I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 43 37 34 91 63 114
2.–3. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 53 35 19 93 59 107
2.–3. Filip Vrťo G J. Škody, Přerov 32 38 37 63 59 107
4. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 26 48 30 99 58 104
5. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 42 29 17 73 49 88
6. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 35 19 31 57 47 85
7. Josef Vácha G Jana Keplera, Praha 44 36 92 44 80
8. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 16 15 48 88 44 79
9. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 28 22 19 72 38 69
10. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 34 17 15 62 37 66
11. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 18 20 22 76 33 60
12. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 30 10 19 62 33 59
13. David Juda Gymnázium Brno-Bystrc 17 18 23 69 32 58
14. Adam Krška G, Mikulov 23 9 23 74 31 55
15. Aneta Piklová G, Strakonice 31 14 9 55 30 54
16. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 38 13 51 28 51
17. Pavlína Zavřelová Biskupské G, Brno 36 10 50 26 46
18. Nicolas Gavorník G, Myjava 19 8 18 57 25 45
19. Jakub Pelc G, Benešov 16 7 15 54 21 38
20. Dávid Brodňanský G J. A. Raymana, Prešov 13 16 5 94 19 34
21. Marie Lausová G, Jihlava 25 5 40 17 30
22.–23. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 22 55 12 22
22.–23. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 19 3 63 12 22
24. Matěj Mocek G Dašická, Pardubice 5 15 69 11 20
25.–26. Jiří Harvalík G Mikulášské n. 23, Plzeň 18 69 10 18
25.–26. Karel Podzimek BG B. Balbína, Hradec Králové 5 10 3 55 10 18
27.–28. Lukáš Fidler Jiráskovo G, Náchod 13 4 81 9 17
27.–28. Nikita Ustinov G Jana Keplera, Praha 3 14 100 9 17
29. Matej Korž G J. A. Raymana, Prešov 12 4 62 9 16
30. Matouš Hofmeister G J. Barranda, Beroun 15 43 8 15
31.–32. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 12 2 35 8 14
31.–32. Adam Húšťava European School Luxembourg II 14 56 8 14
33. Eliška Malá Slovanské G, Olomouc 9 1 3 38 7 13
34. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 4 3 3 43 6 10
35. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 8 62 4 8
36. Michal Šrank Gymnázium Angely Merici 5 63 3 5
37.–42. Jozef Mičáň G Grösslingová, Bratislava 3 100 2 3
37.–42. Jozef Mičáň G Grösslingová, Bratislava 3 100 2 3
37.–42. Matouš Novotný G, Křenová, Brno 3 5 2 3
37.–42. Lukáš Ščerbanovský G, Dexnerova, Vranov n. Topľou 3 100 2 3
37.–42. Jakub Šimek Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 3 100 2 3
37.–42. Michal Uliáš Smíchovská SPŠ Praha 5 3 100 2 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Denisa Trnková G Nad Štolou, Praha 33 34 46 84 63 113
2.–3. David Bálek G Legionářů, Příbram 32 30 33 85 53 95
2.–3. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Satu Mare, RO 36 22 37 67 53 95
4. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 35 26 27 55 49 88
5. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 26 26 25 50 43 77
6. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 29 19 24 62 40 72
7. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 24 17 30 57 39 71
8. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 17 24 29 71 39 70
9. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 21 26 20 45 37 67
10. Martin Kysela G, Český Krumlov 23 21 20 56 36 64
11.–12. Tereza Blažková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 24 22 13 49 33 59
11.–12. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 26 14 19 44 33 59
13. Adam Póša G Alejová, Košice 25 20 12 61 32 57
14. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 31 24 61 31 55
15. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 21 16 14 38 28 51
16.–17. Jakub Mikáč G Dobruška 31 16 61 26 47
16.–17. Miruna Neacsu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 31 16 46 26 47
18. Pavel Horský G, Brno-Řečkovice 30 15 58 25 45
19.–20. Ivana Durkošová G, Dexnerova, Vranov n. Topľou 21 6 12 35 22 39
19.–20. Jonáš Venc G, Havlíčkův Brod 21 12 6 37 22 39
21. Petr Piňos Biskupské G, Brno 20 14 4 57 21 38
22. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 10 13 13 64 20 36
23. Michal Kišš G Ľudovíta Štúra, Trenčín 31 62 17 31
24.–26. Mikuláš Fiala G Botičská, Praha 29 58 16 29
24.–26. Tereza Hochmanová G Chotěboř 29 56 16 29
24.–26. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 2 27 63 16 29
27. Václav Tichavský G Jana Nerudy, Praha 15 9 4 64 16 28
28.–29. Vojtěch Haslinger G, Lovosice 25 66 14 25
28.–29. Jiří Polách G, Frýdlant nad Ostravicí 10 8 7 40 14 25
30. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 6 9 8 31 13 23
31. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 16 5 75 12 21
32. Karolína Žídková G O. Havlové, Ostrava 20 51 11 20
33. Josef Ferda G dr. A. Hrdličky, Humpolec 4 13 68 9 17
34.–35. Petr David Lanča G, Frýdlant nad Ostravicí 5 2 8 45 8 15
34.–35. Jaromír Potůček G Jana Keplera, Praha 3 12 68 8 15
36.–38. Viliam Geffert G Poštová, Košice 14 82 8 14
36.–38. Vojtěch Lančarič SPŠ Praha 10 14 78 8 14
36.–38. Jakub Petrovický BG B. Balbína, Hradec Králové 14 47 8 14
39. Mikuláš Sulovský G F. X. Šaldy, Liberec 13 43 7 13
40.–42. Barbora Čemanová G Poštová, Košice 3 9 36 7 12
40.–42. Zdeněk Hartman G, Broumov 9 3 86 7 12
40.–42. Štěpán Šmétka Letohradské soukromé gymnázium L 10 2 30 7 12
43.–44. Jiří Jirásek G Mikulášské n. 23, Plzeň 11 55 6 11
43.–44. Dávid Jopek G Poštová, Košice 5 6 20 6 11
45. Patrik Bašo G Ľudovíta Štúra, Trenčín 10 77 6 10
46.–48. Šimon Bízek G Na Pražačce, Praha 9 15 5 9
46.–48. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 3 3 3 100 5 9
46.–48. Lída Kačenková G, Budějovická, Praha 6 3 29 5 9
49.–51. Matej Donoval ŠpMNDaG, Bratislava 8 100 4 8
49.–51. Matěj Olič G V. Hlavatého, Louny 8 50 4 8
49.–51. Michaela Valtrová Mendelovo G, Opava 8 44 4 8
52.–53. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 7 78 4 7
52.–53. Jan Tomšej G P. Bezruče, Frýdek-Místek 7 32 4 7
54. Tomaš Názler SPŠ a VOŠT Brno 6 20 3 6
55.–56. Karolína Prasková Masarykova sš zemědělská a voš O 2 3 12 3 5
55.–56. Nikita Zykov G Na Pražačce, Praha 5 29 3 5
57.–60. Bogdans Grebņevs Riga Tech. Univ. Engin. HS, LV 4 67 2 4
57.–60. Martina Plevová G, Frýdlant nad Ostravicí 0 4 21 2 4
57.–60. Pragun Pudukoli NC for Excellence, India 1 3 67 2 4
57.–60. Barbora Růžičková G, Moravská Třebová 4 67 2 4
61.–62. Jan Petkov Mendelovo G, Opava 3 100 2 3
61.–62. Anna Vodáková G, Litovel 3 38 2 3
63.–64. Marek Plachý G, Jateční, Ústí nad Labem 2 67 1 2
63.–64. Michal Puš G Nad Kavalírkou, Praha 2 67 1 2
65. Filip Msallam G, Nad Alejí, Praha 1 33 1 1
66. Vojtěch Svoboda G, Budějovická, Praha 0 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Jan Klír G B. Hrabala 38 50 53 77 78 141
2. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 45 40 46 73 73 131
3. Veronika Plevná G, Cheb 36 25 27 66 49 88
4.–5. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 36 10 30 63 42 76
4.–5. Jakub Savula G Jírovcova, České Budějovice 33 14 29 56 42 76
6. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 30 6 34 77 39 70
7. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 29 15 22 59 37 66
8. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 21 23 18 66 34 62
9. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 17 22 20 54 33 59
10. Martin Chrostek G P. Bezruče, Frýdek-Místek 28 16 12 41 31 56
11. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 20 19 16 39 31 55
12. Radek Truhlář G, Cheb 36 13 64 27 49
13. Vít Říha G Volgogradská 6a, Ostrava 21 26 49 26 47
14.–15. Marek Pučejdl G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 21 21 86 23 42
14.–15. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 23 6 13 51 23 42
16. Antonie Fejfarová G Botičská, Praha 24 5 6 41 19 35
17. Jan Zrůst G Botičská, Praha 11 15 8 71 19 34
18.–20. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 12 6 14 73 18 32
18.–20. Klára Plchová G, Boskovice 23 9 43 18 32
18.–20. Tadeáš Roblík G, Židlochovice 11 13 8 27 18 32
21. Lukáš Váňa G P. Bezruče, Frýdek-Místek 29 52 16 29
22. Václav Vinkler Wichterlovo G, Ostrava 22 6 56 16 28
23. Benjamín Král G, Hlinsko 20 40 11 20
24. Vojtěch Minárik G, Slaný 19 79 11 19
25. Barbora Klusáková BG B. Balbína, Hradec Králové 12 6 75 10 18
26.–27. Jakub Svobodník G Volgogradská 6a, Ostrava 13 4 53 9 17
26.–27. Aneta Vašíčková G Dašická, Pardubice 17 47 9 17
28. Lukáš Müller Podkrušnohorské G, Most 7 9 25 9 16
29. Patrik Číhal Klvaňovo G Kyjov 13 76 7 13
30.–31. Julie Matulová G Dobruška 6 6 100 7 12
30.–31. Filip Neubauer Akademické G, Praha 12 71 7 12
32.–34. Vítězslav Lamoš G, Omská, Praha 11 50 6 11
32.–34. Vojtěch Martínek Mendelovo G, Opava 11 29 6 11
32.–34. Tereza Teplanská Mendelovo G, Opava 11 29 6 11
35.–37. Filip Hošek Masarykovo klasické G, Říčany 6 4 67 6 10
35.–37. Michaela Radoměřská G, Voděradská, Praha 4 6 83 6 10
35.–37. Filip Rásó Súkromné Bilingválne G., Galanta 10 56 6 10
38. Filip Hanzlík G Jana Nerudy, Praha 8 67 4 8
39.–42. Jakub Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 6 100 3 6
39.–42. Vojtěch Man G J. A. Komenského, Uh. Brod 6 50 3 6
39.–42. David Theodor Nimrichtr G Dašická, Pardubice 6 100 3 6
39.–42. Marek Štorek G, Nad Alejí, Praha 6 100 3 6
43.–45. Kristýna Bělušová G J. Pivečky, Slavičín 4 67 2 4
43.–45. Michal Hrotko G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 17 2 4
43.–45. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 4 33 2 4
46.–48. Peter Holý G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 33 1 2
46.–48. Anna Jiřičková G a Hudební škola, Praha 3 2 33 1 2
46.–48. Aneta Vavřinová G Dašická, Pardubice 2 33 1 2
49. Tereza Lichtenbergová G Botičská, Praha 0 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 44 45 50 78 77 139
2. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 44 50 43 73 76 137
3. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 45 23 42 76 61 110
4. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 34 31 38 82 57 103
5. Jan Theodor Hrdý BG B. Balbína, Hradec Králové 36 32 29 62 54 97
6. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 31 33 32 80 53 96
7. Pavla Šimová G, Šumperk 37 12 36 75 47 85
8. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 39 14 25 58 43 78
9. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 34 24 16 58 41 74
10. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 19 14 35 44 38 68
11. Petr Toman G, Velké Meziříčí 20 24 9 43 29 53
12. Patrik Štencel Mendelovo G, Opava 26 25 74 28 51
13. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 22 8 15 74 25 45
14. Jakub Radim Zbončák G, Křenová, Brno 20 23 41 24 43
15. Václav Verner PORG, Praha 19 10 11 29 22 40
16. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 16 8 14 57 21 38
17. Michal Branda G Dašická, Pardubice 24 48 13 24
18.–20. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 20 59 11 20
18.–20. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 10 4 6 19 11 20
18.–20. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 6 10 56 11 20
21. Adam Filip G, Česká Lípa 11 6 2 54 11 19
22.–23. Yahor Herashchanka G, Turnov 4 8 6 75 10 18
22.–23. Veronika Roskovská G, Ohradní, Praha-Michle 6 12 100 10 18
24. Barbora Edlová G, Tachov 15 50 8 15
25. Dominik Marton G Poštová, Košice 6 6 2 58 8 14
26.–28. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 12 50 7 12
26.–28. Matyáš Matta Masarykovo G, Plzeň 12 92 7 12
26.–28. Vojtěch Trnka G J. Vrchlického, Klatovy 12 41 7 12
29.–30. Eduard Plic Masarykovo G, Plzeň 11 100 6 11
29.–30. Vilém Učík G J. Jungmanna, Litoměřice 5 6 35 6 11
31.–33. Kryštof Maxera G Jírovcova, České Budějovice 10 83 6 10
31.–33. Jáchym Předota G Jírovcova, České Budějovice 10 91 6 10
31.–33. Lucie Roskovská G, Ohradní, Praha-Michle 10 83 6 10
34.–35. Matěj Hušek G, Turnov 5 4 39 5 9
34.–35. Marek Kalenda G Brno, tř. Kpt. Jaroše 9 38 5 9
36.–37. Lucie Martinková G B. Němcové, HK 8 67 4 8
36.–37. Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 8 67 4 8
38. Jan Hrdina G Na Vítězné pláni, Praha 7 27 4 7
39.–40. Miroslav Pajger Bilingválne G, Sučany 0 0 0 0
39.–40. Marie Steinhauserová ZŠ Strmilov 0 0 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz