II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 60 60 100 120
1. Martin Vaněk G, Vysoké Mýto 59 98 59
2. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 31 82 31
3. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 27 96 27
4. Michal Jůza G, Benešov 22 63 22
5.–6. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 19 90 19
5.–6. Kristián Matuštík G, Benešov 19 68 19
7. Jaromír Sladkovský PORG, Praha 12 63 12
8. Andrej Rendek G, Dubnica n. Váhom 6 100 6

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 60 60 100 120
1. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 55 92 55
2. Jakub Jobus G Jura Hronca, Bratislava 52 87 52
3. Samuel Jankových G Hubeného, Bratislava 49 82 49
4. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 48 80 48
5. David Kománek G, Špitálská, Praha 46 92 46
6. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 44 100 44
7. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 43 72 43
8. Jakub Strnad Klvaňovo G Kyjov 42 84 42
9. Martin Schmied G, Jihlava 39 65 39
10. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 32 82 32
11. Veronika Hendrychová G, Turnov 27 68 27
12. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 21 57 21
13.–14. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 9 47 9
13.–14. Zuzana Šimáčková NLCS, London, UK 9 69 9
15. Lukáš Hronek G, Písek 8 80 8
16. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 7 58 7
17. Kateřina Vokálová G, Kolín 2 67 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 66 66 100 132
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 52 93 52
2. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 40 71 40
3. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 37 100 37
4. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 33 70 33
5.–6. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 28 47 28
5.–6. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 28 93 28
7. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 27 57 27
8. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 25 83 25
9. Adam Mendl G P. de Coubertina, Tábor 21 62 21
10. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 18 100 18
11.–12. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 12 100 12
11.–12. Daniel Perout G Brno, tř. Kpt. Jaroše 12 55 12
13. Laura Hanousková G J. Wolkera, Prostějov 9 39 9

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 66 66 100 132
1. Adam Krška G, Mikulov 42 75 42
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 40 87 40
3. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 33 75 33
4. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 32 70 32
5. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 31 91 31
6. Adam Húšťava European School Luxembourg II 29 73 29
7. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 24 69 24
8. Vojtěch Votruba G Jana Keplera, Praha 18 72 18
9. Meshkat KM RUMC, Dhaka, Bangladesh 17 68 17
10. Kristýna Jenčíková G nám. E. Beneše, Kladno 12 100 12
11. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 9 50 9
12. Zuzana Lisztwanová G J. Słowackiego, Český Těšín 8 67 8
13.–15. Benedikt Bareš G Dobruška 6 100 6
13.–15. Adam Korbel G, Strakonice 6 50 6
13.–15. Radim Skála G, Hořovice 6 100 6
16. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 2 33 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner

Partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz