Výsledková listina 3. série 34. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 6 9 11 12 10 60
1. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 3 3 5 2 2 11 13 6 45
2. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 3 3 5 4 1 10 12 6 44
3. Štěpán Pressl G J. Vrchlického, Klatovy 1 1 5 5 2 3 11 28
4.–5. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 3 3 2 6 9 4 27
4.–5. Šimon Kurz G Luďka Pika, Plzeň 3 1 5 4 4 2 5 3 27
6. Daniel Fousek G, Špitálská, Praha 3 1 3 2 2 10 21
7. Tomáš Volf G Jura Hronca, Bratislava 3 1 2 5 6 17
8.–9. Riley Lofgren Lambert High School, USA 6 9 15
8.–9. Marek Milička G dr. K. Polesného., Znojmo 3 3 5 4 15
10.–11. Matúš Kolenka G Konštantínova, Prešov 1 4 1 2 5 13
10.–11. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 3 3 2 5 13
12.–13. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 3 1 5 1 10
12.–13. Aneta Pjatkanová G, Kralupy 3 1 6 10
14. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 8 8
15.–16. Marek Broul G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 1 4 1 6
15.–16. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 1 2 6
17.–18. Lívia Čerešňová ŠpMNDaG, Bratislava 2 1 1 4
17.–18. Kian Kyars Harry Ainlay Highschool 3 1 4
19. Dominik Farhan G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 1 3
20. Zsolt Beke G H. Selyeho Komárno 1 1 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 6 9 11 12 10 60
1. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 3 3 5 6 9 7 13 6 52
2.–3. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 3 3 5 5 5 11 32
2.–3. Josef Vácha G Jana Keplera, Praha 3 3 5 6 6 6 3 32
4. Yahya Numan INCIRKUS Yasar Acar High School 3 3 5 3 5 3 7 29
5. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 3 3 5 6 9 26
6. Nikita Ustinov G Jana Keplera, Praha 3 3 6 5 1 6 24
7. Marie Lausová G, Jihlava 3 1 2 2 3 9 20
8.–9. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 3 1 5 4 5 18
8.–9. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 1 2 0 4 1 2 8 18
10. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 3 3 2 1 0 8 0 17
11.–12. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 3 1 5 3 4 16
11.–12. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 3 2 4 7 16
13. Jan Bajer G, Jihlava 3 1 1 1 1 1 7 0 15
14.–15. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 1 1 2 6 2 12
14.–15. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 3 3 6 12
16. Lukáš Fidler Jiráskovo G, Náchod 3 3 3 2 11
17.–20. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 3 2 5 10
17.–20. Adam Krška G, Mikulov 3 1 5 1 10
17.–20. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 2 8 10
17.–20. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 3 1 4 2 10
21.–23. Václav Maštera G P. de Coubertina, Tábor 3 1 5 9
21.–23. Jakub Pelc G, Benešov 3 1 1 1 3 9
21.–23. Pavlína Zavřelová Biskupské G, Brno 2 3 4 9
24. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 3 3 1 1 8
25.–26. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 1 1 1 4 7
25.–26. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 3 3 1 7
27. Eliška Věnečková G J. Vrchlického, Klatovy 3 1 2 6
28.–31. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 3 1 1 5
28.–31. Adam Húšťava European School Luxembourg II 3 2 5
28.–31. Monika Janderová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 1 1 3 5
28.–31. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 2 5
32.–36. Dávid Brodňanský G J. A. Raymana, Prešov 3 1 4
32.–36. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 3 1 4
32.–36. Matej Korž G J. A. Raymana, Prešov 3 1 4
32.–36. Aneta Piklová G, Strakonice 3 1 4
32.–36. Jevhenij Vorochta Jiráskovo G, Náchod 3 1 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 6 9 11 12 10 66
1.–2. David Bálek G Legionářů, Příbram 6 6 6 4 6 7 35
1.–2. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Romania 6 2 4 4 3 11 5 35
3. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 6 6 4 6 2 3 6 33
4.–5. Martin Kysela G, Český Krumlov 6 6 4 5 2 8 31
4.–5. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 6 6 6 1 2 3 7 0 31
6.–7. Jan Lepič G, Strakonice 6 2 5 6 1 0 9 29
6.–7. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 6 4 4 6 7 0 2 29
8. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 6 2 5 5 8 26
9. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 6 2 4 12 1 25
10. Vojtěch Juza G, Litomyšl 6 2 4 3 2 6 23
11. Miruna Neacsu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 6 6 4 2 4 22
12. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 6 2 3 9 20
13.–15. Vojtěch Kysilka G, Roudnice nad Labem 6 2 4 1 1 14
13.–15. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 6 6 2 14
13.–15. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 2 2 1 1 1 2 5 14
16.–18. Vít Brázda G Dašická, Pardubice 6 6 1 13
16.–18. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 6 2 5 13
16.–18. Petr Piňos Biskupské G, Brno 6 2 1 4 13
19. Karolina Šedová G Jana Keplera, Praha 6 6 12
20.–22. Jan Cícha Gymnázium Brno-Bystrc 6 2 1 9
20.–22. Julie Křimská G Jana Keplera, Praha 6 2 1 9
20.–22. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 4 2 3 9
23. Pragun Pudukoli Sishu Griha HS, India 6 2 8
24. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 6 9 11 12 10 66
1. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 6 3 6 2 4 12 2 41
2. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 6 6 5 2 6 25
3. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 4 2 1 2 7 16
4. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 6 2 3 4 15
5. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 6 2 4 2 14
6. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 6 1 9
7. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 2 8
8. Krishna Kumar Sah Awasiya Public School 6 1 7
9. Boris Pasterňák Leaf Academy 6 6
10. Vítězslav Lamoš G, Omská, Praha 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz