II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Radovan Lev G F. Palackého, Val. Mez. 62 46 56 91 91 164
2. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 55 49 87 58 104
3. Veronika Plevná G, Cheb 48 13 13 81 41 74
4. Maxmilián Ladislav Skuda G, Boskovice 27 11 15 56 29 53
5. Martin Mičuch G Šrobárova, Košice 49 98 27 49
6. Terézia Hanáková Gymnázium Janka Matúšku Galanta 20 27 55 26 47
7. Martin Marcinčák G Šrobárova, Košice 28 100 16 28
8. Henry Wang Yin Hung Bombay International school 17 61 9 17
9. Jan Šimáček Gymnázium Brno-Bystrc 14 93 8 14
10. Simone Pellegrini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 10 100 6 10
11.–12. Guglielmo Mazzetti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 1 25 2 4
11.–12. David Ševčík G, Uherské Hradiště 4 67 2 4
13. Maurizio Polverari Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 33 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 100 100 180
1. Jakub Kubica G F. Hajdy, Ostrava 51 50 43 80 80 144
2. Linda Tománková G, Boskovice 47 43 48 77 77 138
3.–4. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 43 36 40 73 66 119
3.–4. Daniel Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 47 37 35 67 66 119
5. Nathan Zhao Edmonds-Woodway HS 38 37 38 86 63 113
6. Dominik Lončák G Dašická, Pardubice 41 38 31 76 61 110
7. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 54 30 24 72 60 108
8. Tadeáš Pastorek G J. A. Raymana, Prešov 50 35 22 63 59 107
9.–10. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 43 34 25 86 57 102
9.–10. Radim Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 37 35 30 61 57 102
11. Matyáš Skřenek G, Voděradská, Praha 44 35 17 74 53 96
12. Matyáš Beran G dr. A. Hrdličky, Humpolec 30 19 39 64 49 88
13. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 41 22 13 96 42 76
14. Giulio Vertucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 50 17 85 37 67
15.–16. Gabriele Caporuscio Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 27 24 14 63 36 65
15.–16. Anna Škrdletová G, Lovosice 28 23 14 36 36 65
17. Lorenzo Borri Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 39 6 74 25 45
18. Daniel Theiss G, Cheb 39 78 22 39
19.–21. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 18 16 92 19 34
19.–21. Jakub Ilčín G Poštová, Košice 19 15 37 19 34
19.–21. Filippo Rosa Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 19 4 11 61 19 34
22. Jan Kodeš G J. Heyrovského, Praha 10 8 15 79 18 33
23. Vít Olšovec G, Přípotoční, Praha 15 15 54 17 30
24. Martin Těšitel G, Litoměřická, Praha 24 86 13 24
25.–26. Ján Kolesár G J. A. Raymana, Prešov 21 54 12 21
25.–26. Tudor Popescu ICHB, Liceul Teoretic Int. 21 100 12 21
27. Samuel Bauer G Poštová, Košice 15 25 8 15
28. Tomáš Olšinár Gymnázium sv. Edity Steinovej 3 10 100 7 13
29. Camilla Collini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 4 6 52 7 12
30. Jozef Smolár G A. Bernoláka, Námestovo 10 63 6 10
31. Ema Cenková G, Jeseník 6 3 100 5 9
32.–34. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 3 4 23 4 7
32.–34. Pietro Innocenti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 4 1 2 23 4 7
32.–34. Luca Lanera Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 1 78 4 7
35.–38. Matilde Fatica Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 100 3 6
35.–38. Elena Forte Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 3 100 3 6
35.–38. Rebecca Ricotti Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 4 46 3 6
35.–38. Gabriele Savarese La Rosa Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 100 3 6
39.–42. Gustavo Casola Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 1 3 56 3 5
39.–42. Michele Di Stasio Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 5 83 3 5
39.–42. Ginevra Morales Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 2 19 3 5
39.–42. Carola Urbani Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 3 83 3 5
43. Adriano Chezzi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 1 2 44 2 4
44.–45. Davide Lo Savio Liceo Sci. Augusto Righi, Cesena 3 100 2 3
44.–45. Damiano Rossi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 3 100 2 3
46. Christian Grimaldi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 67 1 2
47.–49. Gabriel Baesu Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 33 1 1
47.–49. Leonardo Basso Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 33 1 1
47.–49. Silvia Floris Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 1 33 1 1
50. Claudio Di Cesare Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 0 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 55 48 47 76 83 150
2. Damian Šatánek G Teplice 51 47 51 83 83 149
3. Ján Dutka G L. Svobodu, Humenné 59 46 39 73 80 144
4. Miroslav Mládek SPŠ strojní a stavební, Tábor 55 51 36 76 79 142
5. Jan Bláha G Na Vítězné pláni, Praha 55 48 31 85 74 134
6. Vojtěch Kubrycht G, Budějovická, Praha 50 47 35 67 73 132
7. Vojtěch Jan Schreib G Jírovcova, České Budějovice 42 40 46 65 71 128
8. Jakub Tolar G, Ostrov 42 45 33 68 67 120
9. Martin Kramoliš G Nad Štolou, Praha 50 47 22 68 66 119
10. Marek Kollár G Na Vítězné pláni, Praha 38 37 22 66 54 97
11. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 43 34 15 74 51 92
12. Gala Dědková G, Roudnice nad Labem 38 26 26 45 50 90
13. Marco Kormaník Wichterlovo G, Ostrava 33 29 23 70 47 85
14. Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 30 22 26 74 43 78
15. Eliška Bednářová G O. Březiny a SOŠ, Telč 22 22 25 70 38 69
16. Marie Pykalová G O. Březiny a SOŠ, Telč 34 18 8 66 33 60
17. Tomáš Matkovič G Párovská, Nitra 24 11 22 54 32 57
18.–19. Tereza Nejezchlebová G Dašická, Pardubice 15 23 14 69 29 52
18.–19. Anežka Skupinová G, Hodonín 18 11 23 74 29 52
20. Dario De Ferra Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 48 73 27 48
21.–23. Samuel Dudek G V. Nedožerského, SR 24 23 57 26 47
21.–23. Jakub Hlavenka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 30 6 11 53 26 47
21.–23. David Kotala G, ZŠ a MŠ Akademia, Brno 29 18 64 26 47
24. Marta Fratini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 30 16 70 26 46
25. Riccardo Ucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 33 11 85 24 44
26. Martin Kalda G Tišnov 27 16 48 24 43
27. Marek Ištok G J. A. Raymana, Prešov 34 6 103 22 40
28. Viola Masini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 23 11 85 19 34
29. Giulia Lombardo Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 27 6 75 18 33
30.–31. Patrik Pöschl G F. X. Šaldy, Liberec 6 12 12 83 17 30
30.–31. Carlo Veroni Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 30 81 17 30
32. Ivan Boruta Wichterlovo G, Ostrava 22 63 12 22
33. Daniel Švaňa G Christiana Dopplera, Praha 17 4 78 12 21
34. Michal Fišer VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 20 57 11 20
35. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 18 86 10 18
36.–37. Filippo Cucculelli Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 7 10 65 9 17
36.–37. Julian Friedman Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 12 5 81 9 17
38.–42. Barbora Blínová Podkrušnohorské G, Most 15 52 8 15
38.–42. Dario Cimato Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 9 4 32 8 15
38.–42. Roberto Franchin Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 15 100 8 15
38.–42. Maia Mastantuoni Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 4 5 58 8 15
38.–42. Giulia Pucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 5 4 79 8 15
43.–45. Gabriele Claps Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 2 78 8 14
43.–45. Nathan Perera Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 4 6 4 47 8 14
43.–45. Corrado Spadavecchia Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 8 78 8 14
46.–49. Markéta Gašová G, Budějovická, Praha 13 34 7 13
46.–49. Adam Konštacký G, Studentská, Havířov 7 6 87 7 13
46.–49. Daniele Lancellotta Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 13 23 7 13
46.–49. Giulia Parascenzo Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 5 6 72 7 13
50.–54. Gabriele Annarilli Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 100 7 12
50.–54. Benedetta Carminucci Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 4 6 2 67 7 12
50.–54. Francesca Ciocca Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 6 100 7 12
50.–54. Carolina Fiori Nastro Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 4 6 67 7 12
50.–54. Ema Osvaldová G Poštová, Košice 12 27 7 12
55. Valeria Barba Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2 6 56 6 10
56.–59. Federico Bottos Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 2 62 4 8
56.–59. Damiano Corradi Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2 4 44 4 8
56.–59. Matyáš Janíček G, Olomouc-Hejčín 6 2 67 4 8
56.–59. Michelangelo Malinici Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 2 67 4 8
60. Giordano Perna Liceo Sci. Augusto Righi, Cesena 7 39 4 7
61.–67. Jindřich Anderle G, Budějovická, Praha 6 50 3 6
61.–67. Valerio Corsini Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 100 3 6
61.–67. Monika Nováková Reálné G a ZŠ, Prostějov 6 100 3 6
61.–67. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 100 3 6
61.–67. Andrea Santoro Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 38 3 6
61.–67. Tommaso Andriolo Tommaso Andriolo Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 100 3 6
61.–67. Andrea Vando Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 6 100 3 6
68.–71. Andrea Mangia Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2 33 2 4
68.–71. Davide Pugliese Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2 33 2 4
68.–71. Agata Maria Vecchi Schluderer Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 2 33 2 4
68.–71. Mikuláš Vlčan SPŠ, Třebíč 4 67 2 4
72. Matteo Mesterca Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 2 33 1 2
73. Chen Han Ye Liceo Sci. Augusto Righi, Roma 0 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 100 110 198
1. Kosma Šatánek G Teplice 51 56 67 93 97 174
2. Matej Karpáč G L. Svobodu, Humenné 65 33 10 89 60 108
3. Ondřej Porod G Týn nad Vltavou 23 21 18 82 34 62
4. Mikuláš Hořenek Wichterlovo G, Ostrava 18 20 12 60 28 50
5. Lukáš Machatý G Mozartova, Pardubice 12 20 13 53 25 45
6. Natálie Lászlóová Wichterlovo G, Ostrava 22 11 7 56 22 40
7. Michaela Urbanová G F. X. Šaldy, Liberec 12 10 17 78 22 39
8. Alena Mouchová G, Český Krumlov 12 7 11 30 17 30
9.–10. Filip Beličák G sv. Jána Pavla II., Poprad 7 7 36 8 14
9.–10. Filip Gašparín Wichterlovo G, Ostrava 4 10 64 8 14
11. Patrik Slezák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 12 100 7 12
12.–13. Katarína Chovanová G, Park mládeže, Košice 10 83 6 10
12.–13. Damián Šoltys G sv. Jána Pavla II., Poprad 10 40 6 10
14. Dominika Bystřičanová G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 6 35 5 9
15. Julie Pazdírková Masarykovo G, Vsetín 6 100 3 6
16. Dominik Mencák G Poštová, Košice 4 67 2 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Pořadatelé a partneři

Pořadatel

Pořadatel MSMT_logotyp_text_cz

Generální partner

Hlavní partner

Partner

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz