Hejnice jarní soustředění 2022

23. 04. 2022 - 01. 05. 2022

Od 23. dubna do 1. května 2022 se konalo jarní FYKOSí soustředění, tentokrát v obci Hejnice na severu Čech. Účastníci se přenesli do raných časů světa Pána prstenů, aby zjistili, jak to bylo se Sauronem a jeho společníky, a rozhodli se, zda s ním spojí své síly nebo se nenechají zlákat.

Účastníci

Aleš Opl, Pavel Provazník, Jiří Vestfál, Richard Materna, Anežka Čechová, Lukáš Linhart, Elena Chochoľaková, Hynek Jakeš, Tomáš Patsch, David Bálek, Daniel Čtvrtečka, Lukáš Létal, Daniela Karpíšková, David Chudožilov, Petr Piňos, Aneta Piklová, Jan Theodor Hrdý, Dávid Brodňanský, Veronika Bartáková, Vladimíra Jiříčková, Eliška Malá, Michal Stroff, Tereza Hochmanová, Veronika Plevná, Denisa Trnková, Martin Chrostek, Monika Drexlerová, Tereza Voltrová, Tereza Blažková, Tomáš Kubrický, Jakub Savula, Vladimír Slanina, Petr Brettschneider, Katarína Horská, Petr Toman, Jan Klír, Maxmilian Ladislav Skuda, Jakub Radim Zbončák.

Organizátoři

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz