I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 100 100 120
1. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 56 93 47 56
2. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 46 77 38 46
3. Marek Milička G dr. K. Polesného., Znojmo 45 75 37 45
4. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 44 94 37 44
5. Dominik Farhan G Mikulášské n. 23, Plzeň 43 72 36 43
6. Šimon Kurz G Luďka Pika, Plzeň 39 75 32 39
7. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 35 58 29 35
8. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 31 84 26 31
9. Viduranga Landers D.S.Senanayake College 30 58 25 30
10. Tomáš Volf G Jura Hronca, Bratislava 28 56 23 28
11.–13. Mona Alizadeh St Paul’s GS 26 70 22 26
11.–13. Marika Kosohorská G J. Vrchlického, Klatovy 26 90 22 26
11.–13. Štěpán Pressl G J. Vrchlického, Klatovy 26 76 22 26
14.–15. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 24 65 20 24
14.–15. Daniel Fousek G, Špitálská, Praha 24 57 20 24
16. Andrew Pun M. Garneau Collegiate Institute 23 85 19 23
17. Martin Opat G Ľudovíta Štúra, Trenčín 21 72 17 21
18.–19. Log Franc Cumberland Valley HS, USA 20 69 17 20
18.–19. Agra Navaratne Navaratne D.S.Senanayake College 20 48 17 20
20.–22. Aahana Aahana CHIREC International School 19 40 16 19
20.–22. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 19 90 16 19
20.–22. Ondřej Sladký G Mikulášské n. 23, Plzeň 19 70 16 19
23.–25. Lívia Čerešňová ŠpMNDaG, Bratislava 17 59 14 17
23.–25. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 17 81 14 17
23.–25. Konstantin Tripunovski American HS Skopje, Macedonia 17 36 14 17
26. Marek Broul G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 14 100 12 14
27.–28. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 10 91 8 10
27.–28. Matúš Kolenka G Konštantínova, Prešov 10 24 8 10
29. Gauri Shankar H Pondicherry University 9 21 7 9
30.–31. Zsolt Beke G H. Selyeho Komárno 8 62 7 8
30.–31. Aneta Pjatkanová G, Kralupy 8 38 7 8
32. Dávid Benko G L. Svobodu, Humenné 7 44 6 7
33. Patrik Kočan G M. Hattalu, Trstená 6 38 5 6
34. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 5 83 4 5
35.–37. Youssef Abdelmoneim STEM High School, Egypt 3 50 2 3
35.–37. Philopater Gabra STEM High School, Egypt 3 5 2 3
35.–37. Le Vu Neumann G Opatov, Praha 3 100 2 3
38.–41. Hussein Hassan STEM High School, Egypt 0 0 0 0
38.–41. Islam Hassan Dakahlia STEM HS 0 0 0 0
38.–41. Andrew Henin STEM High School, Egypt 0 0 0 0
38.–41. Ahmed Jaheen STEM High School, Egypt 0 0 0 0

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 100 100 120
1. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 58 97 48 58
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 57 95 47 57
3. Josef Vácha G Jana Keplera, Praha 46 92 38 46
4. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 43 72 36 43
5.–6. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 39 65 32 39
5.–6. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 39 65 32 39
7. Yahya Numan INCIRKUS Yasar Acar High School 37 62 31 37
8. Adam Kozubek G a ZUŠ, Šlapanice 35 67 29 35
9. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 33 89 27 33
10. Nikita Ustinov G Jana Keplera, Praha 32 82 27 32
11. Jáchym Mraček Akademické G, Praha 31 52 26 31
12.–14. Marie Lausová G, Jihlava 28 51 23 28
12.–14. Václav Maštera G P. de Coubertina, Tábor 28 76 23 28
12.–14. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 28 72 23 28
15.–17. Matouš Hofmeister G J. Barranda, Beroun 26 62 22 26
15.–17. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 26 62 22 26
15.–17. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 26 62 22 26
18. Adam Krška G, Mikulov 24 83 20 24
19.–22. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 23 59 19 23
19.–22. Adam Húšťava European School Luxembourg II 23 79 19 23
19.–22. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 23 52 19 23
19.–22. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 23 49 19 23
23. Jan Bajer G, Jihlava 21 35 17 21
24. Vojtěch Votruba G Jana Keplera, Praha 20 83 17 20
25.–30. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 19 66 16 19
25.–30. Matúš Jakuboc G, P. Horova, Michalovce 19 79 16 19
25.–30. Eliška Malá Slovanské G, Olomouc 19 51 16 19
25.–30. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 19 90 16 19
25.–30. Jakub Pelc G, Benešov 19 51 16 19
25.–30. Pavlína Zavřelová Biskupské G, Brno 19 49 16 19
31. Lubomír Břoušek G, Jihlava 18 58 15 18
32.–33. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 16 52 13 16
32.–33. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 16 84 13 16
34. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 15 52 12 15
35.–36. Lukáš Fidler Jiráskovo G, Náchod 14 74 12 14
35.–36. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 48 12 14
37.–40. Dávid Brodňanský G J. A. Raymana, Prešov 13 100 11 13
37.–40. Monika Janderová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 13 50 11 13
37.–40. Ondrej Korbel G Varšavská, Žilina 13 81 11 13
37.–40. Tereza Skořepová G Dašická, Pardubice 13 35 11 13
41.–42. Martin Polák G Masaryk.nám. 12 41 10 12
41.–42. Marie Šídová G, Litoměřická, Praha 12 57 10 12
43.–44. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 11 38 9 11
43.–44. Matej Korž G J. A. Raymana, Prešov 11 85 9 11
45.–46. Aneta Piklová G, Strakonice 10 23 8 10
45.–46. Michal Štěpán Jiráskovo G, Náchod 10 63 8 10
47.–48. Anička Chu Ngoc G, Jihlava 9 35 7 9
47.–48. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 9 56 7 9
49.–51. Štěpán Kozák Jiráskovo G, Náchod 8 50 7 8
49.–51. Bishoy Roushdy STEM High School, Egypt 8 21 7 8
49.–51. Vojtěch Smola G Komenského, Havířov 8 73 7 8
52.–54. Samuel Stanek G Grösslingová, Bratislava 7 88 6 7
52.–54. Kristián Šťastný G, Ostrov 7 44 6 7
52.–54. Jevhenij Vorochta Jiráskovo G, Náchod 7 44 6 7
55.–56. Abanoub Osama STEM High School, Egypt 6 10 5 6
55.–56. Bianka Tomaščíková G Varšavská, Žilina 6 75 5 6
57. Mohamed Sayed Mostafa STEM High School, Egypt 5 10 4 5
58.–65. Hamdy Amen STEM High School, Egypt 4 7 3 4
58.–65. Zyad Ekramy STEM High School, Egypt 4 14 3 4
58.–65. Lukáš Hubač SPŠ a VOŠ, Písek 4 19 3 4
58.–65. Mahmoud Shawky STEM High School, Egypt 4 7 3 4
58.–65. Mahmoud Shawky STEM High School, Egypt 4 7 3 4
58.–65. Radim Skála G, Hořovice 4 40 3 4
58.–65. Martin Václavíček Masarykovo G, Plzeň 4 31 3 4
58.–65. Nabil Youssef STEM High School, Egypt 4 9 3 4
66.–67. Moaz Ahmed STEM High School, Egypt 3 5 2 3
66.–67. Jakub Ferenčík G Dašická, Pardubice 3 100 2 3
68.–69. Akram Haitham G, Frenštát pod Radhoštěm 2 3 2 2
68.–69. Akmal Hashad STEM High School, Egypt 2 3 2 2
70.–73. Hamdy Nour El-din Mansour STEM High School, Egypt 1 2 1 1
70.–73. Mohammed Meshrif STEM High School, Egypt 1 2 1 1
70.–73. Ahmed Ragab Tesla STEM High School, USA 1 6 1 1
70.–73. Seif Eldein Walid STEM High School, Egypt 1 2 1 1
74.–81. Mahmoud El-Nezely STEM High School, Egypt 0 0 0 0
74.–81. Saif El-said STEM High School, Egypt 0 0 0 0
74.–81. Moemen Ibrahim STEM High School, Egypt 0 0 0 0
74.–81. Mahmoud Kassem STEM High School, Egypt 0 0 0 0
74.–81. Ahmed Moussa STEM High School, Egypt 0 0 0 0
74.–81. Ahmed Nassar STEM High School, Egypt 0 0 0 0
74.–81. Omar Sharaf STEM High School, Egypt 0 0 0 0
74.–81. ahmed waleed STEM High School, Egypt 0 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 100 110 132
1. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 56 85 47 56
2. Evan Kim Tesla STEM High School, USA 54 82 45 54
3. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 49 74 41 49
4. David Bálek G Legionářů, Příbram 44 79 37 44
5.–6. Jan Engler G, Hodonín 36 80 30 36
5.–6. Martin Kysela G, Český Krumlov 36 64 30 36
7. Jan Lepič G, Strakonice 35 53 29 35
8. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 34 61 28 34
9. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 31 89 26 31
10.–12. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 30 68 25 30
10.–12. Daniela karpíšková Masarykovo G, Plzeň 30 45 25 30
10.–12. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 30 45 25 30
13. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 26 45 22 26
14. Vít Brázda G Dašická, Pardubice 25 100 21 25
15. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 23 77 19 23
16. Dalibor Očenášek G Uničov 22 63 18 22
17. Karolina Šedová G Jana Keplera, Praha 21 95 17 21
18.–19. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 20 57 17 20
18.–19. Miruna Neacsu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 20 44 17 20
20. Vojtěch Juza G, Litomyšl 19 42 16 19
21. Julie Křimská G Jana Keplera, Praha 17 77 14 17
22.–24. Ashmit Dutta Wayzata High School 16 80 13 16
22.–24. Jakub Genčur G Matyáše Lercha, Brno 16 94 13 16
22.–24. Petr Piňos Biskupské G, Brno 16 94 13 16
25.–26. Jiří Jirásek G Mikulášské n. 23, Plzeň 15 43 12 15
25.–26. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 15 50 12 15
27. Petr Vitko G Teplice 10 37 8 10
28. Barbora Peřinová Česká zemědělská akademie Humpol 9 31 7 9
29. Vojtěch Štěpán G, Benešov 6 100 5 6
30. Damián Tancoš G, Kukučínova, Poprad 5 14 4 5
31.–32. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 4 67 3 4
31.–32. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 4 67 3 4
33. Timotej Marhefka G sv. Jána Pavla II., Poprad 2 5 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 100 110 132
1. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 57 86 47 57
2. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 46 70 38 46
3. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 34 59 28 34
4. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 30 63 25 30
5. Sandeep Kandi IMSA, Aurora, USA 27 41 22 27
6. David Mendl G P. de Conbertina 17 68 14 17
7.–8. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 15 68 12 15
7.–8. Kristián Matúš G, Nový Jičín 15 60 12 15
9.–10. Boris Pasterňak Leaf Academy 13 81 11 13
9.–10. Samuel Ševčík G, Jeseník 13 59 11 13
11. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 12 100 10 12
12.–13. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 9 39 7 9
12.–13. Vítězslav Lamoš G, Omská, Praha 9 56 7 9
14.–15. Jakub Ebringer G, Blansko 8 67 7 8
14.–15. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 8 57 7 8
16. Isuru Liyanawaduge D.S.Senanayake College 6 100 5 6
17. Patrik Pecina G F. Palackého, Val. Mez. 5 31 4 5
18. Václav Vinkler Wichterlovo G, Ostrava 3 17 2 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz