vokálová G, Kolín 2 67 1 2
20. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 0 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 52 47 45 86 80 144
2. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 40 35 41 69 64 116
3. Adam Mendl G P. de Coubertina, Tábor 21 37 50 77 60 108
4. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 33 28 46 67 59 107
5. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 37 30 25 87 51 92
6. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 28 15 34 47 43 77
7. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 25 18 15 88 32 58
8. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 28 21 86 27 49
9. Duong Phan Cumberland Valley HS, USA 28 12 74 22 40
10. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 27 11 64 21 38
11. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 18 10 64 16 28
12. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 12 10 92 12 22
13. Jan Vavřín PORG, Praha 20 43 11 20
14. Jakub Kliment G Tajovského, B. Bystrica 19 106 11 19
15. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 14 50 8 14
16. Laura Hanousková G J. Wolkera, Prostějov 9 4 20 7 13
17. Daniel Perout G Brno, tř. Kpt. Jaroše 12 55 7 12
18. Kristýna Chlupáčová G J. Ressela, Chrudim 7 39 4 7
19. Jan Klivan G, Dačice 6 50 3 6

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Adam Krška G, Mikulov 42 33 32 76 59 107
2. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 31 46 22 78 55 99
3. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 40 26 29 89 53 95
4. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 33 21 28 66 46 82
5. Adam Húšťava European School Luxembourg II 29 8 26 77 35 63
6. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 24 5 25 55 30 54
7. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 32 9 6 59 26 47
8. Kristýna Jenčíková G nám. E. Beneše, Kladno 12 18 16 96 26 46
9. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 12 17 85 16 29
10. Benedikt Bareš G Dobruška 6 18 96 13 24
11. Vojtěch Votruba G Jana Keplera, Praha 18 72 10 18
12. Meshkat KM RUMC, Dhaka, Bangladesh 17 68 9 17
13. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 2 8 30 6 10
14.–15. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 9 50 5 9
14.–15. Adam Korbel G, Strakonice 6 3 38 5 9
16.–17. Zuzana Lisztwanová G J. Słowackiego, Český Těšín 8 67 4 8
16.–17. Adam Seidl Nový PORG, Praha 8 21 4 8
18. Radim Skála G, Hořovice 6 100 3 6
19.–20. Adéla Kolembusová European School Luxembourg II 2 10 1 2
19.–20. Tomáš Nevrlka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 33 1 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz