Výsledková listina 2. série 36. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 6 10 10 12 10 60
1. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 4 3 6 0 8 6 12 12 51
2.–3. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 3 3 2 4 7 6 12 10 47
2.–3. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 3 3 6 7 11 13 47
4. Dzenan Midzic JU Gimnazija Bihać, BiH 3 3 6 4 10 9 35
5.–7. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 3 3 3 7 11 7 34
5.–7. Radek Košinár G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 6 1 10 3 9 34
5.–7. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 3 3 3 3 0 6 11 5 34
8. Nikola Kadlečková G, nám. TGM, Zlín 3 1 2 2 4 12 9 33
9.–10. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 4 2 6 7 12 31
9.–10. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 3 3 2 0 5 9 6 31
11.–12. David Bálek G Legionářů, Příbram 3 3 6 6 9 27
11.–12. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 3 2 6 3 0 4 9 27
13. Tereza Hochmanová G Chotěboř 3 1 3 6 11 24
14. Jaromír Potůček G Jana Keplera, Praha 3 3 3 3 7 19
15.–17. Pavel Horský G, Brno-Řečkovice 3 3 6 1 3 16
15.–17. Jakub Vyskočil G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 3 1 3 5 1 16
15.–17. Rudolf Žižka G, Brno-Řečkovice 3 3 6 2 0 2 16
18.–20. Vladimíra Brabcová SPŠ Ostrov n. Ohří 3 3 3 3 12
18.–20. Barbora Růžičková G, Moravská Třebová 2 2 8 12
18.–20. David Škrob SPŠ a VOŠT Brno 3 7 2 12
21. Johana Kačurová Evanjelické G JAK, Košice 3 1 2 2 3 11
22.–23. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 3 3 4 10
22.–23. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 2 1 1 6 10
24. Filip Liška 1. súkromné G v Bratislave 3 1 1 1 2 8
25. Yashwinder Rajput Bhupindra Int. PS, India 3 3 1 7
26. Martin Bánský G Fr. Švantnera 2 3 5
27. Dovletgeldi Merdanov 86th specialized school, TM 1 3 4
28.–29. Michal Almáši G, Park mládeže, Košice 3 3
28.–29. Fatma Amin G, Uherské Hradiště 3 3
30. Maxim Archipov G, Voděradská, Praha 2 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 6 10 10 12 10 60
1. Jan Klír G B. Hrabala 3 3 6 6 8 9 12 13 60
2. Radovan Lev G F. Palackého, Val. Mez. 3 3 6 6 4 7 11 12 52
3. Jan Strnad G, Postupická, Praha 3 3 6 6 3 5 11 13 50
4. Martin Mičuch G Šrobárova, Košice 4 3 6 5 2 8 12 8 48
5. Adam Harmanský G Poštová, Košice 3 3 6 3 10 10 12 47
6.–7. Patrik Stercz G Poštová, Košice 3 3 6 3 4 12 14 45
6.–7. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 3 3 4 4 7 5 10 9 45
8. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 3 3 6 2 8 10 9 41
9. Matej Kundrík G Poštová, Košice 3 3 1 5 4 11 10 37
10. Maroš Jankovič G V. Nedožerského, SR 3 3 2 6 4 7 9 34
11.–12. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 3 2 4 3 1 3 10 7 33
11.–12. Tomáš Vysoký G Poštová, Košice 3 3 1 2 3 5 9 7 33
13. Ondřej Kopeček G, Lesní čtvrť, Zlín 3 3 1 5 11 9 32
14.–16. Lukáš Jarábek G Grösslingová, Bratislava 3 3 2 1 4 4 9 5 31
14.–16. Veronika Plevná G, Cheb 3 3 6 4 3 12 31
14.–16. Jana Mária Žeňuchová G, P. Horova, Michalovce 2 2 3 0 1 3 10 10 31
17. Kamila Cidlinská G Botičská, Praha 3 2 5 12 6 28
18. David Ševčík G, Uherské Hradiště 3 3 3 1 3 4 10 27
19. Filip Hošek Masarykovo klasické G, Říčany 3 3 8 11 25
20. Michael Ruman G V. P. Tótha, Martin 3 2 6 3 9 23
21. Martin Marcinčák G Šrobárova, Košice 3 7 6 6 22
22. Tadija Jelesijević Gimnazija Kruševac 3 3 6 0 8 20
23. Lachyn Hydyrova 86th specialized school, TM 2 3 2 3 3 2 3 1 19
24.–26. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 3 3 11 17
24.–26. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 2 2 11 17
24.–26. Barbora Klusáková BG B. Balbína, Hradec Králové 3 3 3 8 17
27.–29. Filippo Massi Benedetti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2 2 4 1 5 16
27.–29. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 2 3 9 16
27.–29. Maurizio Polverari Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 1 2 3 7 16
30. Jan Strmiska Mensa G, Praha 6 3 3 6 2 14
31.–32. Terézia Hanáková Gymnázium Janka Matúšku Galanta 2 0 1 2 0 4 2 1 12
31.–32. Jan Šimáček Gymnázium Brno-Bystrc 3 6 3 12
33. Ondřej Kadlec G, Moravský Krumlov 3 3 4 10
34.–35. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 2 0 0 4 9
34.–35. Nicolas Matej G J. Tajovského, B. Bystrica 3 3 3 9
36.–37. Cristina Mihaela Rău CNI Tudor Vianu, Romania 3 3 2 8
36.–37. Kateřina Šmídová Gymnázium Brno-Bystrc 3 3 2 8
38.–42. Julie Křížková Wichterlovo G, Ostrava 3 3 0 6
38.–42. Filip Rásó Leaf Academy 3 3 6
38.–42. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 2 2 2 6
38.–42. Klaudia Sýkorová G Poštová, Košice 3 1 2 6
38.–42. Aneta Vašíčková G Dašická, Pardubice 6 6
43.–44. Matej Bryja G D. Tatarku, Poprad 3 2 5
43.–44. Tereza Lichtenbergová G Botičská, Praha 3 0 2 5
45.–47. Emir Garajayev 86th specialized school, TM 1 3 4
45.–47. Šimon Kirňak G Poštová, Košice 3 1 4
45.–47. Vít Říha G Volgogradská 6a, Ostrava 3 1 4
48.–49. Klára Plchová G, Boskovice 2 1 3
48.–49. Vojtěch Tyleček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3
50.–51. Ramazan Amanzhol Nazarbayev Int. (KZ) 2 2
50.–51. Daniela Macková Katolícke gymnázium Š. Moysesa 2 2
52. Jan Zrůst G Botičská, Praha 1 1
53. Leonardo Rizzolio Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 0 0 0 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 6 10 10 12 10 66
1. Pavla Šimová G, Šumperk 6 6 6 5 4 11 8 46
2. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 4 6 6 1 7 12 7 43
3. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 6 6 6 12 11 41
4. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 6 4 6 6 9 7 2 40
5.–6. Lukáš Hrdý G, Lesní čtvrť, Zlín 6 2 2 1 4 12 8 35
5.–6. Linda Tománková G, Boskovice 6 6 1 1 5 11 5 35
7. Zuzana Grycová G Botičská, Praha 6 2 2 3 0 3 10 8 34
8. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 6 4 6 6 3 8 33
9. Hana Žitňanská Slovanské G, Olomouc 6 2 1 1 1 4 10 6 31
10. Daniel Švec G, Pelhřimov 6 6 1 2 5 10 30
11. Anna Škrdletová G, Lovosice 6 6 2 1 1 4 7 2 29
12.–13. Filip Cihlář G J. Š. Baara, Domažlice 6 6 2 3 0 3 8 28
12.–13. Radim Švec G, Pelhřimov 6 4 2 3 4 9 28
14.–15. Zuzana Harbutová G Ľ. Štúra, Zvolen 8 6 4 5 3 26
14.–15. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 6 6 2 12 26
16. Jakub Buzalka G, Považská Bystrica 6 4 1 3 1 9 24
17. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 6 6 6 5 23
18. Tudor Popescu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 4 6 6 6 22
19. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 4 4 2 0 2 9 21
20.–23. Petr Kozák G, Písek 6 2 0 11 19
20.–23. Sabina Mihulová G, Nad Alejí, Praha 6 6 1 3 2 1 19
20.–23. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 6 7 19
20.–23. Martin Zuzek G Dobruška 6 2 11 19
24. Matyáš Beran G dr. A. Hrdličky, Humpolec 6 2 4 6 18
25. Petra Ivanišová G, Ohradní, Praha-Michle 4 2 1 0 3 5 2 17
26. Michal Friml G Dobruška 6 2 8 16
27.–28. Jana Bartoňová G, Broumov 6 6 3 15
27.–28. Matěj Pěnička G, Nad Alejí, Praha 6 6 3 15
29.–30. Lucia Kleščová G Poštová, Košice 4 6 4 14
29.–30. Petr Toman G, Velké Meziříčí 6 6 2 14
31.–34. Adam Filip G, Česká Lípa 6 6 0 1 13
31.–34. Matěj Hušek G, Turnov 6 4 3 13
31.–34. Gabriela Kotúčová G PdC, Piešťany 6 2 5 13
31.–34. Lujza Lea Lavriková G, P. Horova, Michalovce 4 2 6 0 1 13
35.–38. Jakub Kubica G F. Hajdy, Ostrava 4 4 1 1 2 12
35.–38. Daniel Ondryáš Jazykové G P. Tigrida, Ostrava 6 6 12
35.–38. Veronika Pavlíková G, Křenová, Brno 6 6 12
35.–38. Eva Žilková G Fr. Švantnera 6 6 12
39.–40. Terézia Dadajová Gymnázium Federica Garcíu Lorcu 6 1 4 11
39.–40. Tereza Kendrová Gymnázium Ladislava Novomeského 6 2 3 11
41.–43. Daniel Križan Gymnázium Ladislava Novomeského 6 4 10
41.–43. Martin Uhrin G Hubeného, Bratislava 6 4 10
41.–43. Soňa Vasiľová G, Kukučínova, Poprad 6 4 10
44.–45. Tereza Lomecká G, U Libeňského zámku, Praha 6 3 9
44.–45. Šimon Zemčák G Kežmarok 6 2 1 9
46.–49. Klaudia Ľaľová G L. Svobodu, Humenné 6 2 8
46.–49. Sebastian Jakub Machel G M. Štefánika N. Mesto n. V. 6 2 8
46.–49. Jozef Smolár G Antona Bernoláka, SK 6 2 8
46.–49. Eliška Vokáčová G B. Hrabala 6 2 8
50.–56. Róbert Front G Stropkov 4 2 6
50.–56. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 4 0 1 1 6
50.–56. Yahor Herashchanka G, Turnov 6 6
50.–56. Pavel Kučera G F. Palackého, Val. Mez. 6 6
50.–56. Lenka Prokešová G, Třeboň 4 2 6
50.–56. Vít Stružka Gymnázium Oty Pavla, Praha 6 6
50.–56. Guglielmo Uva Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 4 2 6
57.–58. Niccolò D'Agostino Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 4 4
57.–58. Mária Popovičová G, Park mládeže, Košice 4 4
59.–62. Jonatán Gaus G, U Libeňského zámku, Praha 2 2
59.–62. Sebastian Laskowski G, U Libeňského zámku, Praha 2 2
59.–62. Ondřej Sedláček Gymnázium Oty Pavla, Praha 2 2
59.–62. Jan Slosiarik G, U Libeňského zámku, Praha 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 6 10 10 12 10 66
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 6 4 6 1 2 7 9 13 48
2. Damian Šatánek G Teplice 4 6 1 2 6 9 14 42
3. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 6 6 4 2 1 3 11 4 37
4. Vojtěch Jan Schreib G Jírovcova, České Budějovice 6 6 1 4 12 7 36
5. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 6 6 2 3 0 5 10 32
6. Md Faiyaz Siddiquee DPS STS School Dhaka 6 6 6 1 3 8 30
7.–8. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 6 6 2 3 11 28
7.–8. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 8 6 14 28
9. Vojtěch Kubrycht G, Budějovická, Praha 8 4 8 20
10. Ondřej Skála G Volgogradská 6a, Ostrava 6 2 1 3 6 18
11. Anežka Skupinová G, Hodonín 6 6 3 2 17
12. Jakub Hlavenka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 0 1 2 0 6 15
13. Patrik Pöschl G F. X. Šaldy, Liberec 6 6 2 14
14.–16. Gala Dědková G, Roudnice nad Labem 6 2 0 2 0 1 1 1 13
14.–16. Dominik Kaňka Lepařovo G, Jičín 4 2 2 5 13
14.–16. Mikuláš Vlčan SPŠ, Třebíč 6 2 5 13
17.–20. Roberto Franchin Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 12
17.–20. Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 6 6 12
17.–20. Matej Karpáč ZŠ Jána Švermu 6 6 12
17.–20. Samuel Šandor G Poštová, Košice 6 6 12
21. Barbora Blínová Podkrušnohorské G, Most 6 2 1 2 11
22. Monika Nováková Reálné G a ZŠ, Prostějov 4 2 1 2 0 1 10
23. Alberto Quondam Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 2 1 9
24.–27. Helena Muchová G Jana Keplera, Praha 6 2 8
24.–27. Vojtěch Novosád G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 4 8
24.–27. Barbora Salajová G, Litoměřická, Praha 6 2 8
24.–27. Nela Šlešková G, Na Zatlance, Praha 6 2 8
28.–31. Petr Barták Slovanské G, Olomouc 6 6
28.–31. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 6 6
28.–31. Bára Kopačková G a SOŠ Podbořany 4 0 1 1 6
28.–31. Pavlina Kuthanová G a SOŠ Podbořany 4 0 1 1 6
32.–33. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4
32.–33. Jakub Učík G Z. Wintra, Rakovník 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner neuron-logo.jpg

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz