I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 54 51 43 89 82 148
2. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 47 47 40 96 74 134
3. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 36 47 39 78 68 122
4. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 54 31 34 71 66 119
5. Tereza Hochmanová G Chotěboř 42 24 36 72 57 102
6. Nikola Kadlečková G, nám. TGM, Zlín 21 33 46 72 56 100
7. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 35 34 30 65 55 99
8. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 36 34 25 73 53 95
9. David Bálek G Legionářů, Příbram 39 27 25 97 51 91
10. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 35 27 21 56 46 83
11. Jakub Vyskočil G P. Bezruče, Frýdek-Místek 24 16 25 56 36 65
12. Dzenan Midzic JU Gimnazija Bihać, BiH 19 35 8 89 34 62
13. Vladimíra Brabcová SPŠ Ostrov n. Ohří 36 12 12 81 33 60
14.–15. Pavel Horský G, Brno-Řečkovice 34 16 7 70 32 57
14.–15. Jakub Ježek G B. Němcové, HK 57 95 32 57
16. Jaromír Potůček G Jana Keplera, Praha 11 19 26 58 31 56
17.–18. Radek Košinár G Brno, tř. Kpt. Jaroše 18 34 68 29 52
17.–18. Rudolf Žižka G, Brno-Řečkovice 36 16 58 29 52
19.–21. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 31 15 110 26 46
19.–21. Filip Liška 1. súkromné G v Bratislave 19 8 19 41 26 46
19.–21. David Škrob SPŠ a VOŠT Brno 23 12 11 48 26 46
22.–23. Jan Lepič G, Strakonice 41 79 23 41
22.–23. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 15 10 16 57 23 41
24.–25. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 23 10 6 83 22 39
24.–25. Barbora Růžičková G, Moravská Třebová 27 12 80 22 39
26. Adam Juttner G, Nový Jičín 31 52 17 31
27. Emilija Zdravković Gimnazija Kruševac 15 13 50 16 28
28. Maxim Arkhipov G, Voděradská, Praha 27 59 15 27
29. Jakub Kopcil G Mikulášské n. 23, Plzeň 25 86 14 25
30. Martin Bánský G Fr. Švantnera 14 5 4 59 13 23
31. Jakub Gerža G Dobruška 21 105 12 21
32.–33. Maxim Archipov G, Voděradská, Praha 2 18 63 11 20
32.–33. Josef Lezna G dr. K. Polesného., Znojmo 20 100 11 20
34.–35. Jan Engler G, Hodonín 19 86 11 19
34.–35. Eduard Mrug G Grösslingová, Bratislava 19 112 11 19
36. Dovletgeldi Merdanov 86th specialized school, TM 12 4 39 9 16
37. Martin Hraba G, Benešov 15 75 8 15
38. Robin Řádek G Neumannova, Žďár n. S. 12 100 7 12
39.–40. Johana Kačurová Evanjelické G JAK, Košice 11 39 6 11
39.–40. Yashwinder Rajput Bhupindra Int. PS, India 7 4 61 6 11
41. Michal Almáši G, Park mládeže, Košice 7 3 91 6 10
42. Vojtěch Marek Biskupské G, Brno 9 56 5 9
43. Anna Vodáková G, Litovel 3 2 42 3 5
44. Natália Čigašová G Poštová, Košice 4 67 2 4
45.–47. Fatma Amin G, Uherské Hradiště 3 100 2 3
45.–47. Pragun Pudukoli NC for Excellence, India 3 100 2 3
45.–47. Vojtěch Štěpán G, Benešov 3 100 2 3
48. Tomaš Názler SPŠ a VOŠT Brno 2 15 1 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Jan Klír G B. Hrabala 53 60 46 95 88 159
2. Radovan Lev G F. Palackého, Val. Mez. 56 52 49 94 87 157
3. Patrik Stercz G Poštová, Košice 59 45 49 97 85 153
4. Adam Harmanský G Poštová, Košice 59 47 45 96 84 151
5.–6. Matej Kundrík G Poštová, Košice 55 37 45 85 76 137
5.–6. Martin Mičuch G Šrobárova, Košice 49 48 40 82 76 137
7. Jan Strnad G, Postupická, Praha 39 50 43 79 73 132
8. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 37 45 43 79 69 125
9. Jana Mária Žeňuchová G, P. Horova, Michalovce 44 31 47 73 68 122
10. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 42 33 41 69 64 116
11. Maroš Jankovič G V. Nedožerského, SR 46 34 30 70 61 110
12. Michael Ruman G V. P. Tótha, Martin 42 23 42 84 59 107
13. Lukáš Jarábek G Grösslingová, Bratislava 43 31 32 63 59 106
14. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 55 41 87 53 96
15. Veronika Plevná G, Cheb 35 31 26 77 51 92
16. David Ševčík G, Uherské Hradiště 28 27 35 64 50 90
17. Tadija Jelesijević Gimnazija Kruševac 32 20 28 81 44 80
18. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 44 17 7 84 38 68
19. Tomáš Vysoký G Poštová, Košice 34 33 65 37 67
20. Martin Marcinčák G Šrobárova, Košice 44 22 86 37 66
21. Filip Hošek Masarykovo klasické G, Říčany 25 25 12 70 34 62
22. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 38 23 85 34 61
23. Kamila Cidlinská G Botičská, Praha 31 28 62 33 59
24. Jakub Savula G Jírovcova, České Budějovice 58 97 32 58
25.–26. Lachyn Hydyrova 86th specialized school, TM 24 19 13 36 31 56
25.–26. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 40 9 7 63 31 56
27. Ondřej Kopeček G, Lesní čtvrť, Zlín 22 32 68 30 54
28. Cristina Mihaela Rău CNI Tudor Vianu, Romania 19 8 24 55 28 51
29. Barbora Klusáková BG B. Balbína, Hradec Králové 22 17 11 94 28 50
30. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 17 16 14 61 26 47
31. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 18 17 11 58 26 46
32. Matej Bryja G D. Tatarku, Poprad 35 5 5 63 25 45
33. Ondřej Kadlec G, Moravský Krumlov 32 10 84 23 42
34. Jan Šimáček Gymnázium Brno-Bystrc 12 29 93 23 41
35. Terézia Hanáková Gymnázium Janka Matúšku Galanta 12 25 35 21 37
36. Martin Kubánek G, Roudnice nad Labem 36 84 20 36
37. Klaudia Sýkorová G Poštová, Košice 25 6 61 17 31
38. Kateřina Šmídová Gymnázium Brno-Bystrc 17 8 3 47 16 28
39. Jan Strmiska Mensa G, Praha 6 14 12 65 14 26
40. Julie Křížková Wichterlovo G, Ostrava 15 6 4 60 14 25
41. Timotej Vida G V. Nedožerského, SR 24 73 13 24
42.–43. Šimon Kala G, Roudnice nad Labem 23 70 13 23
42.–43. Iren Kishinevskaya Slovanské gymnázium Praha 5 - Ko 23 38 13 23
44.–45. Stanislav Barčák G Veľká okružná, Žilina 17 5 44 12 22
44.–45. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 13 6 3 47 12 22
46. Šimon Kirňak G Poštová, Košice 11 4 5 87 11 20
47. Vít Říha G Volgogradská 6a, Ostrava 15 4 42 11 19
48.–50. Anna Kopecká G a SOŠ, Jilemnice 18 55 10 18
48.–50. Jakub Svobodník G Volgogradská 6a, Ostrava 18 75 10 18
48.–50. Jan Zrůst G Botičská, Praha 12 1 5 56 10 18
51. Petr Dymanus G, Špitálská, Praha 17 39 9 17
52.–53. Filippo Massi Benedetti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 16 40 9 16
52.–53. Maurizio Polverari Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 16 47 9 16
54. Filip Rásó Leaf Academy 9 6 75 8 15
55.–56. Nicolas Matej G J. Tajovského, B. Bystrica 5 9 64 8 14
55.–56. Aneta Vašíčková G Dašická, Pardubice 8 6 56 8 14
57. Lukáš Müller Podkrušnohorské G, Most 12 60 7 12
58.–60. Ramazan Amanzhol Nazarbayev Int. (KZ) 9 2 48 6 11
58.–60. Pavol Alexander Komloš G Poštová, Košice 11 100 6 11
58.–60. Adam Kuny G Jura Hronca, Bratislava 11 92 6 11
61.–65. Kristýna Bělušová G J. Pivečky, Slavičín 10 63 6 10
61.–65. Emir Garajayev 86th specialized school, TM 6 4 59 6 10
61.–65. Daniela Macková Katolícke gymnázium Š. Moysesa 8 2 32 6 10
61.–65. Tomáš Scholz G Chotěboř 10 50 6 10
61.–65. Jan Vojta G Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 63 6 10
66.–68. Sára Herianová G a SOŠP, Čáslav 9 43 5 9
66.–68. Klára Plchová G, Boskovice 6 3 41 5 9
66.–68. Vojtěch Tyleček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 6 100 5 9
69.–70. Štěpán Fröde G Dobruška 8 73 4 8
69.–70. Julie Matulová G Dobruška 8 40 4 8
71. Tereza Lichtenbergová G Botičská, Praha 5 2 24 4 7
72. Filip Neubauer Akademické G, Praha 6 55 3 6
73. Matyáš Pokorný G Jana Nerudy, Praha 5 36 3 5
74. Soňa Hanáková G sv. Jána Pavla II., Poprad 3 50 2 3
75. Zuzana Kallová G sv. Jána Pavla II., Poprad 2 33 1 2
76. Leonardo Rizzolio Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 0 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 56 33 50 84 77 139
2. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 45 41 47 100 74 133
3. Lukáš Hrdý G, Lesní čtvrť, Zlín 33 35 49 70 65 117
4. Filip Cihlář G J. Š. Baara, Domažlice 43 28 44 66 64 115
5. Zuzana Grycová G Botičská, Praha 45 34 32 60 62 111
6. Pavla Šimová G, Šumperk 42 46 22 75 61 110
7. Linda Tománková G, Boskovice 44 35 29 68 60 108
8. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 64 40 85 58 104
9. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 45 19 36 82 56 100
10. Lujza Lea Lavriková G, P. Horova, Michalovce 45 13 41 67 55 99
11.–12. Anna Škrdletová G, Lovosice 45 29 23 52 54 97
11.–12. Hana Žitňanská Slovanské G, Olomouc 35 31 31 52 54 97
13. Jakub Buzalka G, Považská Bystrica 40 24 32 65 53 96
14. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 41 26 19 92 48 86
15.–16. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 43 37 81 44 80
15.–16. Martin Zuzek G Dobruška 32 19 29 68 44 80
17. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 25 23 31 85 44 79
18. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 37 21 20 52 43 78
19.–21. Sabina Mihulová G, Nad Alejí, Praha 50 19 63 38 69
19.–21. Daniel Švec G, Pelhřimov 15 30 24 62 38 69
19.–21. Radim Švec G, Pelhřimov 23 28 18 62 38 69
22. Jakub Radim Zbončák G, Křenová, Brno 45 20 93 36 65
23. Matyáš Beran G dr. A. Hrdličky, Humpolec 21 18 20 58 33 59
24. Jakub Kubica G F. Hajdy, Ostrava 12 45 66 32 57
25. Gabriela Kotúčová G PdC, Piešťany 18 13 24 70 31 55
26. Soňa Vasiľová G, Kukučínova, Poprad 26 10 17 96 29 53
27. Lucia Kleščová G Poštová, Košice 26 14 12 78 29 52
28. Zuzana Harbutová G Ľ. Štúra, Zvolen 9 26 16 62 28 51
29. Matěj Pěnička G, Nad Alejí, Praha 35 15 82 28 50
30. Petra Ivanišová G, Ohradní, Praha-Michle 27 17 40 24 44
31.–32. Martin Uhrin G Hubeného, Bratislava 25 10 8 86 24 43
31.–32. Eva Žilková G Fr. Švantnera 20 12 11 66 24 43
33. Tudor Popescu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 20 22 95 23 42
34. Michal Friml G Dobruška 25 16 77 23 41
35. Petr Toman G, Velké Meziříčí 26 14 83 22 40
36.–37. Adam Filip G, Česká Lípa 10 13 16 60 22 39
36.–37. Mária Mederlyová G Grösslingová, Bratislava 39 91 22 39
38.–40. Jana Bartoňová G, Broumov 12 15 8 88 19 35
38.–40. Tereza Kendrová Gymnázium Ladislava Novomeského 15 11 9 45 19 35
38.–40. Pavel Kučera G F. Palackého, Val. Mez. 12 6 17 63 19 35
41. Jozef Smolár G Antona Bernoláka, SK 14 8 12 72 19 34
42.–43. Klaudia Ľaľová G L. Svobodu, Humenné 19 8 6 73 18 33
42.–43. Miroslav Pajger Bilingválne G, Sučany 27 6 103 18 33
44. Petr Kozák G, Písek 9 19 4 43 18 32
45. Matěj Hušek G, Turnov 4 13 14 78 17 31
46.–47. Sebastian Jakub Machel G M. Štefánika N. Mesto n. V. 14 8 8 53 17 30
46.–47. Matyáš Matta Masarykovo G, Plzeň 30 91 17 30
48. Veronika Pavlíková G, Křenová, Brno 9 12 8 91 16 29
49.–50. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 11 6 10 40 15 27
49.–50. Šimon Zemčák G Kežmarok 18 9 52 15 27
51. Giulio Vertucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 25 58 14 25
52.–54. Tereza Lomecká G, U Libeňského zámku, Praha 8 9 4 57 12 21
52.–54. Lenka Prokešová G, Třeboň 15 6 41 12 21
52.–54. Václav Verner PORG, Praha 21 70 12 21
55. Terézia Dadajová Gymnázium Federica Garcíu Lorcu 9 11 48 11 20
56. Yahor Herashchanka G, Turnov 6 13 76 11 19
57. Daniel Ondryáš Jazykové G P. Tigrida, Ostrava 6 12 100 10 18
58.–59. Šimon Borovský G Grösslingová, Bratislava 17 47 9 17
58.–59. Mária Popovičová G, Park mládeže, Košice 9 4 4 68 9 17
60.–61. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 16 89 9 16
60.–61. Eliška Vokáčová G B. Hrabala 8 8 67 9 16
62.–65. Tomáš Hořejší G V. Hlavatého, Louny 14 28 8 14
62.–65. Eduard Plic Masarykovo G, Plzeň 14 70 8 14
62.–65. Ondřej Sedláček Gymnázium Oty Pavla, Praha 12 2 78 8 14
62.–65. Kristóf Szőcs Gymnázium Zoltána Kodálya 14 25 8 14
66.–67. Daniel Križan Gymnázium Ladislava Novomeského 3 10 41 7 13
66.–67. Sebastian Laskowski G, U Libeňského zámku, Praha 6 2 5 52 7 13
68.–69. Michal Martínek G Ústavní, Praha 12 100 7 12
68.–69. Vít Stružka Gymnázium Oty Pavla, Praha 6 6 100 7 12
70.–72. Róbert Front G Stropkov 4 6 19 6 10
70.–72. Ondřej Šmíd G, Strakonice 10 83 6 10
70.–72. Arsen Zhaxybekov G, Mostecká, Chomutov 10 24 6 10
73.–76. Jonatán Gaus G, U Libeňského zámku, Praha 6 2 67 4 8
73.–76. Katarína Gersová G Jura Hronca, Bratislava 8 67 4 8
73.–76. Matyáš Křivánek G, Děčín 8 24 4 8
73.–76. Natálie Machalová Gymnázium J. Blahoslava a SŠ ped 8 20 4 8
77.–79. Albert Bakoč G Christiana Dopplera, Praha 6 100 3 6
77.–79. Ondřej Brož G, Česká, České Budějovice 6 100 3 6
77.–79. Guglielmo Uva Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 50 3 6
80.–82. Dominik Marton G Poštová, Košice 5 20 3 5
80.–82. Jan Slosiarik G, U Libeňského zámku, Praha 0 2 3 20 3 5
80.–82. Aneta Vostrá G, Český Brod 5 31 3 5
83.–85. Filip Anger G Grösslingová, Bratislava 4 31 2 4
83.–85. Niccolò D'Agostino Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 4 67 2 4
83.–85. Tobiáš Hrbáček G, U Libeňského zámku, Praha 0 4 22 2 4
86.–87. Linda Kašická G sv. Jána Pavla II., Poprad 2 22 1 2
86.–87. Mária Klingová G sv. Jána Pavla II., Poprad 2 33 1 2
88. Radim Gabriel G Volgogradská 6a, Ostrava 0 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Damian Šatánek G Teplice 51 42 51 80 80 144
2. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 41 48 53 77 79 142
3. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 55 37 35 73 71 127
4. Vojtěch Jan Schreib G Jírovcova, České Budějovice 43 36 38 73 65 117
5. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 47 28 36 83 62 111
6. Vojtěch Kubrycht G, Budějovická, Praha 38 20 44 86 57 102
7. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 37 32 30 62 55 99
8. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 62 28 2 95 51 92
9. Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 20 12 37 95 38 69
10. Patrik Pöschl G F. X. Šaldy, Liberec 29 14 20 72 35 63
11. Anežka Skupinová G, Hodonín 27 17 16 72 33 60
12. Md Faiyaz Siddiquee DPS STS School Dhaka 30 27 64 32 57
13. Matej Karpáč ZŠ Jána Švermu 42 12 69 30 54
14.–15. Gala Dědková G, Roudnice nad Labem 11 13 29 29 29 53
14.–15. Ondřej Skála G Volgogradská 6a, Ostrava 18 18 17 51 29 53
16. Jakub Hlavenka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 21 15 10 43 26 46
17. Mikuláš Vlčan SPŠ, Třebíč 21 13 9 63 24 43
18. Barbora Blínová Podkrušnohorské G, Most 18 11 8 35 21 37
19. Dominik Kaňka Lepařovo G, Jičín 7 13 16 55 20 36
20. Monika Nováková Reálné G a ZŠ, Prostějov 14 10 8 23 18 32
21. Samuel Šandor G Poštová, Košice 12 19 107 17 31
22. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 4 12 94 17 30
23. Vojtěch Novosád G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 19 8 84 15 27
24. Ján Lakota G Grösslingová, Bratislava 8 18 104 14 26
25. Nina Vážna ŠpMNDaG, Bratislava 25 76 14 25
26. Teo Višňovský ŠpMNDaG, Bratislava 24 73 13 24
27. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 6 6 10 92 12 22
28. Filip Krafčík G T. Vansovej, Stará Ľubovňa 21 44 12 21
29. Erik Ježek Smíchovská SPŠ Praha 5 20 100 11 20
30.–31. Roberto Franchin Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 12 6 100 10 18
30.–31. Vit Vycudilik Gymnázium Oty Pavla, Praha 18 36 10 18
32.–33. Bára Kopačková G a SOŠ Podbořany 2 6 9 24 9 17
32.–33. Barbora Salajová G, Litoměřická, Praha 9 8 65 9 17
34.–36. Petr Barták Slovanské G, Olomouc 6 6 4 89 9 16
34.–36. Pavlina Kuthanová G a SOŠ Podbořany 6 6 4 28 9 16
34.–36. Linda Mičicová Bilingválne G, Sučany 16 59 9 16
37.–38. Tomáš Ferbas Slovanské G, Olomouc 15 79 8 15
37.–38. Nela Šlešková G, Na Zatlance, Praha 4 8 3 39 8 15
39. Helena Muchová G Jana Keplera, Praha 6 8 78 8 14
40. Daniel Švaňa G Christiana Dopplera, Praha 13 68 7 13
41. Jindřich Anderle G, Budějovická, Praha 12 100 7 12
42. Jakub Učík G Z. Wintra, Rakovník 7 4 55 6 11
43. Alberto Quondam Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 9 41 5 9
44. Vojtěch Zielina G, Třinec 8 30 4 8
45. Michal Ševčík G, Karviná 6 100 3 6
46. Patricie Labuťová G B. Němcové, HK 3 38 2 3
47. Tadeáš Těhan G Volgogradská 6a, Ostrava 2 33 1 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner neuron-logo.jpg

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz